رفتن به مطلب

نظر سنجی : چگونه خرید میکنید ؟؟؟

فرـشاد
 اشتراک گذاری

چگونه خرید می کنید ؟؟؟   

64 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. قطعات کامپیوتری خود را چگونه میخرید ؟؟؟

• برایم فرق ندارد که از کدام فروشگاه یا پاساژ یا سایت خرید کنم
    • معمولا از فروشگاه ها و سایت های معتبر و نام اشنا خرید میکنم
    • همیشه از فروشگاه ها و سایت های معتبر و برند خرید میکنم
  2. 2. اگر فروشگاه و سایت معتبر مد نظرتان قطعه را موجود نداشت چه میکنید ؟؟؟

• سفارش میدهم و صبر میکنم تا موجود شود
    • از فروشگاهی دیگر خرید میکنم
  3. 3. تا الان برخورد نامناسب از فروشندگان دیده اید ؟ و در مقابل چه کرده اید ؟؟؟

• بله - گذشت کردم
    • بله - درگیر شده ام ( لفظی )
    • بله - شکایت کرده ام
    • بله - قصد شکایت داشتم اما به دلیل هزینه بر و وقت بر بودن منصرف شده ام
    • خیر

Recommended Posts

خب عرض ادب خدمت دوستان 

هدف از این نظر سنجی برای من اینه که بدونم فقط من تا به الان به پست برخی از فروشندگان به اصطلاح فروشنده خوردم یا شما هم دور از جون و پولتون باهاشون برخورد داشتید ؟؟؟ برخورد متقابلتون عمدتا چی بوده ؟ و اگر شکایت کردید و نتیجه گرفتید - نتیجه رو اعلام کنید /؟؟؟ 

بطور مثال بنده سال گذشته به مغازه ای برای خرید هندزفری مراجعه کردم - قیمت گرفتم و یک هندزفری ارزان قیمت 30 هزار تومنی خریدم !!! از فروشنده داشتن گارانتی رو سوال کردم که با پوزخندی جواب داد نه !  من این رو بر حساب شوخی گذاشتم ! بعد از مراجعه به داخل ماشین و برداشتن گوشیم متوجه شدم که هندزفری مشکل بالانس نبودن صدا داره یعنی یکی از گوشی هاش صدای خیلی ضعیفی داره ! دوباره به مغازه مراجعه کردم و در کمال ناباوری دیدم فروشنده ای که تا ده دقیقه پیش مودب بود با لحنی بد بهم گفت هندزفری 30 تومنی همینه !!! بعد از صحبت ها و بالا گرفتن بحث ایشون برگشت گفت برو شکایت کن ببینم به کجا میرسی و از این حرفها !!! اتفاقا من هم با 124 برای شکایت و گرفتن ادرسشون برای شکایت حضوری تماس گرفتن که اپراتورشون هم برگشت گفت قربان مبلغ چقدر هست حالا ؟؟؟ بعد از توضیحات من گفت شنبه اول صبح بیا ببینیم چی میشه !!! من با یک بررسی از ادرس و از کار افتادنم دیدم که همین 30 هزار تومن رو ضرر بدم خیلی بهتره تا اینکه بیشتر ضرر بدم و کاری از پیش نبرم !!! 

بعد از اون ماجرا من تقریبا تمام خرید هام رو از فروشگاه ها و یا نمایندگی های اصلی و یا سایت های معتبر انجام دادم  . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود اینم نظر بنده:

سوال:قطعات کامپیوتری خود را چگونه میخرید ؟؟؟

خب همیشه ازسایت یا فروشگاه معتبر خرید می کنم .

سوال:اگر فروشگاه و سایت معتبر مد نظرتان قطعه را موجود نداشت چه میکنید ؟؟؟

دراینصورت دنبال سایت یا فروشگاه معتبرجایگزین می گردم

سوال:تا الان برخورد نامناسب از فروشندگان دیده اید ؟ و در مقابل چه کرده اید ؟؟؟

این اخری هم که خداروشکر تاالان موردی نبوده  :)

لینک به دیدگاه

بنده به تازگی دچار یک کلاه‌برداری شدم که شیطان نمی‌تونست اینطوری سرم کلاه بزاره! و همش هم تقصیر خودم و عجله داشتن خودم بود.

