رفتن به مطلب

فروش پاور 1450w گرین

alone32
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام
پاور فوق کمتر از 3ماه استفاده شده و کارتن هم گم شده اما کابل هاش موجوده کامل
قیمت پیشنهادی
به بهترین پیشنهاد فروخته میشه

لطفا قیمت هم عادلانه باشه ممنون
http://8pic.ir/images/a8co1s6fvi0amhvgkhdo.jpg

post-19723-0-79361100-1471240520_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست عزیز لطفا عکس بانام کاربری بهمراه نام فروم نوشته شده روی کاغذ رو بهمراه جنستون به پست اول پیوست کنید تا ناظر محترم تاپیکتون رو حذف نکنن 

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز لطفا عکس بانام کاربری بهمراه نام فروم نوشته شده روی کاغذ رو بهمراه جنستون به پست اول پیوست کنید تا ناظر محترم تاپیکتون رو حذف نکنن 

اول اینکه شما ناظر فروم نیستی

ممنون به خاطر تذکر ولی تو کارای بقیه دخالت نکنید ممنون

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز لطفا زمان آپ کردن تاپیک رو رعایت کنین(حق دیگران رو دارید ضایع میکنید)
قیمت مد نظرتون رو هم برای بنده پ.خ کنید

لینک به دیدگاه

خیلی تند پاسخ دادید :)

دوستمون منظور بدی که نداشت خواست کمکتون کنه 

لینک به دیدگاه

من ک تشکر کردم به خاطر تذکر

ولی فک کنم دوسه جا دیدم تذکر دادن وبهشون گفتن ک ناظر نیستند و باز به همین کار ادامه میدند

درود.

این پاور رو برا چه کاری استفاده میکردید؟!

برای کراس گرفته بودمش ولی بودجم نرسید دوتا کارت بگیرم دیگه نتونستم ازش استفاده ای ک میخاستم بکنم

درود

دوست عزیز لطفا زمان آپ کردن تاپیک رو رعایت کنین(حق دیگران رو دارید ضایع میکنید)

قیمت مد نظرتون رو هم برای بنده پ.خ کنید

من ک یه up بیشتر ندادم رو این پست

قیمت پیشنهادیه پیشنهاد خودتون رو پخ کنید

اگ لازمه من عذر خواهی می کنم ولی بازم ایشون ناظر نیستن نیازی نیست توضیحاتی بدند ک وظیفشون نیست

ممنونم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب نباشم دلیل نمیشه قوانین بازارچه روزیر پابزارید. دخالت؟؟ گزارش که دادم معلوم میشه دخالت ینی چی. ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

تا زمانی که شما قانون رو رعایت نکنید از دید قانونگذار کلاهبردار محسوب میشید

کاربرانی بودند که به این شیوه ها از بی اطلاعی خریدار استفاده کردند و پول دریافت کردند و دیگه خبری نشده ازشون

اینا احتمالات ما هست پس نیا پست بده من حضوری میخواستم معامله کنم و شما در اشتباهید

قانونی رو که دوست محترم maxwell به شما گوشزد کردند بیشتر برای مطلع کردن همان ادم های بی اطلاعی هست که تو خریدشون مواظب باشند

مسئولین هم شخصی رو که قانون رو گوشزد میکنه مثل ناظر میدونند

پس اول قانون رو رعایت کنید 

دوم مودب باشید تو ادبیاتتون 

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

استارتر گرامی ، دلیل نمیشه که وقتی ناظر یا مدیر به شما تذکر ندادن ، قوانین رو رعایت نکنید . هر کاربری که تو لیون فعالین میکنه باید قوانین اینجا رو رعایت کنه . کاربران دیگه هم درصورتی که تخلف دیدن ، میتونن تذکر بدن و یا گزارش کنن . چون در غیر این صورت حق خودشون ضایع میشه .

پس قوانین رو رعایت کنید . لینک قوانین هم در امضای بنده هست . مطالعه بفرمایید . در غیر این صورت تاپیک شما حذف میشه .

