رفتن به مطلب

کمک به نصب ویندوز روی ssd...؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

دیدم EVGA در کنار برند گالاکس قرار گرفته که فرمودن چیزی از برند های دیگه کم ندارن.

هرچند که برندهایی مثل Inno3D یا Galax یا Gainward و امثالهم هم بسیار خوب هستن و هیچ اشکالی در رابطه با اینها وجود نداره اما برندهای Zotac و EVGA شرکای اصلی سخت افزاری و نزدیک به Nvidia هستن همواره بهترین ها هستن.

لینک به دیدگاه

• ارسال 103
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من هم دقیق همین سئوال برام پیش اومد ولی با دیدن ویدیوها و نقد ها کاملا از EVGA FTW ناامید شدم. دمای بالای VRM هاش که 90 درجه رو رد کرده هیچ مشکل coil whine آزار دهندش که واقعا من شخصا نمیتونم تحملش کنم برا همین فوقش یک ماه دیگه منتظر میمونم و MSI رو میخرم. ایسوس واقعا باورم نمیشد تا فیلمش رو تو یوتیوب دیدم که برای خنک کردن VRM هاش از پد حرارتی استفاده کرده که واقعا با این قیمتی که داره ناامید کنندست بر خلاف MSI که یک پلیت فلزی کامل برا اون بخش طراحی کرده...در کل نه MSI و نه EVGA و نه ASUS مال بابامونه به خاطر همین من پیشنهاد میکنم بهترین رو که همون MSI هست بخرید

لینک به دیدگاه

نظرات چقدر متفاوته !!!!

البته فکر کنم برگرده به تجربیاتی که دوستان عزیز از این برندها دارند وگرنه این چیزی که من فهمیدم اینه که همه این کارت ها خوبند و فقط در جزئیات با هم تفاوت هایی دارند...

یه مطلب که حائز اهمیته اینه که مدلی که من اسم بردم و توی لیون خودمون موجود شده مدله gaming هست نه مدل gaming x !!!! دوستان به این قضیه توجه ویژه داشته باشند

لینک به دیدگاه

قطعا gaming x

evga به نظرم این سری فقط ftw باید خرید یا مدل بالاترش ک گرون تره صددرصد!

فکر میکنم ین سری evga sc برد رفرنس (FE)  داره گیمینگ ایکس کاستوم و 10 فاز

ویرایش شده توسط SaeedPCM
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

من هر وقت کارت EVGAرسید دستم از هر مدل و سریش یجاش می لنگید

کلاً باهاش مشکل دارم از همه مهم تر اینکه گارانتی درست درمونی پشتش نیست

لینک به دیدگاه

من پیشنهادم خرید این مدل از 1070 هست با توجه به قیمت و میزان اورکلاک شده کارت به نسبت مدل های مدنظر MSI و EVGA

Inno3D iChill GTX 1070 X3 Air Boss 8GB GDDR5

در اخر اگر هم قصد خرید سری EVGA رو داشتید سری FTW رو بردارید که میزان اورکلاک بهتری داره و پرچمدار هست

لینک به دیدگاه

من پیشنهادم خرید این مدل از 1070 هست با توجه به قیمت و میزان اورکلاک شده کارت به نسبت مدل های مدنظر MSI و EVGA

Inno3D iChill GTX 1070 X3 Air Boss 8GB GDDR5

در اخر اگر هم قصد خرید سری EVGA رو داشتید سری FTW رو بردارید که میزان اورکلاک بهتری داره و پرچمدار هست

مشکل اینه که این کارتی که شما گفتید موجود نیست ...بنده منظورم از بین کارت های موجود در بازار بود ...

