رفتن به مطلب

افزایش قیمت پردازنده های اینتل!!

Recommended Posts

اگه قیمت قطعات سخت افزاری رو چک کرده باشید پردازنده های اینتل روز به روز در حال افزایش قیمت

مخصوصا در سری k که الان قیمت 6700k به 1400 , 6600k به 880 رسیده

از طرفی هم مدتی هست که cpu های اینتل با گارنتی سریر به فروش میرن اون هم فقط در سری k گارانتی

دارن یعنی من الان cpu گارنتی دار سری k اینتل بخرم! بعد بسوزونمش! یه نوشو بهم میدن؟؟

اصلا تا حالا موردی نبوده که cpu اینتل سوخته باشه یا اصلا هم بوده باشه تعدادش خیلی کمه حالا به نظرتون

دلیل گارانتی دار بودن اینتل فقط در سری k و افزایش قیمت آنها چی بوده؟ :-?  :-?  :-?

قیمت 6700k

reqn_screenshot_(328).png

قیمت 6600k

9xwb_screenshot_(329).png

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز قیمت ها رو باور نکردنی بردن بالا

تنها چیزی که راحت انجام میشه افزایش قیمته

حالا حالاها باید بشینیم تا بیاد پایین

رسم جالبیه

بنده خودم 6700 از دیجی کالا خرید کرده بودم برگشت زدم (چون برای کسی که خرید کرده بودم دو دل بود) ولی قبل از رسیدن به تهران لغو برگشتی زدم اونا هم اوکی دادن

حالا امروز زنگ زدم میگن نه دیگه برگشت نمیدیم و فقط پولتون رو میدیم

چرا؟
چون دو روز دیگه همون رو میتونن 1300 بفروشن دیگه

لینک به دیدگاه

اولا رسم عجیبیه تو ایران تا یه قطعه سخت افزاری میاد تو بازار قیمتش نجومی باشه نسبت به قیمت جهانی
ثانیا فروشده ها خوب خریدارارو میشناسن! تا یکی میاد که با هزار زحمت پول جم کرده و میخاد سیستم های اند بگیره فرداش میبینه 10 تومن اومده روش! چرا چون خوب فروش کرده پردازنده!
ثالثا هم به نظر خودم بیشتر به دلیل نبود پردازنده ی قابل رقابت از طرف شرکت مقابله (AMD) چون بی رقیب شده هی قیمتا میره بالا!

لینک به دیدگاه

کاش  کاری کرد این قدر تاپیک مشابه زده نشود

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=62531&hl=

لینک به دیدگاه

متاسفانه مطابق با نامه ي وزارت خونه ي بوققققق (نامشو خودم مطالعه كردم) گمركي يكسري از لوازم كامپيوتر به شدت بالا رفته

لینک به دیدگاه

http://www.irica.gov.ir/Portal/Home/Default.aspx?CategoryID=82cebca0-58cc-4be6-bef5-a94e2242140a

کد تعرفه 847330

البته فکر نکنم این افزایش قیمت مربرط به گمرک باشه

چون عموما وسط سال که تعرفه هارو بالا یا پایین نمیبرند

احتمالا وارد کننده ها به دلیل سرگرم بودن با گرافیک های جدید و واردات از پردازنده ها غافل شدند و عزیزانی هم که Cpu در انبار ها دارند دیدند قیمت که داره بالا میره ماهم این وسط سودمون میکنیم و کم کم میفروشیم

%-(

لینک به دیدگاه

پس من شانس آوردم فكر كنم دو ماه پيش بود i56600k از ليون 770 خريدم يه بار تو زندگيم شانس اوردم من :D

لینک به دیدگاه

تنها قطعه ای که دلمون خوش بود به قیمت جهانیش نزدیکه پردازنده های اینتل بودن که اینم با گارانتی های چرت داخلی از بین رفت . پردازنده های اینتل به نظرم احتیاجی به گارانتی ندارن مخصوصا گارانتی های مزخرف ایرانی .

