رفتن به مطلب

سیستم بی نوا

Sata
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 119
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

ببخشید من هم پدر هستم ولی اسیب رسوندن به اموال خودم دیگه سادیسمه نه ناراحتی عزیز نهایت میتونی بچرو به هر نحو تنبیه کنی ولی دلیلی نمیبینم که 7 میلیون تومن رو اینجوری از بین ببری مگر اینکه یا مرفه بی درد باشی

لینک به دیدگاه

درود

هر بحثی هست به خودشون مربوطه خواه درست یا غلط ماجرا

چی گذشته به من و شما و دیگری مربوط نیست و چرا اینطور 7 تومن قطعه پودر شده

اگر قراره مشکل حل بشه روانشناسی و اصلاح رفتار نیازه چه پدر که خشونت زیادی داره چه پسر که معلوم نیست چکار کرده باعث همچین حرکتی شده

من خودم عصبی میشم از سرکرده داعش بیرحم ترم :D سعی میکنم از دلیل عصبی کننده دوری کنم یا اول خودمو آروم کنم بعد به داستان بپردازم

اما نظر خودم:

جای چکش زدن اون مانیتور رو میدادین من گناه دارم مستحقم =)) شش ساله رو یه مانیتور قفل شدم

لینک به دیدگاه

واقعا ناراحت شدم از دیدن عکس ها . امیدوارم توی زندگی شون آرامش بیشتری داشته باشن . توی این دوره زمونه هرکسی یه جور سختی میکشه ولی مهم اینه که شرایط حاضر رو بپذیریم و سعی کنیم درکنار هم دیگه خوشبختی رو تجربه کنیم . هیچ کس از مشکلات دیگری با خبر نیست پس بهتره زود قضاوت نکنیم ؛ مطمئنا سر یه جرو بحث کوچیک این بلا رو سر سیستم نیاوردن و ریشه در مشکلات عمیق داره .

خوشبخت باشی دوست عزیز ایشالله یه سیستم قدرتمندتر از این بگیری  @};-  @};-

ویرایش شده توسط asus strix
لینک به دیدگاه

من اگر کسی با سیستمم این کارو بکنه مرگش قطعیه :cool:

لینک به دیدگاه

دورد دوستان

هیچ کدومتون تا پدر نشین درک نمیکنید پدر بودن یعنی چی !! و اینکه همیشه حق با پدر و مادر هست چشم بسته ! فقط ما درکش رو نداریم اینقدر تند صحبت می کنم ببخشید چون از حرفای بعضی از دوستان ناراحت شدم

هیچ وقت لازم نیست به یک مرحله ای برسید که درک کنید اون مرحله چی هست . مثل این می مونه که شما بگین معتاد نشدین ببینید معتادی چه جوره . پس باید بریم معتاد بشیم تا بفهمیم.

این جمله از ریشه کاملا مشکل دارد و شما می تونید تاثیرات منفی اعتقاد به این جمله را در قشری وسیعی از جامعه با اشکال گوناگون ملاحظه بفرمایید

هر کسی به یک اندازه مشخصی درک، فهم، منطق و شعور داره .یک اتفاق بد می تونه تاثیر منفی خودش را سالها در یک فرد نگه دارد و چه بسا شاید روزی سرباز کند . این کار ایشون نه تنها هیچ توجیهی ندارد بلکه کاملا باعث کدورت بیشتر خواهد شد. بعضی از مواقع باید یکسری از انسان ها را به حال خودشون گذاشت تا خودشون به داد خودشون برسند .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

اون دوست عزیزی که گفت "همیشه حق با پدر و مادره چشم بسته" لطف کنه بگه اگه پدر و مادر یکی معتاد باشن یا دچار خشونت ذاتی باشن حکم اونوقت چیه جناب ؟؟