لینک به دیدگاه

مشکل اینه که این کارتی که شما گفتید موجود نیست ...بنده منظورم از بین کارت های موجود در بازار بود ...

http://meghdadit.com/product/45208/inno3d-ichill-gtx-1070-x3-air-boss-8gb-graphic-card/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D9%88-%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D8%AF%DB%8C-%D9%85%D8%AF%D9%84-%D8%A2%DB%8C-%DA%86%DB%8C%D9%84-%D8%AC%DB%8C-%D8%AA%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%DA%A9%D8%B3-1070/

https://selzir.com/%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF/20153432-inno3d-ichill-gtx-1070-x3-air-boss-8gb-gddr5

در اخر هم فردا میتونید با لیون تماس بگیرید ببینید ایا در انبار موجود دارند یا کی موجود میشه

گاها به دلیل اپدیت نبودن سایت قطعه موجود هست اما در سایت زده ناموجود

لینک به دیدگاه

به نظرم صبر کن این مدل که فرشیدجان گفتن دوباره موجود شه . inno3d 1070 ichill x3

من خودم با مشورتی که داشتم همین مدل رو خریدم و واقعا از انتخابم راضی هستم . کلاک این کارت بسیار نزدیک به استریکس هست با این تفاوت که 350 تا 400 هزار ارزون تر. در حالت idle دمای کارتم 26 تا 30 و در حالت فول لود که led کارت قرمز رنگ میشه هیچ وقت بیشتر از 48-49 نشده که خنک کننده فوق العاده کارت رو نشون میده. البته کیسم z4 هست و اتاقم هم دماش پایینه . ولی در هرحال کارت فوق العاده ایه

ویرایش شده توسط sdx123
لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

یکی از دوستان به بنده مراجعه کرده و اصرار داره که یک 970 بخره واین مدل رو هم پیدا کرده

http://www.inno3d.com/products_detail.php?refid=156

از من خواسته براش تهیه کنم اما من سعی کردم منصرفش کنم و بهش گفتم که دوره 970 گذشته و الان 1070 جایگزینش شده  گفتم که خودم هم میخوام تا چند روز آینده برم تهران و یک 1070 بخرم انشاءا...

اما متاسفانه گوشش به این حرف ها بدهکار نیست و میگه 970 میخوام به چند دلیل یکی اینکه پولش به 1070 نمیرسه و نهایتا 1200 پول داره و دوم اینکه به amd بدبین هست و میگه 480 نمیخوام سوم اینکه میگه الان 480 غیررفرنس تو بازار نیست وگرنه شاید میرفتم سراغ 480 ... حالا به نظرتون 970 براش بخرم یا نه فردا پس فردا پشیمون نشه گیر بده به من ...

دوستان آینده 970 رو چطوری پیش بینی می کنید ...

*** ببخشید سوالی که پرسید بی ربط به این تاپیک هم هست اما خواستم مجدد نخوام تاپیک بزنم  ***

متشکرم

ویرایش شده توسط Darksiren.s
لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

یکی از دوستان به بنده مراجعه کرده و اصرار داره که یک 970 بخره واین مدل رو هم پیدا کرده

از من خواسته براش تهیه کنم اما من سعی کردم منصرفش کنم و بهش گفتم که دوره 970 گذشته و الان 1070 جایگزینش شده  گفتم که خودم هم میخوام تا چند روز آینده برم تهران و یک 1070 بخرم انشاءا...

اما متاسفانه گوشش به این حرف ها بدهکار نیست و میگه 970 میخوام به چند دلیل یکی اینکه پولش به 1070 نمیرسه و نهایتا 1200 پول داره و دوم اینکه به amd بدبین هست و میگه 480 نمیخوام سوم اینکه میگه الان 480 غیررفرنس تو بازار نیست وگرنه شاید میرفتم سراغ 480 ... حالا به نظرتون 970 براش بخرم یا نه فردا پس فردا پشیمون نشه گیر بده به من ...

