رفتن به مطلب

کیس جدید Z2+ HERO در راه است

Recommended Posts

عکسی که شما مشاهده می کنید توسط موبایل یکی از همکارها گرفته شده ودر گروه تلگرام گرین ارسال شده و اگربه رنگ کارت گرافیک ها دقت کنید رنگشون به جای مشکی به سبز متمایله !

رنگ واقعی محصول یه چیزی بین نوک مدادی تیره و مشکی هست

attachicon.gifphoto_2016-08-10_11-54-41.jpg

چهارتا عکس هم از واتر کولر جدید بگذارید. @};-

لینک به دیدگاه

چهارتا عکس هم از واتر کولر جدید بگذارید. @};-

این یکیش :D

20160810_130326.jpg

بقیه اش بعد از نهایی شدن جزییات این واترکولینگ.. @};-

لینک به دیدگاه

20160810_130326.jpg

خیلی عشقه @};-  :x  :x

بعد یه سوال دیگه!

این باید از سری z4 از z2 ارزون تر باشه دیگه؟؟

درست فک میکنم؟ :-?

لینک به دیدگاه

خیلی عشقه @};-  :x  :x

بعد یه سوال دیگه!

این باید از سری z4 از z2 ارزون تر باشه دیگه؟؟

درست فک میکنم؟ :-?

بله کیس Z2 پلاس ارزونتر از کیس Z4 است

لینک به دیدگاه

بله کیس Z2 پلاس ارزونتر از کیس Z4 است

درود

میشه از تفاوت های این دو کیس بگید؟

چی باعث تفاوت قیمت این دو کیس میشه؟

لینک به دیدگاه

درود

میشه از تفاوت های این دو کیس بگید؟

چی باعث تفاوت قیمت این دو کیس میشه؟

همه تفاوت هاشو که نه ولی چند تا از تفاوت های اساسی این دو محصول در:

1- رنگ و نوع طراحی کاور بغل کیس

2- ابعاد دو محصول ...

3- تفاوت درطراحی و مکانیزم قرارگیری فیلترهای سقف و جلوی کیس

4- تفاوت در پشتیبانی از ایر و  واتر کولرها

و...

لینک به دیدگاه

عکسی که شما مشاهده می کنید توسط موبایل یکی از همکارها گرفته شده ودر گروه تلگرام گرین ارسال شده و اگربه رنگ کارت گرافیک ها دقت کنید رنگشون به جای مشکی به سبز متمایله !

رنگ واقعی محصول یه چیزی بین نوک مدادی تیره و مشکی هست

attachicon.gifphoto_2016-08-10_11-54-41.jpg

تا چه قسمت های کیس رو به عنوان یدکی جهت گارانتی موجود دارن ؟

شاید نیاز بشه در یا براکت یا در پوش جای درایو نوری نیاز بشه و بخوایم با هزینه خودمون تعویض کنیم

ممکنه با چند‌ بار باز بسته کردن گشاد بشه گیره ها لق بشه یا بشکنه چون خوش ساخت هست اما یکم ظریف هست البته درستش نیست بگم نامرغوب هست

به هر حال یدکی چیا دارن این سری کیس های گرین ؟

سوا از قیمت خوبش طراحی به روز و قشنگ شون انتظار داریم پشتیبانی بشن حد اقل که یکبار مصرف نباشن.

دوستان یا مسولین گرین هر کی اطلاعی از پشتیبانی این کیس ها داره پاسخ بدن ممنونم

لینک به دیدگاه

20160810_130326.jpg

اقا الان یدونه از این فن های کیس z4 نیاز دارم وگرنه تم کیسم بهم میخوره از کجا تهیه کنم گرین فن رو تک تو سبد محصولات داره ؟
لینک به دیدگاه

20160810_130326.jpg

LED قرمز

شنلگ بافته شده

قطعا قیمت باید بیشتر از مدل قبلی باشه

کی وارد بازار داخیلی میشه ؟

در چه اندازه هایی ؟ 120 ، 240 ، 280 ، 360  ؟

قیمت حدودی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا یه مورد چرا گرین زده تو کار مخفی کردن پاور

کلی پاورهای گرین خوشکل و زیباست حتی برندهای دیگه هم همین طور

ما اگر بخوایم قلب سیستم جلو چشم باشه کی رو باید ببینیم?

