رفتن به مطلب

تصویر ندادن کامپیوتر بعد از اسمبل کردن

mka19
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان من سیستم جدیدمو اسمبل کردم .کامپیوتر رو روشن میکنم از مانیتور تصویری دریافت نمیکنم.چه از طریق کادت گرافیک چه مادربرد تست گرفتم تصویر نداد.

Z97x_soc force

Gskil 2*4 1600 cl7

G3220

Evga 1000 g2

Hd5450

دوستان کمک کنید

ویرایش شده توسط mka19
لینک به دیدگاه

از سلامت پردازنده ؟ یا کابل مانیتور و خود مانیتور اطمینان دارید؟

از مادربرد هیچ صدای بوقی در میاد؟

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

پردازندم واسه سیستم معمولیم بود که دیشب پست گذاشتم بلو اسکرین.که همون سیستمم بلو اسکرین میداد ولی حالت ادونس چهارمین گزینه بالا میومد.تصویرم میگرفتم با اون سیستم از مانیتور.

با دو تا رم متفاوت سیستمو تست گرفتم.با دو تا مانیتور متفاوت تست زدم.

یکی این مادربرد رو نداره تنظیمات سخت افزاری رو مادربرد رو کپی بزنم رو این؟

پاور پردازنده رو وصل کردید؟

یه کابل 4 پین میخورد .بغلشم یه جای کابل 8 پین داره که من دو تا 4 پین بهش وصل کردم!!کلا 12 پین شد

لینک به دیدگاه

رم سیستم رو مطمعن هستید که کاملا درست وصل شده؟

ویرایش شده توسط Mohsenbike
لینک به دیدگاه

رم سیستم رو مطمعن هستید که کاملا درست وصل شده؟

الان من به همه چی شک کردم.رم ها به صورت دوال روی ریل نارنجی هستن

از پورت هاي ديگر استفاده كنيد

از دو مانیتور جدا با دو پرت جدا استفاده کردم.پاور سی پی یو رو درست وصل کردم دوستان؟

لینک به دیدگاه

الان من به همه چی شک کردم.رم ها به صورت دوال روی ریل نارنجی هستن

از دو مانیتور جدا با دو پرت جدا استفاده کردم.پاور سی پی یو رو درست وصل کردم دوستان؟

کابل پاور پردازنده رو کلا بردارید و فقط یک سوکت 4 پین وصل کنید.

فقط دقت کنید که جهت سوکت رو درست جا بزنید...

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مطمن هستین که فن سی پی یو رو خوب جا انداختین ؟ چون بد جا بیفته گاهی اوقات تصویری نمیاد . دو مین مشکل برق سی پی یو هست که بابک جان بهش اشاره کردن. و سومین رم ها ببینین خوب جا افتاده و برای امتحان یکی از رم ها رو بردارید و سیستم رو روشن کنید.

لینک به دیدگاه

یه مورد پیش پا افتاده معمولا مین های آک یک تکه پلاستیک بین باطری و محل اتصال قرار داره ببینید اون هست اکه هست اونو بردارین.یک بار برای من این اتفاق افتاد.

لینک به دیدگاه

این مشکلی بود که برای من هم اتفاق افتاد هر دوباری که سیستم سرهم کردم...هر دوبار هم مرتبط با رم میشد. اگر 2 تا رم قرار دادید یکی رو خارج کنید و تست کنید برای روشن شدن....اگه روشن شد پس مشکل از نحوه ی جا افتادن رم بوده.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

درسته که بردتون مخصوص اور هست و قابلیت اضافه کردن ۴pin رو هم داره برای ولی فعلا از همان 8pin استفاده کنید.

در ضمن رم ها رو در بیارید و با دقت بیشتری جابزنید و حتی بعد از جا افتادن گیره رم ها، خودتون باید برای جای گیری صحیح تر رم ، اونها رو یک فشار نرم بدید.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

تصویر ندادن مربوط به رم و cpu 

فقط یه سوال که خیلی کمک میکنه!

فن cpu میچرخه؟؟

لینک به دیدگاه

دوستان .الان به سی پی یو یه 4 پین وصل کردم.رم ها درست وصل کردم.ربطی به دکمه های بایوس نداره؟

لینک به دیدگاه

کسی نبود راهکاره جدید بده . رلستی الان هاردمو که روش ویندوز نصب بود زدم رو سیستم قبلیم .ویندوزش بابا نمیاد . Alt+conrol+delet رو میگه بزنید .