لینک به دیدگاه

http://www.irica.gov.ir/Portal/Home/Default.aspx?CategoryID=82cebca0-58cc-4be6-bef5-a94e2242140a

کد تعرفه 847330

احتمالا وارد کننده ها به دلیل سرگرم بودن با گرافیک های جدید و واردات از پردازنده ها غافل شدند و عزیزانی هم که Cpu در انبار ها دارند دیدند قیمت که داره بالا میره ماهم این وسط سودمون میکنیم و کم کم میفروشیم

%-(

دوست عزیز واقعا" فکر میکونی پردازنده داره رسمی وارد میشه که کد تعرفه بخوره؟

پس من شانس آوردم فكر كنم دو ماه پيش بود i56600k از ليون 770 خريدم يه بار تو زندگيم شانس اوردم من :D

اسم اینها شانس نیست اخوی

این سیاست ها جای تاسف داره

برای پی سی بازها این حرکات به شدت ناراحت کننده هست

یعنی شما کل زندگیت رو با همین سی پی یو سپری خواهی کرد و قصد ارتقا نداری؟

و اینکه ضربه میزنه به کسانی که در این حوزه کار میکنند و اسمبل سیستم انجام میدهند و مشتری دارند

چون الان خیلی ها هم که بودجه داشتند یا کلا" جمع نمیکنند سیستم یا اینکه دست نگه میدارند.

لینک به دیدگاه

واقعا جای ناراحتی و تاسف داره یک شبه سی پی یو i5 صد هزار تومان و سی پی یو i7 دویصد هزار تومان گران شده.من میخواستم i5 بخرم.امکان نداره تا نیومده پاییین بخرم.و پول تو جیب اینا بریزم.دوستانی هم که لازم دارند نخرند.نخرند.نخرند

لینک به دیدگاه

قیمت گذاری وقتی دل بخواهی باشه همین هست

هرجور حساب میکنم 4690k اخه 900!!! :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

http://meghdadit.com/product/1868/intel-core-i5-4690k-3.5ghz-lga-1150-haswell-cpu/%D8%B3%DB%8C-%D9%BE%DB%8C-%DB%8C%D9%88-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D9%84-%D8%A2%DB%8C-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%88-4690-%DA%A9%DB%8C-%D9%87%D8%B3%D9%88%D9%84/

لینک به دیدگاه

http://meghdadit.com/product/1868/intel-core-i5-4690k-3.5ghz-lga-1150-haswell-cpu/%D8%B3%DB%8C-%D9%BE%DB%8C-%DB%8C%D9%88-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D9%84-%D8%A2%DB%8C-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%88-4690-%DA%A9%DB%8C-%D9%87%D8%B3%D9%88%D9%84/

اگه دلیلش کمبود موجودی باشه یعنی همه ی cpu ها مشکل کمبود موجودی پیدا کردن؟؟ :D  :wacko:

لینک به دیدگاه

پردازنده نسل قبل 900 :D :eek: :eek: سر گردنست.هر جور دلشون بخواد قیمت میذارن.دو هفته گذشت... قیمت 1.100 هزار تومان =))

ویرایش شده توسط ali2015
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه دلیلش کمبود موجودی باشه یعنی همه ی cpu ها مشکل کمبود موجودی پیدا کردن؟؟ :D  :wacko:

شاید منظورشون از کمبود موجودی، کمبود موجودی در جیب وارد کنندگانِ محترمه  :-?  :D  که باید افزایش پیدا کنه

لینک به دیدگاه

شاید منظورشون از کمبود موجودی، کمبود موجودی در جیب وارد کنندگانِ محترمه  :-?  :D  که باید افزایش پیدا کنه

=))  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

اولا رسم عجیبیه تو ایران تا یه قطعه سخت افزاری میاد تو بازار قیمتش نجومی باشه نسبت به قیمت جهانی

ثانیا فروشده ها خوب خریدارارو میشناسن! تا یکی میاد که با هزار زحمت پول جم کرده و میخاد سیستم های اند بگیره فرداش میبینه 10 تومن اومده روش! چرا چون خوب فروش کرده پردازنده!

ثالثا هم به نظر خودم بیشتر به دلیل نبود پردازنده ی قابل رقابت از طرف شرکت مقابله (AMD) چون بی رقیب شده هی قیمتا میره بالا!

