رفتن به مطلب

** محدودیت در دادن منفی به درخواست شما عزیزان **

Recommended Posts

درود دوستان عزیزم

به دلیل درخواستهای مکرر از جانب شما کاربران عزیز محدودیتهایی در دادن منفی ایجاد شده

در گذشته کاربرای عزیز میتونستن 10 امتیاز منفی در 24 ساعت به هم بدن که الان به شرح زیر تغییر کرده :

کاربران سایت 2 امتیاز منفی در 24 ساعت

کاربران ویژه 5 امتیاز منفی در 24 ساعت

از دید ما بودن امتیاز منفی با تمام ناراحتیهایی که امکان داره ایجاد کنه میتونه برای فروم و کاربران عزیزمون مفید باشه چون هیچ کسی کامل نیست و باید اینو درک کنیم

@};- @};-

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهتر شد

@};- @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

با تشکر از مدیریت... داستان منفی ها مشخص شد @};-

حالا جناب حسینی امکان داره قوانین مربوط امتیاز مثبت هم باز نگری بشه؟؟

همچون هر امتیاز مثبت 50 تومن :D 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تشکر وسپاس فراوان از اقای حسینی  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

نمیتونم بگم خوبه یا بد ... انشالاه که جلوی یکسری بحث های الکی رو بگیره...  :-?

لینک به دیدگاه

درود آقای حسینی

اینطور بهتر شد @};-  حداقل طرف تو یه روز کل امتیازا مارو خالی نمیکنه :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام سعید جان

من با این حرکت اصلا موافق نیستم.به نوعی شما لبها رو به هم دوختید :D

خودم  فکر کنم منفی هایی که دادم به انگشتان دست نرسه و اکثر مواقع خویشتن داری میکنم و برای خودم حلاجی میکنم موضوع رو و اگه قرار باشه گوشزد بشه حرفم رو میزنم تا اینکه منفی بدم

اما دوستانی هم هستند که از روی منطق و علم  فروم رو دنبال میکنند و جایی که باید منفی بدند  عملا شما دارید جلوی فعالیتشون رو میگیرید

فروم باید ازادی فعالیت داشته باشه.باید نحوه تعامل دوستان با همدیگه رو جوری دیگه مدیریت کنید

یه پیشنهاد دارم

مثلا یه تاپیک مخصوص این موضوع درست بشه که شخصی که منفی دریافت کرده درخواست پاسخ از کسی که منفی داده بکنه این روش باعث میشه بار علمی دوستان افزوده بشه.شاید شخص منفی دهنده داره اشتباه میکنه 

اگه میشد کنار گزینه منفی و مثبت یه گزینه هم برای با خبر کردن شخصی که منفی داده گذاشته بشه خوب میشد 

این گزینه نشانه این باشه که یعنی از شخص منفی دهنده درخواست پاسخ شده و هدایت بشه به تاپیک مخصوص این موضوع

نمیدونم چجوری باید برنامه نویسی بشه و ایا شدنی هست یا نه

کلا اگه بتونید بررسی کنید و روش دیگه ایی هم بوجود بیارید بهتره

دوستان باید یاد بگیرند که از منفی دریافت کردن ناراحت نشن . میتونن خیلی دوستانه و محترمانه با کسی که منفی داده خصوصی مکالمه کنند

مطمئن باشند اگه بتونن طرف رو قانع کنند که منفی به جا نبوده همون شخص جای دیگه منفی رو به مثبت براشون تبدیل میکنه

این رو هم میدونم که ما ایرانی ها زود جو گیر میشیم و اگه یه شخص تو یه پست تعداد بالایی منفی گرفته خیلی از دوستان بدون تامل و فقط به صرف دیدن تعداد منفی ها دستشون میره رو گزینه منفی :D

مسئله لج و لج بازی که کلا جداست و کاری با بچه بودن یه سری افراد نمیشه کرد تا اینکه زمان و تاریخ ازشون ادم اب دیده و منطقی در بیاره

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

سلام سعید جان

خودم  فکر کنم منفی هایی که دادم به انگشتان دست نرسه و اکثر مواقع خویشتن داری میکنم و برای خودم حلاجی میکنم موضوع رو و اگه قرار باشه گوشزد بشه حرفم رو میزنم تا اینکه منفی بدم