لینک به دیدگاه

خب نباشم دلیل نمیشه قوانین بازارچه روزیر پابزارید. دخالت؟؟ گزارش که دادم معلوم میشه دخالت ینی چی. ;)

اقای محترم به شما هیچ ربطی نداره ک قوانین رو زیر پا میزارم یان

و ناظر نبودن شما دلیل بر این نیست ک من قوانین رو زیر پا بزارم

بازم دارم به شما عرض می کنم تو کار بقیه دخالت بی مورد نکیند و مزاحم کار بقیه هم نشید

سلام

تا زمانی که شما قانون رو رعایت نکنید از دید قانونگذار کلاهبردار محسوب میشید

کاربرانی بودند که به این شیوه ها از بی اطلاعی خریدار استفاده کردند و پول دریافت کردند و دیگه خبری نشده ازشون

اینا احتمالات ما هست پس نیا پست بده من حضوری میخواستم معامله کنم و شما در اشتباهید

قانونی رو که دوست محترم maxwell به شما گوشزد کردند بیشتر برای مطلع کردن همان ادم های بی اطلاعی هست که تو خریدشون مواظب باشند

مسئولین هم شخصی رو که قانون رو گوشزد میکنه مثل ناظر میدونند

پس اول قانون رو رعایت کنید 

دوم مودب باشید تو ادبیاتتون 

من تو ادبیاتم مودب هستم و به هیچ کس بی احترامی نکردم و تذکر شما رو هم بی احترامی می دونم

دوما اولین شخصی که مطالب رو میخونه ناظر فروم هستش و اگ لازم باشه ایشون باید تذکر بده

اگ قرار باشه من یا هر شخص دیگه ای تو کار ناظر یا ریئس انجمن دخالت کنیم دیگه فک نکنم اونا کاری برای انجام دادن داشته باشند و وقتی مشکلی پیش اومد از لحاظ قانونی فقط اونا میتونند اقدام کنند و ایا اونوقت همه ی اینا ک میاند اعتراض می کنند میتونند مشکل اون دوست عزیزی ک ازشون کلاهبرداری شده رو بر طرف کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مث قضیه ای میمونه ک تو جامعه مردم همه به هم سر قوانین راهنمایی گیر بدند و گزارش کنند وپلیس ها بیکار باشند

استارتر گرامی ، دلیل نمیشه که وقتی ناظر یا مدیر به شما تذکر ندادن ، قوانین رو رعایت نکنید . هر کاربری که تو لیون فعالین میکنه باید قوانین اینجا رو رعایت کنه . کاربران دیگه هم درصورتی که تخلف دیدن ، میتونن تذکر بدن و یا گزارش کنن . چون در غیر این صورت حق خودشون ضایع میشه .

پس قوانین رو رعایت کنید . لینک قوانین هم در امضای بنده هست . مطالعه بفرمایید . در غیر این صورت تاپیک شما حذف میشه .

سلام

بله و ممنونم به خاطر تذکر تا فردا برطرف میشه مشکل

مهندس جان درمورد دلیل اینکه چرا نباید همه اشخاص تذکر بدند تو پست قبلی نوشتم

ولی مسئله اینه که این بندگان خدا نمی خواند تذکر بدند هدف خورد کردن تاپیک هستش

درضمن این اولین تاپیکی نیست به این صورت ک من دیدم و پاک نشده و اینطور هم داخلش بحث نشده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما هنوز رو موضع خودت هستی و مغز حرف رو نگرفتی پس قانع کردنت کاریست بس دشوار

از اون دسته ادم هایی هستی که گفتن ببخشید یا حق با شماست براشون خیلی سخته

انقدر هم ناظر ناظر نکن. ناظر ها کاربران هستند و دغدغه های کاری هم دارند پس همیشه اینجا نیستند .

شخصی تو دفتر لیون نشسته اینجا جمله بندی های شما رو زیر نظر داشته باشه

شما به گفته ناظر هم اهمیت ندادی :D  برو پست 11 رو ببین اگه دادی بودی با یه بروی چشم تموم میکردی و دیگه جواب مارو نمیدادی

حتما از دید شما مدیر انجمن ناظر محسوب نمیشه چون بالای اسمش نزده ناظر =))  

