رفتن به مطلب

مردی از جنس رنج و درد | بیوگرافی MAX PAYNE

ho3einsa
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اختصاصی ایجاز...

رنج،وظیفه،عشق…با مرد خاطرات آشنا شوید : بیوگرافی مکس پین…

نام: مکس پین     متولد: ۱۹۷۰    مکان های حضور داشته : سائوپائولو در برزیل و نیویورک در آمریکا     شغل ها: پلیس_محافظ شخصی

مرد را دردی اگر باشد…

مکس از کودکی مزه درد را چشیده است.پدری الکلی که دائما مادرش را کتک میزد.او در همان دوران مادرش را از دست داد.پدرش بعد از ترک وی رهسپار دیار باقی شد و مکس تنها ماند با یکی دو دوستی که برایش باقی مانده بود.مکس کم کم وارد اداره پلیس شد و با بهترین دوست و همکارش یعنی الکس بالدر آشنا شد و دوران خوبی را به سر میبرد تا اینکه با همسرش یعنی michelle در اداره آشنا شد و با او ازدواج کرد.دو سال بعد صاحب دختری با نام رز شدند.چه زندگی زیبایی.حتما این جمله را زیر لب آرام برای خود به زبان می آورید و دوست داشتید جای وی بودید.یک پلیس خوب,یک دوست و همکار نزدیک و یک همسر و دختر ناز و زیبا.قصه آخرش خوش است.سال ۱۹۹۸ بود که یک معتاد به ماده مخدری با نام v بدون دعوت وارد خانه مکس میشود و دختر و همسر زیبای او را به طرز فجیحی از پای در می آورد.مکس که روز خوبی را در اداره به سر برده بود و قصد ترک کردن سیگارش را داشت زیرا برای دختر کوچکش آزار دهنده و مضر بود در امید دیدار محبوبه و دختر نازش راهی منزل میشود که با انداختن کلید در و وارد شدن به منزل چشمانش به اینور و آنور تکان میخورد و صدای قلبش آرام ترین صدایی بود که تا بحال شنیده شده بود.دستانش یخ زده بود.به سمت بالای پله ها حرکت کرد و یک حسی شبیه اینکه اتفاق خوبی نیافتاده است در وجودش بود.مکس خون پاشیده شده جسم نحیف همسر و فرزندش که بر در و دیوار اتاق نقش بسته بود را به همراه مصببانش دید.مکس شاید از آن روز به بعد بود که دیگر لبخندی بر لبانش نقش نبست. مکس به دنبال انتقام خویش رفت.در نهایت آتش خشم خویش را با کشتن نیکول هورن خاموش کرد.

ادامه ی مطلب را در ایجاز مطالعه فرمایید.

ضمن تشکر از گذاشتن وقت برای خواندن این مطلب، لطفا مارا از نظرات پربارتان محروم نفرمایید.
ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

فقط و فقط Max Payne 1  :x 

اون هم بعد از تماشای فیلمش شروع به بازی کردن بکنی که کامل بری تو حس بازی :D

Download-Max-Payne-1-Full-Version-For-Pc

لینک به دیدگاه

عجب بازی بود 1و2و3 همه رو تموم کردم مخصوصا 3 که شاید 5باری تمومش کردم موسیقی متنم که شاهکاره ولی غمگینه :(

لینک به دیدگاه

فقط و فقط Max Payne 1  :x 

اون هم بعد از تماشای فیلمش شروع به بازی کردن بکنی که کامل بری تو حس بازی :D

Download-Max-Payne-1-Full-Version-For-Pc

درسته بهترین داستان مال مکس 1 بود و تمام.  :x  :x  خیلی ممنون وقت گذاشتین.

عجب بازی بود 1و2و3 همه رو تموم کردم مخصوصا 3 که شاید 5باری تمومش کردم موسیقی متنم که شاهکاره ولی غمگینه :(

:x  :x  @};-  @};-  منم همه رو تموم کردم ولی یبار. سه از لحاظ داستانی خیلی ضعیف بود و یکم خسته کننده. ولی گیم پلی و گرافیک و ریل تایم بودنش شاهکار بود.  ممنون وقت گذاشتین.

لینک به دیدگاه

وای سال 82 یا 83 بود بازی کردم نسخه اولو عالی بودعالی. یادش بخیر . سی دی شو دارم باس ببینم کار میکنه باز نصب کنم

ویرایش شده توسط hamed_crazy
لینک به دیدگاه

بعد از هیتمن بهترین بازیی بود که انجام دادم

واقعا عالی بود @};-

یادش بخیر :(

لینک به دیدگاه

مکس پین یک و دو  جز بهترین بازی های زندگیم هستن !!!

یکش رو پسرخالم توی کامپیوترش ریخته بود ، اون وقت مت 6-7 سالم بود فقط نگاه میکردم هم حال میداد  :x

تازه رفته بود روش مود زده بود مکس پین با حرکات رزمی هم طرف رو میزد  :laughing:

لینک به دیدگاه

بله .... soroushpayne هم که اینجاستو  :D

من عاشق این بازیم --- یعنی بازی که از بچگی باهاش بزرگ شدم و هنوز که هنوزه بازیش میکنم  :x

لینک به دیدگاه

مکس پین 1 اولین بازی ای بود که با کامپیوتر انجام دادم و فقط به خاطر همین بازی بود که گیمر شدم. :big hug: :daydreaming: :x

لینک به دیدگاه

وای سال 82 یا 83 بود بازی کردم نسخه اولو عالی بودعالی. یادش بخیر . سی دی شو دارم باس ببینم کار میکنه باز نصب کنم

با تشکر از اینکه وقت گذاشتین و مطلبو خوندین. ممنون میشم لطف کنین و تو سایت ماهم نظر بذارین تا نویسنده های جوونمون دلسرد نشن. @};-  @};- 

عاشق مکس پین 2 هستم .چند بار تا تهش رفتم

با تشکر از اینکه وقت گذاشتین و مطلبو خوندین. ممنون میشم لطف کنین و تو سایت ماهم نظر بذارین تا نویسنده های جوونمون دلسرد نشن. @};-  @};- 

بعد از هیتمن بهترین بازیی بود که انجام دادم

واقعا عالی بود @};-

یادش بخیر :(

مکس پین یک و دو  جز بهترین بازی های زندگیم هستن !!!

یکش رو پسرخالم توی کامپیوترش ریخته بود ، اون وقت مت 6-7 سالم بود فقط نگاه میکردم هم حال میداد  :x

تازه رفته بود روش مود زده بود مکس پین با حرکات رزمی هم طرف رو میزد  :laughing:

بله .... soroushpayne هم که اینجاستو  :D

من عاشق این بازیم --- یعنی بازی که از بچگی باهاش بزرگ شدم و هنوز که هنوزه بازیش میکنم  :x

مکس پین 1 اولین بازی ای بود که با کامپیوتر انجام دادم و فقط به خاطر همین بازی بود که گیمر شدم. :big hug: :daydreaming: :x

1 , 2 عالی اصلا یک عطر خاصی داره بازی بعد اونم هیتمن  @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...