رفتن به مطلب

میخام یه قطعه زمین تو شمال کشور بخرم شما کجا رو پیشنهاد میدین

m.shabani
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان

قصد دارم یه قطعه زمین رو تو شمال کشور در استان گیلان بخرم و کم کم یه خونه توش بسازم میخام چند سال آینده کلا از تهران برم

شما کجا رو پیشنهاد میدین

فاکتورهای مهم من

گاز و تلفن و آب و برق

و و و و مردمان خوب یا بهتره بگم همسایه های خوب

و بیشتر کوهپایه ائی تا کنار دریا

لینک به دیدگاه

من تنکابنم فاصله کوه تا دریا خیلی کمه .منطقه دو هزار سه هزار طرفدار پیدا کرده .در کل جای خیلی خوبیه. ولی منطقه نزدیک کوه گاز نداره و کنکم داره میاد.فعلا ما با کبسول میگذرونیم .رامسرم جای خوبیه(عروس ایران ). گیلان رو از اقا hamed بپرسین .اونجاییه بهتر میتونه کمک کنه

لینک به دیدگاه

بنده پیشنهادم گیلان هست ... در صورتی که برای خرید در متراژ بالا چند هکتار دارید برنامه ریزی میکنید

به دلیل فاصله زیاد کوه تا دریا (به نسبت مازندران) میزان زمین موجود بیشتر هست وقیمت ها هم مناسب تر برای خرید

حوالی رودسر

با این که خودم در مازندران هستم اما اکیدا سمت بابل و امل نرو :D 

اما تنها پیشنهادم این هست قبل از خرید زمین حتما حتما با همسایه ها و عزیزان که اونجا هستند یک صحبتی بکنی و اشنا بشی...

چرا که تنها نکته منفی خرید زمین در گیلان داشتن یک یا حتی بدتر چند همسایه که مشکل داشته باشند ...

بنا بر تجربه ایی که داشتم در این مورد عرض کردم چرا که شاید حتی یک همسایه هم باعث بشه زمین زیر قیمت رد کنی تا فقط فرار کنی از اون محل :wacko:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از نظرات دوستان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان

قصد دارم یه قطعه زمین رو تو شمال کشور در استان گیلان بخرم و کم کم یه خونه توش بسازم میخام چند سال آینده کلا از تهران برم

شما کجا رو پیشنهاد میدین

فاکتورهای مهم من

گاز و تلفن و آب و برق

و و و و مردمان خوب یا بهتره بگم همسایه های خوب

و بیشتر کوهپایه ائی تا کنار دریا

درود

ماسال، شاندرمن :x

انتخاب ایده آل شماست.

هوای خنک و فقط در سه ماه تابستان کمی شرجی است و البته بارون هم میاد :)

امکانات رفاهی کامل داره.

کوهپایه ای با جاذبه های گردشگری.

بام ماسال سرچ کنید همه چیز دستتون میاد.

از معدود مناطق شمالی که زمستوناش برف هم داره.

به نسبت بقیه مناطق خوش آب و هوای شمال کشور قیمت ملک هم مناسب هست. هزینه های زندگی هم خیلی بالا نیست. تنها بدیش اینه که فقط یکم فاصله اش تا تهران زیاد هست. تا ساحل رضوانشهر هم نیم ساعت فاصله داره.

jyldoedkip9ygdmxsf2t1s5m-pic.jpg

البته میتونید از آقای حسینی هم کمک بگیرید. ایشون متخصص هستن تو این زمینه.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

به نظر من استان گیلان بخرید

منطقه ی سیاهکل و دیلمان

رفتم و جای بسیار سرسبز و عالیی هست

واقعا کسانی که اونجا زندگی میکنن هیچ وقت پیر نمیشن.خوشبحالشون :cool:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده پیشنهادم گیلان هست ... در صورتی که برای خرید در متراژ بالا چند هکتار دارید برنامه ریزی میکنید

به دلیل فاصله زیاد کوه تا دریا (به نسبت مازندران) میزان زمین موجود بیشتر هست وقیمت ها هم مناسب تر برای خرید

حوالی رودسر

با این که خودم در مازندران هستم اما اکیدا سمت بابل و امل نرو :D 

اما تنها پیشنهادم این هست قبل از خرید زمین حتما حتما با همسایه ها و عزیزان که اونجا هستند یک صحبتی بکنی و اشنا بشی...