اما دوستانی هم هستند که از روی منطق و علم  فروم رو دنبال میکنند و جایی که باید منفی بدند  عملا شما دارید جلوی فعالیتشون رو میگیرید

فروم باید ازادی فعالیت داشته باشه.باید نحوه تعامل دوستان با همدیگه رو جوری دیگه مدیریت کنید

یه پیشنهاد دارم

مثلا یه تاپیک مخصوص این موضوع درست بشه که شخصی که منفی دریافت کرده درخواست پاسخ از کسی که منفی داده بکنه این روش باعث میشه بار علمی دوستان افزوده بشه.شاید شخص منفی دهنده داره اشتباه میکنه 

اگه میشد کنار گزینه منفی و مثبت یه گزینه هم برای با خبر کردن شخصی که منفی داده گذاشته بشه خوب میشد 

این گزینه نشانه این باشه که یعنی از شخص منفی دهنده درخواست پاسخ شده و هدایت بشه به تاپیک مخصوص این موضوع

دوستان باید یاد بگیرند که از منفی دریافت کردن ناراحت نشن . میتونن خیلی دوستانه و محترمانه با کسی که منفی داده خصوصی مکالمه کنند

مطمئن باشند اگه بتونن طرف رو قانع کنند که منفی به جا نبوده همون شخص جای دیگه منفی رو به مثبت براشون تبدیل میکنه

این رو هم میدونم که ما ایرانی ها زود جو گیر میشیم و اگه یه شخص تو یه پست تعداد بالایی منفی گرفته خیلی از دوستان بدون تامل و فقط به صرف دیدن تعداد منفی ها دستشون میره رو گزینه منفی :D

مسئله لج و لج بازی که کلا جداست و کاری با بچه بودن یه سری افراد نمیشه کرد تا اینکه زمان و تاریخ ازشون ادم اب دیده در بیاره

موافقم. کاش یه برنامه ریزی میشد که مثلا یه نفر میخواد به شخصی منفی بده باید دلیلشم ذکر کنه. عین قسمت فیدبک بازارچه که وقتی یه نفر میخواد به یکی فیدبک بده باید یه توضیحی در مورد امتیازی که داده بده. 

اینجوری هم جلوی امتیازات منفی بی مورد و بی دلیل گرفته میشه هم شخصی که منفی گرفته علت منفی گرفتنش رو متوجه میشه و تکرار نمیکنه. @};-  @};-

لینک به دیدگاه

بعنوان کسی که در کل این 2سال و چند ماهی که عضو بودم 5-6تا منفی بیشتر ندادم شخصا من با این حرکت مخالفم ... شما بجای حل درست مساله کل ورداشتین صورت مساله رو عوض کردین ... بهتر بود بجای اینکار کسایی که زیاد منفی میدن شناسایی میشدن و ازشون توضیح خواسته میشد ، شاید دلایلشون کاملا قانع کننده بود ...

لینک به دیدگاه

بنده تا حالا به هیچ کسی منفی ندادم :D

لینک به دیدگاه

سلام سعید جان

یه پیشنهاد دارم

مسئله لج و لج بازی که کلا جداست و کاری با بچه بودن یه سری افراد نمیشه کرد تا اینکه زمان و تاریخ ازشون ادم اب دیده در بیاره

چیز جالبی می‌شه، احتمالا شاهد چنین چیزهایی خواهیم بود:

منفی به دلیل توهین به برند مورد علاقه‌ام، کابری نادان و متعصب

منفی به دلیل بدگویی، کاربری بد سلیقه

مثبت به دوست عزیزم، بسیار با سواد و فرهیخته و کار درست

منفی، به دلیل اطلاعات غلط، کاربری بی‌سواد و پرمدعا

لینک به دیدگاه

به نظر بنده فقط وجود یک دکمه تشکر راه نهاییه..خیلی از جاها همین کار رو میکنن...چون کسی اگر بخواد حرف غیر اصولی بزنه مطمعنا دیگران بهش واکنش نشون میدن...حالا مثلا منفی زده شد..خوب که چی؟ جز اینه که این دکمه عملکردش رسما انگ گذاری روی کاربره؟ حالا به هر دلیل..فن بودن و بی سواد بودن و غیره...چون دادن منفی نه فایده ای برای کسی که میده داره و نه کسی که میگیره...حقیقتا وجودش لازم و مناسب نیست...همین دکمه تشکر باشه خیلی ها سعی میکنن پست های مناسب بدن که دریافتش کنن و میشه انگیزه 