هیچ ربطی نداره که چه بحثی بین صاحاب این سیستم و پدرشون رخ داده ، چیزی که قطعیه اینه که تقصیر پدر ایشون بسیار بیشتره تا صاحاب بدبخت سیستم ... من نمیدونم چرا این اتفاق افتاده اما حدس من اینه که زیادتر از حد معمول پای سیستم نشستن و بازی کردن و پدرشون هم دیگه طاقتش تموم شده . حالا از اون جایی که به احتمال زیاد تمام پول سیستم رو هم  پدرشون دادن سوال اصلی اینه که ایا پدرشون نمیدونستن که سیستم 7تومنی برای چیزی جز بازی نیست ؟؟(البته برای چیزی جز بازی که هست اما برای پسر ایشون کاربردش فقط بازی بوده و اینو خود پدرشون هم بهتر از هرکسی میدونستن) ... خود پدرش کلی پول داده که بچش بازی کنه حلا بچش یکم افراطی بازی کرده آیا باید با لوله کردن سیستم این کار جواب داده بشه ؟؟؟

حرفای دیگه هم زیاد داشتم اما دیگه اینجا جاش نیست ...

2تا سوال هم از استارتر داشتم ... 1)دوستتون چن سالش هست ؟؟ 2)قطعات سیستم رو اگه بگین ممنون میشم !!!

ویرایش شده توسط NO_TIME_FOR_RELOADING
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون دوست عزیزی که گفت "همیشه حق با پدر و مادره چشم بسته" لطف کنه بگه اگه پدر و مادر یکی معتاد باشن یا دچار خشونت ذاتی باشن حکم اونوقت چیه جناب ؟؟

هیچ ربطی نداره که چه بحثی بین صاحاب این سیستم و پدرشون رخ داده ، چیزی که قطعیه اینه که تقصیر پدر ایشون بسیار بیشتره تا صاحاب بدبخت سیستم ... من نمیدونم چرا این اتفاق افتاده اما حدس من اینه که زیادتر از حد معمول پای سیستم نشستن و بازی کردن و پدرشون هم دیگه طاقتش تموم شده . حالا از اون جایی که به احتمال زیاد تمام پول سیستم رو هم  پدرشون دادن سوال اصلی اینه که ایا پدرشون نمیدونستن که سیستم 7تومنی برای چیزی جز بازی نیست ؟؟(البته برای چیزی جز بازی که هست اما برای پسر ایشون کاربردش فقط بازی بوده و اینو خود پدرشون هم بهتر از هرکسی میدونستن) ... خود پدرش کلی پول داده که بچش بازی کنه حلا بچش یکم افراطی بازی کرده آیا باید با لوله کردن سیستم این کار جواب داده بشه ؟؟؟

حرفای دیگه هم زیاد داشتم اما دیگه اینجا جاش نیست ...

2تا سوال هم از استارتر داشتم ... 1)دوستتون چن سالش هست ؟؟ 2)قطعات سیستم رو اگه بگین ممنون میشم !!!

عزیزم فکر کن پدر و مادر نداشتن بیشتر اذیت میکنه یا پدر و مادر داشتن معتاد ؟

این رو برو از اونایی که دچارشن سوال کن داداشم

این احساس های خشونت و هزاران عنوان دیگه که دوستان به پدر این بنده خدا نسبت میدن برای ما مسلمان ها نیست برای جوامع متزلزل و به افتضاح کشیده شده غرب هست

تو دین و آیین ما و خون ایرانی جز مهربانی نیست حالا پدری زیادی نگران بچه خودش هست دلیل بر خشونت و بیماری اون نیست

ببین کسی که وجودش وجود ماست کسی که دل و قلبمون پیونده باهاش وقتی نباشه تازه میفهمیم دنیا دست کیه! میگم کاش بود تا چشم بسته باهاش بودم

من منکر اون درصد خطا کارای جامعه نیستم اما توهین به بزرگتر خیلی از ادبیات ما فاصله داره

در مفهوم حق ولایتی که پدر به فرزند خودش داره یه کم تحقیق کن به چیزای جالبی میرسی مخصوصا اگر این تحقیقت از آدمای واقعی نزدیک خودت باشن

در مورد دعای پدر و مادر همین بس که تموم بزرگایی که یه به جایی رسیدن در علوم مختلف همشون یه داستان با دو فرشته زندگی شون داشتن

موفق باشی  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

بنابر باور من بچه که دیگه رسید به 21 سالگی باید بره و مستقل بشه یعنی تو خونه ی خودش زندگی کنه ...

