رفتن به مطلب

فروش مادربرد مشکل دار ECS H81H3-M4 با سوکت LGA1150

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و درود دوستان.

بنده قصد فروش مادربرد H81H3-M4 از شرکت تایوانی ECS (الایت گروپ) رو دارم. این مادربرد رو بنده دو سال پیش تهیه کردم و از نظر ظاهری و باطنی (بغیر از سوکت) کاملاََ سالم و تمیز هست. سایز این مادربرد micro-ATX و ابعاد آن برابر 190x170 میلی‌متر هست. یکی از کوچکترین مادربردهایی است که کمتردر بازار دیده میشه.

این مادربرد دارای سوکت LGA1150 و چیپست H81 اینتل هست و از تمامی پردازنده‌های نسل چهارم این شرکت، شامل سری Celeron ،Pentium ،Core i3/5/7 پشتیبانی می‌کنه.

مادربرد دارای دو شکاف اتصال رم DDR3 تا فرکانس 1600 مگاهرتز، یک شکاف PCI-Express gen 2 x16 و یک شکاف PCI-Express gen 2 x1 می‌باشد. درگاه‌های پشتی این مادربرد شمال دو درگاه USB 3.0، دو درگاه USB 2.0، یک درگاه HDMI، یک درگاه VGA، دو درگاه PS/2 و جک صدا است. دو درگاه SATA 3.0 و دو درگاه SATA 2.0 هم برای اتصال دستگاه‌های نوری و ذخیره‌سازی بر روی برد موجود هست.

مادربرد ECS H81H3-M4 به فناوری انحصاری شرکت ECS به اسم Durathon مجهز شده است. این فناوری خود مشمول  این موارد می‌شود: برد PCB سه لایه که بین پشم شیشه پخش شده - مقاومت دمایی بالا "از 10- تا 50 درجه سانتی‌گراد" - تست ماراتون با امتیاز بیش از 1500 - خازن‌های با عمر مفید 6 برابر بیشتر از خازن‌های موجود در مادربردهای مشابه. در تایوان طراحی و در چین ساخته شده است.

رابط گرافیکی BIOS با امکانات فراوان و پشتیبانی از رزولوشن 4K از دیگر ویژگی‌های این مادربرد به حساب میاد. برای دریافت اطلاعات تکمیلی به این لینک مراجعه کنید.

تجربه‌ی شخصی من از این مادربرد: من هیچ مشکلی با این مادربرد نداشتم، منو کاملاََ راضی نگه داشته بود و این اشتباه من بود که سوکت مادربرد رو داغون کردم. دمای مادربرد در حالت معمول حدود 20 درجه بود. بنده بخاطر یکسری مسائل نخواستم این مادربرد رو تعمیر کنم که یکی از عواملش، نداشتن شرایط از نظر امکانات و پول برای خرج تعمیر مادربرد هست. مادربرد تحت گارانتی شرکت "سازگار" هست و هنوز دو ماه و 27 روز دیگه گارانتی داره.

قیمت پایه == 50 هزار تومان. روش و هزینه ارسال بر عهده خریدار هست. مادربرد از شهرستان شاهرود (واقع در استان سمنان) به خریدار ارسال میشه. در حال حاضر این مادربرد بغیر از مشکل سوکت، هیچ ایراد و مشکلی نداره. (عکس آخری از سوکت مادربرد گرفته شده)

متعلقات:

- مادربرد ECS H81H3-M4

- جعبه مادربرد

- دفترچه راهنما و نصب

- DVD درایور مادربرد

- براکت برای درگاه‌های پشتی مادربرد

- دو کابل SATA مشکی رنگ

- کارت گارانتی شرکت سازگار

تذکر در مورد تصاویر:

1- بنده به اشتباه اسم مادربرد رو نوستم: ECS H81H-M4 و شماره 3 جا مونده.

2- در تصویر دو کابل SATA نیستند، چون دم دست نبودند و منم در تصویر نگذاشتمشون.

DSC01192.JPG

DSC01194.JPG

DSC01196.JPG

ویرایش شده توسط مجتبی حیدرزاده
لینک به دیدگاه

سلام

دیگه گارانتی نداره با این اوصاف

این همه از مزایای مین فرمودید که خود سایت زحمتشو کشیده بود ، ولی من درست متوجه نشدم الان مشکل اصلیش چیه ؟ داغ میکنه ؟ 

لینک به دیدگاه

سلام

دیگه گارانتی نداره با این اوصاف

این همه از مزایای مین فرمودید که خود سایت زحمتشو کشیده بود ، ولی من درست متوجه نشدم الان مشکل اصلیش چیه ؟ داغ میکنه ؟ 

مشکل اینه که وقتی سیستم روشن میشه، بعد از چند ثانیه دوباره خاموش و باز دوباره روشن میشه. این رویه ادامه داره تا موقعی که به سیستم اصلاََ برق نرسه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...