کسی هم که بخواد توحین کنه و الفاظ نامناسب به کار ببره خوب داستانش مشخصه و باید ناظرین باهاش برخورد کنن...کسی که اطلاعات غلط میده راهش این نیست که بهش منفی بدیم (چون همونطور که گفتم این کار اسمش راه حل و فرهنگ سازی نیست)...چون درست نیست..بهتره که دلیل اعلام بشه و کاربرها سعی کنن توضیحات کامل بدن..پس بنابراین این دکمه هیچ عملکردی نداره و بنای همه دعواها و مشکلاته...کاملا اثبات شده کاربر میاد منفی میده و حرف هم بار طرف میکنه...خو کاربران که واکنش رو نشون میدن با حرف دیگه منفی چیه؟

@};-

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

تشکر جناب حسینی @};-

ولی وقتش بیایم رو دکمه تشکر خیلی از سایت ها اینو دارنند

ای کاش قیمت ها قطعاتم مثل همین منفی حل میشود اینطوری :D

موفق باشی @};-

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

چیز جالبی می‌شه، احتمالا شاهد چنین چیزهایی خواهیم بود:

منفی به دلیل توهین به برند مورد علاقه‌ام، کابری نادان و متعصب

منفی به دلیل بدگویی، کاربری بد سلیقه

مثبت به دوست عزیزم، بسیار با سواد و فرهیخته و کار درست

منفی، به دلیل اطلاعات غلط، کاربری بی‌سواد و پرمدعا

دقیقا..  :D

لینک به دیدگاه

به شخصه با منفی مخالفم. خودم که کسی بهم منفی بده ناراحت میشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آوَرین  :D 

=))

لینک به دیدگاه

دوستانی که مخالف کم شدن نمرات منفی هستند یه نگاه به لیست امتیازات بنده بندازند .

از موقعی که تاپیک طرفداران پولاریس زده شده به این طرف .

همزمان به سراغ کسانی که به من منفی دادن برید و ببینید چند بار از بنده منفی گرفتند .

بارها در مقابل جواب های منطقی سکوت کردن و منفی دادن .

در حالی که از بنده حتی منفی هم دریافت نمی کردند ، کار رو به جایی رسوندند که طرفداران ای ام دی رو به دسیسه چینی و مدیران رو به همراهی متهم کردند که میتونه به راحتی عنوان جوک سال و جوک قرن رو تصاحب کنه !!!

.......................

به نظر من کار خوبیه .

منفی بهتره که محدود بشه . من نه با این که کلا برداشته بشه موافقم نه با این که کلا آزاد باشه .

به نظر من همین محدود بودن بسیار خوبه .

سخن پایانی

اگر این تصمیم غیر قابل تغییره که هیچ

اما اگر مدیریت محترم در تغییر اون مانعی نمی بینه

میشه باید نظرسنجی به بهترین راه حل رسید .

گزینه ها میتونه این باشه

میزارن امتیاز های منفی ثابت بماند ( 10 عدد در روز )

میزان امتیاز های منفی محدود شود ( به 2 عدد برای کاربران معمولی 5 عدد برای کاربران ویژه )

امتیاز منفی حذف شود

.

لینک به دیدگاه

به شخصه با منفی مخالفم. خودم که کسی بهم منفی بده ناراحت میشم

این یعنی انتقاد پذیر نیستین. :)  @};-

من با منفی دادن کسی مخالف نیستم در صورتی که دلیلش رو بهم بگه.

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی از نکات مثبت و وجه تمایز لیون از سایر فروم ها همین وجود منفی است.

بسیار هم سازنده و مفید است. @};-

قانون جدید هم بسیار عالی و تکمیل کننده می باشد.

لینک به دیدگاه

آقا حالا همگی دوتا فنی بدیم جناب حسینی ببینم درست عمل می کنه یا نه :D :D :laughing: :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...