رفتن به مطلب

فرمان شبیه ساز رانندگی لاجیتک Logitech G27

اشتراک گذاری

Recommended Posts

نقل قول

من در تاپیک قبلیم در این آدرس  http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=57061 چون یه مدت بروز نکردم قفل شد اگر مدیران صلاح میدونن اونو باز کنن ادامه بدم

چون استند به فروش رفت و نمیتونستم ویرایش کنم .

خب بریم سر اصل مطلب:

فرمان شبیه ساز رانندگی لاجیتک Logitech G27

قابل اتصال به کامپیوتر ، PS2 ، PS3

دارای فرمان چرم و فلز با قابلیت چرخش 900 درجه. دست دنده 7 دنده. 3 پدال گاز ترمز کلاچ

شماره تماس :

txi3d5ioj6l1.png

کم کارکرد . خریداری شده در 11 بهمن 1394.

کارتن کامل مشکی است.

فرمان دارای کارتون اصلی می باشد.

گارانتی لادیز تا 26 /10 / 1397 (3 ساله). در فاکتور، گارانتی را گارانتی تعویض عنوان کردند.

من قبل اینکه دستگاه رو توی جعبه بذارم متوجه صداهایی در دستگاه شدم و برای گارانتی فرستادم و مشخص شد یک مشکل کوچکی بود و طبق گارانتی درست شد ظاهرا مشکل حادی نبود و نیاز به تعویض نداشت و الان در فروشگاه خودشون در تهران بصورت امانی برای فروش هست . (گفتم که مدیون نباشم) حالا اگر مایل به خرید هستید میتونید قبل خرید ادرس فروشگاه در تهران را بدم تا حضوری بررسی بفرمایید .

مشکل ظاهری که خیلی هم جزیی هست در عکس هم قرار دادم اینه که به هنگام نصب روی استند، پیچ رو بیش از از حد چرخوندم که باعث شد کمی از زیر با قسمت پلاستیکی فشار بیاد و باعث بالا اومدن اون بخش کوچیک بشه. البته در کارکرد تداخلی نداره .

فرمان : 650 هزار تومان          

کرمانشاه حضوری معامله میکنم و شهرستان ابتدا مبلغ رو واریز میکنید بعد ارسال میشه هزینه ارسال با خریدار.

فروخته شد

fmtpnheswmf9.jpg

2rb2du48gy5e.jpg

c2yfjomwc7p6.jpg

ویرایش شده توسط hamed1987
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...