رفتن به مطلب

بالاخره گرافیکای msi رسید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلامو دوستان..

دیروز با هزار ذوق و شوق متوجه شدم ماتریکس گرافیک اورده. معمولا قبل عید اینجوری بار نمیرسه.

خلاصه از فروشگاه مرکزیشون تو بازار موبایل که به نظر من قیمتا شون منصفانه تره امار گرفتم همه چی اومده.

از جمله gtx 560 گل گلاب. 580 هیولا . 6950 , 6970 . 6870 twin frozr , .....

اینجور که من فهمیدم خیلی کم اومده بار. مخصوصا 560

من قیمت 2 3 تا مدل رو پرسیدم خیلی عالی شده قیمت ماتریکس

6950 رومیده 430 تومن !!!!

560 ti هم میدن 435 تومن .

به نظر من با قیمتایی که تو بازار هست میارزه

من یه 560 گرفتم به زور به من 430 دادن.

شمارشونم میدم خودتون تماش بگیرید اگه کارتی میخوان دوستان

66347092-9

اگه وقت کردید برید فروشگاشونم ببینید. ماتریکس ترکونده. 6 دهنه مغازه گرفته 400 متر بازار موبایل رو تخته کرده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چقدر هم عالی گرفتید!!! 20 تومن میذاشتی رو 430 تومن میشد 2 تا 460 1gb گرفت!! شما کارت 250 دلاری رو 430 تومن گرفتید اینفدر هم راضی هستید؟ با این حساب دور نیست زمانی که کارتها رو به 3-2 برابر قیمت بخریم و خوشحال باشیم 8-}

لینک به دیدگاه

در اینکه این دوستمون گرون گرفته شکی نیست ..

منتها بحثی که هست اینه که واسه همه گرونه البته بهتر بود میگفتم در اینکه ماتریکس گرون میده شکی نیست. یعنی همه وارد کننده ها گرون میدن.

در خوب بودن کارت 560 هم شکی نیست و لی وارد کننده داره واقعا سو استفاد می کنه! این قیمت مصرف 250 دلاری که دوستمون گفتمن قیمت مصرف کننده هست وارد کننده خیلی ارزون تر این کارت رو بدست میاره.

یعنی میشه گفت دقیقا 2 برابر میفروشه یعنی به زبان ساده تر سود 100%

آیا فروشنده هم که حالا یا آقای حسینی یا کس دیگه اونقد سود میکش ؟ قطعا اینطور نیست.

تازه علت گرونیشم واقعا میشه گفت بی منطقه داره اینو 2 برابر میده و اون اضافه قیمت رو به عنوان خدمات گارانتی که شاید در آینده ارائه بده میگیره.

پیشنهادشونم خوبه یعنی 2 تا 460 جای یه 560

ولی همونطور که میدونین باید مین بوردت ساپورت کنه و از لحاظ پاور هم که خودتون میدونین. تازه سرو صداشم بیشتره و همینطور گرما ولی خوب صد البته کارایشم بیشتره.

شرمنده اگه یکم لحنش تند بود! آدم حرصش میگیره! آخه 570 هم 350 $ هست قیمتش این از اونم گرون تر میده!!!

ویرایش شده توسط ace
لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

اگر كسي خواست 425000 تومان ميتونم بهش تقديم كنم .

ولي جالبه كه قبل از عيد بار رسيده .

در كل چي كار ميشه كرد بجز اينكه در اينجور مواقع كاربران صبر كنن تا كالاهاي بيشتري بياد و رقابت ايجاد بشه و كالا ارزونتر بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...