رفتن به مطلب

نظر سنجی در مورد سرعت اینترنت

LEE
 اشتراک گذاری

سرعت اینترنت کاربران  

552 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. سرعت سرویس اینترنت شما چقدر است ؟

2. 2. نوع سرویس اینترنت شما چیست ؟

Recommended Posts

سلام دوستان . اینترنت من 128 مخابراته که به pars onlin واگذار شده . قبل شارژ حجم g سرعت دانلودم 250 بود .الان سرعت دانلود 6 شده .نمیدونم مشکل از کامپیوتر منه یا مخابرات . 15 روزه چنین مشکلی دارم . ممکنه مودم داخل کیس خراب باشه .؟؟

ویرایش شده توسط mka19
لینک به دیدگاه

• ارسال 263
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

منم از پارس انلاین سرویس گرفتم / سرویس با سرعت ارسال 512 و سرعت دریافت یا دانلود 2 مگا بیت با ترافیک حجمیه 20 گیگ یک ماهه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

منم از پارس انلاین سرویس گرفتم / سرویس با سرعت ارسال 512 و سرعت دریافت یا دانلود 2 مگا بیت با ترافیک حجمیه 20 گیگ یک ماهه

موفق باشید

داداش گیگی چند . ماهی چند داری پول میدی ؟ دانلود 2m یا ابوالفضل !!!! :eek:

واسه من 250 بود داشتم از خوشحالی خودکشی میکردم ..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یادمه خودم دفعه اول حدود دوسال پیش که دیدم سرعتم شده 400 واسه دانلود تو شب نمی دونم چی شده بود که اینجوری بود معمولا 60 تا هست بطور متوسط برای 512، رفتم گوشیمو اوردم فیلم گرفتم اون 2-3 ساعت رو ، از خوشحالی خوابم نبرد تا صبح ... =)) (ببین چیکار کردن که جوونا اینجوری میکنن وقتی سرعت بالا می بینن!)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود خدمت دوستان عزیزم

اینترنت من ای نت وای فای 2مگ هستش . دانلودش به 700 و اپلودش به 650 میرسه واقعا ازش راضیم . خدا کنه

این طرح اینترنت ملی هیچوقت عملی نشه . چونکه در نهایت حدفش محدود کردن

حسابی وبیشتره اینترنت داخل با خارج از کشوره .

ویرایش شده توسط MEHRAN 2012
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

من هم سرویس 128 صبانت دارم و دانلودم دوروبر 100-120 هست ولی شبانه :( .....10kbps ...!!!!!!

2218118377.png

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

قابل توجه بچه های غرب تهران:

من از شرکت شهراد سرویس میگیرم سرعت 2مگابایت حدود 600کیلوبایت در ثانیه دانلود میده که در واقع میشه نزدیک 5مگابایت!!! خیلی سرعتش عالیه

شب هم از ساعت 2 تا 8 رایگان هست (البته بعضی سرویسها)... هرچی میخوای دانلود کن

از لحاظ قطعی و کیفیت سرویس هم من الان چندین ساله مشتری شون هستم واقعا عالیه

پشتیبانی خیلی خوب و سریع و برخورد خوب کارکنان با مشتری

سیستم تمدید و پرداخت آنلاینش یکمی گیج کنندست اما یه راهنما داره اون رو بخونی دیگه راحت سرماه آنلاین تمدید میکنی و خیلی راحته

اینجا لیست سرویسها و قیمتها رو زده:

http://crm.shahrad.com/

من واقعا راضیم از هر لحاظ

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

وقتی که ISP یادش میره در محدوده زمانی" دانلود رایگان" سرعت رو به یک هشتم سرعت دانلود در روز کاهش بده (البته شاید هم چون عید هستش کسی نیست استفاده کنه و همه سرعت واسه من مونده :دی)

t4vqs0hlvzyew4bv4urz_thumb.jpg

ناقابل 7.5 گیگ دانلود در بین ساعت 2 بامداد الی 7 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پدر نامردا تو عید برامون محدودیت سرعت گذاشتن بالاتر از 32 کیلوبایت نمیره . واسه پارس انلاین است

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:D

تو عید که باید خلوت تر باشه :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فرجام تو 17 ساعت و 5 دقیقه کانکت بودی!

بیچاره سیستم... :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
:D

تو عید که باید خلوت تر باشه :دی

این کارا رئ با ما نامحدود های بد بخت می کنن و به جای اینکه سرعت رو بیشتر شه واسه ما ها واسمون سرعت خییییییلی کمتر کردن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من الان خطم 4 مگ هست ولی بیشتر از 120 شبانه دانلود نمیده.

مشکل اینه که روزانه هم بیشتر دانلود نمیده.

