رفتن به مطلب

سیستم بی نوا

Sata
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من بیچاره برنامه نویسی میکنم بهم گیر میدن. هیچیم نمیدونن از کامپیوتر نمیدونن دانلود چیه. میگن از صبح تا شب چرا دانلود میکنی 

دقیقا همین داستانم ما داریم

با هر کس باید مثل خودش باشی، وقتی پدر و مادر اطلاعات کمی دارن باید به سطح تفکر خودشون بهشون بفهمونی چخبره

یا اصلا بیخیال شی :|

لینک به دیدگاه

• ارسال 119
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام به همه ی دوستان :)

این تصاویر من رو به حدود 25 سال قبل برد :laughing: :laughing: :laughing:

قربونش بشم حاج خانم مادرجان، یادم میاد بچه بودیم، یه بازی بود به اسم راز جنگل. مهره هایی به شکل درخت که زیرشون عکس هایی بود و تاس و مهره های بازی.

وسط بازی با آبجی خانم دعوامون شد :mad: :mad: :mad:

البته این دعوا برای چندمین بار بود و علیرغم تذکرات مداوم مادر جان، ما گوشمون بده کار نبود.

ناگهان حاج خانم اومدن و راز جنگل رو به 148 قسمت مساوی تقسیم فرمودن و گفتن چیزی که بخواد باعث دعوا بین برادر و خواهر بشه بهتره وجود نداشته باشه :crying: :crying: :crying:

جالبتر اینکه بعد از ریز ریز شدن اون بازی، من و آبجی خانم درس عبرت گرفتیم و رفتیم تکه تکه ها رو با چسب به هم چسبوندیم و قول دادیم دیگه دعوا نکنیم :D

هر چند قولمون فقط چند ساعت قول بود =)) =)) =))

فکر میکنم هنوز هم این بازی رو توی انباری داشته باشم، البته به شرطی که موریانه ها نخورده باشنش.

لینک به دیدگاه

ناخوداگاه بعد از دیدن عکس ها و نظرات عزیزان یاد این اهنگ افتادم

"grace you don't own me"

You don't own me"
Don't try to change me in any way
You don't own me

Don't tell me what to do
"And don't tell me what to say

البته قبول دارم باید به والدین احترام گذاشت اما یادمون نره اینه اعمال و رفتار والدین همان بچه ها هستند

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

دورد دوستان

هیچ کدومتون تا پدر نشین درک نمیکنید پدر بودن یعنی چی !! و اینکه همیشه حق با پدر و مادر هست چشم بسته ! فقط ما درکش رو نداریم اینقدر تند صحبت می کنم ببخشید چون از حرفای بعضی از دوستان ناراحت شدم

هیچ کاری مهمتر و واجب تر و با اولویت تر از احترام به پدر و مادر نیست تو دنیا و در کل مراحل زندگیمون و اینکه حق ولایتشون رو هیچ وقت یادمون نره....

هر وقت این سری کارهای پدرا رو میبینم یاد بی جنبه بازی خودمون میفتم فکر کنید پدر و مادرا اجازه میدادن که خیلی راحت هر جور دوست داشتیم رفتار کنیم

تو بزرگسالی با هر دختری میخواستیم ازدواج میکردیم یا تو کودکی تا هر وقت میخواستیم بیدار بودیم و بازی میکردیم و خیلی چیزای دیگه همین خود ماها وقتی بزرگ بشیم

بهشون خرده میگیریم که ما نادون بودیم و بچه چرا شما ما رو گذاشتین این اشتباه رو بکنیم

بزرگترای ما تنها دارایی واقعی ما هستن

و هیچ کسی تکرار میکنم هیچ کسی جز پدر و مادر غم خوار و دلسوز بچه نیست.

