رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام دوستان.چند روزیه همونطور که مطلع هستید هرروز داره قیمت پردازنده های سوکت1151 بخصوص سری کا داره بالا میره.از شنبه تا امروز از سه تا سایت 6700k خرید کردم که متاسفانه دوتاشون باوجود صدور فاکتور و اعلام اماده ارسال.بدون هماهنگی بامن پولمو مرجوع کرده بودند.یکیشون هم دو روز هی میگفت نیست وگرنه میفرستم که چون میدونستم نمیتونه به تعهدش عمل کنه گفتم مرجوع کن.اخرش یکی از اشناها ی مغازه معرفی کرد که با قیمت مناسب تهیه کردم.البته فقط6600k داشت که اینو گرفتم.حالا بماند بعدش زنگ زد که برات فرستادم ولی نمیدونستم گرون شده.!!!!

کسی میدونه دلیل این گرونی300 هزاری چی هست!؟اصلا هیچ توجیه دلاری یا گرونی از مبدا وجود نداره برای 300 هزار!!!!شایدم عین مرغ قند شکر جنس رو برداشتن که گرون کنن!!!!هرچند چون خودم کاسبم میدونم که برای مغازهدار ضررش بسیار بیشتر از این مقدار ارزش افزوده شده س.

دلیل چیه!!!!!! ایا دلال!!یا وارد کننده!!!یا عدم ورود جنس!!!

ویرایش شده توسط sajad25
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دلیل این گرونی300 هزاری چی هست!؟

دلیلش کم شدن این سی پی یو ها در بازار هست و قبلا هم همین داستان اتفاق افتاده بود و5-6 ماه پیش  6700K تا 1550 هم بالا رفته بود که با وارد شدن بار جدید و زیاد شدن در بازار قیمت به 1115 هم رسید ولی الان باز کم شده و رفته بالا .

البته دفعه قبل قیمت جهانیش هم بالا رفته بود و تا 420 دلار هم رسیده بود در newegg ولی الان قیمتش حدود 350 دلار هست و قطعا دلیلش کم شدن در بازار هست .

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16819117559&nm_mc=HookLogic&cm_sp=HookLogic-_-Processors+-+Desktops-_-Intel-_-19117559

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاهش موجودی انبارها هست

در طول سال یکی دوباری پیش میاد

فقط صبر کنید تا بازار دوباره اشباع بشه

لینک به دیدگاه

خب بنظرتون چرا قبل از کاهش یا اتمام موجودی اقدام نمیکنن برای ورود دوباره!!ممکنه عمدا بخوان که ی چالش بوجود بیاد تو بازار

من خودمم شغلم جوریه که با قیمت مستقیم دلار و عرضه و تقاضا رابطه شدید داره و گاها بصورت عمدی و کاملا اگاهانه دچار چالشش میکنن که گاها  جواب خوبی هم میگیرند و جنسی که ارزون فروش نمیرفت رو خیلی گرونتر و راحتتر میفروشن.ولی چون بازار سخت افزاربا افراد اگاه تری روبرو هست نمیدونم واقعا این چالش جواب میده یانه هرچند هنوز در تعمدی بودنش مطمین نیستم

لینک به دیدگاه

این گرونی ها حبابی هستن و دوباره ارزون میشن.

دلیلشم همون خالی شدن انبار ها و افزایش قیمت جهانی یا داخلی هست

لینک به دیدگاه

قیمتش تو کیمیا آنلاين افتضاحه 6700k 1470[emoji15] [emoji32]

دم لیون گرم که زیر بار این گرونی نرفته و ترجیح داده ناموجود باشه

درسته که چون انبار خالیه و کم یاب شده قیمت بالا رفته ولی میتونستن وارد کنن که قیمت بالا نره دلیل وارد نکردنشونم این هست که چون بیشتر مردم 1151 و سى پى یو اسکای لیک استفاده میکنن و سى پى یو های براود ول و هزول و مادربرد های x99 رو دستشون میمونه ترجيح میدن اسکای لیک وارد نشه تا بقیه فروش بره بعد هروقت عشقشون کشید برن وارد کنند

ویرایش شده توسط ASHKANTORNADO
لینک به دیدگاه

با چند فروشگاه صبحت کردم میگفتن یه سری از وارد کننده ها گفتن هفته دیگه وارد بازار میشه

لینک به دیدگاه

من از لیون شنبه این هفته مادربورد

asis z170-a خریدم 539 و cpu i5 6400 هم خریدم 581 الان قیمتاشون رو دیدم شوکه شدم . :wacko: شانس آوردم ./

عجب بازاریه .