دلیلش هم اینه که بالای 30 گیگ دانلود رایگان کردم کلا سرعت خطم رو بستن و به ISP هم هرچی اعتراض می کنم درستش نمی کنن...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینو ببینی چی میگی معین جان :دی

http://upload.tehran98.com/img1/ak9jt46mnretkn7h7zyf.jpg

1 روز و 15 ساعت آنلاین :دی

تازه مثل این دوستان نبودم که فایل بذارم رو دانلود و برم دنبال کار و خواب و زندگی :دی

توی چیزبوک برای اثبات بیداریم هر نیم ساعت یه پست میذاشتم =))

مربوط به آذرماه سال 87

راستی توی عکس وسطیه منم :دی

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
اینو ببینی چی میگی معین جان :دی

http://upload.tehran98.com/img1/ak9jt46mnretkn7h7zyf.jpg

1 روز و 15 ساعت آنلاین :دی

تازه مثل این دوستان نبودم که فایل بذارم رو دانلود و برم دنبال کار و خواب و زندگی :دی

توی چیزبوک برای اثبات بیداریم هر نیم ساعت یه پست میذاشتم =))

مربوط به آذرماه سال 87

راستی توی عکس وسطیه منم :دی

اقا شما که انقدر انلاینی و سرعتت بالاس یه سه تا چیز بهت میدیم دانلود کن بیایم ازت  بگیریم :دی

اولیش اینکه از نونه شب واجب تره

http://www.downloadha.com/1392/01/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-bioshock-infinite-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc/

دومیش خوبه

http://www.downloadha.com/1392/01/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-starcraft-iiheart-of-the-swarm-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc/

اینو نگرفتی نگرفتی اهمیتی نداره فقط جهت سرگرمیه

http://www.downloadha.com/1392/01/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-resident-evil-6-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-pc/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سرعت که خوبه اما وضعیت حجمی خوب نیست

حدود 3 تومن هر گیگ :دی حساب کردم برم dvd گیم بخرم ارزونتر در میاد هر dvd راحت بین 4 الی 8 گیگ هستش و بین 5 الی 8 تومن :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
سرعت که خوبه اما وضعیت حجمی خوب نیست

حدود 3 تومن هر گیگ :دی حساب کردم برم dvd گیم بخرم ارزونتر در میاد هر dvd راحت بین 4 الی 8 گیگ هستش و بین 5 الی 8 تومن :دی

شبا بزار دانلود شه . لازم نیست که همش یه روزه دانلود .

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

آخه شبها تلویزیون آنلاین میبینم اگه چیزی بذارم روی دانلود دیگه نمیشه نگاه کرد :دی

2622616165.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

احوال اینترنت اینروزا گویا کاملا بهم ریخته دوستانمون در واحد فیلترینگ و واحد رفتن روی اعصاب و روان مردم شدیدا فعال هستن از (Deep Packet Inspection (DPI بگیر تا مسدود کردن پروتکل ها و بازی با سرتیفیکیت ها و .... بستن شبکه های مجازی خصوصی و .... آقای عزیز مسئول رفتن روی اعصاب و روان مردم هیچ میدونی با این کار ها فقط تو یک نمونه برای کسانی که از خدمات مالی آنلاین مثل PayPal برای کار و زنگیشون استفاده میکنند چه مصیبتی درست کردی ؟ دنیا مارو تحریم کرده شما هم همینطور Paypal کافی هست یک تراکنش با ای پی ایران داشته باشی یا با آی پی مشکوک کار کنی تا کل موجودیت رو بلاک کنه .همه چیز که pورن و سیاسی نیست برای خیلی از ماها ابزار کار و زندگی هست . تا کجا میخواین از صبر مردم ..... چند وقت پیش که تو تلویزیون گزارش نشون دادند که ملت رو چه جوری گرفتار کردین با ابن وضعیتی که درست کردین .... متاسفانه یا خوشبختانه همیشه شما باختی و فقط اعمال هزینه کردی برای مردم [شکلک کوبیدن سر به دیوار] [شکلک کوبیدن سر به دیوار] [شکلک کوبیدن سر به دیوار]

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

:دی عمیقا رفتن روی Packet Inspection و هدر ها رو بازبینی و دراپ میکنند به همین دلیل https کلا با مشکل مواجه شده روی TCP مشکل ایجاد شده به همین دلیل سیستم های ریموت دسک مثل team view و بعضی بازی های انلاین و ... مشکل دار شدن و پکت ها دراپ میشه درصد خطا اینقدر بالا هست که کلا بجای سیستم هوشمند گویا کورکورانه دارند به درو دیوار میزنند .

لینک به دیدگاه

دوستان تبلیغ نشه ولی این روز ها که net کشور به هم ریخته بود این ISP هیچ مشکلی نداشت به علاوه این که ping 8.8.8.8 اش زیر 100 هست . متاسفانه فقط برای تهران هستش و نمیتونم تهیه کنم .

کاش بقیه ISP ها هم یه تکونی به خودشون بدن

Untitled.png

http://www.rasane.com

اینم از اینترنت من

2701049427.png

ویرایش شده توسط GOLESTANIAN
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...