چند هفته‌ی پیش، بنده سوکت مادربردم رو مشکل‌دار کردم و مادربرد رو بردم پیش یک مغازه قطعات فروشی در شهرستان شاهرود که ساکن هستم. مادربرد رو بردم، ساعت 10 صبح بود. فروشنده که از قیافش معلوم بود چیزی حالش نیست، گفت ما مادربرد رو تست میکنیم و ساعت 12 به شما خبر میدیم. منم گفتم باشه و رفتم خونه. این مغازه به خونمون خیلی نزدیکه و کمتر از 5 دقیقه بیشتر راه نیست. ساعت 12 شد و دیدم زنگ نزدن. خودم بهشون رنگ زدن و گفتن هنوز تست نکردن. منم اون موقع اعصابم خرد بود و رفتم حضوری باهاشون بحث کنم. تا رسیدم اونجا گفتن که مادربرد رو داریم تست میکنیم، یکم منتظر باشین تا نتایج بیاد. منم چند دقیقه صبر کردم و بعد بهم گفتن که برم کارگاهشون در زیرزمین. رفتم و اون آقای به اصطلاح مهندسشون بهم گفت آره سوکت مادربرد خرابه و نمیشه درستش کرد. بعد بهم این مادربرد ASUS H81M-V3 رو بهم دادن. البته قبل اینکه این مادربرد ایسوس رو بهم نشون بدن، گفتن که باید 250 تومن خرج کنم، ولی نگفتن که دقیقاََ این پول خرج چی میشه. من فکر کردم منظورشون خرج سوکت مادربرد سوخته من میشه که منم گفتم نه. خنده دار اینه که مادربرد ایسوس رو بهم نشون دادن و که این مادربرد ایسوس برای گیمینگ بهتره!! (کارت گرافیک منو دیده بودن، به اصطلاح پشمشون فر خورده بود. از قیافشون معلوم بود که همش با GT 210 و HD 5450 سروکار دارند). در صورتی که هر دو مادربرد چیپست H81 دارند و از نظر داشتن دو تا شکاف توسعه بیشتر و یک هیت‌سینک، هیچ فرقی با هم نداشتن!! والا تا جایی که بنده میدونم، مادربرد در گیم هیچ نقش مهمی نداره و مادربردهای گیمینگ فقط قطعات باکیفیت‌تر و بیشتر دارند که باز هم تغییری در گیم ایجاد نمی‌کنند. منم که باهاشون بحث کردم و آخرسر کوتاه اومدم. حالا باز خنده دار اینه که قضیه سوختن مادربرد رو گردن خنک‌کننده‌ی جدیدی که یک روز هم نبود که خریده بودم، انداختند! گفتن که این خنک‌کننده غیر استاندارده (این کولر اسمش Cooler Master Vortex Plus هست و بنده 100 تومن پولشو دادم!) و خنک‌کننده‌ی استوک اینتل که هزار تومن هم ارزش نداره، کاراییش بیشتره! یعنی داشتم می‌پوکیدم، نمی‌دونستم بخندم یا عصبانی بشم. به محظ اینکه بهشون گفتم که 100 تومن پول اینو دادم، بازم فکشون باز موند. همون موقع یک خنک‌کننده چینی بونجول بهم نشون دادن که مثلاََ نشون بدن خنک‌کننده من بدرد نمی‌خوره!

چون آخر هفته بود و پول خرید مادربرد رو نداشتم، مجبور شدم مادربرد Asus H81M-V3 رو به قیمت 230 هزار تومن با چک بخرم (حالا جالبش اینه که اول گفته بودن 250 تومن، ولی من روز قبلش رفتم لیون رو چک کردم و چشمم به این مادربرد خورد و قیمتش 200 تومن بود. میخواستن الکی 50 تومن روش بکشن.)

تا چک رو دادم بهشون و رفتم خداحافظی کنم، صاحب مغازه که قبلش داشت با تلفن صجبت میکرد و از جریان مادربرد من خبر نداشت، اومد گفت که این مادربرد من قابل تعمیر هست! یعنی خودشون، کلاه‌برداری خودشونو لو دادن. همون موقع که این حرفو زد، شاگردش که همون بنده‌خدایی که اول مادربرد رو بهش دادم، بهش چشمک میزد که آره داریم سر این بچه رو کلاه میزاریم! ولی بازم صاحب مغازه متوجه نشد.

