رفتن به مطلب

یک چیز عجیب در هارد(کمک)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان این شاید برای بنده عجیب باشه چند جا دیگه دیده بودم ولی نه اینطوری این یک کپی از درایو G بنده هم است که تو درایو H بنده بود

خوب بنده امد دلیت کنم یهو دیدم کل درایو G بنده دلیت شد تعجب کردم بازم خوب خدا رو شکر شیف دلیت نکردم و برگردوندم4.gifحالا این یک کپی از درایو G بنده تو H بود و جالبیش اینه هر چی که داخل این کپی پاک می کردم داخل درایو G بنده هم پاک میشود حالا این چی است؟
برای پاک کردنشم اینو داخل درایو G انتقال دادم و پاک کردم حالا به کلی پاک کنم مشکلی پیش نمیاد؟

post-18126-0-08465500-1471259594_thumb.jpg
اصلا یکی از بچه ها بگه این چیه4.gif

Kaspersky_Internet_Security 2017 رو دارم که با لاسینس فعالش کردم نه کرک

من این ها رو تو تو خیلی از کامپیوترها دیدم که این یکی فرق می کرد یکی از دوستان تو یکی از تالارها می گفت که UsbFix رو نصب کنید و اسکن کنید ولی این نرم افزار برای آنتی ویروس بیت دیفندر است تو سرچ تو گوگل فهمیدم و تازه خود کسپرم که موقع وصل شد usb اخطار اسکن میده الان موندم چی کار کنم این فایل ها رو دیگه تو هیچ یک از هارد ها ندیدم :-?
ممنون
موفق باشید53.gif

اخه نمی فهمم آنتی ویروس داشتم مگه میشه ویروس باشه

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

این که شورتکاته با پاک کردنش نباید اتفاقی بیفته ولی اگه فایلهای داخلشو پاک کنی تو درایو اصلیت هم پاک میشه .

لینک به دیدگاه

این که شورتکاته با پاک کردنش نباید اتفاقی بیفته ولی اگه فایلهای داخلشو پاک کنی تو درایو اصلیت هم پاک میشه .

پس یعنی ویروس نیست این؟

یعنی شاید اتفاقی دست بنده یا برادرم خورده بهش و کشیده شده به درایو H ؟

من اسکنم کردم ویروس پیدا نشد

من این شورت کادو داخل درایو H می ریزنم هر چی داخلش پاک می کردم داخل درایو G هم پاک میشود ولی وقتی به درایو G انتقال دادم شورتکاتو بعدش کامل پاکش کردم اتفاقی نیوفتاد و پاک شد

@};-

لینک به دیدگاه

نه ویروس نیست احتمالابه قول خودت دستت خورده کشیده شد داخل اون درایو .

لینک به دیدگاه

چون یکی می گفت ویروسه و با UsbFix پاکش کنم در صورتی که کسپر خودش اسکن موقع زدنUSB داره ولی وقتی گوشی به صورت دستگاه رسانه ای MTP باشه قابل اسکن نیست و اگه ویروس بود چرا شورتکات ها رو تو درایورهای دیگه ام ندیدم حتی C اصلی ترین درایو ویندوز

لینک به دیدگاه

پس یعنی ویروس نیست این؟

یعنی شاید اتفاقی دست بنده یا برادرم خورده بهش و کشیده شده به درایو H ؟

من اسکنم کردم ویروس پیدا نشد

من این شورت کادو داخل درایو H می ریزنم هر چی داخلش پاک می کردم داخل درایو G هم پاک میشود ولی وقتی به درایو G انتقال دادم شورتکاتو بعدش کامل پاکش کردم اتفاقی نیوفتاد و پاک شد

@};-

این یه ویروسه . هیچ انتی ویروسی هم پیداش نمیکنه . چند سال پیش از روی فلش یکی از مشتری ها اومد روی سیستم و بیچارم کرد . اخرش هم یکی از اشناها برام ویروس رو پاک کرد . ( نمیدونم چه چه جوری پاک کرد . میپرسم خبرشو بهت میدم.) یکی از اعصاب خورد کن ترین ویروس هایی بوده که تا حالا دیدم.

لینک به دیدگاه

نه ویروس نیست احتمالابه قول خودت دستت خورده کشیده شد داخل اون درایو .

یک مشکلی که دارم گوشی وقتی به صورت MTP وصل میشه نمی تونم اسکن کنم و این خیلی مشکل بدیه

پس داداش اگه شورتکاتی مثلا درایو H رو ببرم تو E تو اون شورتکاتی که تو درایو H رو که مروبوط به فایل های E است رو پاک کنم تو درایو E هم پاک میشه درسته ولی اگه شورتکاتی ویروسی باشه تو خود همون درایو ایجاد میشه نه درایو دیگه درست می گم؟

موفق باشی داداش @};- @};-

لینک به دیدگاه

بزن شیفت دیلیتش کن . میتونی دوباره بسازیش . یکی از درایواتو درگ کن تو دسکتاپ میبینی که شورتکاتش ایجاد میشه.

لینک به دیدگاه

این یه ویروسه . هیچ انتی ویروسی هم پیداش نمیکنه . چند سال پیش از روی فلش یکی از مشتری ها اومد روی سیستم و بیچارم کرد . اخرش هم یکی از اشناها برام ویروس رو پاک کرد . ( نمیدونم چه چه جوری پاک کرد . میپرسم خبرشو بهت میدم.) یکی از اعصاب خورد کن ترین ویروس هایی بوده که تا حالا دیدم.