چرا که تنها نکته منفی خرید زمین در گیلان داشتن یک یا حتی بدتر چند همسایه که مشکل داشته باشند ...

بنا بر تجربه ایی که داشتم در این مورد عرض کردم چرا که شاید حتی یک همسایه هم باعث بشه زمین زیر قیمت رد کنی تا فقط فرار کنی از اون محل :wacko:

درود فرشید جان

البته قصد خرید هکتاری ندارم یه زمین 300-400 متری مد نظرم هست برای زندگی آرام و به دور از هیاهوهست

دقیقا با نقطه نظرات شما در مورد همسایه ها موافقم

درود

ماسال، شاندرمن :x

انتخاب ایده آل شماست.

هوای خنک و فقط در سه ماه تابستان کمی شرجی است و البته بارون هم میاد :)

امکانات رفاهی کامل داره.

کوهپایه ای با جاذبه های گردشگری.

بام ماسال سرچ کنید همه چیز دستتون میاد.

از معدود مناطق شمالی که زمستوناش برف هم داره.

به نسبت بقیه مناطق خوش آب و هوای شمال کشور قیمت ملک هم مناسب هست. هزینه های زندگی هم خیلی بالا نیست. تنها بدیش اینه که فقط یکم فاصله اش تا تهران زیاد هست. تا ساحل رضوانشهر هم نیم ساعت فاصله داره.

jyldoedkip9ygdmxsf2t1s5m-pic.jpg

البته میتونید از آقای حسینی هم کمک بگیرید. ایشون متخصص هستن تو این زمینه.

درود معین عزیز

یکی از نقاط مد نظرم همین ماسال هست که تا تهران 5-6 ساعت بیشتر فاصله نداره و جای بسیار خوش آب و هوای هست و تعاریف ییلاقاتش رو شنیدم

به نظر من استان گیلان بخرید

منطقه ی سیاهکل و دیلمان

رفتم و جای بسیار سرسبز و عالیی هست

واقعا کسانی که اونجا زندگی میکنن هیچ وقت پیر نمیشن.خوشبحالشون :cool:

درود

بله قطعا نظرم  گیلان هست

گیلان سرزمین بسیار سبز و پر وسعتی هست جاهای بسیاری هست که ما هرگز نرفته ایم جاهائی دنج و خلوت و به دور از هیاهو

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

نکته همسایه خوب رو که مد نظر داری

نکته بعدی قیمت خوب پیدا کردنه که اینم به کنار خودت بیزینس منی میدونی چیکار کنی :)

نکته اصلی طبیعته که اقا شمال کشور همه جاش عالیه. پس خوش به حالتون پیشاپیش  @};-

تو اپارتمان ما همسایه بقل به بقلی از جلوی هم رد میشن زوری به هم سلام میدن .لبخند که از یادمون رفته

از من میشنوی برو شمال آلمان :D 100 درصد همسایگی بهتر از ماها بجا میارند

منم پول داشتم فرار میکردم و زندگی درویشانه رو شروع میکردم.

مواظب باش اَنگ غیر اجتماعی بودن بهت نچسبونن. ما مردمان استاد حرف دراوردنیم :D

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

درود

گیلان

فکر میکنم انزلی جای خیلی خوبی میتونه باشه.امکانات خوبی داره.

مثلا میتونی ماشین منطقه آزاد بگیری :x .

شهرقشنگی هم هست.

من خودم لاهیجان زندگی میکنم.

چمخاله و دیلمان هم هست که همه قشنگن.فقط دیلمان سردهههههه ^_^ .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

گیلان

فکر میکنم انزلی جای خیلی خوبی میتونه باشه.امکانات خوبی داره.

مثلا میتونی ماشین منطقه آزاد بگیری :x .

شهرقشنگی هم هست.

من خودم لاهیجان زندگی میکنم.

چمخاله و دیلمان هم هست که همه قشنگن.فقط دیلمان سردهههههه ^_^ .

من مناطق انزلی، اصالم و تالش رو اصلا پیشنهاد نمیدم. یکی و دو فاکتور که دوستمون میخوان رو نداره متاسفانه...

