رفتن به مطلب

راهنمایی: ISP مقرون به صرفه برای گیمینگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.
بنده میخوام آنلاین بازی کنم برای مثال (GTA V و PES 2016 و..) ولی متاسفانه سرویس 512kb مخابرات اصلا مناسب نیست هم پینگ 250میلی ثانیه داره هم تایم اوت و سرعت پایین.(تهران منطقه‌ی شش)
میخواستم بدونم چه سرویس برای من خوب و مقرون به صرفه هست؟
یه سوال دیگه الان نه گیگ مجاز این سرویس رو دانلود کردم و الان روی دور اضافه هستم اما نه قبضی برام اومده نه هیچی! از کجا میشه فهمید چقدر پول اینترنت اومده برای مخابرات؟

لینک به دیدگاه

شاتل یا پارس آنلاین

اگر شاتل گرفتید باید درخواست پروفایل گیم بدید که مجانی هست و فقط رو سرویس ها یک مگ دو مگ چهار مگ و هشت مگ فعال میشه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

بنده میخوام آنلاین بازی کنم برای مثال (GTA V و PES 2016 و..) ولی متاسفانه سرویس 512kb مخابرات اصلا مناسب نیست هم پینگ 250میلی ثانیه داره هم تایم اوت و سرعت پایین.(تهران منطقه‌ی شش)

یه سوال دیگه الان نه گیگ مجاز این سرویس رو دانلود کردم و الان روی دور اضافه هستم اما نه قبضی برام اومده نه هیچی! از کجا میشه فهمید چقدر پول اینترنت اومده برای مخابرات؟

تمام شرکت ها داغون هستن در پینگ بستگی به شانس شما داره من با مخابرات پینگم در بازی pes  حدودن از 300 تا 375 بدون تایم اوت هست 

بعد مخابرات شاتل خوب هست بقیه زیاد تعرفی ندارن البته بازم شانسی هست پروفایل گیم هم انگار میگن فعال کنی سریع تر میشه در اینترنت شاتل

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

شاتل یا پارس آنلاین

اگر شاتل گرفتید باید درخواست پروفایل گیم بدید که مجانی هست و فقط رو سرویس ها یک مگ دو مگ چهار مگ و هشت مگ فعال میشه

کدوم سرویس رو بگیرم؟؟؟

شاتل میگه پورت نداریم روی منطقه شش

شاتل یا پارس آنلاین

پروفایل گیمینگ تاثیری نداره آخه وب گردی هم میکنم

رو آرت ها میشه فعال کرد؟

آرت 2 شاتل خوبه؟

ویرایش شده توسط Alone In THE Darkness
لینک به دیدگاه

درود

بنده خودم پارس انلاین دارم و واقعا هم راضیم از پروفایل گیمینگش من به شما پارس انلاین رو پیشنهاد میکنم.

که بیشتر موقعه ها پینگم با سرور های اروپا زیره 100 هستش.

پروفایل گیمنگ هم بیشتر تاثیرش روی پینگ تایم شما هست و البته یکم سرعت اپلود شما رو هم بالا میبرن.

لینک به دیدگاه

درود

بنده خودم پارس انلاین دارم و واقعا هم راضیم از پروفایل گیمینگش من به شما پارس انلاین رو پیشنهاد میکنم.

که بیشتر موقعه ها پینگم با سرور های اروپا زیره 100 هستش.

پروفایل گیمنگ هم بیشتر تاثیرش روی پینگ تایم شما هست و البته یکم سرعت اپلود شما رو هم بالا میبرن.

چه سرویسی

کیمیا یا تندر؟

لینک به دیدگاه

اسیاتک بستگی به محل شما داره. اگه خطت از این جدیدا باشه پینگت رو سرور خارجیا تا 100 و خط قدیمیا بین 105 تا 130 هست. ولی در کل پیشنهاد نمیشه چون مدتیه لحظه ای پکت لاست نیوفته 60 درصد 70 درصد تو سرورا و پشتیبانی هم میگه پکت تو سرور بازی به ما ربطی نداره. پارس انلاین خوبه بدون گیمینگ روی 120 تا 140 هست تو سرور خارجیا. البته بستکی به محل داره

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز :cool:

من الان تو همین منطقه سرویس پارس آنلاین 512 محدود دارم. :)