صد در صد با UsbFix پاک کرده تو گوگل سرچ کنید بهترین همینه

ولی خوب این شورتکات ها رو هیچ کجایی درایو ندیدم و فقط یکی بود اگه ویروس بود باید چندتا باشه :-?

@};-

بزن شیفت دیلیتش کن . میتونی دوباره بسازیش . یکی از درایواتو درگ کن تو دسکتاپ میبینی که شورتکاتش ایجاد میشه.

بله داداش راستی میگی شما من کشیدم و دوباره آوردم به H و هر کاری می کنم داخل G هم انجام میشه پس ویروس نیست و برای پاک کردنشم باید انتقال بدهم به G و پاک کنم

post-18126-0-34164300-1471261817_thumb.jpg

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

درود بر شما
اگر با پاک کردن شرتکات کل اطلاعات داخل درایوتون پاک میشه جای بررسی داره.
و اگر فایلاهای داخل شرتکاتو پاک میکردید و فایلهای درایو اصلیتون پاک میشد همه چیز درسته و این کار و ویژگی شرتکاته

لینک به دیدگاه

درود بر شما

و اگر فایلاهای داخل شرتکاتو پاک میکردید و فایلهای درایو اصلیتون پاک میشد همه چیز درسته و این کار و ویژگی شرتکاته

اینو تست نکردم ترسیدم کل اطلاعاتم بپره :D

ولی اینو انجام دادم مطابقه با حرف شما

@};-

خوب یک چیزی باید باشه اگه ویروس باشه باید داخل همون درایو با همون اسم شورتکات ها ایجاد بشه و همه جا پخش بشه مخصوصا تو C ولی من هیچ کجا ندیدم و فقط همینجا بود و اگه ویروس بود وقتی روش کلیک می کردی یادمه یک اروری هم میداد

لینک به دیدگاه

ولی اینو انجام دادم مطابقه با حرف شما

@};-

این کار عادیه و نگران چیزی نباشید.

لینک به دیدگاه

این کار عادیه و نگران چیزی نباشید.

ممنون از شما بازم خوب شد اینجا تایپک زدم نزدیک بود با نصب اون نرافزاره باعث خرابی سیستم بشه

در کل تا اونجایی که می دونم این ویروس همه جا پخش میشه و فقط یک جا نمی مونه و ویروس ها عمومان همه جا پخش میشه مخصوصا تو C

تشکر @};-

لینک به دیدگاه

خوب یک چیزی باید باشه اگه ویروس باشه باید داخل همون درایو با همون اسم شورتکات ها ایجاد بشه و همه جا پخش بشه مخصوصا تو C ولی من هیچ کجا ندیدم و فقط همینجا بود و اگه ویروس بود وقتی روش کلیک می کردی یادمه یک اروری هم میداد

برای شما هم وقتی روش کلیک میکردید ارور میداد؟

در مورد رفتار ویروسها نمیشه الگوی درستی رو پیدا کرد.

ممنون از شما بازم خوب شد اینجا تایپک زدم نزدیک بود با نصب اون نرافزاره باعث خرابی سیستم بشه

در کل تا اونجایی که می دونم این ویروس همه جا پخش میشه و فقط یک جا نمی مونه و ویروس ها عمومان همه جا پخش میشه مخصوصا تو C

تشکر @};-

خواهش میکنم دوست گرامی

پیروز باشد

ویرایش شده توسط mipmap2016
لینک به دیدگاه

برای شما هم وقتی روش کلیک میکردید ارور میداد؟

در مورد رفتار ویروسها نمیشه الگوی درستی رو پیدا کرد.

خواهش میکنم دوست گرامی

پیروز باشد

نه اروری در کار نبود داداش

ولی این ویروس که خدا رو شکر برای سیستم من فقط شورتکات بود رو سیستم فامیلمان که می اوردن و می گفتنند ویروسی دیده بوده بودم این ویروس جوری بود که تو تمامی درایوها به اسم همون درایو یک همچین شورتکات های می ساخت همه جا مخصوصا تو C و سرعت سیستم رو میارورد پایین برای همین تعجبه کردم تو یکی از تالارها بهم گفتنند ویروسه چون فقط یک جا ایجاد شده بود و تو درایو خودش نبود و فرق داشت در کل خودم هم گفتم ویروس نیست

راستی راحلی نداره آنتی ویروس وقتی گوشی رو روی MTP وصل می کنیم اسکن کنه و فقط USB نباشه؟

موفق باشی @};- @};-

لینک به دیدگاه

نه اروری در کار نبود داداش

ولی این ویروس که خدا رو شکر برای سیستم من فقط شورتکات بود رو سیستم فامیلمان که می اوردن و می گفتنند ویروسی دیده بوده بودم این ویروس جوری بود که تو تمامی درایوها به اسم همون درایو یک همچین شورتکات های می ساخت همه جا مخصوصا تو C و سرعت سیستم رو میارورد پایین برای همین تعجبه کردم تو یکی از تالارها بهم گفتنند ویروسه چون فقط یک جا ایجاد شده بود و تو درایو خودش نبود و فرق داشت در کل خودم هم گفتم ویروس نیست

راستی راحلی نداره آنتی ویروس وقتی گوشی رو روی MTP وصل می کنیم اسکن کنه و فقط USB نباشه؟

موفق باشی @};- @};-

خوشحالم که ویروس روی سیستم شما نیست.

هر راه حلی هم که پیدا بشه، چون به آنتی ویروس دسترسی داده اید ممکنه ویروس هم امکان دستررسی رو پیدا کنه.

پیروز باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...