*** ببخشید سوالی که پرسید بی ربط به این تاپیک هم هست اما خواستم مجدد نخوام تاپیک بزنم  ***

متشکرم

من خودم 970 دارم وامسال اخرین و بهترین سال 970 خواهد بود بعدش با افت فوق العاده شدیدی برخورد میکنه یعنی اینجوری نیس که اروم اروم ضعیف شه دقیقا خیلی ناگهانی افت میکنه. امسال هم به خاطر بازی های فوق بهینه ای که دارند میان اینو میگم مثل : Battlefield 1 - Mafia 3

و .. 

ویرایش شده توسط Ramin79
لینک به دیدگاه

سلام مجدد

نظر دیگر دوستان چیه؟؟؟ ممنون میشم بفرمائید ...

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

متشکرم

در خصوص نسل قبل و همینطور به دلیل عدم ارائه درایو های بهینه شده در اینده برای 970 که دچار افت کارایی میشه رو عزیزان دادند

اما در عین حال هم این گرافیک دارای vram 3.5 گیگ هست که ارائه میکنه در حقیقت که با توجه به روند بازی های ارائه شده زیاد 3.5 گیگ مناسب نیست و فارق از این موارد اگر ایشون قصد تهیه 970 اک رو دادند کلا به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه

در اخر به دلیل محدود بودن بودجه پیشنهاد میشه سری گرافیک های 980 تهیه کنند به صورت دست دوم و یا 390

برای 480 سری های کاستوم هم تا جایی که بنده اطلاع دارم گویا قرار هست در اواخر مرداد و اوایل شهریور دوباره موجود

البته تا جایی که من اطلاع دارم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز و اساتید سلام  در مورد تفاوت 1150 با 1151 در کل این دو پلتفرم تفاوت زیادی ندارند 10 درصد .تفاوت اساسی

در ارایه امکانات مختلف در برد هستش.واگر سیستمی که دارین 1150 هست خوبه اگر میخواین بخرین 1151 خوبه وگرنه 

رفتن سراغ 1151 و تغییر 1150 به 1151 پول دور ریختنه خوب بهترین ارتقا 4460 به  4770 یا 4790هستش یا حتی 4690 بدون  ک بهتره میزنیم اور میکنیم سی پی یو فنا میره تمام 

4460 بهرتین گرافیک براش 970 یا 390 هستش بستن 980 رو 4460 کار جالبی نیست برای 980 بتره بریم سراغ 4770 یا 4790

سریهای بدون کا .خوب برای بازی چون امتحان یا تست نکردم این حقیر نظر خاصی ندارم جز 1070 برابر با اینده نگری یا 480 یا 1060 چون 

970 اینده نداره تموم شد رفت 1070 و 1080 هم که صد البته 4460 یا احتمالا گلوگاه بشن باهاش چون نمیدونم خودم تست نکردم و رم گرافیک قاعدتا 4 گیگ رم 

برای سالهای بعد برای 1080 کافی نخواهد بود الان  هم نیست حتی بعضا  .4460 قوی تر از 6400 و6700 10 دردص بهتر از 4790 

هست پس این دوستمون اگر مادربرد گارانتی داره 4460 بدن 4790 یا 4770 حتی 4690 هم شده بخرن با 1070 بهترین حالته

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من دیروز برای تفریح اومدم کرج و امروز رفتم تهران ببینم بازار به چه صورت هست

در مورد ۱۰۷۰ این رو بگم که فقط asus strix بود تو بازار که همگی از ۲۲۰۰ به بالا قیمت دادند و گیگا مدل wf2x که از ۱۸۸۰ تا ۱۹۵۰ گفتند و یکی دو جا هم ichil داشتند که ۲ می گفتند یه جا هم evga sc دیدم که اون هم ۲۱۰۰ گفت

یه اتفاق جالب اونم این بود که یه دونه ۱۰۶۰ دیدم اونم asus strix که گفتم چند...؟ جالب هست گفت ۱۹۰۰ من هم فقط یه لبخند بهش تحویل دادم

در مورد ۴۸۰ پرسیدم هیچ کس نداشت فقط یکی دو جا رفرنس asus رو داشتند گفتند ۱۲۵۰ و بقیه هم گفتند یه بار یکشنبه دوشنبه میاد شاید توی اون باشه البته گفتند کاستوم هم توی بار هست ولی کدوم مدل نگفتند...