خریدار نمیدونه چه سیستمی نیاز داره

عدم دانش چیزیه که باعث میشه فروشنده سوارمون بشه منظورم از فروشنده تعیین کننده اصلی قیمت هستش

نمیدونیم که با یه مادربرد دست دوم b75M  که هم ساتا 3 داره هم یو اس بی 3 و یه سی پی یو دست دوم ای فایو 3570 معمولی یا 3770 معمولی هم میشه همه بازیهارو تو رزولوشن فول اچ دی بازی کرد که قیمت هردوش با هم میشه شیشصد برا ای فایو و 800 برا سون

میریم یه مینبرد z170 که صدتا کنترلر ساتا 3 و یو اس بی 3 و m.sata داره با تاندرو وای فای سه انته و 24 تا فاز تغذیه میخریم یک ملیون با یه سی پی یو 6700k با قیمت 1400 با یه کولر با یه واتر کولر 500 تومنی حالا هیچی هم از اور نمیدونیما فقط برای چشمو هم چشمی هرکی هم ازمون میپرسه برا چی این سیسمو خریدی میگیم میخوام تا 10 سال همه بازیارو اجرا کنه

قیمت هر سه قطعه رو هم میشه 3 ملیون

یا میریم یه گرافیک GTX1080 8GB گیگ جدید انویدیا میگیریم 3 ملیون

خب یه 970 زوتک دست دو بخر 800 تومن

مگه نیاز گرافیکیت برای اجرای بازی چقدره و چقدر Vram نیاز داری ؟ مگه گرافیک جدید انویدیا 360% قویتره که حاضری سه برابر 970GTX هزینه کنی براش ؟

یه کیس گرین مگنوم 2 با قیمت 70 تومنم کارمونو راه میندازه و خنک میکنه قطعاتو ولی باید یه کولر مستر 500 تومنی بخریم

نمیدونه که اس اس دی تاثیری تو سرعت اجرای بازی نداره

و همینجوری بگیر تا بقیه قیعات مثل پاورو رمو موسو کیبرد ......

بعدشم اعتراض میکنیم چرا قیمتا اینجوریه

خب وقتی فروشنده میبینه چیزی سر در نمیاریم اونم با قیمت بازی میکنه دیگه

بدتر از فروشنده ها هم انویدیا و اینتل که سر کل مردم دنیا بازی دراوردن

5% فدرتو بیشتر میکنن یه اسم میزارن روش میدن بیرون

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

ديروز من رفتم بازار كه قصد خريد يه ٦٦٠٠ و ٦٤٠٠ داشتم از چند نفر از فروشنده هايي كه مورد اعتماد خودم بودند پرسيدم گفتن پردازنده ها ي اينتل وارد ايران شده فقط تو ترخيصشون از گمرك به مشكل خوردند كه همشون گفتن حداكثر تا هفته اينده هم موجودي مثل قبل ميشه و قيمت ها هم پايين مياد و توصيه كردند خريد نكنم، پيشنهاد ميدم دوستاني كه قصد خريد دارند يه هفته صبر كنند به احتمال خيلي بالا وضعيت مثل قبل ميشه..

لینک به دیدگاه

در این قسمت از افعال معکوس استفاده شده :D

لینک به دیدگاه

خریدار نمیدونه چه سیستمی نیاز داره

عدم دانش چیزیه که باعث میشه فروشنده سوارمون بشه منظورم از فروشنده تعیین کننده اصلی قیمت هستش

نمیدونیم که با یه مادربرد دست دوم b75M  که هم ساتا 3 داره هم یو اس بی 3 و یه سی پی یو دست دوم ای فایو 3570 معمولی یا 3770 معمولی هم میشه همه بازیهارو تو رزولوشن فول اچ دی بازی کرد که قیمت هردوش با هم میشه شیشصد برا ای فایو و 800 برا سون

میریم یه مینبرد z170 که صدتا کنترلر ساتا 3 و یو اس بی 3 و m.sata داره با تاندرو وای فای سه انته و 24 تا فاز تغذیه میخریم یک ملیون با یه سی پی یو 6700k با قیمت 1400 با یه کولر با یه واتر کولر 500 تومنی حالا هیچی هم از اور نمیدونیما فقط برای چشمو هم چشمی هرکی هم ازمون میپرسه برا چی این سیسمو خریدی میگیم میخوام تا 10 سال همه بازیارو اجرا کنه