لینک به دیدگاه

به نظر من این افزایش قیمت یه ترفندیه برای فروختن پردازنده های 2011 مثل 6800K یا6850K

اگه دقت کنید قیمتهای اسکای لیک رو نزدیک اونا بردن که مشتری وسوسه بشه اونا رو بگیره :-? :-? :-?

کور خوندن من اصلا نمیگیرم(حالا مثلا من پول دارم بخرم :laughing: :laughing: :laughing:

ویرایش شده توسط yasin khan
لینک به دیدگاه

چرا فقط یه تعداد خاصی از پردازنده ها گرون شدن؟!!! :-?

لینک به دیدگاه

قیمتش تو کیمیا آنلاين افتضاحه 6700k 1470[emoji15] [emoji32]

دم لیون گرم که زیر بار این گرونی نرفته و ترجیح داده ناموجود باشه

درسته که چون انبار خالیه و کم یاب شده قیمت بالا رفته ولی میتونستن وارد کنن که قیمت بالا نره دلیل وارد نکردنشونم این هست که چون بیشتر مردم 1151 و سى پى یو اسکای لیک استفاده میکنن و سى پى یو های براود ول و هزول و مادربرد های x99 رو دستشون میمونه ترجيح میدن اسکای لیک وارد نشه تا بقیه فروش بره بعد هروقت عشقشون کشید برن وارد کنند

چرا فقط یه تعداد خاصی از پردازنده ها گرون شدن؟!!! :-?

به نظر من این افزایش قیمت یه ترفندیه برای فروختن پردازنده های 2011 مثل 6800K یا6850K

اگه دقت کنید قیمتهای اسکای لیک رو نزدیک اونا بردن که مشتری وسوسه بشه اونا رو بگیره :-? :-? :-?

کور خوندن من اصلا نمیگیرم(حالا مثلا من پول دارم بخرم :laughing: :laughing: :laughing:

توضیح دادم
لینک به دیدگاه

دوستان معمولا" قیمت دلار اوایل پاییز شروع به بالا رفتن میکنه چون کارخانه ها شروع به خرید مواد اولیه کارخانه میکنند و این افزایش تا آذر ماه ادامه داره

امسال به خاطر مسائل سیاسی و بالا رفتن دوباره ریسک قیمت دلار زودتر شروع به بالا رفتن کرد که خوب این روند ادامه خواهد داشت

امروز من دیدم 6700K حدود 100 هزار تومان از 5820K گرون تر شده که خوب مسلما" دوستان یک سری سی پی یو که از لحاظ پرفورمنسی سر زبان ها افتاده بود رو به شدت گرون کردند در حالی که همه میدونند 5820K پرفورمنس بهتری ارائه میده و فقط مشکل مصرف و حرارت رو داره

اینکه جنس نیست فقط یک شو تبلیغاتی هست که خواهان رو حریص تر بکنه که از ترس بالا رفتن بیشتر همین الان تو همین قیمت های نجومی خرید بکنه تازه با توجه به اینکه اوایل سال آینده پردازنده های کانن لیک معرفی میشه این حرکت ها جای تعجب زیادی نداره

لینک به دیدگاه

با این اوصاف فکر میکنم بجای 6700 ملت برن 2011 ببندن خیلی بهتره البته شاید فروشنده یا وارد کننده هم مینو بخواد که 2011 ها رو بفروشه

لینک به دیدگاه

من اوایل تیرماه تصمیم به خرید گرفتم و تا پول جور شد و تصمیمم رو سر قطعات گرفتم شد الان .

امروز صبح که رفتم پاساژ ملاصدرا شیراز شوکه شدم ! قشنگ نزدیک به 400-500 تومن باید بزارم رو پولم تا بتونم همون سیستم رو بگیرم !

تا بخوام اون پول رو هم جور کنم باز دوباره گرونتر میشه !

جالبیش اینجاست که قیمت جهانیش میاد بالا قیمت اینام میاد بالا

قیمت دلار میاد بالا قیمت اینام میاد بالا

قیمت دلار میاد پایین قیمت اینا ثابت میمونه

قیمت جهانیش میاد پایین اینا قیمت رو میبرن بالا !

لعنت به هرچی دلال و وارد کنندس . این پولا خوردن نداره .. پولی که به هزار زحمت به دست اوردم رو باید بدم یه اینا ...

ویرایش شده توسط arash2731
لینک به دیدگاه

لعنت بر دلال ، احتکار کننده و وارد کننده ای که فقط به فکر سود خودش هست 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...