سرعت دانلودم بین 1 تا 3 مگابایت بر ثانیه اس و پینگ سرویسم رو سرور های داخلی معمولا زیر 25. ^_^
رو کلنگ ترین و دور ترین سرور های خارجی و بدترین شرایط بازم پینگم به 100 نمیرسه. :-B
یکی دو بار هم بازی آنلاین تست کردم مشکلی نداشتم. ;)

ویرایش شده توسط Poori_CAPITAL
لینک به دیدگاه

سرعت دانلودم بین 1 تا 3 مگابایت بر ثانیه اس و پینگ سرویسم رو سرور های داخلی معمولا زیر 25. ^_^

رو کلنگ ترین و دور ترین سرور های خارجی و بدترین شرایط بازم پینگم به 100 نمیرسه. :-B

شما اگر میتونی یه پینگ از این آیدی بگیر مرسی

ping 146.66.152.1 -t

لینک به دیدگاه

سلام من هم شاتل داشتم و یه ماهی میشه که تازه  پارس آنلاین گرفتم...شاتل از نظر سرعت و حجم دانلود بسیار خوب هست ولی پارس آنلاین برای بازی عالی هست و پینگ بسیار خوبی داره (با پروفایل گیمینگ) ولی از نظر حجم دانلود بد هست و سرویس های گرونی داره.به نظر من اگه میخوای نتت رو عوض کنی های وب بگیر چون هم سرویس های بسیار ارزونی داره و هم با طرح فشفشه میتونید حجم های بالا با قیمت پایین بگیرید از نظر پینگ هم تقریبا در حد پارس آنلاین هست و میتونید راحت بازی کنید.من خودم الان پشیمونم که چرا پارس آنلاین گرفتم.:(

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مخابرات بهترین هست به نظر من...

پینگ مخابرات با داخل از همه کمتره ه کاهش پینگ بزن دیگه عالی میشه...

البته شاید با شبکه شخصی انتقال داده چز شکن سرور اروپا هم بتونی یه حرکتایی بزنی ولی همون کاهش پینگ + نت مخابرات بهترن راه حله... 

من با مخابرات با کاهش پینگ پینگم با اروپا میاد رو 100 اینا با آمریکا هم میشه 180 ...

لینک به دیدگاه

شما اگر میتونی یه پینگ از این آیدی بگیر مرسی

ping 146.66.152.1 -t

سلام ATER جان! :-h

اینم پینگی که خواسته بودی خدمت شما:

post-12814-0-63033200-1470582484_thumb.png

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مخابرات بهترین هست به نظر من...

پینگ مخابرات با داخل از همه کمتره ه کاهش پینگ بزن دیگه عالی میشه...

البته شاید با شبکه شخصی انتقال داده چز شکن سرور اروپا هم بتونی یه حرکتایی بزنی ولی همون کاهش پینگ + نت مخابرات بهترن راه حله... 

من با مخابرات با کاهش پینگ پینگم با اروپا میاد رو 100 اینا با آمریکا هم میشه 180 ...

آخه 512 کیلوبایت واقعا سرعتش کمه

60k سرعت دانلود

9 گیگ حجم 

23 تومان!!!!

منظور شما اینکه از بسته‌های کاهش پینگ استفاده کنم چقدرهستن؟

مشکل من اینکه برای مثال تو GTA V اصلا نمیشه بازی کرد!

یه دفه میبینی اونجاست یه دفعه هم میبینی اون ور

سرعت دانلود 3 مگ روی 512کیلوبایت؟!!!!! :eek: 

مگه سرعت اتصال تقسیم بر هشت نمیشه سرعت دانلود بدست بیاد؟ یا اشتباه من حساب می کنم؟

لینک به دیدگاه

چه سرویسی

کیمیا یا تندر؟

من روی خط دومم جنشواره تابستانه بود که 65 گیگ یک ساله سرعت 2048 رو خریدم 80 تومن

لینک به دیدگاه

سلام من هم شاتل داشتم و یه ماهی میشه که تازه  پارس آنلاین گرفتم...شاتل از نظر سرعت و حجم دانلود بسیار خوب هست ولی پارس آنلاین برای بازی عالی هست و پینگ بسیار خوبی داره (با پروفایل گیمینگ) ولی از نظر حجم دانلود بد هست و سرویس های گرونی داره.به نظر من اگه میخوای نتت رو عوض کنی های وب بگیر چون هم سرویس های بسیار ارزونی داره و هم با طرح فشفشه میتونید حجم های بالا با قیمت پایین بگیرید از نظر پینگ هم تقریبا در حد پارس آنلاین هست و میتونید راحت بازی کنید.من خودم الان پشیمونم که چرا پارس آنلاین گرفتم. :(