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

سلام دوست گرامی من بچه شمال منطقه لاهیجان و لنگرود هستم با توجه به توضیحتون جاهایی رو میشناسم  که خوشت بیاد امکانات خوبی هم داره خواستی میتونم برات معرفی کنم .

لینک به دیدگاه

دیلمان جای خیلی خوبیه

مناطق بکر و دست نخورده هم توش پیدا میشه.ادماش خون گرمن.نکته جالبش اینه با اینکه تو گیلانه هواش چندان شرژی نیست و خشک و سرد هست.

البته خیلی بالا بری مشکلاتی مثله نبود انتن تلفن همراه و نداشتن گاز رو داره.

لینک به دیدگاه

تهران دیگه جای زندگی نیست برای امثال ما البته یه سری ها لذت دارن میبرن؛ آدم با آدم فرق میکنه خب. منکه کلی عذاب میکشم اینقدر که شلوغ شده تهران، آلودگی صوتی و بصری و هوا و محیطی و ... دقیقا چندسالی هست به فکر ِ فرار از تهرانم. از سراسر ایران عزیزان میان تهران اونوقت ما داریم از تهران فرار میکنیم.

لاکان شهر بود بندر کیاشهر بود چی بود اسماشون رو دقیق خاطرم نیست توو گیلان جاهای خیلی خوبی بودن از نظرم. حالا دوستان شمالی مون بهتر راهنمایی میکنن.

ویرایش شده توسط KoenigTiger
لینک به دیدگاه

اقا منم چنین ارزویی دارم .....بیام یه قسمت خوب شمال زندگی کنم ...برای اینده ام البته

میشه حدود قیمت زمین رو بگین ؟ ینی مثلا یه خونه اندازه متوسط و جمع و جور چقدر در میاد ؟؟؟

اپارتمانی چطور؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این تمرکز جمعتی تهران متاسفانه تا چند سال آینده عواقب سنگینی خواهد داشت. گرچه الان هم عواقبش گریبانگیر شده ولی بعد ها فاجعه آمیز خواهد بود.

تغییر موقعیت به سمت شمال بهترین راه چاره است.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا هرجا که پای انسان باز میشه پر زباله و آشغال میشه :(

خیلی جاهای استان گیلان زیبا و سرسبز هست ولی بعضی افراد بی فرهنگ وقتی به اونجا مسافرت میکنن اصلا به فکر طبیعت بکر نیستن و فقط فکر خوشگذرونی هستن

بخاطر همین تمام زباله هایی رو که دارن همون جا میریزن و میرن

کاش یه ذره فرهنگ نگهداری طبیعت داشتیم

حالا انشاا.. که خودتون تشریف بردین و از نزدیک دیدین متوجه میشید که این افراد چه بلایی سر اون سواحل زیبا و طبیعت سرسبز شمال آوردن

چون خودم دیده بودم فقط خواستم دوستان هم اطلاع داشته باشن

ممنون @};-

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا هرجا که پای انسان باز میشه پر زباله و آشغال میشه :(

خیلی جاهای استان گیلان زیبا و سرسبز هست ولی بعضی افراد بی فرهنگ وقتی به اونجا مسافرت میکنن اصلا به فکر طبیعت بکر نیستن و فقط فکر خوشگذرونی هستن

بخاطر همین تمام زباله هایی رو که دارن همون جا میریزن و میرن

کاش یه ذره فرهنگ نگهداری طبیعت داشتیم

حالا انشاا.. که خودتون تشریف بردین و از نزدیک دیدین متوجه میشید که این افراد چه بلایی سر اون سواحل زیبا و طبیعت سرسبز شمال آوردن

چون خودم دیده بودم فقط خواستم دوستان هم اطلاع داشته باشن

ممنون @};-

اینا بیشتر تقصیر مسئولین مربوطه هست دوست من

در جاده های جنگلی هیچ گونه سطل زباله ای وجود نداره و اگه باشه 1دونه پره پر که کناراش هم پر از زباله هست،و تقریبا خانواده ای نیست که حاضر بشه زباله های تر مانند میوه رو با خودش بیاره تا به سطل برسه

