رفتن به مطلب

سیستم بی نوا

Sata
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام چند ماه پیش برای یکی از دوستان سیستمی جمع کردیم که به علت مشکلات خانوادگی پدرشون زحمت کشیدن  سیتم رو منفجر کردن
گفتم شاید براتون جالب باشه دیدن قطعات چکش خورده
هزینه سیستم تقریبا 7 تمن شده بود

post-18884-0-93936900-1471384581_thumb.jpg

post-18884-0-67010600-1471384587_thumb.jpg

post-18884-0-65483600-1471384593_thumb.jpg

post-18884-0-88166600-1471384598_thumb.jpg

post-18884-0-89074900-1471384604_thumb.jpg

post-18884-0-59641800-1471384621_thumb.jpg

post-18884-0-93683800-1471384628_thumb.jpg

post-18884-0-20945300-1471384634_thumb.jpg

post-18884-0-66582800-1471384643_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 119
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

یاااا خداااا :wacko: :wacko: :wacko:  نکونه دوستت لو رفته بوده که باباش اینطوری کرده ( از اون نظر :laughing: :laughing: :laughing: :D )

لینک به دیدگاه

اول دیسمبل کرده بعدش خورد کرده، چه با حوصله :D

لینک به دیدگاه

یادمه یه زمانی(دوران بچگی) یه ps2 داشتم ولی نمیدادم داداشم بازی کنه. یه روز خونه نبودم برگشتم دیدم پلی استیشنم نابود شده یعنی با قند شکن زده بود درب و داغون کرده بود بعدشم انداخته بودتش توی اب :D

بعد اون قضیه اومدم سراغ کامپیوتر

لینک به دیدگاه

پدر مادرا هیچ موقع ما و سیستمم مونو درک نکردند:^(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام اقا اینارو ولش کنید اگه میشه یه عکس از وضعیت فعلی صاحب سیستم بزارید اگر در قید حیاته هنوز :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

رعایت نکردن تایم بازی نتیجش ناراحتی پدرو مادر و در اخر این خرابی میشه که باعث ضرر مال و روحی به خودشونم شده

لینک به دیدگاه

سلام اقا اینارو ولش کنید اگه میشه یه عکس از وضعیت فعلی صاحب سیستم بزارید اگر در قید حیاته هنوز :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:

عکس از صاحب کیس فقط در پیام خصوصی :^)

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

سلام

نمیخوام بگم پدرش کار درستی کرده

حتما صاحب کیس که از خودش درامدی نداشته، پس همین پدرش خریده بوده واسش ( البته حدس ه)

دوما اینکه صاحب کیس باید دید وضعیت تحصیلش چطور بوده و الان وقت تعطیلاتش بوده یا تجدید داشته یا کنکوری بوده

سوما بعضی وقت ها صدای هیجان بازی نصف شب باعث ازار خانواده میشه

اینا در نظر بگیرید و یک طرفه فقط کیس رو نذارید

با تشکر

ویرایش شده توسط alihoo
لینک به دیدگاه

سلام

نمیخوام بگم پدرش کار درستی کرده

حتما صاحب کیس که از خودش درامدی نداشته، پس همین پدرش خریده بوده واسش ( البته حدس ه)

دوما اینکه صاحب کیس باید دید وضعیت تحصیلش چطور بوده و الان وقت تعطیلاتش بوده یا تجدید داشته یا کنکوری بوده

سوما بعضی وقت ها صدای هیجان بازی نصف شب باعث ازار خانواده میشه

اینا در نظر بگیرید و یک طرفه فقط کیس رو نذارید

با تشکر

هر کاری هم کرده باشه دلیل نمیشه یه نفر اینکارو بکنه این توجیه بدتر از گناه هستش

مثل این میمونه ضرر رو با ضرر بخوای جبران کنی

و این وسط فقط پول بوده که به باد رفته و هیچ  جنبه مثبت دیگه ی نداشته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دورد دوستان