من موندم پس کی قانونگذاری کرده. حتما ناظر. حکم میده اجرا هم میکنه :D 

حرفی برای گفتن ندارم دیگه اگه بخوای این پستم رو نقل قول کنی

یه قلندر دیگه تازه وارد شد به لیون

ناظر میاد میگه پسر خوب خیلی تند نرو :D

لینک به دیدگاه

انقدر هم ناظر ناظر نکن. ناظر ها کاربران هستند و دقدقه های کاری هم دارند پس همیشه اینجا نیستند . شخصی تو دفتر لیون نشسته اینجا جمله بندی های شما رو زیر نظر داشته باشه

من قبلا معذرت خواهی کردم

به همین خاطر یک نفر نیستند و چند نفر اند

درود

قیمت مد نظرتون رو پیام دهید

ممنون

سلام

دوست عزیز قیمت پیشنهادیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقای محترم به شما هیچ ربطی نداره ک قوانین رو زیر پا میزارم یان

و ناظر نبودن شما دلیل بر این نیست ک من قوانین رو زیر پا بزارم

بازم دارم به شما عرض می کنم تو کار بقیه دخالت بی مورد نکیند و مزاحم کار بقیه هم نشید

من تو ادبیاتم مودب هستم و به هیچ کس بی احترامی نکردم و تذکر شما رو هم بی احترامی می دونم

دوما اولین شخصی که مطالب رو میخونه ناظر فروم هستش و اگ لازم باشه ایشون باید تذکر بده

اگ قرار باشه من یا هر شخص دیگه ای تو کار ناظر یا ریئس انجمن دخالت کنیم دیگه فک نکنم اونا کاری برای انجام دادن داشته باشند و وقتی مشکلی پیش اومد از لحاظ قانونی فقط اونا میتونند اقدام کنند و ایا اونوقت همه ی اینا ک میاند اعتراض می کنند میتونند مشکل اون دوست عزیزی ک ازشون کلاهبرداری شده رو بر طرف کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مث قضیه ای میمونه ک تو جامعه مردم همه به هم سر قوانین راهنمایی گیر بدند و گزارش کنند وپلیس ها بیکار باشند

سلام

بله و ممنونم به خاطر تذکر تا فردا برطرف میشه مشکل

مهندس جان درمورد دلیل اینکه چرا نباید همه اشخاص تذکر بدند تو پست قبلی نوشتم

درضمن این اولین تاپیکی نیست به این صورت ک من دیدم و پاک نشده و اینطور هم داخلش بحث نشده

ببین دوست عزیز بنده محترمانه به شمارعایت کردن قوانین رو یاداوری کردم ولی شمابابی ادبی تمام به بنده پاسخ دادید یه چیزیم طلبکارید انگار!!!!!! جهت اطلاع عرض کنم بنده باحامد جان تااونجاکه ازدستم برمیاد درخصوص نظم انجمن وقوانین بازارچه همکاری لازم رو خواهم کرد. 

حالا اگه دوست ندارید رعایت کنید وبه قول خودتون به هیچ کس مربوط نیست این شما و اینم ناظر فروم خودشون میدونن بافرد بی ادب و فرد خاطی چگونه رفتارکنن. پستتون هم گزارش میشه ...

انقدر هم ناظر ناظر نکن. ناظر ها کاربران هستند و دقدقه های کاری هم دارند پس همیشه اینجا نیستند .

شخصی تو دفتر لیون نشسته اینجا جمله بندی های شما رو زیر نظر داشته باشه

شما به گفته ناظر هم اهمیت ندادی :D  برو پست 11 رو ببین اگه دادی بودی با یه بروی چشم تموم میکردی و دیگه جواب مارو نمیدادی

حتما از دید شما مدیر انجمن ناظر محسوب نمیشه چون بالای اسمش نزده ناظر =))  

من موندم پس کی قانونگذاری کرده

ولش کن بابا اقامهدی این اصن پرته ازموضوع کلا نشسته واسه خودش پرتو پلا میگه  :D  =))  =))

لینک به دیدگاه

ببین دوست عزیز بنده محترمانه به شمارعایت کردن قوانین رو یاداوری کردم ولی شمابابی ادبی تمام به بنده پاسخ دادید یه چیزیم طلبکارید انگار!!!!!! جهت اطلاع عرض کنم بنده باحامد جان تااونجاکه ازدستم برمیاد درخصوص نظم انجمن وقوانین بازارچه همکاری لازم رو خواهم کرد. 