اعصابم الان داغونه داغونه :^(

لینک به دیدگاه

سیستم رو یک بار بدون رم هم هست کردید ببینید ایا مادربرد بوق میزنه یا خیر؟

در عین حال ریست بایوس مادربرد رو ایا امتحان کردید یا خیر؟

کسی نبود راهکاره جدید بده . رلستی الان هاردمو که روش ویندوز نصب بود زدم رو سیستم قبلیم .ویندوزش بابا نمیاد . Alt+conrol+delet رو میگه بزنید .

هارد بوت نمیشه... هارد رو روی دیگر ساتا ها تست کن

و در عین حال هم روی یک سیستم سالم هست به عنوان هارد 2دوم ببند و ببین ایا هارد رو بالا میاره یا خیر؟

اگر باز هم نشد....هارد دگ...دگ :)

لینک به دیدگاه

سیستم رو یک بار بدون رم هم هست کردید ببینید ایا مادربرد بوق میزنه یا خیر؟

در عین حال ریست بایوس مادربرد رو ایا امتحان کردید یا خیر؟

هارد بوت نمیشه... هارد رو روی دیگر ساتا ها تست کن

و در عین حال هم روی یک سیستم سالم هست به عنوان هارد 2دوم ببند و ببین ایا هارد رو بالا میاره یا خیر؟

اگر باز هم نشد....هارد دگ...دگ :)

یه اسپیکر کوچولو از یه برد دیگه وصل کردم روش وقتی روشن میکنم به شدت بوق میزنه.
لینک به دیدگاه

یه اسپیکر کوچولو از یه برد دیگه وصل کردم روش وقتی روشن میکنم به شدت بوق میزنه.

پردازنده رو تست کنید

مین بورد رو هم clear cmos کنید،من وقتی مین بورد فعلیم رو خریدم تصویر اصلا نمیداد این کارو کردم راحت بالا اومد

لینک به دیدگاه

گرافیک 5450 رو بردارید و از گرافیک مجتمع استفاده کنید

این ارور نشون میده که هارد شما رو سیستم جدید داره بالا میاد ولی تصویر نمیده و به خاطر اینکه زیاد روشن و خاموش شده ویندوزش مشکل پیدا کرده

از گرافیک مجتمع استفاده کنید و اینکه بدون هارد سیستم رو روشن کنید 

لینک به دیدگاه

پردازنده رو تست کنید

مین بورد رو هم clear cmos کنید،من وقتی مین بورد فعلیم رو خریدم تصویر اصلا نمیداد این کارو کردم راحت بالا اومد

چطور اینکارو انجام بدم؟
لینک به دیدگاه

چطور اینکارو انجام بدم؟

روی مادربرد کنار باطری یه جامپر هست اون رو بردارید clear cmos میشه

یا اینکه برق پاور رو قطع کنید و کابل برق رو هم جدا کنید و کلید پاور کامپیوتر رو چند بار فشار دهید تا برق باقیمانده در سیستم بره و باطری مادربورد رو بردارید و دوباره جا بزنید

لینک به دیدگاه

این مادردبردم کلیر سیموس داره .ولی اون فلش کوچیکی که باید روش باشه رو نداره .نمیدونم چرا.دوستانی که این مادربرد رو دارن لطفا ببینن داره.پایینترین قسمت مادربرد سمت راست جایی که دکمه پاور کیس و ری استارت و... هست

لینک به دیدگاه

این مادردبردم کلیر سیموس داره .ولی اون فلش کوچیکی که باید روش باشه رو نداره .نمیدونم چرا.دوستانی که این مادربرد رو دارن لطفا ببینن داره.پایینترین قسمت مادربرد سمت راست جایی که دکمه پاور کیس و ری استارت و... هست

3833.png

لینک به دیدگاه

3833.png

مرسی این دکمرو میزنم مثل ری استارت میمونه .دکمشو میزنم بازم تصویر نمیده.تن تن بوق میزنه

ویرایش شده توسط mka19
لینک به دیدگاه

مرسی این دکمرو میزنم مثل ری استارت میمونه .دکمشو میزنم بازم تصویر نمیده.تن تن بوق میزنه

دوستمون در این مورد راهنمایی کردن

پردازنده تست شده؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...