رفتن به مطلب

بهداد سلیمی

digital_2015
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با اين كارشون كاري كردند كه اسم بهداد رو خيلياي ديگم شنيدن و فهميدند يه قهرمانه، همه فهميدند و قبول دارند حقش رو دزديدند پس كافيه ديگه مهم اين بود به همه ثابت كنه ميتونه كه تونست دمش گرم

لینک به دیدگاه

با اين كارشون كاري كردند كه اسم بهداد رو خيلياي ديگم شنيدن و فهميدند يه قهرمانه، همه فهميدند و قبول دارند حقش رو دزديدند پس كافيه ديگه مهم اين بود به همه ثابت كنه ميتونه كه تونست دمش گرم

توی تاریخ مدال ها میمونه و اسم ها فراموش میشه .

بارها با ناداوری اشخاص یا تیم ها به عناوینی رسیدن اما الا ازشون به بزرگی یاد میشه و بهشون افتخار میکنن .

لینک به دیدگاه

آقا میگم این عراقی هارو بزنن ترور کنن بندازن گردن داعشیا. والا ! کصافت ها وقیح تر از این نمیتونستن کاری کنن. اینقدر یعنی بی اعتباریم توی عرصه بین المللی. اگر ترسی داشتن از ما جرات نداشتن توی ورزش هایی که ماله ماس تحقیرمون کنن. این که میگیم هیچی از ارزش هامون کم نشده چه حرفه مفتیه. از دیشب اینقدر اعصابم خورده خوابم نبرده. هیچ ارزشی دیگه نمونده. خدا لعنتشون کنه

لینک به دیدگاه

سلام

این دست پنهان سعودیها بود که از آستین یک عراقی در هیت ژوری و ناداوران المپیک مدال سلیمی قهرمان را از ایران گرفت.

وقتی نماینده مجلس در انتخابی تیم ملی کشتی دخالت می کند و مربیان را وادار می کند فلان کشتی گیر یا فلانی باید مربی شود چه انتظاری از لابی های کثیف در ریو داریم ،وقتی خودمان به خودمان خنجر میزنیم می خواهید چگونه در دنیا قدرت داشته باشیم و از حقمان دفاع کنیم،شرم بر این لابیسم ها.

بعضی ها که خودشون نخود هر آشی میکنن،حالا کجان که جلوی پایمال شدن حق ایرانو بگیرن؟

رسانه میلی کجاست؟

...

بهداد جان  زنده باشی .... کارت عالی بود مرد..... خسته نباشی..... برای ایران و ایرانی تو قهرمانی..... سرت سلامت

لینک به دیدگاه

وقتی دو سال پیش  تاماش ایان نامه نوشته بود به وزارت ورزش ایران که   در یک انتخابات نمایشی و صوری رضازاده رو بکنید رئیس فدراسیون ایران  اون نامه رو نباید به خاطر مسائل سیاسی رسانه ای می کردن خوب مشخص هست طرف میبینه ایران آبروش رو برد کینه به دل می گیره..لابی رانت و فساد در اکثر رشته های ورزشی وجود داره و اینکه ما مظلوم نمایی کنیم که چرا در شمشیر بازی یا کشتی یا وزنه برداری و...حقمون رو خوردن فقط پاک کردن صورت مساله هست در بازیهای آسیایی کره هم عملا کره ای ها در کشتی حق اکثر کشورها از جمله ایران رو با داوری خوردن  چرا چون در  همین کشتی ایران حتی به اندازه اعراب و شرق آسیایی ها که هیچ جایگاهی در کشتی دنیا ندارن حتی در آسیا پست درست و حسابی نداره...بعد ما چه کار می کنیم نفود و لابی که نداریم هیچ میریم اونها رو هم علیه خودمون تحریک می کنیم!!...

لینک به دیدگاه

بعد از ناداوری صورت گرفته در مسابقه گروه A وزنه برداری دسته فوق سنگین سی و یکمین دوره بازیهای المپیک و پایمال شدن حق بهداد سلیمی، نماینده شایسته کشورمان در حرکت دوضرب، رئیس کمیته ملی المپیک از شکایت به دادگاه حکمیت ورزش CAS خبر داد.

وی ضمن تایید این خبر گفت: خوشبختانه همه مردم و کارشناسان دیدند که وزنه دوم بهداد سلیمی پس از تایید ٣ داور مسابقه و گذشت چند دقیقه با اعمال نفوذ هیات ژوری مردود اعلام شد تا حق این ورزشکار با اخلاق و مدال ارزشمند المپیکش پایمال شود.