این فشفشه خیلی خوبه ولی سرعتش چه جوریاست 

50 گیگ سی روز 30 تومن با سرعت و پینگ خوب عالیه ولی نمیدونم سرعت و پینگش چقدره

لینک به دیدگاه

این فشفشه خیلی خوبه ولی سرعتش چه جوریاست 

50 گیگ سی روز 30 تومن با سرعت و پینگ خوب عالیه ولی نمیدونم سرعت و پینگش چقدره

دوستان گول این های وب رو نخورید که همش الکیه الان ببینید درسته قیمت هاشون خیلی خوبه ولی دلیل داره چون سرعت خیلی پایینی میدن الان یکی از رفیقای بنده های وب داره

سرویس 2 مگ محدود گرفته ولی میگه سرعتش زیره 60 کیلیوبایته که تا حالا هم پیگری نکرده.

حالا باز انتخاب با خودتونه.

لینک به دیدگاه

دوستان گول این های وب رو نخورید که همش الکیه الان ببینید درسته قیمت هاشون خیلی خوبه ولی دلیل داره چون سرعت خیلی پایینی میدن الان یکی از رفیقای بنده های وب داره

سرویس 2 مگ محدود گرفته ولی میگه سرعتش زیره 60 کیلیوبایته که تا حالا هم پیگری نکرده.

حالا باز انتخاب با خودتونه.

اوه

از بین شاتل-پارس آنلاین-آسیاتک

کدوم خوبه؟ برای بازی خلاصه؟ پینگ پایین باشه . 

یه سوال هم دارم من بخوام صورت حساب اینترنتم رو تاحالا ببینم باید چیکار کنم(مخابرات)

الان بخوام شاتل بگیرم باید به مخابرات زنگ بزنم بگم سرویس نمیخوام؟

یه توضیحی برای جابجایی ISP میدید

اینترنت مخابرات واقعا نامحدوده؟ بعد از 9 گیگ پولی نباید بدیم؟؟؟

لینک به دیدگاه

اوه

از بین شاتل-پارس آنلاین-آسیاتک

کدوم خوبه؟ برای بازی خلاصه؟ پینگ پایین باشه . 

یه سوال هم دارم من بخوام صورت حساب اینترنتم رو تاحالا ببینم باید چیکار کنم(مخابرات)

الان بخوام شاتل بگیرم باید به مخابرات زنگ بزنم بگم سرویس نمیخوام؟

یه توضیحی برای جابجایی ISP میدید

ببینید دوست عزیزم اگه فقط برای بازی میخواید پارس انلاین و شاتل پینگ خوبی میدن.

من تو این مدت که پارس انلاین داشتم تا حالا ندیدم که سرعتم رو بیارن پایین یا بین یوزر های دیگه شیر کنن که شرکت های دیگه این کارو میکنن حتی سرعت رو توی ساعات شبانه هم که نیم بها هستش کم نمیکنن.

اول شما باید زنگ بزنی مخابرات درخواست تخلیه خط بدی که حدودا یک هفته طول میکشه بعد اگه شاتل یا پارس انلاین خواستید زنگ میزنید بهشون که اگه پورت خالی تو منطقتون داشتن چند روز طول میکشه براتون وصل کنن.

لینک به دیدگاه

ببینید دوست عزیزم اگه فقط برای بازی میخواید پارس انلاین و شاتل پینگ خوبی میدن.

من تو این مدت که پارس انلاین داشتم تا حالا ندیدم که سرعتم رو بیارن پایین یا بین یوزر های دیگه شیر کنن که شرکت های دیگه این کارو میکنن حتی سرعت رو توی ساعات شبانه هم که نیم بها هستش کم نمیکنن.

اول شما باید زنگ بزنی مخابرات درخواست تخلیه خط بدی که حدودا یک هفته طول میکشه بعد اگه شاتل یا پارس انلاین خواستید زنگ میزنید بهشون که اگه پورت خالی تو منطقتون داشتن چند روز طول میکشه براتون وصل کنن.