جدا از این مسائل،شهرداری مناطق سلمانشهر،کلار آباد و عباس آباد تمامی زباله های شهری رو در دره های جاده جنگی عباس آباد-کلاردشت تخلیه میکنن که در تابستون ها که شرجی هست اونجا به مرکز آلودگی و مگس تبدیل میشه

از ساخت و ساز های ییلاقات 2000 3000 بگذریم که دارن آب و هوای عالیه اونجارو هم نابود میکنن

دریا هم کلا نمایی نداره،یا ویلا جلوی دریا هست یا از این دیوار ها که تبلیغات روشه

از تخلیه زباله های بیمارستانی در دریا هم بگذریم که تو برخی ساحل ها با سرنگ و کثیفی های بیمارستان ها یکسان شده

همچنین توهین نباشه ولی مردم برخی از شهر های مازندران مانند آمل،بابل،عباس آباد دارای فرهنگ کافی نیستن و حالت تندخویی شدیدی دارن،کم نیست موارد دعوا های این شهر ها با تهرانی ها و...

در کل همسایگی باهاشون مایه دردسر میشه

بیش از حد وارد جزئیات نشیم کار از ریشه مشکل داره

با این حل بنده غربی ترین نقطه مازندران و یا استان گیلان رو بهتون پیشنهاد میکنم

مکان زمینی هم که میخرید هرچه در ارتفاغ بالاتر و ییلاقات  باشه بهتره به خاطر خنکی هوا در تابستان و نبود هوای شرجی...

این تمرکز جمعتی تهران متاسفانه تا چند سال آینده عواقب سنگینی خواهد داشت. گرچه الان هم عواقبش گریبانگیر شده ولی بعد ها فاجعه آمیز خواهد بود.

دوست من نواحی خزری کشور بسیار کم وسعت هست و امکانات نگهداری جمعیت زیاد رو نداره و اگه روند ساخت و ساز به خصوص در ارتفاعات البرز ادامه پیدا کنه روی آب و هوای این مناطق تاثیر منفی میذاره

ویرایش شده توسط Nima.Rampage
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینا بیشتر تقصیر مسئولین مربوطه هست دوست من

در جاده های جنگلی هیچ گونه سطل زباله ای وجود نداره و اگه باشه 1دونه پره پر که کناراش هم پر از زباله هست،و تقریبا خانواده ای نیست که حاضر بشه زباله های تر مانند میوه رو با خودش بیاره تا به سطل برسه

جدا از این مسائل،شهرداری مناطق سلمانشهر،کلار آباد و عباس آباد تمامی زباله های شهری رو در دره های جاده جنگی عباس آباد-کلاردشت تخلیه میکنن که در تابستون ها که شرجی هست اونجا به مرکز آلودگی و مگس تبدیل میشه

از ساخت و ساز های ییلاقات 2000 3000 بگذریم که دارن آب و هوای عالیه اونجارو هم نابود میکنن

دریا هم کلا نمایی نداره،یا ویلا جلوی دریا هست یا از این دیوار ها که تبلیغات روشه

از تخلیه زباله های بیمارستانی در دریا هم بگذریم که تو برخی ساحل ها با سرنگ و کثیفی های بیمارستان ها یکسان شده

همچنین توهین نباشه ولی مردم برخی از شهر های مازندران مانند آمل،بابل،عباس آباد دارای فرهنگ کافی نیستن و حالت تندخویی شدیدی دارن،کم نیست موارد دعوا های این شهر ها با تهرانی ها و...

در کل همسایگی باهاشون مایه دردسر میشه

بیش از حد وارد جزئیات نشیم کار از ریشه مشکل داره

با این حل بنده غربی ترین نقطه مازندران و یا استان گیلان رو بهتون پیشنهاد میکنم

مکان زمینی هم که میخرید هرچه در ارتفاغ بالاتر و ییلاقات  باشه بهتره به خاطر خنکی هوا در تابستان و نبود هوای شرجی...

دوست من نواحی خزری کشور بسیار کم وسعت هست و امکانات نگهداری جمعیت زیاد رو نداره و اگه روند ساخت و ساز به خصوص در ارتفاعات البرز ادامه پیدا کنه روی آب و هوای این مناطق تاثیر منفی میذاره

نواحی مرکزی هر روز جمعیتش داره بیشتر و بیشتر میشه و بارش کم و کمتر شده ! شهری مثل کاشان در آستانه بی آبی کامل قرار داره. تقریبا تمام منابع زیرزمینیش استفاده شده.

