رفتن به مطلب

نظر سنجی در مورد سرعت اینترنت

LEE
 اشتراک گذاری

سرعت اینترنت کاربران  

552 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. سرعت سرویس اینترنت شما چقدر است ؟

2. 2. نوع سرویس اینترنت شما چیست ؟

Recommended Posts

من روستایی هستم

یعنی داخل روستایی زندگی میکنم که 10 کیلومتر از شهر فاصله داره

ADSL هم به ما تعلق نمی گیره پس من از Dialup استفاده میکنم

سرعت اینترنت رو با سایت http://www.speedtest.ir تست کردم .

crj3aolrp3w8oqsl356b.jpg

اگه ایرانسل پوشش بده بهتره از gprs استفاده کنید. دایال آپ یعنی ستم واقعی به یوزر!

من ۱ مگ دارم البته محدود. سرعت دانلود بین 50 تا 120 هست. آی اس پی محلی هست

ویرایش شده توسط VIP
لینک به دیدگاه

• ارسال 263
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

اگه ایرانسل پوشش بده بهتره از gprs استفاده کنید. دایال آپ یعنی ستم واقعی به یوزر!

من ۱ مگ دارم البته محدود. سرعت دانلود بین 50 تا 120 هست. آی اس پی محلی هست

منظور شما با موبایل دیگه نه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

512 ارتباط برتر کویر کاشان .

1239405141.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سرویس من هم 512 هست و ترافیکش 2 گیگ در ماه

16500 هم ماهیانه برام آب می خوره

شرکت موج گویای مازندران

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقایون اینم یه تست دیگه برای سرعت من الان بهتر شد یخورده ولی کسی آیا از اینترنت داتک اسفاده میکنه اگه کسی هست یه تست از سرعت 128 بزاره خیلی ممنون میشم

1309200394.png

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

من هم بالاخره بعد از 3.5 سال استفاده از IPW داتک از اول تیرتغییر سرویس دادم .

مخابرات منطقه ما کلنگی ترین مخابرات تهران هست و ای دی اس ال اصلا نمیشه روش حساب کرد و فقط دو تا شرکت محدود میدن. برای همین از روی اجبار به سمت استفاده از وایمکس رفتیم که بین ایرانسل و مبین نت , ایرانسل رو انتخاب کردیم . که ایرانسل رو سفیدمون کرد.

سرویس 1 مگابیت نامحدود

1364575708.png

خوشبختانه انتن دهی اینجا بسیار خوبه و دکل ایرانسل 200 متر با منزل ما فاصله داره و پنجره رو باز کنی از دور معلومه. به نظر میرسه بعد از 1 سال سرویس دهی مشکلات شبکه رو به حداقل رسوندن و سرویس بسیار پایدار و با کیفیت شده . اگر انتن دهی خوب باشه گرفتن وایمکس میتونه گره گشا باشه. البته پینگش یک خرده از ای دی اس ال بالاتره ولی برای من پینگ مهم نبود.

البته من از تخفیف 50% روز پدر برای مودم استفاده کردم .

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم بالاخره بعد از 3.5 سال استفاده از IPW داتک از اول تیرتغییر سرویس دادم .

مخابرات منطقه ما کلنگی ترین مخابرات تهران هست و ای دی اس ال اصلا نمیشه روش حساب کرد و فقط دو تا شرکت محدود میدن. برای همین از روی اجبار به سمت استفاده از وایمکس رفتیم که بین ایرانسل و مبین نت , ایرانسل رو انتخاب کردیم . که ایرانسل رو سفیدمون کرد.

سرویس 1 مگابیت نامحدود

1364575708.png

خوشبختانه انتن دهی اینجا بسیار خوبه و دکل ایرانسل 200 متر با منزل ما فاصله داره و پنجره رو باز کنی از دور معلومه. به نظر میرسه بعد از 1 سال سرویس دهی مشکلات شبکه رو به حداقل رسوندن و سرویس بسیار پایدار و با کیفیت شده . اگر انتن دهی خوب باشه گرفتن وایمکس میتونه گره گشا باشه. البته پینگش یک خرده از ای دی اس ال بالاتره ولی برای من پینگ مهم نبود.

البته من از تخفیف 50% روز پدر برای مودم استفاده کردم .

درود :

تبریک میگم سالار جان . مبارک باشه .

اگه میشه توی CMD تایپ کنید ping 333.ir خیلی کنجکاوم بدونم پینگ وایمکس چقدر میتونه باشه .

لینک به دیدگاه

ممنون محمد جان ... 1 مگابیت ایرانسل هم قیمت 512 داتک بود دیدم عملا پول اضافی نمیدیم و گرفتیم .

این هم تست پینگ برای شما. شما انتظار چه پینگی داری ؟ به هر حال بی سیم کمی زما ن تاخیرش از ای دی اس ال بالاتره. حتی با قویترین انتی دهی هم باز ممکنه کمی پینگش بالاتر باشه.

post-6481-053072700 1309441719_thumb.jpg

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون سالار جان بابت تست .

بله به طور کلی اینترنت بی سیم پینگ بالایی داره و تایم اوت زیادی میده اما بعضی ازisح ها از نانو استیشن برای لینک کردن یوزرها و روتر استفاده میکنن که خیلی عالیه در ضمن بسته به نوع نانو استیشن 2 یا 5 میتونه 12 تا 25 مگ پهنای باند بده :-? و پینگ خیلی کمی هم داره .