حالا اگه دوست ندارید رعایت کنید وبه قول خودتون به هیچ کس مربوط نیست این شما و اینم ناظر فروم خودشون میدونن بافرد بی ادب و فرد خاطی چگونه رفتارکنن. پستتون هم گزارش میشه ...

من بی ادبی ای نکردم از شما عذر خواهی هم کردم تو پست ها

این تنها پستم نیست ک نخوام رعایت کنم ولی شما ک تذکر میدی اگ میخای تذکر بدی تو خصوصی چون این حق رو نداری ک تو عموم تذکر بدی

به هم ریختن نظم یعنی دخالت کردن تو کار بقیه که نمی دونم برا چی این کار رو می کنید

درضمن حرف های منو تحریف نکنید به شما مربوط نیست نگفتم به هیچ کس

ولش کن بابا اقامهدی این اصن پرته ازموضوع کلا نشسته واسه خودش پرتو پلا میگه  :D  =))  =))

بی احترامی هم مشخصه

ویرایش شده توسط alone32
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

استارتر عزیز

در مورد اهمیت ندادن به تذکر مدیر انجمن تو پست 11 ازت معذرت میخوام ندیدم پاسخ قانع کننده دادی بهشون

ولی به این جمله اقا حامد مطمئنم توجه نکردی چون تو پاسخ هات جور دیگه جواب دادی

هر کاربری که تو لیون فعالین میکنه باید قوانین اینجا رو رعایت کنه . کاربران دیگه هم درصورتی که تخلف دیدن ، میتونن تذکر بدن و یا گزارش کنن

تمام ناظر هایی که انتخاب شدن مثل همین کاربر maxwell بودند که اهمیت میدادند به فروم و توسط مسئولین لایق اینکار شناخته شدند و مسئولیت بهشون واگذار شد

درضمن والا بلا ما غلط کنیم چشم دیدن فروش کالای کسی رو نداشته باشیم . کدوم خورد کردن تاپیک دلت خوشه 

لینک به دیدگاه

استارتر عزیز

در مورد اهمیت ندادن به تذکر مدیر انجمن تو پست 11 ازت معذرت میخوام ندیدم پاسخ قانع کننده دادی بهشون

ولی به این جمله اقا حامد مطمئنم توجه نکردی چون تو پاسخ هات جور دیگه جواب دادی

هر کاربری که تو لیون فعالین میکنه باید قوانین اینجا رو رعایت کنه . کاربران دیگه هم درصورتی که تخلف دیدن ، میتونن تذکر بدن و یا گزارش کنن

خواهش

ولی شما هم به این پاسخ من دقت نکردی اتفاقی ک الان افتاده و مسئولش اون شخصیه ک شروع کرده 100درصد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بابا تو دیگه کی هستی

خدافظ ما رفتیم ناظر بیاد

فقط یه چیزی نظر سنجی رو قبول داری وجدانا؟

نظر سنجی بزار ببین کی داره اشتباه میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خواهش

ولی شما هم به این پاسخ من دقت نکردی اتفاقی ک الان افتاده و مسئولش اون شخصیه ک شروع کرده 100درصد

ببین دوست عزیز خود بنده سابقه بیش از4 سال ناظری ومدیریت در فرومای دیگه رو دارم واصلا قصد وغرض دیگه ای بجز یاداوری وتذکر نداشتم وندارم. شمام بهتر بود بایه جمله الان ویرایش میکنم عکس میزارم ویا دراسرع وقت اضافه میشه قال قضیه رو میکندید می رفت پی کارش نه اینکه هی موضوع رو کش بدید.

بهرحال لطف کنید تا فرصت هست عکس روبانام کاربری ضمیمه کنید درغیراینصورت ازدسترس تون خارج خواهد شد (البته توسط ناظر محترم)

لینک به دیدگاه

بابا تو دیگه کی هستی

خدافظ ما رفتیم ناظر بیاد

فقط یه چیزی نظر سنجی رو قبول داری وجدانا؟

نظر سنجی بزار ببین کی داره اشتباه میکنه

نظر سنجی رو قبول دارم ولی چیزی ک همه یا اکثریت میگند لزوما درست نیست

درضمن شک دارید ک تاپیک من خراب شده؟؟؟؟؟؟

مسئولش کیه به نظرتون؟

من قانون رو رعایت نکردم و نوشتم ک فردا اصلاح میشه تو جواب مدیر اینکه شما هنوز داری قضیه رو کش میدید .................