وی ادامه داد: با بررسی جوانب امر و مدارک خوبی که در اختیار داریم مقرر شد بعد از جلسه با مسئولین فدراسیون وزنه برداری و بررسی مجدد قوانین و مقررات شکوایه و دادخواستی مستند و معتبر را تقدیم CAS کنیم.

هاشمی در ادامه به مدارک مورد بحث اشاره کرد و گفت: نگاهی به استارت لیست مسابقات و داوران و اعضای کمیته فنی مسابقه نشان می دهد که نام جلود، رئیس عراقی کنفدراسیون وزنه برداری آسیا و همسرش اصلا در جمع نفرات معرفی شده بعنوان ژوری نیست اما آنها در اقدامی مشکوک پشت میز ژوری نشسته و ناداوری و ناعدالتی را رقم زدند.!!!

وی در پایان گفت: تمام تلاشمان این است تا این جوان شایسته به حق و حقوق خود برسد. از هیچ تلاش و بیگیری فروگذار نکرده و نمی‌کنیم و اولویت کادر سرپرستی کاروان بر پیگیری این موضوع خواهد بود.

ویرایش شده توسط indianboy
لینک به دیدگاه

بله خبر رسیده که صفحه ویکی پدیا وزنه برداری هم هک شده و اسم بهداد توش نوشته شده و آخرشم به این نادواری اشاره شده

دمش گرم @};-

لینک به دیدگاه

یه زن و شوهر عراقی داخل هییت ژوری دو بار حق بهدادو خوردن و چراغ قرمز دادن بهش

اعتراض کردن، گفتن میدونیم حق با شماست ولی کاری نمیشه کرد

یعنی دقیقا آخر نامردی

و ما داریم اینور مشت مشت پول خرج میکنیم واسه عراقیای ......

از این عرب ها پست تر نداریم ..... !؟ واقعا چرا حاکمیت اینقدر برای اینها پول و اعتبار خرج میکند ..... ! :mad:  :mad:

بهداد سلیمی تو برای ما همیشه قهرمان و قویترین مردی  چه با مدال چه بی مدال .....  :x  :x  @};- @};-

لینک به دیدگاه

بعد از ناداوری صورت گرفته در مسابقه گروه A وزنه برداری دسته فوق سنگین سی و یکمین دوره بازیهای المپیک و پایمال شدن حق بهداد سلیمی، نماینده شایسته کشورمان در حرکت دوضرب، رئیس کمیته ملی المپیک از شکایت به دادگاه حکمیت ورزش CAS خبر داد.

وی ضمن تایید این خبر گفت: خوشبختانه همه مردم و کارشناسان دیدند که وزنه دوم بهداد سلیمی پس از تایید ٣ داور مسابقه و گذشت چند دقیقه با اعمال نفوذ هیات ژوری مردود اعلام شد تا حق این ورزشکار با اخلاق و مدال ارزشمند المپیکش پایمال شود.

وی ادامه داد: با بررسی جوانب امر و مدارک خوبی که در اختیار داریم مقرر شد بعد از جلسه با مسئولین فدراسیون وزنه برداری و بررسی مجدد قوانین و مقررات شکوایه و دادخواستی مستند و معتبر را تقدیم CAS کنیم.

هاشمی در ادامه به مدارک مورد بحث اشاره کرد و گفت: نگاهی به استارت لیست مسابقات و داوران و اعضای کمیته فنی مسابقه نشان می دهد که نام جلود، رئیس عراقی کنفدراسیون وزنه برداری آسیا و همسرش اصلا در جمع نفرات معرفی شده بعنوان ژوری نیست اما آنها در اقدامی مشکوک پشت میز ژوری نشسته و ناداوری و ناعدالتی را رقم زدند.!!!

وی در پایان گفت: تمام تلاشمان این است تا این جوان شایسته به حق و حقوق خود برسد. از هیچ تلاش و بیگیری فروگذار نکرده و نمی‌کنیم و اولویت کادر سرپرستی کاروان بر پیگیری این موضوع خواهد بود.

خدا کنه پیگیری کنن حق این قهرمان ما رو که از بین بردن بهش برسه ....... ! 

وقتی دیدیم داره گریه میکنه واقعا از درون داغون شدم ..... ! 

لینک به دیدگاه

سایت فدراسیون جهانی وزنه‌برداری هک شد

در اعتراض به حذف ‌ناعادلانه بهداد سلیمی از المپیک سایت فدراسیون جهانی وزنه‌برداری هک شد.

بهداد سلیمی در بامداد امروز توانست در دو ضربه وزنه 245 کیلو گرمی را مهار کند اما در اقدامی حیرت انگیز و در حالی که داوران حرکت او را تایید کردند هیات ژوری حرکت بهداد سلیمی را قبول ندانست. بعد از این داوری ناعادلانه از سوی فدراسیو وزنه برداری جهانی، سایت این فدراسیون هک شد و عکس بهداد سلیمی در این سایت قرار گرفت.