پس مراقب تنها دارایی هاتون باشید که خیر و خوشبختی این دنیا و اون دنیا تو دستای پدر و مادرامونه

یادتون باشه یکی از مهمترین ها برای پدر احترامه و برای مادر حضور

این سیستم ها که ارزش نداره تمام دارایی مون فدای سرشون

@};- @};- @};- @};- @};- @};-

عزیز از هر زمینی میشه انتظار محصولیو داشت که خودت بذرشو توش کاشتی.من خودم پدر 2 تا بچم و میفهمم که محصول همچین کاری یاغی گری فرزند و عدم اعتمادش به خانواده و افتادن تو مسیر های نادرست میشه.هیچ توجیهی وجود نداره که به علایق فرزندت اینطوری بی احترامی کنی و بعد ازش انتظار احترام گذاشتن داشته باشی.

send from my huawei honor 7

لینک به دیدگاه

عزیز از هر زمینی میشه انتظار محصولیو داشت که خودت بذرشو توش کاشتی.من خودم پدر 2 تا بچم و میفهمم که محصول همچین کاری یاغی گری فرزند و عدم اعتمادش به خانواده و افتادن تو مسیر های نادرست میشه.هیچ توجیهی وجود نداره که به علایق فرزندت اینطوری بی احترامی کنی و بعد ازش انتظار احترام گذاشتن داشته باشی.

send from my huawei honor 7

عالی
لینک به دیدگاه

درود

تاپیک که رفت تو دیوار :D  ولی برای بقیه تجربه خوبی شد تا رفتار صحیح رو درک کنن

دقیقا چیزی که نمیدونیم با چه کلماتی بیان کنیم رو شما روان و گیرا گفتی @};-

امیدوارم اون روزی برسه که پدر و مادر فرزند رو به چشم برده و نوکر نبینن و جامعه هم فکرش بازتر بشه در این مورد

هر دو طرف احترام متقابل رو باید رعایت کنن ، حرکتی که سر این بنده خدا اومد اگر در ظاهر براش مهم نباشه ولی پرده حرمت و اعتماد در دلش برداشته شده

کافیه در یک کشور پیشرفته جهان اول والدین بی دلیل یه چک در گوش بچه بزنن و جاش هر چند کوچک بمونه پدر مادر رو مثل مجرم بازخواست میکنن میدونین چرا؟ چون حکومت نسلی با اعتماد به خانواده و پایبند میخواد تا جامعه رو به پیشرفت باشه :clapping: 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

تاپیک که رفت تو دیوار :D  ولی برای بقیه تجربه خوبی شد تا رفتار صحیح رو درک کنن

دقیقا چیزی که نمیدونیم با چه کلماتی بیان کنیم رو شما روان و گیرا گفتی @};-

امیدوارم اون روزی برسه که پدر و مادر فرزند رو به چشم برده و نوکر نبینن و جامعه هم فکرش بازتر بشه در این مورد

هر دو طرف احترام متقابل رو باید رعایت کنن ، حرکتی که سر این بنده خدا اومد اگر در ظاهر براش مهم نباشه ولی پرده حرمت و اعتماد در دلش برداشته شده

کافیه در یک کشور پیشرفته جهان اول والدین بی دلیل یه چک در گوش بچه بزنن و جاش هر چند کوچک بمونه پدر مادر رو مثل مجرم بازخواست میکنن میدونین چرا؟ چون حکومت نسلی با اعتماد به خانواده و پایبند میخواد تا جامعه رو به پیشرفت باشه :clapping: 

اتفاقا مباحث جالب و تکمیلی هست.

2016 میلادی هست و 1395 خورشیدی! همه چیز فرق کرده با 100 سال پیش و شیوه سنتی تربیت. پس لازم هست تو کشور ما هم خیلی چیزا فرق بکنه، اینطور برخوردها دیگه تاریخ مصرفش گذشته.

چند وقت پیش مطلبی در مورد کنترل و نظارت و تفاوت اون با محدودیت میخوندم که این دو تا بحث رو از هم کامل جدا کرده بود. واقعا تو مباحث و شیوه های تربیتی تا کجا پیش رفتن ولی هنوز تو کشور ما چه شیوه هایی وجود داره؟!!