البته باسه شهرایی مثل تهران مناسب نیست چون باید دید کامل نسبط به روتر داشته باشن .

اینم تست :

s2aylcdfi277qqorezrm.png

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون سالار جان بابت تست .

بله به طور کلی اینترنت بی سیم پینگ بالایی داره و تایم اوت زیادی میده اما بعضی ازisb ها از نانو استیشن ها برای لینک کردن یوزرها و روتر استفاده میکنن که خیلی عالیه در ضمن بسته به نوع نانو استیشن 2 یا 5 میتونه 12 تا 25 مگ پهنای باند بده :-? و پینگ خیلی کمی هم داره .

البته باسه شهرایی مثل تهران مناسب نیست چون باید دید کامل نسبط به روتر داشته باشن .

:

s2aylcdfi277qqorezrm.png

آره منم نانو استیشن دارم مدل M5 متوسطش 40 هست ولی خوبه راضیم!smile.gif

لینک به دیدگاه

من سرويس 128 با ترافيك 3گيگ در ماه دارم واقعا عاليه با اينترنت دانلود منيجر سرعت دانلودم حدود 210 هستش و در بدترين حالت 180

از شركت ندا گستر صبا گرفتم هر 3 ماه 39600 ميدم واقعا هم راضي هستم 2 سالي هست همين سرويس رو استفاده ميكنم ;)

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

بخاطر سرویس خیلی خوبی !!!! thinking.gifکه ایران ارائه میداد ما سه سال پیش از طلا بودن پشیمان شدیم و دندون adsl رو کشیدیم و چهار تومن پیاده شدیم و از اینترنت ----- استفاده میکنیم

البته سال 88 یه چند ماهی بازم از adsl استفاده کردیم ولی با اروم شدن اوضاع بازم اینترنتمون رو راه انداختیمsmile.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم یه مدتی خونه نبودم ولی خدا رو شکر مدتی که نبودم به 128 دسترسی داشتم الان برگشتم کردمش 1 مگابایت!silly.gif

لینک به دیدگاه

پارس انلاین

سرویس 1 مگ

1205992689.png

پارس 1 مگ

که البته Data Rate 2048 هست برای تمامی مشترکین پارس

1392765579.png

به نتیجه اش امیدوارم امیدوار شدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

GPRS ايرانسل:

1396550621.png

مطمئنید من از یکی شنیدم تا 30 کیلو هم میره این که از دیال آپ هم که کمتره!I%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

مطمئنید من از یکی شنیدم تا 30 کیلو هم میره این که از دیال آپ هم که کمتره!I%20Do%20not%20Know.gif

اره منهم رو حساب سرعت بالاش براش هزينه كردم ولي متاسفانه سرعتش خيلي پائينه حداكثر با 5 دانلود ميكنه

فكر ميكنم تابستون امسال اينطور شده. اهواز - تهران - كرج امتحان كردم همه جا اينطور بود حتي گوشي موبايل رو عوض كردم فرقي نكرد.

يه نكته ديگه اي هم هست و اون اينه كه وقته يك ماهه ايرانسل رو فعال ميكنيد خود ايرانسل عمدا سرعتت رو نسبت به حالت عادي پائين مياره.

2 گيگ ترافيك داده برا 2 ماه درحاليكه من دارم 24 ساعته استفاده ميكنم و تخخمين ميزنم 1 گيگش زياد مياد.

لینک به دیدگاه

GPRS ايرانسل:

1396550621.png

دوست عزیز.

شما فرمودید که تست مربوط به gprs ایرانسل هست. اما در زیر تصویر و در محلی که isp را نشان می دهد اسم شرکت افرا نت دیده می شود. با توجه به اینکه speedtest بر اساس IP اسم سرویس دهنده را مشخص میکند، برای بنده یک سوال پیش آمده و اینکه چرا به جای اسم شبکه ایرانسل، افرانت نوشته شده است..

ممنون میشم اگر توضیح بفرمایید :-? :|

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز.

شما فرمودید که تست مربوط به gprs ایرانسل هست. اما در زیر تصویر و در محلی که isp را نشان می دهد اسم شرکت افرا نت دیده می شود. با توجه به اینکه speedtest بر اساس IP اسم سرویس دهنده را مشخص میکند، برای بنده یک سوال پیش آمده و اینکه چرا به جای اسم شبکه ایرانسل، افرانت نوشته شده است..

خود ایرانسل معلوم نیست به چی وصله؟

لینک به دیدگاه

خود ایرانسل معلوم نیست به چی وصله؟

الان در تست دوستمون اسمش را نشان داده :|

لینک به دیدگاه

دوست عزیز.

والا نميدونم براي خودمم جاي سئواله حتما ايرانسل اينترنتش رو از افرانت ميگيره

لینک به دیدگاه

post-6621-097444900 1311323946_thumb.pnggprsایرانسل

آقا بيا يه كمكي به ما بكن شما از اين مودمهاي جديد كه سيمكارت ميخورند استفاده ميكني يا موبايل. گوشي من z530 هست با w710 هم امتحان كردم فرقي نكرد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...