که این باور خیلی بیشتر بن خارجکی ها هست که به نظر من چیز خیلی خوبیم هست اگر ما به بچه هامون بگیم که آقا شما 20 سالت شد دیگه باید بری خونه ی خودت از همون اوایل شروع می کنه کار های نیمه وقت و یواش یواش یه درآمد ثابت براش میشه 20 سالشم که شد بدون اینکه بهش بگی خودش میره خونه ی خودش و این جور مسائل هم پیش نمیاد ... اون آزادی خیلی خیلی حس خوبیه تا تجربه نکرده باشید نمی فهمید چی می گم...

لینک به دیدگاه

مرگ تدریجی یک رویا که میگن این نیست ها ... این مرگ در یک آن یک رویاست.....

متاسفانه در هنگام عصبانیت آدم واقعا اگه خودش رو کنترل نکنه ممکنه اتفاقاتی بدتر از این هم بیفته ولی همیشه سعی کنید خودتون رو کنترل کنید... من خودم یه بار موقع کار با سیستم یه عزیزی اومد دور وبرم وهی اذیت بازی کرد و منم یه لحظه اعصابم بهم ریخت و یه کیبرد کنارم بود و نمیدو.نید دوستان واقعا چنان ضربه ای با دست به کیبرده زدم که بعدش واقعا باورم نمیشد اون کیبورد من نابودش کرده باشم با یه ضربه و شاید باور نکنید تا همین چند وقت پیش هم از تیکه هاش تو خونه پیدا میکردم... حالا کمیبرده به درک و فدای سر اون عزیز ولی خودم بعدش اونقدر پشیمون شدم از کارم و خدا رو شکر کردم که قطعات کیبرده تو صورت کسی نزد و گرنه خودم رو نمیبخشیدم ولی خب دو تا فایده داشت یکی اینکه دیگه از اون به بعد مزاحمتی ایجاد نشد و یکی اینکه هر وقت عصبانی میشم یاد اون کار اشتباهم میفتم و سعی میکنم خودم رو کنترل کنم..... اینا تجربه و پند بود.....

اما در مورد صاحب اون سیستم و پدرشون خواهشا دوستان ندونسته بیخودی قضاوت نکنید و فقط به همین بسنده کنید که هردو طرف مقصر هستند و بدونید که تقصیر اول از صاحب سیستم سر زده که بعد پدرشون از خجالت سیستم در اومدن ولی ایشونم مقصرن چرا که اگه طرف با سیستم قتل هم کرده بود سیستمش رو اینطوریش نمیکردن و نهایتا صاحب سیستم رو میبردن زندان!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

من اگر کسی با سیستمم این کارو بکنه مرگش قطعیه :cool:

=)) =)) :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

کسی که این کار رو کرده 100 درصد مشکل روانی و یه طور مشخص مشکل جدی کنترل خشم داشته

و کارش هیچ دفاعی نداره

خیلی جالبه بعضی ها چقدر با ژست عالمانه از این کار احمقانه دفاع می کنند !

ویرایش شده توسط rezident
لینک به دیدگاه

سلام
فکر نمیکردم انقدر در مورد این موضوع بحث بشه
لازم به ذکره
این رفیق ما پسری با خدا مومن و کار درسته و این سیستم رو با پول خودش خریده بود  و باهاش 3D کار میکرد و هزینه زندگیشو در میاورد
پدر ایشونم کاملا آدم منطقی و توی فامیل و محل فردی بسیار محترم هستن
مشکلاتی بوده که الان هم پدر پشیمونن و با بنده تماس گرفتن که حتی سیستم بالاتر از اینو ببندیم

لینک به دیدگاه

اول دیسمبل کرده بعدش خورد کرده، چه با حوصله :D

=))  =))  =))