مسلما خواه یا نا خواه تمرکز جمعیت در سالهای آتی به سمت شمال کشور خواهد بود.

لینک به دیدگاه

نواحی مرکزی هر روز جمعیتش داره بیشتر و بیشتر میشه و بارش کم و کمتر شده ! شهری مثل کاشان در آستانه بی آبی کامل قرار داره. تقریبا تمام منابع زیرزمینیش استفاده شده.

متاسفانه کل کشور با خشکسالی بدی مواجه شده و اتفاقا برخیش به خاطر مدیریت و سد سازی های نادرست هست

آب زاینده رود رو به سمت استان یزد و کرمان کشیدن  و از اون طرف سر شاخه های کارون رو به طرف زاینده رود که این کار باعث تفرقه اندازی و از بین بردن وحدت مردم هم شده

شاید باورتون نشه ولی اصفهان نه تنها زاینده رود خشکه بلکه 2 ماه تابستون آب شرب هم در طبقه 2 به بالا قطع (اکثر مناطق شهر) و چاره استفاده از تانک و پمپ بود (فقط به نام اصفهان سر شاخه های کارون رو دارن به سمت اون 2 استانی که نام بردم هدایت میکنن)

مسلما این چاره موقتی هست و در صورت بهتر نشدن وضعیت بارش ها استان های مازندران و گیلان هم دچار وضعیت بحرانی میشن،استان های جنوبی هم مثل سیستان و بلوچستان،هرمزگان،خوزستان و... هم غیر قابل سکونت بابت گرما و بی آبی

شما حساب کنید 3 استان شمالی (که گلستان هم چندان وضع خوبی نداره و اونا رو هم از کشت برنج باز داشتن) وسعتشون به استان اصفهان هم نمیرسه،پس چطوره قراره یه بخش از کشور رو تو خودشون جا بدن؟؟(وسعت کوه های مرتفع غیر قابل سکونت البرز رو هم کم کنید)

ویرایش شده توسط Nima.Rampage
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

نکته همسایه خوب رو که مد نظر داری

نکته بعدی قیمت خوب پیدا کردنه که اینم به کنار خودت بیزینس منی میدونی چیکار کنی :)

نکته اصلی طبیعته که اقا شمال کشور همه جاش عالیه. پس خوش به حالتون پیشاپیش  @};-

تو اپارتمان ما همسایه بقل به بقلی از جلوی هم رد میشن زوری به هم سلام میدن .لبخند که از یادمون رفته

از من میشنوی برو شمال آلمان :D 100 درصد همسایگی بهتر از ماها بجا میارند

منم پول داشتم فرار میکردم و زندگی درویشانه رو شروع میکردم.

مواظب باش اَنگ غیر اجتماعی بودن بهت نچسبونن. ما مردمان استاد حرف دراوردنیم :D

درود مهدی جان حرفهای مردم برام مهم نیست مهم باورها و خواسته های خودمه وگرنه حرف مردم هیچ وقت تمومی نداره

سلام دوست گرامی من بچه شمال منطقه لاهیجان و لنگرود هستم با توجه به توضیحتون جاهایی رو میشناسم  که خوشت بیاد امکانات خوبی هم داره خواستی میتونم برات معرفی کنم .

درود ممنون دوست عزیزم

اگه اینکار رو تو همین تایپیک انجام بدی بسیار سپاسگذار خواهم بود هم اطلاعاتمون در مورد گیلان بیشتر میشه و هم کمک میکنه به هدف و مقصود من

دیلمان جای خیلی خوبیه

مناطق بکر و دست نخورده هم توش پیدا میشه.ادماش خون گرمن.نکته جالبش اینه با اینکه تو گیلانه هواش چندان شرژی نیست و خشک و سرد هست.

البته خیلی بالا بری مشکلاتی مثله نبود انتن تلفن همراه و نداشتن گاز رو داره.