قیمت هر سه قطعه رو هم میشه 3 ملیون

یا میریم یه گرافیک GTX1080 8GB گیگ جدید انویدیا میگیریم 3 ملیون

خب یه 970 زوتک دست دو بخر 800 تومن

مگه نیاز گرافیکیت برای اجرای بازی چقدره و چقدر Vram نیاز داری ؟ مگه گرافیک جدید انویدیا 360% قویتره که حاضری سه برابر 970GTX هزینه کنی براش ؟

یه کیس گرین مگنوم 2 با قیمت 70 تومنم کارمونو راه میندازه و خنک میکنه قطعاتو ولی باید یه کولر مستر 500 تومنی بخریم

نمیدونه که اس اس دی تاثیری تو سرعت اجرای بازی نداره

و همینجوری بگیر تا بقیه قیعات مثل پاورو رمو موسو کیبرد ......

بعدشم اعتراض میکنیم چرا قیمتا اینجوریه

خب وقتی فروشنده میبینه چیزی سر در نمیاریم اونم با قیمت بازی میکنه دیگه

بدتر از فروشنده ها هم انویدیا و اینتل که سر کل مردم دنیا بازی دراوردن

5% فدرتو بیشتر میکنن یه اسم میزارن روش میدن بیرون

آقا مصیبت توی بازار موبایل هستش ! بعضی ملت هیچی از گوشی نمیخوانا. مرتب تو حاله عوض کردنن. بعضی مردم ما ثابت کردن آدم های تنوع طلبی از نوع بدش هستد. هیچوقت استیبل نیستند. حتی توی رفتار هاشونم تنوع دارن . چه برسه به مسئله ساده ای مثله خرید کردن. چشم و هم چشمی داره میترکونه خیلی هارو . تا جایی که حتی توی بحث ازدواج هم مردم تنوع طلب شدن و باقی ماجرا . سیستم های کامپیوتری هم همینطور . من خودم یک سیستم بستم. یک مشکل کوچیک داشتم. خب شغل من پزشکیه توی یک منطقه محروم. چمیدونم واتر کولرو سیستم چیه. یک سیستم بستم 4 تومن پول دادم. روز بعد 3 تومن فروختمش سر یک مشکلی . ! دوباره رفتم یک کیس بستم

Core i5 6400

z170 Asus pro gaming

Asus gtx 960 4 GB turbo graphic

hard SSD 256

power 600 HP green

ramam dota 8 2400 kingmax

خلاصه. همون مشکل تکرار شد. اینقدر ناراحت شدم که گذاشتم برای فروش. یک عده آقایون که مثله همون مدل مغازه دارهای شما هستند از یک نوعه دیگه وارد عمل شدن. که اقا پردازندت آشغاله. به درد نمیخوره اینقدر میخرم. اون یکی اینقدر کارت گرافیک رو کوبید سرش که حاظر شدم 500 بفوشم. گفتم حتما هیچی اجرا نمیکنه ! اون یکی گفت مادربورد اشغاله. بیا 300 بده من. منی که هیچی نمیدونستم دستی دستی داشتم ردش میکردم. که به لطف یکی از دوستان فروشنده که یک در هزار پیدا میشه یک تاپیک زدمو مشکل رو گفتم و آخر مشخص شد من مرجع تستم یک بازی بوده که خوده اون بازی مشکل داشت. سر سیستم قبل  کلی ضرر دادم. اینم همینطور. آاقا به خدا قسم دنیا ارزش نداره. صادق باشید و به هم کمک کنید ! هیچکی قرار نیست جز خودمون دستمونو بگیره !!!!

ویرایش شده توسط sisaco
لینک به دیدگاه

سلام

من مدتها است عضوم اینجا اما بیشتر دوست دارم نظارت دوستان را بخوانم و یاد بگیرم. 

چند تا از نظرات این دوستان واقعا برام جالب و دوست داشتنی بود و می خواستم روی فلش سبز رنگ برای تایید کلیک کنم که گفت شما مجوز ندارید! اشکال نداره. خواستم اینطوری تشکر کرده باشم.