واقعا لازم همونطور که قبل از ازداواج برای جوانان کلاسهای آموزشی میذارن؛ قبل از بچه دار شدن هم کلاس های اموزشی بذارن(در زمینه تربیت،کنترل رفتار؛ شیوه برخورد) تا کار به جایی نرسه که یه  پدر همچین واکنشی در مقابل فرزندش داشته باشه...

شک نکنید رفتار اشتباه فرزند که موجب این اتفاق شده از شیوه تربیتی نادرست والدین نشات گرفته.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

من عکس اول را که دیدم (اون که از در کیس هست) فکر کردم ببری ، شیری چیزی ول کردن تو اتاقه!!! :D آخه جای پنجه روشه!! :laughing:

لینک به دیدگاه

توجیه همچین کاری فقط و فقط مشکل روانی هست. هیچ پدر و مادر متعادلی نمیاد با همچین حمله ای به دارایی خودش و روحیه و احساسات بچه ش علاقه ش و نگرانیش رو از اینده نشون بده.

این بی چاره از این سیستم برای نجات از پوچی زندگیش استفاده میکرده که راه خوشحالیش بوده و ازش گرفته شده.

دکتر!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توجیه همچین کاری فقط و فقط مشکل روانی هست. هیچ پدر و مادر متعادلی نمیاد با همچین حمله ای به دارایی خودش و روحیه و احساسات بچه ش علاقه ش و نگرانیش رو از اینده نشون بده.

این بی چاره از این سیستم برای نجات از پوچی زندگیش استفاده میکرده که راه خوشحالیش بوده و ازش گرفته شده.

دکتر!

سلام

موقع عصبانی شدن نمیشه تصمیم مثبت منطقی گرفت!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

درود

ولی میشه طوری رفتار کرد که به این مرز از عصبانیت نرسید!

به کررات دیدم والدین نسبت به رفتار نادرست فرزندشون واکنش نشون نمیدن تا جایی که کاسه صبرشون لبریز میشه و رفتارهای خشونت آمیزی از خودشون نشون میدن در صورتی که شاید از ابتدا با یکی دو مرتبه تذکر میشد رفتار بهتر و متفاوتی رو از فرزند دید.

لینک به دیدگاه

همین اتفاق واسه پسر خالم افتاد. اون یه لپتاپ با پول کار کرد خودش خرید. بعد باباش نزاشت باهاش بازی کنه خود پسر خالم کشید زیر لپتاپ نصف شد. :D

بعد دادش همون شرکت گارانتی کنده فک کنم فقط مانیتورش شکست و کلا در اومد. فک کنم لپتاپ 1800 رو 500 خریدن ازش.

این قطعات رو هم یه جور سر هم و راستو ریس کن بز بده برن. قبلش هم تست کن ( خودت این کارارو بکن نده دست اون دوباره باباش سر میرسه :D )

لینک به دیدگاه

سلام . ایشون قطعات خراب شده رو نمی فروشن ؟

لینک به دیدگاه

دکتر!

درست--اما اینم باید در نظر بگیریم که ادم نباید بیش از حد شورشو در بیاره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چهار چوب تربیت فرزند از زمان صدر اسلام تا الان فرق نکرده

شما دوستانی که فکر میکنید علم پیشرفت کرده و روانشناسی جز همین علوم هست باید خدمت شما عرض شود که چهار چوب ذات ما ثابت هست و همون خواسته هایی رو داریم که هزاران سال پیش اجداد ما داشتند

اینکه روانشناسان هر روز یه نظری میدن دلیلش نشناختن ذات انسانی هست که مخلوق خداست و در مکتب اسلام کامل و واضح بیان شده این بحث به کنار چون فراوان جای بحث هست...