لینک به دیدگاه

عزیزم فکر کن پدر و مادر نداشتن بیشتر اذیت میکنه یا پدر و مادر داشتن معتاد ؟

این رو برو از اونایی که دچارشن سوال کن داداشم

این احساس های خشونت و هزاران عنوان دیگه که دوستان به پدر این بنده خدا نسبت میدن برای ما مسلمان ها نیست برای جوامع متزلزل و به افتضاح کشیده شده غرب هست

تو دین و آیین ما و خون ایرانی جز مهربانی نیست حالا پدری زیادی نگران بچه خودش هست دلیل بر خشونت و بیماری اون نیست

ببین کسی که وجودش وجود ماست کسی که دل و قلبمون پیونده باهاش وقتی نباشه تازه میفهمیم دنیا دست کیه! میگم کاش بود تا چشم بسته باهاش بودم

من منکر اون درصد خطا کارای جامعه نیستم اما توهین به بزرگتر خیلی از ادبیات ما فاصله داره

در مفهوم حق ولایتی که پدر به فرزند خودش داره یه کم تحقیق کن به چیزای جالبی میرسی مخصوصا اگر این تحقیقت از آدمای واقعی نزدیک خودت باشن

در مورد دعای پدر و مادر همین بس که تموم بزرگایی که یه به جایی رسیدن در علوم مختلف همشون یه داستان با دو فرشته زندگی شون داشتن

موفق باشی  @};-  @};-

دوست گرامی 

اگر دنیا سامان مناسبی داشت چنین اشخاصی رو عقیم می‌کردند. یک قطره اسپرم حقی برای کسی نمی‌آره و بیشتر مسوولیت‌آور هست.

زمانی که زیر سایه‌ی پدر گرامی بودم قربانی همیشگی جز خودم کتابها و نوارهای کاستم بودند که با پول خودم خریده بودم. توضیح این‌که از کودکی برای پدر گرانقدر در کشتزار و دامداری کار و دقیق‌تر بردگی می‌کردیم.

به احتمال زیاد داشتن چنین پدری از یتیم‌خانه رفتن بهتره. اما به نظر من پدری که بخواد با یتیم‌خانه مقایسه بشه همون بهتر که پدر نشه.

اون کسانی رو هم که پدر یا مادر زندگی‌شون رو تباه‌ کرده‌اند در آمارهات به حساب بیاور.

---------

به دوست عزیزی که چنین مشکلی براش پیش آمده پیشنهاد می‌کنم به هر شکل که شده بکوشه از چنین محیط پرتنشی دوری گزینه.

سلام

فکر نمیکردم انقدر در مورد این موضوع بحث بشه

لازم به ذکره

این رفیق ما پسری با خدا مومن و کار درسته و این سیستم رو با پول خودش خریده بود  و باهاش 3D کار میکرد و هزینه زندگیشو در میاورد

مشکلاتی بوده که الان هم پدر پشیمونن و با بنده تماس گرفتن که حتی سیستم بالاتر از اینو ببندیم

یاد بیانیه‌های رسمی وزارت‌خانه‌ها و دیگر‌ اداره‌های ح.ک.و.متی می‌افتم.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

دقیقا! من هم یاد یه چیزی افتادم ولی هرچی فکر میکردم یادم نمیومد. 1

1: مزاح بود دوستان

ویرایش شده توسط indianboy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست گرامی 

اگر دنیا سامان مناسبی داشت چنین اشخاصی رو عقیم می‌کردند. یک قطره اسپرم حقی برای کسی نمی‌آره و بیشتر مسوولیت‌آور هست.

زمانی که زیر سایه‌ی پدر گرامی بودم قربانی همیشگی جز خودم کتابها و نوارهای کاستم بودند که با پول خودم خریده بودم. توضیح این‌که از کودکی برای پدر گرانقدر در کشتزار و دامداری کار و دقیق‌تر بردگی می‌کردیم.

به احتمال زیاد داشتن چنین پدری از یتیم‌خانه رفتن بهتره. اما به نظر من پدری که بخواد با یتیم‌خانه مقایسه بشه همون بهتر که پدر نشه.

