رفتن به مطلب

استفاده از اسپیکر USB با پاوربانک؟

Poori_CAPITAL
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت همه دوستان عزیز! @};-

من دنبال یه اسپیکر کوچیک و ارزون قیمت با برق USB بودم و تو فروشگاه اسپیکر TSCo TS-2070 نظرم رو جلب کرد. :)
ولی تو مشخصات فنی فقط ذکر شده بود با برق 5 ولت کارمیکنه و اشاره ای به آمپر مورد نیاز نشده بود. :huh:

میخوام بدونم از اونجایی که آمپر خروجی پاوربانک ها قوی تر از پورت USB کامپیوتره؛ میشه این اسپیکر های USB رو با وصل کردن به پاوربانک استفاده کرد؟ :-?
مشکلی پیش نمیاد براش؟ تو فضای باز یا مثلاً تو ماشین قابل استفاده هست؟ :confused:
اصلاً کیفیت صدای اسپیکر های تو این رنج چطوره؟ ارزش داره بخرم؟ #-o

اینم لینک مدلی که گفتم:
TSCo TS-2070 Speaker

لینک به دیدگاه

من با این برند کار نکردم اما دوستانم از برند های مترفقه داشتند کار راه انداز بوده ! بستگی به کاربری شما داره 

لینک به دیدگاه

من با این برند کار نکردم اما دوستانم از برند های مترفقه داشتند کار راه انداز بوده ! بستگی به کاربری شما داره 

مهم تر از کیفیت صداش برام کارکردن با پاوربانکه :-?

میترسم بگیرم ولی به دردم نخوره *dry#

لینک به دیدگاه

مهم تر از کیفیت صداش برام کارکردن با پاوربانکه :-?

میترسم بگیرم ولی به دردم نخوره *dry#

با هر پاور بانکی که ولتاژ خروجی ۵ ولت داشته باشه کار میکنه حالا میخواد آمپر پاور بانک هر چی باشه. مقدار آمپر تاثیرش رو مدت زمان روشن موندن اون وسیله هستش یعنی مثلا اگه با یه پاور بانک ۲ ساعت روشن بمونه با یه مدلی که آمپر بیشتری داره ۳ ساعت روشن میمونه.چیزی که اهمیت داره ولتاژ هستش.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...