رفتن به مطلب

کمک در یافتن برند این گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

این کارت رو گرفتم برای تست سلامت ولی متاسفانه جعبه و متعلقاتشو نداره فقط خوده کارت هست و هیچ اسمی هم از سازنده روی این کارت وجود نداره

( خودم کاسبم اینو از یکی از همکارا گرفتم مشکلشو حل کنم مشکلشم اینه دست هر کسی بوده بایوس Asus ریخته روش )

سرچی هم که زدم برندی براش پیدا نشد جز Galaxy

کسی این کارت رو اگر داره بگه اولویت با کسایی هست که دارن چون بعدش یه کاره دیگه هم دارم

اگر کسی نداره ولی میدونه واقعا برندش چیه و دیده تو بازار از این نوع کارت بگه

ممنون

GTX 750 Ti 2GB

http://img.overpic.net/images/f/w/u/xfwuf7pr95kia4rg3d28o.jpg

لینک به دیدگاه

سلام برند نداره کلا. از این تغلبیاست. 750ti هم نیست. در عمل نداره یه gt 210 هم فکر نکنم جواب بده. درایورشم فقط همون که تو کارتنشه نصب میشه. شاید پیدا کنی ولی بعدش مدلشو تو gpu z یه چیز دیگه میزنه.

gt 640 داشتم بعد شونصد تا درایور نصب شد از gt 210 و 64 مگابایت حافظه.

تو بازی هم گیر میزد

لینک به دیدگاه

سلام

این کارت رو گرفتم برای تست سلامت ولی متاسفانه جعبه و متعلقاتشو نداره فقط خوده کارت هست و هیچ اسمی هم از سازنده روی این کارت وجود نداره

( خودم کاسبم اینو از یکی از همکارا گرفتم مشکلشو حل کنم مشکلشم اینه دست هر کسی بوده بایوس Asus ریخته روش )

سرچی هم که زدم برندی براش پیدا نشد جز Galaxy

کسی این کارت رو اگر داره بگه اولویت با کسایی هست که دارن چون بعدش یه کاره دیگه هم دارم

اگر کسی نداره ولی میدونه واقعا برندش چیه و دیده تو بازار از این نوع کارت بگه

ممنون

GTX 750 Ti 2GB

http://img.overpic.net/images/f/w/u/xfwuf7pr95kia4rg3d28o.jpg

طراحیش بسیار شبیه inno3d  هست و احتمال 99 درصد از چیپ هک شده توش استفاده شده .

لینک به دیدگاه

سلام در نرم افزار gpu-z چی میزنه ؟

یه برند هم هست با نام esonic که همین شکلن

لینک به دیدگاه

حاجی این ESONIC هست این برند اشغال ترین برند هست و CHIP های گرافیک دیگری رو بانام دیگری می فروشه 

لینک به دیدگاه

سلام برند نداره کلا. از این تغلبیاست. 750ti هم نیست. در عمل نداره یه gt 210 هم فکر نکنم جواب بده. درایورشم فقط همون که تو کارتنشه نصب میشه. شاید پیدا کنی ولی بعدش مدلشو تو gpu z یه چیز دیگه میزنه.

gt 640 داشتم بعد شونصد تا درایور نصب شد از gt 210 و 64 مگابایت حافظه.

تو بازی هم گیر میزد

خوب باید بگم در عمل خلاف گفته شما بود من همین الان که اینو تست کردم از قضا یه 550 Ti اصل Asus داشتم با اون رفتم داخل بازی فریم ریت بازی رو چک کردم و بعد با این کارت و در کمال تعجب دیدم فریم ریت بالاتری داد

درایور هم من 368.69 داشتم نصب کردم میخواستم 81 رو بگیرم دیدم مهم نیست با همین نصب کردم براحتی نصب شد عین بغیه کارت ها

تو GPU-Z هم برند Asus هست و مدل همون GTX 750 Ti و 2 گیگ رم ولی shader اش 192 واحد هست در صورتی که باید 640 باشه واسه این مدل و همینطور رمش باید نزدیک 100 گیگ پهنای باند داشته باشه ولی این 50 و خورده ای بود

این واقعی هست همه چیش الا GPU-Z من حدثم اینه بایوس ایسوز زدن روش خرابش کردن چون خودم قبلا این کارو کردم ولی با فلش کردن دوباره بایوس اصلیش درست میشه

چون قدرتش تغییری نکرده همون قدرت واقعی یه 750 رو داره البته بگم من فقط روی COD BO 2 تست کردم دیگه چیزی دم دست نبود ( منظورم تست نکردن 3d mark هست که دقیق ببینیم چه امتیازی میده تا بهتر بشه قضاوت کرد ولی با همین یه بازی براحتی و کلی روون تر از 550 بازی رو پلی میکرد یه خورده بازی کردم تقریبا یه مرحله مطمئن شدم خاموش کردم درش آوردم )  ...

سلام در نرم افزار gpu-z چی میزنه ؟

یه برند هم هست با نام esonic که همین شکلن

تو متن بالا گفتم

اره دیدم ای سونیک چنین چیزی داره ولی اون 2 تا فن داشت ...

طراحیش بسیار شبیه inno3d  هست و احتمال 99 درصد از چیپ هک شده توش استفاده شده .

بله شبیه به برند های دره پیت هست شاید ولی من فکر میکنم این اون 1 درصد هست !

چون کارایی کم نبود قدرت عالی بود

حاجی این ESONIC هست این برند اشغال ترین برند هست و CHIP های گرافیک دیگری رو بانام دیگری می فروشه 

متاسفانه Lable که نداره به اسم خودش فقط مشخصاتش روی لیبل هست نه برند کارتونشم نیست !

ویرایش شده توسط Almas
لینک به دیدگاه

سلام

اسم برند این کارت Vamery هست. کارتهای 750 , 750Ti , 760 همه عین هم و 192 کودا دارن! بازی هم باهاش میکنن  :-?

در این که مشکل داره این برند شکی نیست ولی نمیدونم سایتهایی مثل ebay چرا میفروختن اینو!؟

اینم لینک انباکسینگ این کارت : Vamery  :puke:

لینک به دیدگاه

ممنون از توضیحاتتون

پس مطمئن شدیم که تقلبی هست ولی جالب بود که از 550 بهتر کار میکرد ولی خوب من اینو خودم به هیچ عنوان نه میفروشم به مشتریم نه برای خودم حاضرم ازش استفاده کنم

لینک به دیدگاه

ممنون از توضیحاتتون

پس مطمئن شدیم که تقلبی هست ولی جالب بود که از 550 بهتر کار میکرد ولی خوب من اینو خودم به هیچ عنوان نه میفروشم به مشتریم نه برای خودم حاضرم ازش استفاده کنم

خواهش میکنم

اگه یه لطفی کنید و یه عکس واضح از پشت کارت بگیرید برام بفرستید یا همینجا بزارید ممنون میشم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...