اما در مورد قیمت‌ها گفتنی ها را دوستان همه گفتند. من یاد کمپین نخریدن خودروی بی کیفیت ایرانی افتادم. یادم افتاد که گروهی از مردم به ایننتیجه رسیدن که هم دارن پولشون را می دن هم جونشون را ! و این خیلی مهمتر از 200-300 تومن تغییر قیمت در سخت افزار هم بود. اما دیدید نتیجه چه شد؟ آمدن گفتن وام خرید خودرو می دیم ! همونهایی که عضو کمپین بودند رفتند پراید 5 تومنی را که قیمتش رسیده بود به قیمت زانتیا (حدود 19-21 تومن) با وام خریدند. دوستانی که یادشون هست لطفا یادشون بیارند که این خریداران محترم دست آخر پراید را چند و به چه قیمتی خریدند؟

چرا اون کمپین شکست خورد؟ خودرو که مستقیما با جان مردم ارتباط داشت. قطعه کامپیوتر نبود که حالا 200 تومن گرون بخری یا ارزون ...

من خیلی وقت‌ها وقتی فکر می کنم می بینم واقعا این قدیمی ها چه چیزهای خوبی گفتند: از ماست که بر ماست.

حالا یک وارد کننده می بینه مثلا روی کارت گرافیک که تازه از سری 970 یا 980 وارد کرده بود یک شکست قیمت اتفاق افتاده و ضرر کرده. با خودش فکر می کنه این شکست قیمت را چطور جبران کنه؟ خیلی ساده است! کامپیوتر پر از قطعات جانبی است. یکیش پردازنده است. میکشه بالا. به همین راحتی. الان قیمت هارد اکسترنال هم حدود 10-15 تومن رفت بالا. 

حالا مثلا من اینجا می خواستم یک کیس بخرم. آخر هفته پرسیدم موجوده؟ رفیقمون گفت بله موجوده. من هم شروع کردم فروختن یکی دو تا چیز. وسط کار بودم که پرسیدم دوباره دیدم جواب نمی ده. بعد از چند تا پیام بالاخره گفت فلانی الان دیگه اون قیمت نمی دم. این قیمت می دم. حالا منم داشتم چند تا چیزو می فروختم. آدم چه حالی می شه؟ ولی بهش حق دادم. اون هم در تلاطم این امواجه. 200 تومن هم براش 200 تومنه. خصوصا اینکه جوونه و الان جوونا خیلی سخت کار میکنند و کم پول در می آرن. این واقعیته. منم از خیرش گذشتم. چی شد؟ مردم؟ نه بابا. بدون اون سیستم دارم زندگی می کنم. ولی شما حساب کن بعضی از ما می خواستن خونه معامله کن (یکیش خود من اون هم چند بار) یکی را فروختن اومدن اون یکی را بخرن یکدفعه بالا پایین شد. طرف ممکنه برای همیشه مستاجر باقی بمونه. 

اینها را همه شما بهتر ازمن می دونید. کسی هم مقصر نیست. وقتی شرایط زندگی سخت میشه همه فقط تلاش می کنن جان و اموال خودشون را حفظ کنن. حتی اگر شده پا روی سر دیگران بگذارن!! صرفا برای بقا. حالا این بقا برای من و شما یک زندگی معمولیه برای یکی دیگه راندن یک پورشه 700 میلیون تومنی با سرعت بیش از 200 کیلومتر در ساعت در 4:30 بامداد در خیابان شریعتی

http://www.asriran.com/fa/news/393064/%D9%BE%D9%88%D8%B1%D8%B4%D9%87-%D8%B2%D8%B1%D8%AF-%D9%88-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3-%DB%8C%D8%A7-%D9%82%D8%B5%D9%87-%D8%AA%D9%84%D8%AE-%D8%AF%D9%88-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86

برای رفتارشناسی ما آدمها (فرقی نمی کنه کی یا کدوم فرهنگ) این دو مطلب را اگر فرصت کردید مطالعه بفرمایید

آزمایش میلگرم

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A2%D8%B2%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4_%D9%85%DB%8C%D9%84%DA%AF%D8%B1%D9%85

آزمایش زندان استنفورد

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%A2%D8%B2%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4_%D8%B2%D9%86%D8%AF%D8%A7%D9%86_%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%86%D9%81%D9%88%D8%B1%D8%AF

توی این بازی مطابق قرعه ای که افتاده من و شما نقش زندانی داریم. 