درود

اتفاقا یکی از دوستانم هم اهل دیلمان هست و پیشنهاد هم داده

ممنون از لطف و مساعدت

تهران دیگه جای زندگی نیست برای امثال ما البته یه سری ها لذت دارن میبرن؛ آدم با آدم فرق میکنه خب. منکه کلی عذاب میکشم اینقدر که شلوغ شده تهران، آلودگی صوتی و بصری و هوا و محیطی و ... دقیقا چندسالی هست به فکر ِ فرار از تهرانم. از سراسر ایران عزیزان میان تهران اونوقت ما داریم از تهران فرار میکنیم.

لاکان شهر بود بندر کیاشهر بود چی بود اسماشون رو دقیق خاطرم نیست توو گیلان جاهای خیلی خوبی بودن از نظرم. حالا دوستان شمالی مون بهتر راهنمایی میکنن.

هوای آلوده و شلوغی که روز به روز داره بیشتر میشه و باید چاره ائی جست

اقا منم چنین ارزویی دارم .....بیام یه قسمت خوب شمال زندگی کنم ...برای اینده ام البته

میشه حدود قیمت زمین رو بگین ؟ ینی مثلا یه خونه اندازه متوسط و جمع و جور چقدر در میاد ؟؟؟

اپارتمانی چطور؟

درود

اتفاق آرزوی خیلی سخت و محالی نیست

منم میخام اینکار رو آهسته آهسته انجام بدم ابتدا زمینی بخرم  بعد کم کم یه خونه ساده و سقفی برای زندگی به پا کنم و زندگی به دور از هیاهو رو فراهم کنم راستش من آپارتمان مد نظرم نیست

معین جان همین الان هم شاهد هستیم  و حرف شما رو در مورد فاجعه آمیز بودم کاملا قبول دارم

حومه نمک آبرود

نمک آبرود متاسفانه خیلی شلوغه شده

دقیقا

ویرایش شده توسط m.shabani
لینک به دیدگاه

داداش من بچه مازندران  بابلم اگه دنبال زمین ویلایی هستی خوب داره جنگلا فروش میره از بس شما تهرانیها اومدین دیگه جنگلی نمونده

شوخی کردم ناراحت نشین

زمین ارزون قیمت هست میتونی توش خونه بسازی الانم فکر نکنم جایی از بابل باشه که اب گاز برق نداشته باشه اقتصادی وتجاری بابل هم خیلی قوی هست اما از نظر با صفا بودن محیط هم کوه وهم دریا رامسر بهت پیشنهاد میکنم خیلی زیبا هست

اما گفته باشم بابل که خودم هستم بدرد مغازه کامپیوتری نمیخوره چون هر چند متر که بری یکی داره امل و ساری هم همینجوره در واقع تمام شهر های اصلی تمام استان های شمالی بیشتر شغل ها اشبا شده هست .

زیاد دور شدن از شهر هم خوب نیست چون اخرش برای کار باید با راهای اصلی در ارتباط باشی

حتما قبل از رفتن به جایی حالا هر جا از شمال نیاز به یه اشنا داری که برات محیط ومنطقه مناسب نشونت بده وگرنه همینجوری اومدن سخته میتونی بری یکی از روستاهای اطراف شهر زمین بگیری خونه بسازی .

ویرایش شده توسط ابوالفضل.گنجی
لینک به دیدگاه

من نگران اینم که دو روز دیگه شمال رو هم طبیعتش رو نابود کنن و برج و شهرک بسازن تماماً و بشه مثل تهران اونوقت دیگه سر به دریاچه نمک میذارم... -__-

ویرایش شده توسط KoenigTiger
لینک به دیدگاه

اپارتمانی چطور؟

یک مرد خدا نمیتونه جواب ما رو بده؟؟

یه قیمتی بر اوردی چیزی :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک مرد خدا نمیتونه جواب ما رو بده؟؟

یه قیمتی بر اوردی چیزی :(

زمین تو شمال تو مناطق روستائی از متری 60-70 تومن هست تا به بالا

خونه هم  اگه قدیمی باشه و بافت روستائی متری 150 به بالامثلا یه خونه روستائی با زمین حدود 500 متر و بنای 90 متر 100 متر و حدود 80 تومن میشه خرید البته این قیمت یرای خانه های قدیمی هست و موقعیت هر منطقه متفاوت هست

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...