اگر منظور کابلها هست چرا یه تیکه برش نمیدن تا حداقل اعداد و ارقام پاور مشخص باشه.اما کلا پرچم گرین بالاست

Sent from my P01V using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام.بزرگترین نقطه ضعف گرین رو من توی ارائه ی محصولات کوگار،مخصوصن فنهای کیسش میبینم.شرکتی که نمایندگی یه شرکت خارجی رو میگیره باید درست وحسابی و تمام وکمال خدمات نماینده بودنشو انجام بده ولی متاسفانه شرکت گرین به تعداد خیلی محدود جنس از کوگار وارد میکنه.فنهای بسیار با کیفیت کوگار فقط در یکی دو مدل عرضه شده.مثلن فنهای led دارش فقط در رنگ سفید وفقط در سایز12سانتی.امیدوارم رسیدگی بشه به این مسئله تا دست ما مشتریا هم باز باشه جهت خرید.

لینک به دیدگاه

تا چه قسمت های کیس رو به عنوان یدکی جهت گارانتی موجود دارن ؟

شاید نیاز بشه در یا براکت یا در پوش جای درایو نوری نیاز بشه و بخوایم با هزینه خودمون تعویض کنیم

ممکنه با چند‌ بار باز بسته کردن گشاد بشه گیره ها لق بشه یا بشکنه چون خوش ساخت هست اما یکم ظریف هست البته درستش نیست بگم نامرغوب هست

به هر حال یدکی چیا دارن این سری کیس های گرین ؟

سوا از قیمت خوبش طراحی به روز و قشنگ شون انتظار داریم پشتیبانی بشن حد اقل که یکبار مصرف نباشن.

دوستان یا مسولین گرین هر کی اطلاعی از پشتیبانی این کیس ها داره پاسخ بدن ممنونم

سلام دوست گرامی

ما همه قطعات کیس بجزاسکلت اصلی رو به عنوان spare parts (یدکی) موجود داریم که بسته به اینکه آسیب از سوی کاربر بوده یا دراثر ایراد خود قطعه، شامل گارانتی یا خدمات بعد ازفروش میشه @};-

اقا الان یدونه از این فن های کیس z4 نیاز دارم وگرنه تم کیسم بهم میخوره از کجا تهیه کنم گرین فن رو تک تو سبد محصولات داره ؟

ببینید در حال حاضر ما برای خرابی و گارانتی کیس ها بافر موجود داریم و شما با تحویل فن معیوب خودتون، فن سالم دریافت می کنید، اما در حال حاضر فن های سری 15 LED جدید به صورت مجزا، برای فروش ارایه نشده.

LED قرمز

شنلگ بافته شده

قطعا قیمت باید بیشتر از مدل قبلی باشه

کی وارد بازار داخیلی میشه ؟

در چه اندازه هایی ؟ 120 ، 240 ، 280 ، 360  ؟

قیمت حدودی؟

سلام دوست عزیز

واترکولینگ های جدید گرین درهمون ابعاد قبلی یعنی 120،240،360 دراواسط پاییزامسال وارد بازار خواهند شد و قیمتش اختلاف چشمگیری با محصول قبلی نداره... @};-

لینک به دیدگاه

تصاوير و اطلاعات بيشتر كى مياد؟

نكنه باز منتظر الكامپ هستن

لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی

ما همه قطعات کیس بجزاسکلت اصلی رو به عنوان spare parts (یدکی) موجود داریم که بسته به اینکه آسیب از سوی کاربر بوده یا دراثر ایراد خود قطعه، شامل گارانتی یا خدمات بعد ازفروش میشه @};-

ببینید در حال حاضر ما برای خرابی و گارانتی کیس ها بافر موجود داریم و شما با تحویل فن معیوب خودتون، فن سالم دریافت می کنید، اما در حال حاضر فن های سری 15 LED جدید به صورت مجزا، برای فروش ارایه نشده.

سلام دوست عزیز

واترکولینگ های جدید گرین درهمون ابعاد قبلی یعنی 120،240،360 دراواسط پاییزامسال وارد بازار خواهند شد و قیمتش اختلاف چشمگیری با محصول قبلی نداره... @};-

میدونستم پاسخ میدن ،جواب کامل و پسندیده بود .