هیچ کدومتون تا پدر نشین درک نمیکنید پدر بودن یعنی چی !! و اینکه همیشه حق با پدر و مادر هست چشم بسته ! فقط ما درکش رو نداریم اینقدر تند صحبت می کنم ببخشید چون از حرفای بعضی از دوستان ناراحت شدم

هیچ کاری مهمتر و واجب تر و با اولویت تر از احترام به پدر و مادر نیست تو دنیا و در کل مراحل زندگیمون و اینکه حق ولایتشون رو هیچ وقت یادمون نره....

هر وقت این سری کارهای پدرا رو میبینم یاد بی جنبه بازی خودمون میفتم فکر کنید پدر و مادرا اجازه میدادن که خیلی راحت هر جور دوست داشتیم رفتار کنیم

تو بزرگسالی با هر دختری میخواستیم ازدواج میکردیم یا تو کودکی تا هر وقت میخواستیم بیدار بودیم و بازی میکردیم و خیلی چیزای دیگه همین خود ماها وقتی بزرگ بشیم

بهشون خرده میگیریم که ما نادون بودیم و بچه چرا شما ما رو گذاشتین این اشتباه رو بکنیم

بزرگترای ما تنها دارایی واقعی ما هستن

و هیچ کسی تکرار میکنم هیچ کسی جز پدر و مادر غم خوار و دلسوز بچه نیست.

پس مراقب تنها دارایی هاتون باشید که خیر و خوشبختی این دنیا و اون دنیا تو دستای پدر و مادرامونه

یادتون باشه یکی از مهمترین ها برای پدر احترامه و برای مادر حضور

این سیستم ها که ارزش نداره تمام دارایی مون فدای سرشون

@};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

دورد دوستان

هیچ کدومتون تا پدر نشین درک نمیکنید پدر بودن یعنی چی !! و اینکه همیشه حق با پدر و مادر هست چشم بسته ! فقط ما درکش رو نداریم اینقدر تند صحبت می کنم ببخشید چون از حرفای بعضی از دوستان ناراحت شدم

هیچ کاری مهمتر و واجب تر و با اولویت تر از احترام به پدر و مادر نیست تو دنیا و در کل مراحل زندگیمون و اینکه حق ولایتشون رو هیچ وقت یادمون نره....

هر وقت این سری کارهای پدرا رو میبینم یاد بی جنبه بازی خودمون میفتم فکر کنید پدر و مادرا اجازه میدادن که خیلی راحت هر جور دوست داشتیم رفتار کنیم

تو بزرگسالی با هر دختری میخواستیم ازدواج میکردیم یا تو کودکی تا هر وقت میخواستیم بیدار بودیم و بازی میکردیم و خیلی چیزای دیگه همین خود ماها وقتی بزرگ بشیم

بهشون خرده میگیریم که ما نادون بودیم و بچه چرا شما ما رو گذاشتین این اشتباه رو بکنیم

@};-بزرگترای ما تنها دارایی واقعی ما هستن @};-

@};-و هیچ کسی تکرار میکنم هیچ کسی جز پدر و مادر غم خوار و دلسوز بچه نیست. @};-

@};-پس مراقب تنها دارایی هاتون باشید که خیر و خوشبختی این دنیا و اون دنیا تو دستای پدر و مادرامونه @};-

@};- یادتون باشه یکی از مهمترین ها برای پدر احترامه و برای مادر حضور @};- 

@};- این سیستم ها که ارزش نداره تمام دارایی مون فدای سرشون @};- 

@};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

با وجود اینکه پدر ایشون بسیار رفتار پر خشونتی از خودشون نشون داده ولی به نظر من بیشتر مواقع حق با پدر مادر هست این رو منی میگم که اولین کامپیوترمو مادرم خرید برام تو 16سالگی و از اون موقع به بعد هم دیگه بابام پول به این چیزا نداد واسم و از 18سالگی خودم در کنار درسهام کار کردم و کامپیوترمو ارتقاء میدادم. هیچوقت جای پدر مادرتون فکر نکنید که اصلا نمیتونید.