شما دوست عزیز که غرب رو شاخص علم تربیت میدونی آیا یک نمونه موفق از این آزمایشگاه اومانسیم سکولار رو میتونید بیان کنید

وقتی دادرسی گذاشتن که فرزند از والدین خودش شاکی میشه این یعنی یه تباهی کامل بنیاد خانواده البته چه خانواده ای ؟

خانواده ای که دخترش به اون شکل و پسرش به اون شکل هست نمیخوام مثال بزنم ولی والدینی که به فرزندان خودشون نظر جنسی دارن باید هم براشون دادگاهی باشه

نمیخوام حرف کامل بودن بزنم ولی شما خودت قاضی یه سری به مدارس بزن یه سوالاتی از بزرگانی بکن که زمان قدیم رو دیدن آیا تربیت کسانی صحیح بوده که شدن پدر و مادران و پدر بزرگ و مادربزرگ ما یا جوانانی که الان تربیت میشن

معلم و احترام به معلم الان بیشتر هست یا در ۱۰۰ سال پیش?

پدر و مادر دو انسان هستن و مثل همه خطا میکنن هم در تربیت و هم در تمام موارد زندگی ولی هیچ جای بی احترامی برای ما وجود نداره

برخورد با علایق و سلیقه های فرزند میتونه هم دینی باشه هم غربی باشه و هم احساسی بسته به تفکر والدین

یکی ممکنه بیاد کنار فرزندش بشینه و آروم بگه عزیزم کاری که میکمی خوب نیست و در آینده روی زندگیت اثر داره و آگاهی بده تا فرزندش خطا نکنه یکی میگه چون هنوز نمیدونی با کامپیوترت چطور سرگرم بشی جمش میکنم یکی ممکنه بزنه تو گوش بچش یا یکی بزنه خونش رو خراب کنه ولی سوال من از تموم افرادی هست که اینجا نظر دادن و اون این هست که آیا این سری کارهای بد والدین حقی رو برای ما ایجاد میکنه که به والدین خودمون توهین کنیم و یا بی احترامی کنیم?

متاسفانه از ابتدای ایجاد خدمت دوستان عرض کردم بی احترامی به خطای والدین هیچ وقت توجیح نداره اما بازم دوستان ادامه میدن واقعا برای ما ایرانی ها احترام به بزرگتر بزرگترین دارایی هست که داریم به این راحتی فراموشش نکنیم

بزرگترین اشتباه این تفکر هست که ما بگیم اگر پدر و مادر احترام کنه ما هم احترام میکنیم دلیلش هزاران دلیل عقلی بیان شده که اصلا نمیخوام واردش بشم کسیکه همچین تفکری داره هیچ وقت حرف من و امثال من در این شخص قابل فهم نیست.فهم نه از باب نفهم بودن از باب ترجمه شدن و من امثال من نه از باب دانا بودن از باب شخصیتی

بوس بوس

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

دوستان قطعات برای فروش قرار گرفت
http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=62922

لینک به دیدگاه

چهار چوب تربیت فرزند از زمان صدر اسلام تا الان فرق نکرده

شما دوستانی که فکر میکنید علم پیشرفت کرده و روانشناسی جز همین علوم هست باید خدمت شما عرض شود که چهار چوب ذات ما ثابت هست و همون خواسته هایی رو داریم که هزاران سال پیش اجداد ما داشتند

اینکه روانشناسان هر روز یه نظری میدن دلیلش نشناختن ذات انسانی هست که مخلوق خداست و در مکتب اسلام کامل و واضح بیان شده این بحث به کنار چون فراوان جای بحث هست...

شما دوست عزیز که غرب رو شاخص علم تربیت میدونی آیا یک نمونه موفق از این آزمایشگاه اومانسیم سکولار رو میتونید بیان کنید

وقتی دادرسی گذاشتن که فرزند از والدین خودش شاکی میشه این یعنی یه تباهی کامل بنیاد خانواده البته چه خانواده ای ؟

خانواده ای که دخترش به اون شکل و پسرش به اون شکل هست نمیخوام مثال بزنم ولی والدینی که به فرزندان خودشون نظر جنسی دارن باید هم براشون دادگاهی باشه

نمیخوام حرف کامل بودن بزنم ولی شما خودت قاضی یه سری به مدارس بزن یه سوالاتی از بزرگانی بکن که زمان قدیم رو دیدن آیا تربیت کسانی صحیح بوده که شدن پدر و مادران و پدر بزرگ و مادربزرگ ما یا جوانانی که الان تربیت میشن

معلم و احترام به معلم الان بیشتر هست یا در ۱۰۰ سال پیش?

