رفتن به مطلب

فروش کیبورد کوگار 200K همانند هلو مفت

haj-vader
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بسمه تعالی  سلام داداشای گلم یه کیبورد کوگار ۲۰۰K دارم دو هفته باهاش کارد شده( ایراد داشت از گارانتی یکی دیگه نو گرفتم) از گارانتیش ۳ ماه  گذشته جعبه داره نایلوناش هم توشه  با تمام دفتر چه هاش قیمت هم ۲۰ درصد کم می کنم میزارم ۷۵ هزار تومن می زارم فوری رو هم ۸۵ هزار تومن تهران هم هستم فقط حضوری بابت کیفیت عکس ها هم عذر می خوام گارانتی هم تا ۹۶/۴/۱۰ هست  با کیبرد های بلادی هم تعویض دارم                                                                                                               b96orv69xiwrsc1hrblo_thumb.jpg                                                            5q062mqwho3agizwq05s_thumb.jpg                                           88aq0fk3olvqacdcrwgk_thumb.jpg                                                            jqr2dr6muxp8lm6kthvk_thumb.jpgsep5jvw69ltm50utyu81_thumb.jpguzf915qqmrjvabd8sr91_thumb.jpg09zugwd9ybhahvgycp8w_thumb.jpguwebt988zt759viztx8m_thumb.jpgtpk6pct709gq7vik8nlf_thumb.jpgqv6dd7rssmhhedlpploe_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Vaderamin
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

لطفا قانون UP رو رعایت کنید در غیر این صورت تاپیک شما حذف و اجازه تاپیک مجدد به شما داده نخواهد شد.

هر 12 ساعت 1 بار میتونید تاپیک و بالا بیارید لطفا رعایت کنید.

لینک به دیدگاه

زير پايه امكان پذيره ؟

نه داداشم کیبورد نو واسه نوخ قیمت نوشم ۱۰۹ تومنه واسه دو هفته ۴۰ تومن کم کردم بازم کمه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...