رفتن به مطلب

مشکل با کارت گرافیک R9 290X Sapphire tri-x

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان و اساتید محترم سلام.

بنده چند وقتی هست گرافیک مزبور رو گرفتم. گرافیک علی‌الظاهر بسیار تمیز و سالمه و در حد آک. قبلا هم دوتا تست 3dmark 11 گرفتم و لینک‌هاشو گذاشتم برای تفسیر قدرت و تواناییش (+). اما دو سه روزی هست که ظاهرا مشکلاتی پیش اومده که به نظر خودم نرم‌افزاری هست. دیروز هم تست استرس msi kombustor با راهنمایی یکی از دوستان انجمن گرفته شد و ذیلا تصویری از نتیجۀ Gpu-z اون آورده شده. نکته‌ای که باید متذکر بشم اینه که ویندوز بنده به خاطر استفاده از کارت صدای Titanium xfi بهتره 7 (برای بنده ویندوز نصبی 64 بیته) باشه. اما وقتی نرم‌افزار 3dmark 11 (نسخۀ 3dmark_v1_3_708) رو نصب میکنم، سیستم پرش تصویر پیدا میکنه. ضمن اینکه وقتی دکمۀ سوئیچ بایوس رو می‌زنم باز مشکلات خاص خودش هست و حتا گرقتن تست 3dmark هم به مشکل می‌خوره. حالا راه‌حلی دارن عزیزان و اساتید؟ 

post-18452-0-54104300-1471179456_thumb.jpg

ویرایش شده توسط fararash
لینک به دیدگاه

مشکل رفع شد. ممنون از حضور پررنگ‌تون  :clapping:  ^_^

ویرایش شده توسط fararash
لینک به دیدگاه

متاسفانه دیگه کاربرای لیون مثل قبل انگیزه ندارن حالا یا گرفتار هستن یا چیزه دیگه من خودم وقتی مشکلی برام پیش میاد اگه تو نت دنبال مشکلم بگردم سریعتر کارم راه میفته تا اینجا برای همین آخرین کاری که میکنم اینجا مشکلم رو مطرح میکنم.

لینک به دیدگاه

متاسفانه دیگه کاربرای لیون مثل قبل انگیزه ندارن حالا یا گرفتار هستن یا چیزه دیگه من خودم وقتی مشکلی برام پیش میاد اگه تو نت دنبال مشکلم بگردم سریعتر کارم راه میفته تا اینجا برای همین آخرین کاری که میکنم اینجا مشکلم رو مطرح میکنم.

همه‌ش مال برجامه  :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...