جالبه همون موقع میخواستن با 100 تومن، مادربرد منو تعمیر کنن و باز 100 تومن دیگه ازم بگیرن! منم گفتم نه و مادبرد رو با خودم بردم. هم مادربرد جدید بهم انداختن، و هم در تعمیر کردن مادربرد سرم کلاه گذاشتن!

خدا ازشون نگذره، حالا من آگاه بودم، من از قطعات کامپیوتر سرم میشه، ولی اون بنده خداهایی که به چنین فروشندگانی اعتماد میکنن، چه گناهی دارن؟ خدا رو شکر با لیون کامپیوتر آشنا شدم و از لیون قطعه میگرم، وگرنه تا الان 100 بار سرم کلاه رفته بود!

در کل بگم، 95% فروشنده‌ی قطعات کامپیوتر داخل شهرستان شاهرود، همگی کلاه بردارند. سرمو با گیوتین بزنن، والا دردش از اینکه این فروشندگان سرم کلاه بزارن، کمتره.

لینک به دیدگاه

بنده به تازگی دچار یک کلاه‌برداری شدم که شیطان نمی‌تونست اینطوری سرم کلاه بزاره! و همش هم تقصیر خودم و عجله داشتن خودم بود.

چند هفته‌ی پیش، بنده سوکت مادربردم رو مشکل‌دار کردم و مادربرد رو بردم پیش یک مغازه قطعات فروشی در شهرستان شاهرود که ساکن هستم. مادربرد رو بردم، ساعت 10 صبح بود. فروشنده که از قیافش معلوم بود چیزی حالش نیست، گفت ما مادربرد رو تست میکنیم و ساعت 12 به شما خبر میدیم. منم گفتم باشه و رفتم خونه. این مغازه به خونمون خیلی نزدیکه و کمتر از 5 دقیقه بیشتر راه نیست. ساعت 12 شد و دیدم زنگ نزدن. خودم بهشون رنگ زدن و گفتن هنوز تست نکردن. منم اون موقع اعصابم خرد بود و رفتم حضوری باهاشون بحث کنم. تا رسیدم اونجا گفتن که مادربرد رو داریم تست میکنیم، یکم منتظر باشین تا نتایج بیاد. منم چند دقیقه صبر کردم و بعد بهم گفتن که برم کارگاهشون در زیرزمین. رفتم و اون آقای به اصطلاح مهندسشون بهم گفت آره سوکت مادربرد خرابه و نمیشه درستش کرد. بعد بهم این مادربرد ASUS H81M-V3 رو بهم دادن. البته قبل اینکه این مادربرد ایسوس رو بهم نشون بدن، گفتن که باید 250 تومن خرج کنم، ولی نگفتن که دقیقاََ این پول خرج چی میشه. من فکر کردم منظورشون خرج سوکت مادربرد سوخته من میشه که منم گفتم نه. خنده دار اینه که مادربرد ایسوس رو بهم نشون دادن و که این مادربرد ایسوس برای گیمینگ بهتره!! (کارت گرافیک منو دیده بودن، به اصطلاح پشمشون فر خورده بود. از قیافشون معلوم بود که همش با GT 210 و HD 5450 سروکار دارند). در صورتی که هر دو مادربرد چیپست H81 دارند و از نظر داشتن دو تا شکاف توسعه بیشتر و یک هیت‌سینک، هیچ فرقی با هم نداشتن!! والا تا جایی که بنده میدونم، مادربرد در گیم هیچ نقش مهمی نداره و مادربردهای گیمینگ فقط قطعات باکیفیت‌تر و بیشتر دارند که باز هم تغییری در گیم ایجاد نمی‌کنند. منم که باهاشون بحث کردم و آخرسر کوتاه اومدم. حالا باز خنده دار اینه که قضیه سوختن مادربرد رو گردن خنک‌کننده‌ی جدیدی که یک روز هم نبود که خریده بودم، انداختند! گفتن که این خنک‌کننده غیر استاندارده (این کولر اسمش Cooler Master Vortex Plus هست و بنده 100 تومن پولشو دادم!) و خنک‌کننده‌ی استوک اینتل که هزار تومن هم ارزش نداره، کاراییش بیشتره! یعنی داشتم می‌پوکیدم، نمی‌دونستم بخندم یا عصبانی بشم. به محظ اینکه بهشون گفتم که 100 تومن پول اینو دادم، بازم فکشون باز موند. همون موقع یک خنک‌کننده چینی بونجول بهم نشون دادن که مثلاََ نشون بدن خنک‌کننده من بدرد نمی‌خوره!