پدر و مادر دو انسان هستن و مثل همه خطا میکنن هم در تربیت و هم در تمام موارد زندگی ولی هیچ جای بی احترامی برای ما وجود نداره

برخورد با علایق و سلیقه های فرزند میتونه هم دینی باشه هم غربی باشه و هم احساسی بسته به تفکر والدین

یکی ممکنه بیاد کنار فرزندش بشینه و آروم بگه عزیزم کاری که میکمی خوب نیست و در آینده روی زندگیت اثر داره و آگاهی بده تا فرزندش خطا نکنه یکی میگه چون هنوز نمیدونی با کامپیوترت چطور سرگرم بشی جمش میکنم یکی ممکنه بزنه تو گوش بچش یا یکی بزنه خونش رو خراب کنه ولی سوال من از تموم افرادی هست که اینجا نظر دادن و اون این هست که آیا این سری کارهای بد والدین حقی رو برای ما ایجاد میکنه که به والدین خودمون توهین کنیم و یا بی احترامی کنیم?

متاسفانه از ابتدای ایجاد خدمت دوستان عرض کردم بی احترامی به خطای والدین هیچ وقت توجیح نداره اما بازم دوستان ادامه میدن واقعا برای ما ایرانی ها احترام به بزرگتر بزرگترین دارایی هست که داریم به این راحتی فراموشش نکنیم

بزرگترین اشتباه این تفکر هست که ما بگیم اگر پدر و مادر احترام کنه ما هم احترام میکنیم دلیلش هزاران دلیل عقلی بیان شده که اصلا نمیخوام واردش بشم کسیکه همچین تفکری داره هیچ وقت حرف من و امثال من در این شخص قابل فهم نیست.فهم نه از باب نفهم بودن از باب ترجمه شدن و من امثال من نه از باب دانا بودن از باب شخصیتی

بوس بوس

بنظرم شما غرب و کلا جوامعی که فارق از دین اسلام هستند رو کمی با عینک بد بینی نگاه کردید

چراکه همانطور در اسلام همچین مواردی و نگاه هایی به فرزندان منع شده در دیگر ادیان هم منع شده و اشخاصی که روی به این حرکات میارن به دلیل ازاد بودن یا نبودن قانون نیست

بلکه به دلیل بیماری و مشکلات روانی هست که روی به این مسئله میارن

میتونید به سایت های خارجی و یا روزنامه هایی خارجی سری بزنید و در داستان هایی که مربوط به کودک ازاری میشه به وفور میتونید ببینید خود شخص در ابتدا یا یک قربانی بوده یا بدلایل مشکلات خانوادگی و یا در دوران کودکی روی به این موارد اورده

اگرچه در خصوص اون موارد و یا کودک ازاری ما هم در ایران یا سایر کشور های اسلامی داریم

منتها به دلایل عفت عمومی و ابرو هیچ وقت رسانه ایی یا حتی پیگیری نمیشن

و یا حتی گاها این موارد رو با ازدواج هایی که زیر سن 18 سال هست یک نوعی بهش جلوه قانونی و دینی میدیم

(به شخص زیر 18 سال گواهینامه یا حتی اجازه رای نمیدن ...اما در برخی از نقاط اجازه ازدواج داده میشه و متاسفانه همایت هم میشه)

اگرچه قبول دارم احترام به پدر و مادر لازم هست و جواب های ...هویی نیست

اما در عین حال هم هیچ وقت هم نباید سکوت کرد

بلکه همواره میشه با رعایت احترام و یا حتی کمک گرفتن از ریش سفیدان و بزرگتر های دیگر به والدین پاسخ داد و یا توجی هشون کرد

در اخر نباید احترام رو با ترس یکی دونست

چرا که در صورت داشتن ترس از شخصی یک جایی یک زمانی شخص دیگه نمی ترسه ....