ببین دوست عزیز خود بنده سابقه بیش از4 سال ناظری ومدیریت در فرومای دیگه رو دارم واصلا قصد وغرض دیگه ای بجز یاداوری وتذکر نداشتم وندارم. شمام بهتر بود بایه جمله الان ویرایش میکنم عکس میزارم ویا دراسرع وقت اضافه میشه قال قضیه رو میکندید می رفت پی کارش نه اینکه هی موضوع رو کش بدید.

بهرحال لطف کنید تا فرصت هست عکس روبانام کاربری ضمیمه کنید درغیراینصورت ازدسترس تون خارج خواهد شد (البته توسط ناظر محترم)

بعله ولی هیچوقت زیر بار چیزی ک حق نیست نمیرم دوست عزیز

شما فعلا تو اینجا ناظر نیستی و من شخص شما رو نمیشناسم ک بخام بدونم کجا ها ناظر هستی یا نیستی و اصلا ب این فروم هم ربطی نداره

فعلا ک میبینید فصد شما با این تاپیک چیکار کرد

انشاله اونم فردا اصلاح میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من معذرت میخوام @};- یعنی از دید شما اکثریت ناعقل هستند :D

تاپیکتون خراب نشده مطمئن باش . چون موضوع معامله هست و غشی در معامله صورت نگرفته.این موضوع بحث جانبی هست و هنوز معامله اغاز نشده. به وقتش کالا فروش میره خدا کنه دوطرف خیرش رو ببینید.دنیا بزرگ تر از این حرف هاست که من بنده ناچیز بتونم زندگی شما رو خراب کنم

اگر هم خراب شده چند دور پست ها با تامل مرور کن تا روشنایی رو ببینی

درمورد خراب شدن تاپیک ناظر میتونه پست ها رو پاک کنه . ما مردم هم که حافظه تاریخی کوتاه مدتی داریم و زود همه چی به روال عادی برمیگرده

ولی اگه ناظر باشم به هیچ عنوان پست های اضافه رو پاک نمیکنم نه تنها برای بالا رفتن سطح اگاهی فروم بلکه برای بالارفتن سطح فرهنگ اداب و معاشرت اینترنتی

شخص دانا با خوندن پست ها متوجه میشه اشتباه از کدوم سمته

همین الان هم از کارهام زدم و دارم تایپ میکنم پس نه بیکارم و نه خوشم میاد موضوع رو کش بدم

البته کش دادن های این چنینی رو بجا و مفید میدونم

لینک به دیدگاه

من معذرت میخوام @};-

ناظر میتونه پست ها رو پاک کنه . ما مردم هم که حافظه تاریخی کوتاه مدتی داریم و زود همه چی به روال عادی برمیگرده

ولی اگه ناظر باشم به هیچ عنوان پست های اضافه رو پاک نمیکنم برای بالا رفتن سطح اگاهی فروم که نه سطح بالارفتن فرهنگ اداب و معاشرت اینترنتی

شخص دانا با خوندن پست ها متوجه میشه اشتباه از کدوم سمته

همین الان هم از کارهام زدم و دارم تایپ میکنم پس نه بیکارم و نه خوشم میاد موضوع رو کش بدم

البته کش دادن های این چنینی رو بجا و مفید میدونم

اها حالا حق با ایشونه خخخ

شما ک فعلا دارید از دوست محترمتون فقط دفاع میکنید ن از حق

عقل رو بزارید وسط ببیم حکم چیه

ایشون ناظر نیست و کاربر ویژه هستش و ب من تذکر داده و من گفتم شما ناظر نیستی دخالت نکن

چون هرکس باید کار خودشو خوب انجام بده خیلی دلتون میسوخت برای رعایت نکردن قوانین به ناظر فروم اعلام میکردید تا به من تذکر بده و یا تو خصوصی به بنده تذکر میدادی

و باز هم میگم شما هیچ حق دخالت تو تاپیک های دیگه رو ندارید چون دقیقا مثل همین تاپیک باعث خراب شدن تاپیک میشه

لینک به دیدگاه

اقا یه لحظه وایسین ، قیمت چنده شاید یکی بخوادش 

ادامه بدین  :D

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...