چون آخر هفته بود و پول خرید مادربرد رو نداشتم، مجبور شدم مادربرد Asus H81M-V3 رو به قیمت 230 هزار تومن با چک بخرم (حالا جالبش اینه که اول گفته بودن 250 تومن، ولی من روز قبلش رفتم لیون رو چک کردم و چشمم به این مادربرد خورد و قیمتش 200 تومن بود. میخواستن الکی 50 تومن روش بکشن.)

تا چک رو دادم بهشون و رفتم خداحافظی کنم، صاحب مغازه که قبلش داشت با تلفن صجبت میکرد و از جریان مادربرد من خبر نداشت، اومد گفت که این مادربرد من قابل تعمیر هست! یعنی خودشون، کلاه‌برداری خودشونو لو دادن. همون موقع که این حرفو زد، شاگردش که همون بنده‌خدایی که اول مادربرد رو بهش دادم، بهش چشمک میزد که آره داریم سر این بچه رو کلاه میزاریم! ولی بازم صاحب مغازه متوجه نشد.

جالبه همون موقع میخواستن با 100 تومن، مادربرد منو تعمیر کنن و باز 100 تومن دیگه ازم بگیرن! منم گفتم نه و مادبرد رو با خودم بردم. هم مادربرد جدید بهم انداختن، و هم در تعمیر کردن مادربرد سرم کلاه گذاشتن!

خدا ازشون نگذره، حالا من آگاه بودم، من از قطعات کامپیوتر سرم میشه، ولی اون بنده خداهایی که به چنین فروشندگانی اعتماد میکنن، چه گناهی دارن؟ خدا رو شکر با لیون کامپیوتر آشنا شدم و از لیون قطعه میگرم، وگرنه تا الان 100 بار سرم کلاه رفته بود!

در کل بگم، 95% فروشنده‌ی قطعات کامپیوتر داخل شهرستان شاهرود، همگی کلاه بردارند. سرمو با گیوتین بزنن، والا دردش از اینکه این فروشندگان سرم کلاه بزارن، کمتره.

یاد اون جمله افتادم که میگه:

اگر 1000 تومن رو به زور یا زرنگ بازی دیگران از دست بدی...

دردش خیلی بیشتر از اینه که 1 میلیون از جیبت بیوفته و متوجه نشی

خدا کلاه برداران رو به راه راست هدایت کنه...

