رفتن به مطلب

مشکل با IDM

SWAT_MEHDI
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

وقت همگی بخیر

دوستان یه چند روزیه بعد از دانلود شبانه IDM سیستم رو خاموش نمیکنه

بعد از ساعت 7 باید سیستم خاموش بشه ولی روشن میمونه و هارد مدام کار میکنه. تصویر هم سیاه میشه . حتی تو حالت تسک منیجر هم نمیشه رفت. حتما باید ریست کنم تا سیستم درست بشه

IDM رو آپدیت هم کردم بازم همون مشکل رو داره

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

وقت همگی بخیر

دوستان یه چند روزیه بعد از دانلود شبانه IDM سیستم رو خاموش نمیکنه

بعد از ساعت 7 باید سیستم خاموش بشه ولی روشن میمونه و هارد مدام کار میکنه. تصویر هم سیاه میشه . حتی تو حالت تسک منیجر هم نمیشه رفت. حتما باید ریست کنم تا سیستم درست بشه

IDM رو آپدیت هم کردم بازم همون مشکل رو داره

ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام

هارد رو بابرنامه Optimizer قوی مثل سیستم مکانیک بهینه سازی کنید و اخرین نسخه idm رو دانلود ونصب کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا از برنامه Auto Power-on & Shut-down استفاده نمی کنید ، من هم زمانی با idm خاموش میکردم اما یه بار کل ویندوز و به هم ریخت و بلو اسکرین داد مجبور به تعویض ویندوز شدم  حتی با بک آپ هم درست نشد و از اون موقع با برنامه Auto Power-on & Shut-down کار میکنم که خیلی بهتره

راجب سیستم مکانیک هم تجربم برمیگرده به حدود 6 سال پیش که با این برنامه کار کردم و ویندوز ، همه چی ریخت به هم و پشیمون شدم

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

سلام

هارد رو بابرنامه Optimizer قوی مثل سیستم مکانیک بهینه سازی کنید و اخرین نسخه idm رو دانلود ونصب کنید.

علیک سلام

آخرین نسخه IDM نصبه

هارد رو حتما امروز اپتیمایز میکنم

ممنون بابت راهنمایی  @};-

چرا از برنامه Auto Power-on & Shut-down استفاده نمی کنید ، من هم زمانی با idm خاموش میکردم اما یه بار کل ویندوز و به هم ریخت و بلو اسکرین داد مجبور به تعویض ویندوز شدم  حتی با بک آپ هم درست نشد و از اون موقع با برنامه Auto Power-on & Shut-down کار میکنم که خیلی بهتره

راجب سیستم مکانیک هم تجربم برمیگرده به حدود 6 سال پیش که با این برنامه کار کردم و ویندوز ، همه چی ریخت به هم و پشیمون شدم

مرسی بابت پیشنهادت  @};-

امشب این برنامه رو تست میکنم 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شاید ویندوز شما مشکل دار شده

چون بنده الان حدود 1 سال هست که با idm همین کارو میکنم ولی اصلا همچین مشکلی ندارم :-?

شاید مشکل سخت افزاری مثل مشکل پاور دارید که اینجوری میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...