اون کسانی رو هم که پدر یا مادر زندگی‌شون رو تباه‌ کرده‌اند در آمارهات به حساب بیاور.

---------

به دوست عزیزی که چنین مشکلی براش پیش آمده پیشنهاد می‌کنم به هر شکل که شده بکوشه از چنین محیط پرتنشی دوری گزینه.

عزیزم هیچ آماری تو دنیا صد در صدی نیست

هر کاری هم پدر و مادر با ما بکنن جایی برای بی احترامی ما باز نمیکنه

سعید جان دقیقا برای همچین مواردی هست که میگن هر کاری رو برای خدا انجام بده

این طوری انتظاری از کسی نداریم و همه چیز رو از خدا می خوایم

اگر دینمون اسلام هست خوب چیزی که خداوند در قران از ما خواسته احترام به پدر و مادره

و این رو هم بگم

ما هم حقوقی داریم که باید رعایت بشه اما رعایت نشدن این حقوق از طرف والدین دلیل نمیشه ما این حقوق که بر گردن ماست رو نادید بگیریم

@};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

احتمالا داشته فیلمهای 18 -  میده که لو رفته =)) =)) =)) =)) =))

ویرایش شده توسط nasabam
لینک به دیدگاه

متعصفانه به هیچ وجه این کار قابل قبول نیست.خیلیا با این بهانه که عصبانی هستم میخوان کل گندشونو بشورن اما خیال خامه جوری حرف میزنن انگار ملت عصبانی نمیشه نمیدونه یعنی چی !!؟

به جا این کارا بر میداشت کیسو میبرد تبدیل به پول میکرد میزاشت جیبش یا اصلا میداد به چهار تا بدبخت که کم نیستن دور برمون

این مثل اینه که اونقد داشته باشی بعد بجا کمک برداری پولاتو اتیش بزنی مثل امریکا که گندماش رو ریخت تو دریا تا ارزون نشه گندم.

در هر صورت به هیچ وجه قابل تایید نیست.متعصفانه تو مملکت ما چیزی که هیچ معنی برا هیچکس نداره حقوق فردی و حریم خصوصی

لینک به دیدگاه

یه چیزی رو دارم مدتیه بهش فکر میکنم!

این وضعیتی که توی عکس ها شاهدش هستیم به نظر میرسه با برنامه و سر فرصت و با حساب کتاب انجام شده. حالا مثلا اگه گوشی طرفو زده بود توی دیوار میشد بگیم پدرشون یه لحظه عصبانی شدن و عنان از کف دادن و گوشیو پرت کردن توی دیوار که زیاد هم اتفاق میفته. ولی این مورد رو باید خودشون بیان یه مقدار شفاف کنن.

لینک به دیدگاه

یه چیزی رو دارم مدتیه بهش فکر میکنم!

این وضعیتی که توی عکس ها شاهدش هستیم به نظر میرسه با برنامه و سر فرصت و با حساب کتاب انجام شده. حالا مثلا اگه گوشی طرفو زده بود توی دیوار میشد بگیم پدرشون یه لحظه عصبانی شدن و عنان از کف دادن و گوشیو پرت کردن توی دیوار که زیاد هم اتفاق میفته. ولی این مورد رو باید خودشون بیان یه مقدار شفاف کنن.

بهترین پاسخ توی ایران این‌ه:

مشکلاتی بوده که الان هم پدر پشیمونن و با بنده تماس گرفتن که حتی سیستم بالاتر از اینو ببندیم.

لینک به دیدگاه

جالبه....فکر می کردم مانیتورا دل و روده بیشتری دارن تا فقط یه برد و یه پنل LED ....فکر کنم CPU جون سالم به در برده باشه چون زیر بلاک واتر کولر بوده...امیدوارم اطلاعات هارد و SSD قابل برگشت باشه چون بلاخره همه ی اینا رو می شه نوشو خرید ولی اطلاعات آدم کلی ارزشش بیشتره...

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

این کار اشتباه هست با همه مشکلات و سختی ها آدم به خودش خسارت نمیزنه که, اونم به این شکل

ویرایش شده توسط KVICRE
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...