Sent from my D5503

ویرایش شده توسط mephist33
لینک به دیدگاه

چند هفته‌ی پیش، بنده سوکت مادربردم رو مشکل‌دار کردم و مادربرد رو بردم پیش یک مغازه قطعات فروشی در شهرستان شاهرود که ساکن هستم. مادربرد رو بردم، ساعت 10 صبح بود. فروشنده که از قیافش معلوم بود چیزی حالش نیست، گفت ما مادربرد رو تست میکنیم و ساعت 12 به شما خبر میدیم. منم گفتم باشه و رفتم خونه. این مغازه به خونمون خیلی نزدیکه و کمتر از 5 دقیقه بیشتر راه نیست. ساعت 12 شد و دیدم زنگ نزدن. خودم بهشون رنگ زدن و گفتن هنوز تست نکردن. منم اون موقع اعصابم خرد بود و رفتم حضوری باهاشون بحث کنم. تا رسیدم اونجا گفتن که مادربرد رو داریم تست میکنیم، یکم منتظر باشین تا نتایج بیاد. منم چند دقیقه صبر کردم و بعد بهم گفتن که برم کارگاهشون در زیرزمین. رفتم و اون آقای به اصطلاح مهندسشون بهم گفت آره سوکت مادربرد خرابه و نمیشه درستش کرد. بعد بهم این مادربرد ASUS H81M-V3 رو بهم دادن. البته قبل اینکه این مادربرد ایسوس رو بهم نشون بدن، گفتن که باید 250 تومن خرج کنم، ولی نگفتن که دقیقاََ این پول خرج چی میشه. من فکر کردم منظورشون خرج سوکت مادربرد سوخته من میشه که منم گفتم نه. خنده دار اینه که مادربرد ایسوس رو بهم نشون دادن و که این مادربرد ایسوس برای گیمینگ بهتره!! (کارت گرافیک منو دیده بودن، به اصطلاح پشمشون فر خورده بود. از قیافشون معلوم بود که همش با GT 210 و HD 5450 سروکار دارند). در صورتی که هر دو مادربرد چیپست H81 دارند و از نظر داشتن دو تا شکاف توسعه بیشتر و یک هیت‌سینک، هیچ فرقی با هم نداشتن!! والا تا جایی که بنده میدونم، مادربرد در گیم هیچ نقش مهمی نداره و مادربردهای گیمینگ فقط قطعات باکیفیت‌تر و بیشتر دارند که باز هم تغییری در گیم ایجاد نمی‌کنند. منم که باهاشون بحث کردم و آخرسر کوتاه اومدم. حالا باز خنده دار اینه که قضیه سوختن مادربرد رو گردن خنک‌کننده‌ی جدیدی که یک روز هم نبود که خریده بودم، انداختند! گفتن که این خنک‌کننده غیر استاندارده (این کولر اسمش Cooler Master Vortex Plus هست و بنده 100 تومن پولشو دادم!) و خنک‌کننده‌ی استوک اینتل که هزار تومن هم ارزش نداره، کاراییش بیشتره! یعنی داشتم می‌پوکیدم، نمی‌دونستم بخندم یا عصبانی بشم. به محظ اینکه بهشون گفتم که 100 تومن پول اینو دادم، بازم فکشون باز موند. همون موقع یک خنک‌کننده چینی بونجول بهم نشون دادن که مثلاََ نشون بدن خنک‌کننده من بدرد نمی‌خوره!

دقیقا همینه اقا مجتبی ! به شخصه دیگه تا اخر عمرم قطعه کامپیوتر از جایی بغیر از لیون و یک سایت دیگه ( اسمش رو نمیبرم که تبلیغ نشه ) نمیخرم !!! و تمامی این مسایل هم ناشی از نبودن قانون محکمه !!! خلاصه که گفتم این نظر سنجی رو بزارم ! ای کاش که میشد یک سایتی بود که فروشنده های این چنینی رو با مدارک معتبر رسوا میکرد !!! خدا ازشون نگذره !  @};-

درود اینم نظر بنده:

سوال:قطعات کامپیوتری خود را چگونه میخرید ؟؟؟

خب همیشه ازسایت یا فروشگاه معتبر خرید می کنم .

سوال:اگر فروشگاه و سایت معتبر مد نظرتان قطعه را موجود نداشت چه میکنید ؟؟؟

دراینصورت دنبال سایت یا فروشگاه معتبرجایگزین می گردم

سوال:تا الان برخورد نامناسب از فروشندگان دیده اید ؟ و در مقابل چه کرده اید ؟؟؟

این اخری هم که خداروشکر تاالان موردی نبوده  :)

ممنونم از شرکت شما در نظر سنجی  @};-  و امیدوارم هیچ وقت به پست اینجور فروشنده ها نخورید  :(

ویرایش شده توسط فرـشاد
لینک به دیدگاه

ما که اصلا خرید نمیکنیم :wacko:

داداشم مگه فیلم هندیه :D   @};-

لینک به دیدگاه

من هیچ وقت کاری با قیمت و ... نداشتم بالاخره جایی پیدا میشه که قطعه مورد نظرم رو با قیمت اصلی خودش خریداری کنم!

صحبت من از فروشنده های به اصطلاح کاربلده  :wacko:

مثلا من میرم  بازی بخرم میپرسم به سیستمم میخوره؟؟ میگه گرافیکت چنده! *dry# قوی بودن گرافیک رو تو vram میدونن!