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

با سلام

منم والیدینم ناراحت میشن وقتی با صدای بلند بازی میکنم یا بیش از حد بازی میکنم یا اصلا هرچی

ولی هیچ وقت نشده دست به یه همچین کاری بزنن نهایتا میگن اگه از این ساعت یا این میزان صدا بیشتر پایه سیستم باشی من میدونم و تو

من فکر میکنم این کار هیچ توجیهی نداره مگر اینکه یه مشاجره بوده باشه

چون نهایتا پدر ایشون میومد سیستم رو جمع میکرد و میبرد درهر حال حقیقت چیز دیگری بوده و نباید نمایش بدی از پدر مادر نشون داد

لطفا با این تاپیک ها و پست ها افکار عمومی رو دچار ابهام نکنید با تشکر

لینک به دیدگاه

به کل موضوع پست عوض شده

الان موضوع پست روانشناسی خانواده هست

تا یکی دو صفحه دیگه هم ربط پیدا میشه به روانشناسی سیاسی

بعدش دیگه بوققققققققققققققققق  :D

لینک به دیدگاه

این نظر شخصی شما هستش گرامی و نه نظر جمعی این فروم هست نه جامعه نه هیچ جایی از دنیا ... این که تو غرب دادگاه میتونه بخاطر بدرفتاری با فرزند ، خانواده رو بازخواست کنه چیزی نبوده که به جوامع غربی تحمیل شده باشه بلکه خواست خود مردم غرب بوده و هست ... من نه مدافع حقوق زن ها هستم نه فمنیست نه هیچ چیز دیگه اما این جوری که شما همه جانبه داری از فرهنگ قدیم ایران دفاع میکنین پس لابد از خشونت دربرابر زن ها و سیستم ازدواج سنتی که دختر و پسر هیچ حقی نداشتن و فقط وفقط خانواده ها  با هم توافق میکردن هم لابد میخواین حمایت کنی دیگه ...

لینک به دیدگاه

سلام

با یه حساب ساده می شه فهمیده پدر حدود 40 45 سال سن داره 

اگه تو 45 سالگی یاد نگرفته خشمش رو مقابل بچش کنترل کنه اونم واسه خاطر کاری که به گفته دوستشون 4 روز بعد پشیمون شده و حاضر شده گرون ترش رو بخره واسش دیگه امید خدا کی می خواد یاد بگیره؟

اگه یه غریبه بود لابد می کشتش دیگه

1 درصد هم حق اینجور رفتاری رو نداشتن اگه کار خلافی هم می کرده، معرفی کردنش به پلیس به مراتب منطقی تر بود تا این رفتار

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر می کنم باید یه مسئله ای روشون بشه.
این بحث بی احترامی به والدین از کجا اومد!؟ :-?  پسر در جواب پدر کاری کرده ؟ چون من تو پست استارت که همچین چیزی ندیدم!

دقیقا پسر زده PC پدر رو خرد کرده و یا پدر زده PC پسر رو خرد کرده؟ :blink:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود در ابتدا باید عرض کنم تمام موارد دوستان به راحتی توجیه میشه اما شرط اولم ایمان کامل به اسلامه چون سوادم در حد کسانی هست که اسلام رو کامل قبول دارند کسانی که تو اسلام مورد دارند توجیح اونا واقعا سواد بالایی میخواد که من ندارم