13950527000639_PhotoL.jpg

منبع

لینک به دیدگاه

واقعن متاسفم

چرا نمیشه یه بارم که شده ورزشکارای ما حق کسی رو بخورن؟

لینک به دیدگاه

من خودم 6 سال وزنه برداری کردم هر دو حرکت بهداد سلیمی خطا بود ودر حرکت دوم داوران اشتباه کرده بودند سه چراغ سفید داده بودند چون در موقع بالازدن باید دستها کامل صاف بشه اگه حالت پرسی بشه خطا هستش

من خودم 6 سال وزنه برداری کردم هر دو حرکت بهداد سلیمی خطا بود ودر حرکت دوم داوران اشتباه کرده بودند سه چراغ سفید داده بودند چون در موقع بالازدن باید دستها کامل صاف بشه اگه حالت پرسی بشه خطا هستش

لینک به دیدگاه

وقتی که مسئول فدارسیون جهانی میگه می دونم حق با شماست و کاری نمی تونم بکنم باز شما میگی حق با بهداد نبوده

لینک به دیدگاه

من کاری به مسول فدراسیون جهانی ندارم من قانون حرکت دوضرب رو گفتم توفیلم حرکت همه چی مشخصه

لینک به دیدگاه

من کاری به مسول فدراسیون جهانی ندارم من قانون حرکت دوضرب رو گفتم توفیلم حرکت همه چی مشخصه

شما 6 سال کار کردی؟ اگر اینجوره کل فیلما وزنه برداری المپیک رو ببینین خطا توش خیلی خیلی زیاده پس.

لینک به دیدگاه

من دیگه بحث نمیکنم چون وقتی اطلاعات در مورد قوانین وزنه برداری ندارید بحث بی فایده است

لینک به دیدگاه

کل جهان داره میگه حق بهداد بوده داورها رای دادنند و هئیت ژولی برمی گردونه این معلومه نمی خواستن بهداد طلا ببره

به نظرم بهتره یک بار دیگه قانونو بخونی و ویدیو بهدادو ببنی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز با فرض حرف شما  این سخت گیری رو در مورد بقیه نکردن در حرکت یه ضرب عملا چندتاشون نزدیک بود وزنه ها رو بندازن روی داورها تا لب تخته اومدن جلو حتی درست فیکس نکردن و سریع وزنه رو انداختن  ولی داورها با اغماض  قبول می کردن کلا دیگه مثل قدیم  در داوری به خاطر بیشتر کردن کشورها و جذاب شدن مسابقات سخت گیری نمی کنن ولی در مورد سلیمی انگار در المپیک یونان داشت وزنه می زد نه ریو!..

لینک به دیدگاه

منم ده ساله فوتبال بازی کردم بیام در مورد کریس رونالدو و حرکاتش اظهار نظر کنم  مخصوصن داوری

مشکل ایرانی ها همینه همیشه حق با دیگرانه خیلی سریع و راحت قانع میشیم

لینک به دیدگاه

یه زن و شوهر عراقی داخل هییت ژوری دو بار حق بهدادو خوردن و چراغ قرمز دادن بهش

اعتراض کردن، گفتن میدونیم حق با شماست ولی کاری نمیشه کرد

یعنی دقیقا آخر نامردی

و ما داریم اینور مشت مشت پول خرج میکنیم واسه عراقیای ......

دادا واقعا با حرفت موافقم ایران اینهمه ب عراق میرسه پول . اصله . سرباز وووو میدن اونوقت بی پدرا اینجوری حقمونو میخورن ... خیلی مردم ×***× هسن عراقیا ..

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

لینک به دیدگاه

همونایی که هشت سال به ناحق سرمون بمب ریختن

حرفی ندارم

8 سال به مملکتمون تجاور کردن

ولی بازم دست دوستی با عراق دادیم و کنارشون موندیم وگرنه میتونستیم بذاریم داعش و امریکا کل کشورشونو جم کنن

بعد اینجوری بخاطر یه پست توی اون فدراسیونه خراب شده ورزشکار مارو به گریه مینندازن....