لینک به دیدگاه

آقا مصیبت توی بازار موبایل هستش ! بعضی ملت هیچی از گوشی نمیخوانا. مرتب تو حاله عوض کردنن. بعضی مردم ما ثابت کردن آدم های تنوع طلبی از نوع بدش هستد. هیچوقت استیبل نیستند. حتی توی رفتار هاشونم تنوع دارن . چه برسه به مسئله ساده ای مثله خرید کردن. چشم و هم چشمی داره میترکونه خیلی هارو . تا جایی که حتی توی بحث ازدواج هم مردم تنوع طلب شدن و باقی ماجرا . سیستم های کامپیوتری هم همینطور . من خودم یک سیستم بستم. یک مشکل کوچیک داشتم. خب شغل من پزشکیه توی یک منطقه محروم. چمیدونم واتر کولرو سیستم چیه. یک سیستم بستم 4 تومن پول دادم. روز بعد 3 تومن فروختمش سر یک مشکلی . ! دوباره رفتم یک کیس بستم

Core i5 6400

z170 Asus pro gaming

Asus gtx 960 4 GB turbo graphic

hard SSD 256

power 600 HP green

ramam dota 8 2400 kingmax

خلاصه. همون مشکل تکرار شد. اینقدر ناراحت شدم که گذاشتم برای فروش. یک عده آقایون که مثله همون مدل مغازه دارهای شما هستند از یک نوعه دیگه وارد عمل شدن. که اقا پردازندت آشغاله. به درد نمیخوره اینقدر میخرم. اون یکی اینقدر کارت گرافیک رو کوبید سرش که حاظر شدم 500 بفوشم. گفتم حتما هیچی اجرا نمیکنه ! اون یکی گفت مادربورد اشغاله. بیا 300 بده من. منی که هیچی نمیدونستم دستی دستی داشتم ردش میکردم. که به لطف یکی از دوستان فروشنده که یک در هزار پیدا میشه یک تاپیک زدمو مشکل رو گفتم و آخر مشخص شد من مرجع تستم یک بازی بوده که خوده اون بازی مشکل داشت. سر سیستم قبل  کلی ضرر دادم. اینم همینطور. آاقا به خدا قسم دنیا ارزش نداره. صادق باشید و به هم کمک کنید ! هیچکی قرار نیست جز خودمون دستمونو بگیره !!!!

آقا شما این داستان رو گفتی من یاد خودم افتادم

من اصلا" تا دی ماه سال 94 در وادی کامپوتر نبودم و چیز خاصی هم سر در نمییوردم واقعا"

یه سوکت 775 داشتم از سال 89 با اون کار میکردم راضی هم بودم

تا این که به مشکل خورد و من رفتم پیش تعمیر کارو گفت این به درد نمیخوره یکی جدید جمع کن

منم که اصلا" چیزی نمیدونستم تو این زمینه یه سوکت 1156 دست دوم داد به ما (i5 760) با اصرار من مثلا" یک کارت خوب هم انداخت (R7 250 1GD5)

آقا بعد من دیدم این کم میاره تو بازی

رفتم تحقیق دیدم اصلا" ما کجای کاریم

خلاصه اینکه من سیستمی رو که از خودش هفته پیش 550 داده بود با ناز و ادا که مشتری نداره 300 برداشت

که من دیگه افتادم تو این مسیر و مطالعه عضو شدم اینجا از مطالب دوستان یاد گرفتمو راه افتادم یواش یواش سیستم های جدید جمع کردم(زیادی علاقه مند شدم)

کاملا" حق با شماست بیشتر این اتفاقات از عدم آگاهی کافی خریدار هست من واقعا" نداشتن علمش و رفتم جلو یک سری دوستان به نوع دیگری

ویرایش شده توسط Mr.Ekaba
لینک به دیدگاه

کد تعرفه 847330

%-(

سلام . ببخشید یک سوال داشتم ، مثلا یک کارت گرافیک اگر 1 میلیون تومن باشه توی خارج ، وقتی رسید ایران باید چند تومن به گمرک بدم ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...