من الان یه سه چهارماه‌ایی هست که دارم اینترنت میگیرم(مخابرات 512 ک 60ک دانلود) ولی پول ازم نمیگرن نه روی قبض. چجوری مخابرات حساب میکنه؟

بقیه ISP همون موقعه پولو میدی فعال میکنن ولی برای مخابرات من نمیدونم باید چیکار کنم برای تسویه

درخواست تخلیه خط مبلغ رو اعلام میکنه؟

لینک به دیدگاه

در خصوص میزان کیفیت و خدمات ISP ها عموما این به منظقه زندگیتون برمیگرده

به عنوان مثال عزیزان از شاتل بسیار تعریف کردند اما در شهر بنده کیفیت مناسبی نداره

در خصوص اسیاتک عزیزان زیاد از کیفیت اینترنت ارائه شده راضی نبودند تایپیک هایی هم در این خصوص موجود هست اما در شهری که بنده هستم کیفیت بسیار خوبی ویا همینطور های وب

در خصوص مخابرات هم سرعت 512 ماهی 5 گیگ دارم و سرعت دانلودم زیر 230 نمیاد ping هم با سرور های اروپا برای بازی battlefield 4 در حدود 130-165 هست بدون سرویس های کاهش پینگ

در اخر تنها پیشنهاد میشه برای انتخابی مناسب بهتر هست از عزیزان و دوستانی که در نزدیکی شما هستند و Isp های دیگر رو دارند پرسجو کنید تا به یک انتخاب درست برسید

لینک به دیدگاه

در خصوص میزان کیفیت و خدمات ISP ها عموما این به منظقه زندگیتون برمیگرده

به عنوان مثال عزیزان از شاتل بسیار تعریف کردند اما در شهر بنده کیفیت مناسبی نداره

در خصوص اسیاتک عزیزان زیاد از کیفیت اینترنت ارائه شده راضی نبودند تایپیک هایی هم در این خصوص موجود هست اما در شهری که بنده هستم کیفیت بسیار خوبی ویا همینطور های وب

در خصوص مخابرات هم سرعت 512 ماهی 5 گیگ دارم و سرعت دانلودم زیر 230 نمیاد ping هم با سرور های اروپا برای بازی battlefield 4 در حدود 130-165 هست بدون سرویس های کاهش پینگ

در اخر تنها پیشنهاد میشه برای انتخابی مناسب بهتر هست از عزیزان و دوستانی که در نزدیکی شما هستند و Isp های دیگر رو دارند پرسجو کنید تا به یک انتخاب درست برسید

یه سوالی دارم چرا من 512 مخابرات دارم سرعت دانلود 60 کیلوبایت اما شما 512 دارید سرعت دانلودش230 کیلو بایته؟

ممکنه بخاطر نویز خط باشه پینگ اینقدر بالاهه

لینک به دیدگاه

کدوم سرویس رو بگیرم؟؟؟

شاتل میگه پورت نداریم روی منطقه شش

پروفایل گیمینگ تاثیری نداره آخه وب گردی هم میکنم

رو آرت ها میشه فعال کرد؟

آرت 2 شاتل خوبه؟

من چهارساله دارم استفاده میکنم از کجا میدونی تاثیری نداره؟؟؟شما قبلا شاتل داشتید؟

به طور معمول پینگ شاتل 200به بالاست که با پروفایل 80تا100میشه...حداقل تو این زمینه 10تا رفیق گیمر دارم که از شاتل سرویس میگیرند

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

من چهارساله دارم استفاده میکنم از کجا میدونی تاثیری نداره؟؟؟شما قبلا شاتل داشتید؟

به طور معمول پینگ شاتل 200به بالاست که با پروفایل 80تا100میشه...حداقل تو این زمینه 10تا رفیق گیمر دارم که از شاتل سرویس میگیرند

اشتباه برداشت کردید منظورم اینکه اگه پروفایل گیم رو فعال کنم فقط میتونم آنلاین بازی کنم یا میشه وب گردی هم کرد آخه فقط خودم استفاده نمیکنم

از بین سرویس بیست گیگ یک مگ(سرعت دانلود) 16 مگ (اتصال) پارس آنلاین 48 هزارتومان 

و Art 2 شاتل کدوم خلاصه از نظر دوستانم بهتره؟

شاتل میگه پورت نداره. چیکار میتونم بکنم؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

شما بهترین کار برای گیم اینه که یه اینترنت نا محدود مخابرات بگیری و بعد بیایی از ما کهش پینگ بگیری  ^_^

چرا مخابرات چون پینگ داخلی پایین داره مثلا من پینگ داخلیم 7 هست ولی ISP های دیگه بالای 20 30 هست 

با سروی ما میتونی پینگ 100 الی 120 بگیری

سایتمون هم www.parsping.ir هست

لینک به دیدگاه

نمونه ی پینگ قبل و بعد از کاهش پینگ با اینترنت مخابرات تهران

Capture.JPG

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...