رفتن به مطلب

Recommended Posts

با سلام میخواستم کیسمو بفروشم کامل , اگه مشتری کیس کامل خواست باهاش راه میام در صورت نزدیک بودن به شهرمون سمنان , حضوری معامله میکنم .

قیمت تک تک قطعات هم میزارم در صورت خرید تک قطعه
با این مشخصات ذیل :
سش

vga : gigabyte 970 gtx g1 gaming - قیمت 950 اصلا استفاده نشده اکبنده

case : green x8 raptor - قیمت ۳۵۰

فروخته شد موارد قبلی , فروش از طریق پیام خصوصی هم امکان پذیره , هر کس پیشنهاد بهتری داد در خدمتم 

post-14659-0-08525300-1470603339_thumb.jpg

post-14659-0-36153000-1470646549_thumb.jpg

ویرایش شده توسط sajjad_Doost
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام میخواستم کیسمو بفروشم کامل , اگه مشتری کیس کامل خواست باهاش راه میام در صورت نزدیک بودن به شهرمون سمنان , حضوری معامله میکنم . 

قیمت پایه کل کیس 3900

قیمت تک تک قطعات هم میزارم  در صورت خرید تک قطعه
با این مشخصات ذیل : 

heat sink cpu : termalright macho black - قیمت ۱۰۰

کولر پایه برای بنده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

استارتر محترم بنده همچنان منتظر جواب قانع کننده از طرف شما برای خرید کولر هستم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز کولر فروخته شده فردا معامله میشه

:eek:  :eek:  :eek: عزیز چجوری فروخته شده ، بنده قبل ازهمه به قیمت پایه اعلام خرید کردما اونم رسماتوی تاپیک بنظرتون نقض قوانین نکردین؟؟ :-?  :-?

لینک به دیدگاه

عزیز بخدا قبل شما سه تا قطعه پیشنهاد داشتم ، من مگه مرض دارم دروغ بگم ای بابا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز بخدا قبل شما سه تا قطعه پیشنهاد داشتم ، من مگه مرض دارم دروغ بگم ای بابا

عزیز براچی تاپیک زدین؟ تازه قیمت پایه هم براش مشخص کردین . بنده هم رسما اینجا به قیمت پایه اعلام خرید کردم پس طبق قوانین کولر باید مال بنده بشه مگه اینکه منصرف بشم که هنوز نشدم ومیخام لطف کنید کولر رو بابنده معامله کنید.دوستتون اگه خریداربودن رسما وقبل از بنده می اومدن اینجا اعلام خرید می کردن.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من تایپیک زدم که بفروشم قطعه هارو قبل شما یکی پیام خصوصی داد سه تا قطعه میخواست بعدش که قطعی شد من برداشتم از لیست ، اگه میخواستم به شما خبر بدم اعلام میکردم

خب شما راضی هستی تک قطعه بهت بدم مشتری که سه تا قطعه میخواد از دست بدم ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز من تایپیک زدم که بفروشم قطعه هارو قبل شما یکی پیام خصوصی داد سه تا قطعه میخواست بعدش که قطعی شد من برداشتم از لیست ، اگه میخواستم به شما خبر بدم اعلام میکردم

خب شما راضی هستی تک قطعه بهت بدم مشتری که سه تا قطعه میخواد از دست بدم ؟

ببین دوست عزیز قوانین بازارچه فروم میگه وقتی قیمت پایه توی تاپیک مشخص شد وکسی قبل از همه توی تاپیک نه در پخ که بی ارزشه اعلام خرید کرد و تااخرش وایساد فروشنده موظفه باایشون معامله کنه نه کس دیگه ای مگه اینکه منصرف بشه.الان شمادارید برخلاف قوانین عمل می کنید. مشتری اگه میخواست می اومد رسما توی تاپیک قبل از بنده اعلام خرید می کرد نه در پخ چون طبق قوانین پیشنهاد داخل تاپیک دارای اعتباره نه پخ. :wacko:

ویرایش شده توسط Maxwell
لینک به دیدگاه

ssd : 128 gb samsung 850 evo - قیمت 170

سلام.وضعیت جعبه و گارانتی و ... ؟

لینک به دیدگاه

سلام.وضعیت جعبه و گارانتی و ... ؟

داداش فقط سه تا جنس مونده اونایی که برداشتم فروخته شدن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببین دوست عزیز قوانین بازارچه فروم میگه وقتی قیمت پایه توی تاپیک مشخص شد وکسی قبل از همه توی تاپیک نه در پخ که بی ارزشه اعلام خرید کرد و تااخرش وایساد فروشنده موظفه باایشون معامله کنه نه کس دیگه ای مگه اینکه منصرف بشه.الان شمادارید برخلاف قوانین عمل می کنید. مشتری اگه میخواست می اومد رسما توی تاپیک قبل از بنده اعلام خرید می کرد نه در پخ چون طبق قوانین پیشنهاد داخل تاپیک دارای اعتباره نه پخ. :wacko:

سلام طبق قوانين فعلي ايشون هر كاري دلش بخواد ميتونه بكنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام طبق قوانين فعلي ايشون هر كاري دلش بخواد ميتونه بكنه

Sent from my iPhone using Tapatalk

خب اگه اینجوریه خود شماباشین معترض نمیشین که پیشنهادتون توی تاپیک کاملا بی اساس بوده وبعداز شما یکی اومد توی پخ جنس رو خرید و برد؟ والا فبلا که اینجوری نبود و به اولین پیشنهاد کننده برمبنای قیمت پایه فروخته می شد واگه اون شخص پاسخ نمیداد ویا منصرف میشد به نفربعدی تعلق می گرفت.

برا شما هم حتما پیش خواهد اومد  که پیشنهاد اول بدید ولی مال کس دیگه ای بشه. عجب قانونی شده این وضع  :wacko:  :wacko:

لینک به دیدگاه

وقتی کاربران با تجربه میان به مزایده های کذایی این دوستان New user اعتماد میکنن همین میشه ...

بطور کلی این کاربران باید بن بشن تا دیگه از این موارد تکرار نشه .

N بار برای خود بنده همچین مواردی پیش اومده و در نهایت به دلیل انتقاد به مدیریت بن شدم .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...