یه سر هم رفتم فروشگاه لیون خودمون که اونجا آقای حسینی عزیز رو دیدم با اینکه اولین برخوردمون بود وقتی گفتم از کاربران انجمن هستم خیلی مودبانه تحویل گرفتند ایشون خیلی خوش برخورد بودند و بسیار معقول و موجه انشاءالله که همیشه موفق باشند...

این بود از تهران گردی امروز من... شاید بدرد بعضی ها خورده باشه

یاحق

لینک به دیدگاه

دوستان سلام مجدد یه سوال من برای قطعاتی که توی امضام هست قراره یه کیس بخرم امروز تهرون بودم هر دو کیس dukas و z4 رو دیدم قرار شد یکی از این دو رو شنبه بردارم چون با کیس خودم مشکل دما رو دارم.... حالا سوال اینه که من قرار بود همزمان یه کولر هم برای سی پی یو انتخاب کنم و این مدل رو قیمت گرفتم deepcool ice blade 200m که ۹۰ گفتند میخوام بدونم کیس رو که عوض کنم باز هم نیازی به کولر برای سی پی یو هست یا نه؟؟؟

میخوام اگر پول برام باقی موند یه دسته xbox one بگیرم... اگر کولر بگیرم پول کم میارم

پیشاپیش ممنون دوستان

لینک به دیدگاه

دوستان سلام مجدد یه سوال من برای قطعاتی که توی امضام هست قراره یه کیس بخرم امروز تهرون بودم هر دو کیس dukas و z4 رو دیدم قرار شد یکی از این دو رو شنبه بردارم چون با کیس خودم مشکل دما رو دارم.... حالا سوال اینه که من قرار بود همزمان یه کولر هم برای سی پی یو انتخاب کنم و این مدل رو قیمت گرفتم deepcool ice blade 200m که ۹۰ گفتند میخوام بدونم کیس رو که عوض کنم باز هم نیازی به کولر برای سی پی یو هست یا نه؟؟؟

میخوام اگر پول برام باقی موند یه دسته xbox one بگیرم... اگر کولر بگیرم پول کم میارم

پیشاپیش ممنون دوستان

هیچ کدوم از اساتید راهنمایی نمی کنه...؟

من شنبه میخوام بریم خرید هنوز به جوابی نرسیدم... ممنون

لینک به دیدگاه

پیشاپیش ممنون دوستان

نیاز که هست،

تنها تفاوت کیس خوب و کیس بد تو اینه که وقتی کیس خوب باشه ( مثل مدل های انتخابی) تهویه و گردش هوا درون کیس استاندارد تر انجام میشه. و 2-3 درجه کاهش دما هم به ارمغان میاره.

راجع به ضروری بودن کولر، فکرکنم cpu شما 4460 باشه که ذاتی خنکه و نیاز به فن گرون ندارین

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

نیاز که هست،

تنها تفاوت کیس خوب و کیس بد تو اینه که وقتی کیس خوب باشه ( مثل مدل های انتخابی) تهویه و گردش هوا درون کیس استاندارد تر انجام میشه. و 2-3 درجه کاهش دما هم به ارمغان میاره.