اگه اینطور فکر کنید که حق با پدر مادرتون هست هم راحت تر زندگی میکنید هم بعدها در آینده عذاب وجدان نخواهید داشت.

لینک به دیدگاه

آقا این انجمن حمایت از کامپیوتر های گیمینگ پس چه غلطی داره می کنه   :D

ویرایش شده توسط m-reali
لینک به دیدگاه

دوستانی که عقده ها و خشونت و نفرت یه نفر رو صلاح و مصلحت معرفی میکنن.

اینا همونایی هستن نمیذاشتن پنج شنبه کلاس تعطیل بشه و همونایی هستن که جنس 200 دلاری قیمت میخوره 1.5 میلیون سریع میخرن ( چرا که فقط خودشون مهم هستن) و همونایی هستن که به حقوق بقیه با تعصب و سنت های مزخرف نگاه میکنن، همونایی هستن که جامعه جوان و روشن فکر و زیر سوال میبرن وووووو همونایی هستن که باعث بانی وضعیت کنونی کشورند.

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

ای کاش یک مسابقه المپیک به این شکل بود پدرش اول میشود :D (کمبود مدال داریم تو المپیک) :D

لینک به دیدگاه

صافکار خوب سراغ دارم بی رنگ در میاره.دست و پنجش طلاس لاکردار :D

لینک به دیدگاه

متاسفانه بعضی ها ارزش خیلی چیزا رو نمیفهمن و اینقدر پول دارن که 7 میلیونو کبریت میزنن میریزن تو جوب

ولی یکی مثل ما برای خرید یه 750 ti قدیمی باید ماه ها برنامه ریزی کنه و خیلی بی پولی بکشه، قطعا چنین اشخاصی اگر طعم نداری رو میکشیدن ارزش بیشتری برای مالشون قائل می بودن

از دیدگاه روانشناسی کسی که چنین رفتاری انجام میده قطعا مشکل روحی داره و باید تحت مداوا و روانکاوی قرار بگیره تا ریشه این عصبانیت ها مشخص بشه و درمان لازم صورت بگیره

جدا از این که این مورد رفتار ها علاوه بر اینکه برای خود شخص و اطرافیان خطرناکه موجب ایجاد خشونت و نا هنجاری در فرزندان و جامعه میشه :cool:

لینک به دیدگاه

چه حرکت زشتی کار نداریم چی شده بوده اصلا حق با پدر ایشون بوده ولی این حرکت واقعا یه حرکت دل شکن هست پدر منم همچین اخلاقی داشت ولی نه در این حد 

من که ناراحت شدم با دیدن این صحنه 

به نظر هم میاد زیاد وضعشون خوب نباشه ! همه این مشکلات زیر سر بی پولی هست 

ولی بازم کار جالبی نکردن شایدم خودشون پشیمونن شایدم نه ادم در عصبانیت کارها بدی میکنه که  از گفتنش هم دچار سرمشاریی میشیم

ایشالا که دیگه این حرکت زشت انجام ندن

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دورد دوستان

بزرگترای ما تنها دارایی واقعی ما هستن

و هیچ کسی تکرار میکنم هیچ کسی جز پدر و مادر غم خوار و دلسوز بچه نیست.

پس مراقب تنها دارایی هاتون باشید که خیر و خوشبختی این دنیا و اون دنیا تو دستای پدر و مادرامونه

یادتون باشه یکی از مهمترین ها برای پدر احترامه و برای مادر حضور

این سیستم ها که ارزش نداره تمام دارایی مون فدای سرشون

@};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-

آفرین. @};- @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

صافکار خوب سراغ دارم بی رنگ در میاره.دست و پنجش طلاس لاکردار :D

=))

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...