رفتن به مطلب

فروش ٣عدد اكانت بازي need for speed

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام،من و دوستام بازي رو باهم گرفتيم و تمومش كرديم تقريبا يك ماه ميشه كه گرفتيم،الان مي خوايم بفروشيم،به بالاترين قيمت پيشنهادي فروخته ميشه دوستان،قيمت پايه براي هر سي دي كي١٠٠

از هر روش اعتماد سازي كه بخواين ميتونيم استفاده كنيم

ویرایش شده توسط faster
لینک به دیدگاه

دوستان فروش در لينك زير هم هست در ليون

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=62490&p=772761

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان فروش در لينك زير هم هست در ليون

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=62490&p=772761

سلام

تاپیک تکراری شما حذف شد

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=62490

لینک به دیدگاه

نه دوست عزيز نميشه

پس بهتره عنوان تايپيك رو تغيير بدين در اصل ميشه فروش سه اكانت نيدفور اسپيد طبيعتاً سى دى كى تنها مبلغ خيلى بالاترى داره تا اكانت

لینک به دیدگاه

دوست عزيز ممنون،ولي بهتره تو خريد و فروش كسي دخالت نكنين و غير قيمت چيزي نگين و تحليل نكنين اگه توضيحات منو ميخوندين ميديدين كه نوشتم تقريبا يك ماهه كه خريديم و بازي كرديم پس همه ميدونن كه سي دي كي به همراه اكانت هست ،ظاهرا شما اصلا تا حالا هيچ سي دي كي ايرو تهيه نكردين كه از اين موضوع بيخبرين ،خواهش ميكنم فقط اگه خريدارين نظر بدين اونم فقط يك كلمه اونم قيمت نه بحث نه تحليل،در غير اين صورت گزارش ميدم،ممنون

هر سه تا بازي ريست شده و از صفر ميشه بازي كرد

هر كس ميتونه هر قيمتي كه خواست رو كالاي خودش بزاره ،هركس خريدار بود ميخره نبود نميخره بحث و دخالت در كار ديگران خيلي بيمعنيه و بي احترامي به شخص فروشندس

لینک به دیدگاه

دوست عزيز ممنون،ولي بهتره تو خريد و فروش كسي دخالت نكنين و غير قيمت چيزي نگين و تحليل نكنين اگه توضيحات منو ميخوندين ميديدين كه نوشتم تقريبا يك ماهه كه خريديم و بازي كرديم پس همه ميدونن كه سي دي كي به همراه اكانت هست ،ظاهرا شما اصلا تا حالا هيچ سي دي كي ايرو تهيه نكردين كه از اين موضوع بيخبرين ،خواهش ميكنم فقط اگه خريدارين نظر بدين اونم فقط يك كلمه اونم قيمت نه بحث نه تحليل،در غير اين صورت گزارش ميدم،ممنون

هر سه تا بازي ريست شده و از صفر ميشه بازي كرد

هر كس ميتونه هر قيمتي كه خواست رو كالاي خودش بزاره ،هركس خريدار بود ميخره نبود نميخره بحث و دخالت در كار ديگران خيلي بيمعنيه و بي احترامي به شخص فروشندس

كاري به حرف اون دوست عزيز ندارم ولي مثل اينكه شما تا حالا cd key نخريدي

چيزي كه شما داري ميفروشي اكانت هست عزيزم

cd key رو بايد بشه به اكانت خودمون اضافه كنيم نه اينكه رو اكانت شما باشه

شما كه كد نميديد تا ما فعال كنيم شما اكانت رو ميديد

حالا بازم ميخوايد بگيد كه cd key رو اكانت خورده و ...

قيمتتون هم براي اكانت بالا هست حالا ميخواد كم بازي كرده باشيد يا ريست كرده باشيد اينم گفتم كه براي فروش فكري كنيد وگرنه

ميتونيد با همين قيمت سعي كنيد تا بفروشيد چون cd key بازي رو ميشه الان با 120 يا 110 گرفت

ویرایش شده توسط ted mosby
لینک به دیدگاه

دوست عزيز الان ١٣٥ هستش و شما دوست داشتين ميتونين از هرجاييكه خواستين تهيه كنين و اما در مورد حرفاييكه زدين دوست عزيز واقعا جاي تأسف داره كه خيلي راحت به خودمون اجازه ميديم كه همه جا دخالت كنيم و بخوايم شخص مقابلو بي اطلاع يا نادان يا سطح پايين نشون بديم،ببين عزيز من قبلا اخطار داده بودم در چنين شرايطي گزارش ميدم،شما و اون دوست عزيز ميتونستين اين حرفارو به صورت پيام خصوصي بفرستين كه اين كارو نكردين

لینک به دیدگاه

دوست عزيز الان ١٣٥ هستش و شما دوست داشتين ميتونين از هرجاييكه خواستين تهيه كنين و اما در مورد حرفاييكه زدين دوست عزيز واقعا جاي تأسف داره كه خيلي راحت به خودمون اجازه ميديم كه همه جا دخالت كنيم و بخوايم شخص مقابلو بي اطلاع يا نادان يا سطح پايين نشون بديم،ببين عزيز من قبلا اخطار داده بودم در چنين شرايطي گزارش ميدم،شما و اون دوست عزيز ميتونستين اين حرفارو به صورت پيام خصوصي بفرستين كه اين كارو نكردين

به هر حال اصلا باشه شما درست میگید ولی

عزیزم الان cd key بازی رو 112 تومن خواستید میتونم براتون بگیرم

خخخخخ گزارش بدید باشه

ویرایش شده توسط ted mosby
لینک به دیدگاه

من مجبور به گزارشم عزيز

ویرایش شده توسط faster
لینک به دیدگاه

ببخشید دوست عزیز

بلخره این سی دی کیه یا اکانته؟؟

عنوان نوشتید سی دی کی ولی توضیحات به اکانت شباهت بیشتری داره انگار!

ممنون میشم دقیقا مشخص کنید این چیه!

لینک به دیدگاه

آخرین قیمتتون چنده؟

ویرایش شده توسط MASF_Seven
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...