اما نظر شما رو جلب میکنم به چند مورد در موارد عطوفت و ملایمت دینمون
اینکه به علت رفتار غلط یا کج فهمی بزرگان و روحانیون بگیم اسلام اشکال داره کار درستی نیست خدا الگو به ما معصوم معرفی کرده کسی مثل امام علی علیه السلام که زن و مردی رو در حین زنا میبینه و چشمهاش رو میبنده میگه من چیزی ندیدم
یا داستان های پیامبر در مورد اینکه خودش رو خم میکرد و صدای شتر درمیاورد واسه خنده کودکان و یا جواب دادن به رفتار زشت زن یهودی و ....
قدیمی ها بخشی از اسلام رو واقعا نفهمیدن این رو من کاملا قبول دارم
و اینکه هر جای جامعه اسلامی که لبخند بره شک نکنید جامعه اسلامی نیست
اسلام تمامش شادی کلی هست
اگر زنا رو حرام کرده فقط شادی دو نفر هست و ناراحتی چندین نفر مثلا پدر و مادر دو طرف و همسران آینده اونها و فرزندانشون البته فقط این نیست اما معیار خوبیه
دزدی فقط شادی یه نفر هست
کلاهبرداری و....
طرف داری از کسی نیست اما ظلم و ستم همین الان که با هم حرف میزنیم تو حکومت خود ما هست
دلیلش فیش های نجومی و بالانشینی مدیران و قانون گذاران اونا هیچ وقت از امام علی علیه السلام برتر نیستن که بفهمم که یه کارگر ساده چی میکشه از نداری
دلیلش ربا در جامعه اسلامی هست که همه ما وام داربانکیم واقعا کسی نمیتونه تکون بخوره با این وام ها
اگر بخوام از اشتباهات افراد دینی بگم به اندازه کل فروم مطلب هست و حسرت
اما همین بس که رهبر این کشور در مورد عطوفت اسلام این رو میگه و کسی نمیفهمه مبارزه با بی حجابی با چوب چماغ رو کاملا نفی میکنه اما بازم خیلی ها کاسه داغ تر آش میشن

http://www.aparat.com/v/MV8C9

دوستان هر تندی به اسم اسلام در کشور ما و هرجای دنیا کاملا غیر اسلامی هست اسلام سراسر اخلاق و شادی هست عطوفت اسلام فوق العادست اما خیلیها در لباس اسلام و روحانیت دارن ضربه میزنن به افکار ما و شبکه های ماهواره ای تشدید میکنن
حرف های امام خمینی ره رو در مورد امامه های انگلیسی بخونید امام خونه ای ساده داشت اما مرقد امام رو ببینید اینا اسلام نیست.
دوستان نادانی و کج فهمی در تمام دوران ها هست اما نه به فرهنگ اصیل ما ربطی داره نه به اسلام نابدر ضمن من روحانی نیستم خخخ
من فقط طرفدار شادی هستم که اسلام گفته و فرهنگ اصیل ایرانی که وقت زیر بار هیچ زوری نرفته همین
شاد باشید

فکر می کنم باید یه مسئله ای روشون بشه.
این بحث بی احترامی به والدین از کجا اومد!؟ :-?  پسر در جواب پدر کاری کرده ؟ چون من تو پست استارت که همچین چیزی ندیدم!
دقیقا پسر زده PC پدر رو خرد کرده و یا پدر زده PC پسر رو خرد کرده؟ :blink:

دورد داش معین حرف منم از اول به بی احترامی دوستان بود.
هم به این رفتار اگر پدرشون بود و هم به پدر دوست استاتر

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

من فقط یک چیزی رو میخوام بگم ، اونم اینه که همه کسایی که توی این تاپیک شرکت کردند، حتی نپرسیدن که داستانش چی بوده ، شاید حق با پدره بوده و شایدم حق با پسره ، من نمی خوام طرفداری غرب رو بکنم چون خونواده ما به شدت مذهبی هستن (حتی بعضیاشون پوشیه هم میزنن) ، و من طرفداری اسلام و اهل بیت رو می کنم ولی همیشه باید قبل از داستان گویی و مقصر جلوه دادن شخصی ، داستان رو کامل متوجه شده باشیم . بازم میگم بهتره که از استارتر تاپیک خواهشکنیم کل داستان رو بگن ، اینجا دقیقا شده عین دادسرایی که چندین تا قاضی ، دارن بدون هیچ اطلاعاتی ، شخصی رو مقصر جلوه میدن . (خیلی عذر می خوام ، قصدم توهین نیست)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...