یادمه چند سال پیش سیستم خوبی نداشتم پاور سیستمم سوخت رفتم پاور از پاساژمون بگیرم رفتم یه پیرمرد هم بود

خجالت هم نمیکشید برچسب پاور 480 وات گرین رو به یه پاور بی نام و نشون زده بود و با قیمت بالا میفروخت 

براش توضیح دادم و بهش ثابت کردم که برچسب زده ~x(

یه مدت هم بود که پاور های ایسوس مد شده بود اصلا ایسوس پاور نداره پاور های 1000 وات ایسوس رو به مردم بدبخت غالب میکردن :mad:

یک بار هم دوستم سیستمش خراب شده بود پیش یه خدمات کامپیوتری برد یارو کلی از قطعات pc شو دزدیده بود گرافیک برداشته بود و جاش

gt210 گذاشته بود! مادربرد و cpu رو هم کامل عوض کرده بود پاور رو هم از همین ایسوس ها گذاشته بود  =))  بهم زنگ زد بنده خدا که چرا

سیستمش بازی ها رو نمیاره! هیچی دیگه من عکس سیستمشو داشتم رفتیم و با کلی دعوا قطعات رو پس گرفتیم

از این به بعد با خودم احد بستم که از مغازه چیزی نخرم و همه چیزمو اینترنتی و از سایت های معتبر سفارش بدم :)

لینک به دیدگاه

منم دقیقا همچین مشکلاتی رو داشتم ولی وقتی متوجه میشم که حرف منطقی حالیشون نمیشه بیخیال میشم

این فروشنده های به اصطلاح خفن با اطلاعات ناقص و اشتباه انگار مغزشون رایت پروتکت شده و فقط حرف خودشون رو پشت سر هم تکرار میکنن

جالب اینجاست که فکر میکنن بقیه گلابی هستن و خودشون اند علم کامپیوتر هستن

خدا هیچ کسی رو گیر این موجودات نندازه :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من مستقیم از خود نمایندگی میگیرم یا از فروشگاه آنلاین معتبر ، هر کدوم به صرفه تر باشه

نمایندگی ها لااقل یه چیزی بارشون هست ، مغازه های دیگه هیچ ، اونا هم وقتی میری قیمت قطعه ای میگیری زنگ میزنن نمایندگی از اونا قیمت و موجودی میگیرن و چند 10 تومن میزارن روش به شما قیمت میدن

لینک به دیدگاه

من عمرا از وقتی فروشگاههای آنلاین افتاده از مغازه دار جماعت اونم شهرستانی خرید نمیکنم هنوز جای دردش هست اسپیکر 180 تومنی رو بم دادن 250 کلیم منت گذاشتن رفتیم برات از تهران پیدا کردیم اون موقع هنوز خرید اینترنتی پا نگرفته بود مثل الان... یه سری فقط جنسی که تو مغازه دارن رو میخوان غالب کنن تو سیستم ملت و بهانه هم میارن بقیه هم مثلا طرف منت میزاشت تو هرچی بخوای از تهران برات میارم بعد وسطش زنگ میزد میگفت فلان قطعه موجود نیست یه چیز آشغال جاش میخواست بیاره با کلی افزایش قیمت مثل همون اسپیکر که گفتم بعد جالبی قضیه اینه الان که سی پی یو های جدید گرافیک آنبرد بعضی از فروشنده های نامحترم خریدار رو برای خرید گرافیک خارجی در حد 200 الی 250 گمراه میکنن و اگر کسی وارد نباشه که تو پاچش میره ولی اگه بدونه که گرافیک آنبرد هست اون وقت دلیل میارن که گرافیک خارجی مثلا 200 300 تومنی از گرافیک آنبرد خیلی قوی تره و یه چیز خیلب جالب تر میگن فقط بحث گیم نیست گرافیک توی کیفیت نمایش ویندوز و فیلم هم تاثیر داره !!!!! خداییش ببینید چقدر این حرف مسخره و خنده داره به قول دوستمون گیر چه موجوداتی افتادیم...

