رفتن به مطلب

HELP !!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من 1 ملیون بودجه دارم

الان هم مادر بودرم ASUS H61M-PROهست

با یه CPU DUAL CORE INTEL 3.0 GHZ

میخوام یه گرافیک GTX 950 2 گیگ بگیرم

الان یه رم 2 گیگ اپاسر دی دی از 3 دارم(1600) میخوام یه رم 8 گیگ هم اضافه کنم

سوالم اینه که اصن رو مادر بورد من این گرافیک نصب میشه ؟

دوم پاورم که اضن نمیدونم چیه نوشته ALP MODEL:P4-1100 باید پاورمو هم عوض کنم؟

میخوام بازی BATTLE FIELD 4 بازی کنم وGTA V

با این بودجه این کارا عملیه ؟ اگه نیست برای این دوتا بازی چیکار کنم؟؟/؟

:crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :crying: :( :( :(

لینک به دیدگاه

سلام.بنظرم کلا قطعات رو بفروشی و سوکت 1150 یا 1151(ارزون قیمت) بگیری بهتر باشه.البته گرافیک قاعدتا رو این مین جواب میده و پاور(با اینکه نمیدونم دقیقا چیه و حدس میزن متفرقه و وات غیر واقعی باشه) هم احتمالا جوابگو باشه اما بهتره عوضش کنی.

لینک به دیدگاه

پاورتون این : http://final.ir/trust-p41100-power#.V7P0Gk196M8

این پاور تو شاخه 12 ولت که وظیفه تامین برق مادربرد و اسلات گرافیک و پردازنده رو داره نهایت حدود 170 وات خروجی داره که با کارت 950 لب مرزی میشه و خطرناکه خیلی ( البته اگه گرافیک 950 بدون نیاز به کابل برق مورد نظرتون باشه ، چون اصلا 950 که 6 پین برق میخورن رو این پاور درست کار نخواهند کرد )

پس حتما توصیه میکنم اگه میخواین گرافیک 950 بخرین پاور هم به چیزی مثل گرین 380 یا 430 ارتقا بدین ( کابل برق گرافیک 6+2 داشته باشن )

رم هم بهتره که 2 گیگ خودتون رو بفروشید و 2 تا رم 4 گیگ بگیرید تا به بهترین شکل به صورت دو کاناله کار کنن و مشکلی پیش نیاد .

کدل دقیق پردازنده رو نگفتین ؟ بستگی داره الان پردازنده شما چی باشه تا متوجه بشیم که آیا برای گرافیک گلوگاه خواهد شد یا نه ، هر چند با توجه به قدیمی بودن سوکت احتمالا پردازنده ضعیفی باید باشه . شما مدل دقیق رو ذکر کنید 

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

اول یه لحظه دیدم تیتر تاپیک رو زدید help!!! فکر کردم خدای نکرده اتفاقی افتاده!!!  :)

بله روی مادربردتون این گرافیک نصب میشه و مشکلی از حیث نصب شدن نداره و نگران نباشید فرقی از لحاظ استفاده از گرافیک با مادربرد b75 و .. هم نداره.

پاور شما هم مارک thrust و چینی هست و حتما اون رو عوض کنید با یه پاور مارک معتبر و مرغوب مثل enermax evga corsair یا گرین. نیازی به پاور وات بالا نیست و 950 هم مصرفی نداره یه پاور 400 450 هم جوابگو هست.

برای بازی ها هم بازی gta v با گرافیک انویدیا و battlefield با گرافیک های amd یه مقدار بهتر عمل میکنه ولی همین گرافیکی که انتخاب کردید اگر دست دوش رو با قیمت خوب گیر بیارید عالیه. حتی با بودجتون میتونید سی پی یو رو هم ارتقا بدید و i3 3220 و مدل های مشابه بگیرید.

لینک به دیدگاه

سلام پاور رو حتما عوض کنین تا نسوخته و نسوزونده :D

رو مینت هم جواب میده ولی این cpu واسش گلوگاهه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...