در مورد قطعات و اجزا کیس هیچ توقعی از گرین نیست چون خود کیس کیفیت خوبی داره حالا حالا چیزیش نمیشه

نگرانی بنده بخاطر خودم هست چون کیس رو به قولی میبرم زیر تیغ بخاطر مادینگ و تغییرات از این رو‌ با این سوال خواستم خیال خودم رو راحت کنم‌ اگر جایی رو خراب کردم بتونم تهیه کنم .

با اشتیاق منتظر محصولات جدید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

می دونم جاش اینجا نیست ...

من یه کولر glacier 120  خریدم 2-3 ماه پیش از روز اول صدای خِر خِر بلندی تولید می کنه که خیلی آزار دهنده هست برام از پمپ هست صدا فکر کنم وقتی فن رو جدا می کنم هنوزم صدا شنیده می شه.

به نظرتون گارانتی کاری انجام می ده برام ؟ من تبریز هستم کولر رو کجا باید ببرم ؟ کولر از لیون خریداری شده.

ویرایش شده توسط Babak_eivazi
لینک به دیدگاه

سلام دوستان
من یه کولر glacier 120  خریدم 2-3 ماه پیش از روز اول صدای خِر خِر بلندی تولید می کنه که خیلی آزار دهنده هست برام از پمپ هست صدا فکر کنم وقتی فن رو جدا می کنم هنوزم صدا شنیده می شه.
 به نظرتون گارانتی کاری انجام می ده برام ؟ من تبریز هستم کولر رو کجا باید ببرم ؟ کولر از لیون خریداری شده.

اگه فن رو جدا کردید باز صدا میده حتما تویه پمپ هوا وجود داره و گارانتی قبول میکنه

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز فقط همونطور که گفتم بنده تبریز هستم چطور باید اقدام کنم ؟
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من یه کولر glacier 120 خریدم 2-3 ماه پیش از روز اول صدای خِر خِر بلندی تولید می کنه که خیلی آزار دهنده هست برام از پمپ هست صدا فکر کنم وقتی فن رو جدا می کنم هنوزم صدا شنیده می شه.

به نظرتون گارانتی کاری انجام می ده برام ؟ من تبریز هستم کولر رو کجا باید ببرم ؟ کولر از لیون خریداری شده.

درود

اصلا نیاز نبود اینجا سوال کنید

گرین گارانتیش رفتم مثل گارانتی های دیگه‌ برخورد نکردن،حتی یه قطعه خارج از گارانتی رو هم کارمند اش برام‌ تهیه کردن لنگ نباشم نه این حرفا نیست ببر بفرست گارانتی برات حل میکنن مشکل ت رو

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

سلام بابک عزیز

نگران نباشید با ارسال واترکولینگتون به بخش گارانتی شرکت کالاتون درسریع ترین زمان ممکن تعویض میشه، شما میتونید به صورت مستقیم برای شرکت ارسال کنید یا از طریق نماینده ما در تبریز آقای رنجبری اقدام کنید.

خارج از بحث گارانتی، شما می تونید واتر کولینگتون رو به آدرس شرکت و برای بخش تحقیق و توسعه (صابر آذین) ارسال کنید تا توسط ما مورد بررسی قرار بگیره، واترکولینگ شما همون روزی که به دستمون برسه براتون تعویض ومجددا به آدرستون ارسال میشه @};-

لینک به دیدگاه

اینم براکت های هارد کیس z4 که مشترک هست با z2

( خدا حافظ فن هارد مجزا)f0902fda52e0495eb69fe5241b2dc12e.jpgc2b2769020deab9a2099c1b69d010c21.jpg3fbfd16171a7f0f396774f123a396886.jpg26ba9203af699d299b0df6e4d8dd19e0.jpg

لینک به دیدگاه

درود،

لینک ویدیو این کیس در سایت آپارات:

http://www.aparat.com/v/GqbYi

لینک کانال رسمی گرین:

http://telegram.me/greenplanet

@};- @};- @};-

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

این کیس کی موجود میشه؟

سلام دوست عزیز

کیس Z2+ HERO در حال طی کردن مراحل ترخیص هست اما مدل Z2  honor که نسبت به مدل هیرو امکانات و قیمت کمتری داره به بازار عرضه شده است.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...