لینک به دیدگاه

منم دقیقا همچین مشکلاتی رو داشتم ولی وقتی متوجه میشم که حرف منطقی حالیشون نمیشه بیخیال میشم

این فروشنده های به اصطلاح خفن با اطلاعات ناقص و اشتباه انگار مغزشون رایت پروتکت شده و فقط حرف خودشون رو پشت سر هم تکرار میکنن

جالب اینجاست که فکر میکنن بقیه گلابی هستن و خودشون اند علم کامپیوتر هستن

خدا هیچ کسی رو گیر این موجودات نندازه :D

مشکل اینجاست که این مدل فروشنده ها ترکیبی از اراذل اوباش+درصد کمی از معلومات عمومی هستند که ابروی بقیه رو هم ممکنه ببرند اگرچه مجموعه های موفق تبلیغات و عملکرد بسیار خوبی دارند به این راحتی برند و اسمشون خراب نمیشه 

من مستقیم از خود نمایندگی میگیرم یا از فروشگاه آنلاین معتبر ، هر کدوم به صرفه تر باشه

نمایندگی ها لااقل یه چیزی بارشون هست ، مغازه های دیگه هیچ ، اونا هم وقتی میری قیمت قطعه ای میگیری زنگ میزنن نمایندگی از اونا قیمت و موجودی میگیرن و چند 10 تومن میزارن روش به شما قیمت میدن

دقیقا تازه اگه خود شما بدونی چه قظعه ای میخوای اگرنه گرافیک GT 730 4gb رو به عنوان گرافیک فوق حرفه ای برات میبندن با قیمت 50 هزار تومن بالاتر از کل بازار ( دیدم که میگم ) 

من عمرا از وقتی فروشگاههای آنلاین افتاده از مغازه دار جماعت اونم شهرستانی خرید نمیکنم هنوز جای دردش هست اسپیکر 180 تومنی رو بم دادن 250 کلیم منت گذاشتن رفتیم برات از تهران پیدا کردیم اون موقع هنوز خرید اینترنتی پا نگرفته بود مثل الان... یه سری فقط جنسی که تو مغازه دارن رو میخوان غالب کنن تو سیستم ملت و بهانه هم میارن بقیه هم مثلا طرف منت میزاشت تو هرچی بخوای از تهران برات میارم بعد وسطش زنگ میزد میگفت فلان قطعه موجود نیست یه چیز آشغال جاش میخواست بیاره با کلی افزایش قیمت مثل همون اسپیکر که گفتم بعد جالبی قضیه اینه الان که سی پی یو های جدید گرافیک آنبرد بعضی از فروشنده های نامحترم خریدار رو برای خرید گرافیک خارجی در حد 200 الی 250 گمراه میکنن و اگر کسی وارد نباشه که تو پاچش میره ولی اگه بدونه که گرافیک آنبرد هست اون وقت دلیل میارن که گرافیک خارجی مثلا 200 300 تومنی از گرافیک آنبرد خیلی قوی تره و یه چیز خیلب جالب تر میگن فقط بحث گیم نیست گرافیک توی کیفیت نمایش ویندوز و فیلم هم تاثیر داره !!!!! خداییش ببینید چقدر این حرف مسخره و خنده داره به قول دوستمون گیر چه موجوداتی افتادیم...

دقیقا بدترین حس اینه که جنسی رو بهت گرون بفروشند اونوقته که یا باید بری دست به یغه شی یا باید قید پولت رو بزنی !!! 

لینک به دیدگاه

من فقط حضوری خرید می کنم ، تا می تونم اجناس استوکگ دست دوم می خرم ، به جز پاور و هارد و اس اس دی

لینک به دیدگاه

با حفظ احترام برای تمام عزیزان

متاسفانه یکی از اشکالات عزیزانی که اقدام به خدمات کامپیوتری و فروش قطعات میکنند این هست که همیشه فرض رو بر این میگذارند که عزیزانی که وارد مغازه میشند فقط میخواند مچ گیری و سوتی هاشون رو بگیریند

تنها کافی در میان توضیحات اشتباهی که میدن پبرسید "چرا یا شما مطمنید در این خصوص ؟ "  انگار بهش فحش دادی... -_-

عموما هم در گفتگو هایی بدین شکل جواب نهایی شخص موارد مثل"شما جوانی .... من الان 20 سال مغازه دارم میدونم چی به چی هست"  و یا "رفتی از تو اینترنت یچیزی خوندی ... من 15 سال کارم با کامپیوتر شما بخر اگر بد بود بیار این جا من عوض میکنم برات"

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...