راجع به ضروری بودن کولر، فکرکنم cpu شما 4460 باشه که ذاتی خنکه و نیاز به فن گرون ندارین

Sent from my D5503

ممنون از راهنمایی تون یعنی می فرمایید کیس رو حتما بخرم ولی کولر سی پی یو نیاز نیست و دیفالت خودش کافیه درسته؟؟
لینک به دیدگاه

ممنون از راهنمایی تون یعنی می فرمایید کیس رو حتما بخرم ولی کولر سی پی یو نیاز نیست و دیفالت خودش کافیه درسته؟؟

دقیقا

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

سلام نظر دیگر دوستان هم همینه... ممنون میشم راهنمایی کنید در مورد کنترلر هم میخوام این رو بگیرم نظرتون چی هست؟

http://www.digikala.com/Product/DKP-159397/Xbox-One-Titanfall-Limited-Edition-Wireless-Controller/نسخه-محدود-دسته-بازي-Xbox-One-طرح-Titanfall

در کل موقع خرید کنترلر X1 به چه چیزهایی باید دقت کنم...؟

راستی دسته فیک یا تقلبی که تو بازار نیست درسته؟ اگر هست نحوه شناخت کنترلر اصل رو بگید ممنون

لینک به دیدگاه

سلام نظر دیگر دوستان هم همینه... ممنون میشم راهنمایی کنید در مورد کنترلر هم میخوام این رو بگیرم نظرتون چی هست؟

http://www.digikala.com/Product/DKP-159397/Xbox-One-Titanfall-Limited-Edition-Wireless-Controller/نسخه-محدود-دسته-بازي-Xbox-One-طرح-Titanfall

در کل موقع خرید کنترلر X1 به چه چیزهایی باید دقت کنم...؟

راستی دسته فیک یا تقلبی که تو بازار نیست درسته؟ اگر هست نحوه شناخت کنترلر اصل رو بگید ممنون

تو خرید دسته حتما از سری های جدیدش بخر چون سری اولشون ورودی 3.5 میلیمتری هدفون نداره رو دستش اگر برات مهمه سری جدید رو بخر. هر چند اگر جای شما بودم صبر میکردم تا یه ماه دیگه دسته اکس باکس وان اس هم خوشگل تره هم یه بهبودهای جزئی ولی مهم داره توش و از همه مهمتر هم خودس دارای بلوتوث هستش که خیلی راحت میشه با لپ تاپ یا پی سی وصلش کرد و دیگه اون دانگل رو هم نمیخواد بخری

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

بالاخره امروز پس از اینکه چند روز بود اومده بودم کرج (از شیراز) برای تفریح و دیدن اقوام موفق شدم مجدد برم لیون و قطعات زیر رو بخرم... (روز پنجشنبه هم یکسر رفتم لیون که اتفاقا جناب آقای حسینی رو هم زیارت کردم... یه پست در این مورد قبلا نوشتم)

میرم سراغ قطعات خریداری شده :

۱- ssd plextor M7V 256g

۲- case z4

۳- gtx 1060 g1 gaming gigabyte

خب فردا انشالله بر می گردم و قطعات رو اسمبل می کنم توی کیس جدید و چند تا تست براتون میزارم

لطفا در مورد این سوال راهنمایی کنید

من این تاپیک رو در مورد ssd خوندم تا فردا بلافاصله بعد از اسمبل ویندوز ۱۰ رو بریزمhttp://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=16272&page=106#entry783532

توی پست ۶ این تاپیک به این اشاره شده بود که میتونیم ویندوز رو روی حالت uefi بالا بیاریم و یه سری توضیحات دیگه هم ذکر شده بود... من قبلا ویندوز رو روی این حالت روی هارد نصب کردم... سوالم اینه که روی ssd هم ویندوز رو روی این حالت نصب کنم یا نه بصورت معمولی؟ فکر کنم تنها علت نصب ویندوز روی حالت uefi جهت بالا بردت بوت اون هست که در مورد ssd دیگه نیازی به این کار نیست درسته؟

در آخر ببخشید سوالم رو توی این تاپیک زدم خواستم تاپیک مجدد باز نشه و همینجا کار رو ادامه بدم

متشکرم

پست اول ویرایش شد...

لطفا راهنمایی بفرمایید...

متشکرن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...