کل ایران فدراسیون و اون هیت ژوری کثیف رو واگذار کردیم به خدا.............. :( :( :(

در این خصوص تنها لازم به ذکر اگر می بینید هم اکنون ایران در تلاش برای کمک به سوریه یا عراق هست برای حل مشکل داعش و این مسائل این به معنای دادن دست دوستی یا این مسائل نیست

چرا که تمامی ما می دونیم بعد از فتح عراق و سوریه توسط داعش هدف بعدی ایران هست

در نتیجه بهتر هست در کشور دیگری به مقابله و جنگ با این گروه بپردازیم تا در خاک کشور عزیزمون

البته تا جایی که بنده میدونم هیت ژوری میتونه در صورت دادن 2 چراغ سفید و 1 چراغ قرمز وارد بشه و رای رو عوض کنه

اما این که 3 چراغ سفید رو همچین حرکتی بزنه دیگ ...دیگ :eek:

اگرچ با توجه حرکتی که روی المپیکی های روس انجام شد از این المپیک کمتر از این انتظار نمی رفت :wacko:

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

بهداد سلیمی در حرکت اول دوضرب مرتکب خطای آرنج شد و در حرکت دوم وزنه را پرس کرد. در حرکت سوم هم که نتوانست وزنه را بالای سر ببرد.

البته این در شرایطی است که خیلی از رسانه‌ها و کارشناسان داخلی و خارجی بر این باورند که هیئت ژوری حق سلیمی را خورده و داوران در مورد او اشتباه کرده‌اند. حتی در این بین برخی رسانه‌های خارجی از حق خوری در مورد سلیمی نوشته‌اند.

دو تن از کارشناسان وزنه‌برداری در این رابطه گفتند

مقامی: حرکت دوم سلیمی خطا بود/ در حرکت اول لرزش دست وجود داشت

حسین مقامی، داور بین‌المللی وزنه‌برداری با اشاره به اینکه حرکت دوم بهداد سلیمی در دو ضرب خطا بود اظهار داشت: در حرکت دوم دست راست سلیمی بازتر از دست چپش بود اما داوران می‌توانستند حرکت اول را خطا نگیرند زیرا یک لرزش محسوس در دست راستش به وجود آمد. اگر داوران چنین لرزشی را خطا گرفتند باید برای سایر وزنه‌برداران هم اینگونه قضاوت کنند.

اقبال‌پور: در خطا بودن حرکت اول سلیمی شکی نیست/ داوران سختگیری کردند

حسین اقبال‌پور کارشناس وزنه‌برداری ایران درباره خطاهای بهدادسلیمی در دوضرب وزنه برداری گفت: بدون شک حرکت اول بهداد خطا بود اما حرکت دوم را می توانستند داوران خطا نگیرند و در شرایط ۵۰-۵۰ این خطا گرفته شد. متاسفانه داوران سختگیری کردند و اجازه ندادند بهداد به مدال دست پیدا کند.

مهدی عطار اشرفی:‌ حرکت اول سلیمی خطا بود/ وزنه بهداد در حرکت دوم نوسان داشت ولی هیئت ژوری سخت‌گیری کرد

داور وزنه‌برداری کشورمان گفت:در مورد ابهاماتی که در مورد بهداد سلیمی و حذف او از المپیک وجود دارد اظهار داشت: در حرکت اول سلیمی در دو ضرب نظر داوران درست بود و نباید دست سلیمی هنگام بالازدن وزنه خم شود اما در حرکت دوم هیئت ژوری می‌توانست چنین تصمیمی نگیرد. البته در حرکت دوم و در وزنه سلیمی «نوسان» وجود داشت اما هیئت ژوری مانند داوران می‌توانست خطا نگیرد. باور کنید می‌خواستند سلیمی را ببازانند. 

خطاهای بهداد سلیمی در حرکت‌های دوضرب چه بود؟ + توضیح کامل

به گواه کارشناسان وزنه‌برداری تصمیم هیئت ژوری در اعلام خطا درست بوده است.
به گزارش نامه نیوز ، بهداد سلیمی با انجام 3 خطا نتوانست در حرکت دو ضرب وزنه‌ای بالای سر ببرد و در نهایت حذف شد و دستش به مدال نرسید. پس از این اتفاق صحبت‌های زیادی پیرامون ناداوری و همچنین تصمیمات غیرورزشی هیئت ژوری صورت گرفت.
صحبت‌هایی که احساسی و البته بخش قابل توجهی از آن فرافکنی بود.اما به گواه کارشناسان وزنه‌برداری تصمیم هیئت ژوری در اعلام خطا درست بوده است.
بهداد سلیمی در حرکت اول دوضرب مرتکب خطای آرنج شد و در حرکت دوم وزنه را پرس کرد. در حرکت سوم هم که نتوانست وزنه را بالای سر ببرد.
خطاهای اینچنینی از وزنه‌بردار باتجربه‌ای همچون بهداد سلیمی بعید بود و باید دید چرا او نتوانست حداقل در یکی از حرکاتش مرتکب خطا نشود.
ویرایش شده توسط indianboy
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...