رفتن به مطلب

به معنای واقعی ساکت!: شرکت !Be Quiet از سری فن SilentWings 3 رونمایی کرد

Recommended Posts

k0z61gpzi0h6f2fvmq.jpg

شرکت معروف آلمانی !Be Quiet، سازنده‌ی منبع تغذیه کامپیوتر و وسایل خنک‌کننده، از سری فن جدید SilentWings 3 رونمایی کرد. این فن از طراحی تجدید نظر شده که نسبت به نسل قبل خود، کارایی بیشتری از خود نشان می‌دهد، برخوردار شده است. همچنین پروسه‌ی نصب این سری نسبت به سری قبل، آسان‌تر و ساده‌تر گشته است.

می‌توان سری جدید فن SilentWings 3 را در طیف وسیعی از موارد بکار برد. این سری دارای هفت پره‌ی اصلاح شده و بهبود یافته، برای انتقال عالی جریان هوا می‌باشد. قاب پلاستیکی با طراحی قیف مانند، توان عملیاتی فن را به حداکثر خود می‌رساند. پیشرفت‌ها و بهبودهای انجام شده در فن SilentWings 3، فشار ایستایی را بالا برده، و آنرا برای استفاده در رادیاتور، هیت‌سینک، و کیس کامپیوتر ایده‌آل و عالی می‌گرداند. این سری دارای دو مدل فن 120 میلی‌متری و 140 میلی‌متری است.

هر دوی آنها فوق‌العاده ساکت بوده، و مدل 120 میلی‌متری نویزی معادل 16.4 دسیبل و مدل 140 میلی‌متری با بوجود ابعاد بزرگتر، نویز کمتری را در مقایسه با مدل 120 میلی‌متری و برابر 15.5 دسیبل تولید می‌کند. موتور بکار رفته در این دو فن، بهره‌وری بالایی داشته و دارای 6 قطب و مدار 3 فازی است. که البته با مشارکت مثبت قاب پلاستیکی با موتور فن، میزان لرزش تولیدی را به حداقل می‌رسانند. علاوه بر این، موتور پیشرفته و باکیفیت کنترل IC از اشکالات و دخالت‌های الکتریکی جلوگیری می‌کند. این فن‌ها همچنین با سیستم نصب جدیدی همراه شده‌اند که به کاربر اجازه می‌دهند تا فن را به خنک‌کننده، رادیاتور، و کیس متصل کنند. به لطف استفاده از بلبرینگ پویا هوایی پیشرفته و نیز هسته‌ی مسی، فن‌های سری SilentWings 3 می‌توانند تا 300,000 ساعت عمر مفید داشته باشند. فن‌های سری SilentWings 3 در دو ابعاد 120 و 140 میلی‌متری و با رابط 3 پینی و PWM تولید می‌شوند. هر کدام از آنها نیز دارای مدل "پر سرعت" هستند.

فن‌های سری SilentWings 3 از شرکت !Be Quiet هم‌اکنون با قیمت 22 دلار/ 19 پوند/ 22.50 یورو برای مدل 120 میلی‌متری، و 23 دلار/ 20 پوند/ 23.50 یورو برای مدل 140 میلی‌متری موجود می‌باشند.

منبع: hitechreview

مترجم: مجتبی حیدرزاده

لینک به دیدگاه

واقعا تنوع فن های 14 سانتی تو ایران خیلی کمه ، من یک ماهه دنبال فن 14 سانتی درست و حسابیم هیچی نیست ، یهبرند کورسیر بود که ماشالله تخت جمشید اصلا احساس مسئولیتی نداره و اونا هم دیگه وارد بشو نیستن ... جای خالی برند های دیگه مثل ترمالتیک ، بی کوایت و ... هم که بماند

لینک به دیدگاه

واقعا تنوع فن های 14 سانتی تو ایران خیلی کمه ، من یک ماهه دنبال فن 14 سانتی درست و حسابیم هیچی نیست ، یهبرند کورسیر بود که ماشالله تخت جمشید اصلا احساس مسئولیتی نداره و اونا هم دیگه وارد بشو نیستن ... جای خالی برند های دیگه مثل ترمالتیک ، بی کوایت و ... هم که بماند

سلام و درود.

ولی این فن از شرکت کورسیر که موجوده:

http://lioncomputer.ir/product/5970/%D9%81%D9%86+%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%B1+SP140+Blue+LED/

لینک به دیدگاه

سلام و درود.

ولی این فن از شرکت کورسیر که موجوده:

http://lioncomputer.ir/product/5970/%D9%81%D9%86+%DA%A9%D9%88%D8%B1%D8%B3%DB%8C%D8%B1+SP140+Blue+LED/

این فن ها متاسفانه فشار استاتیک هستن و برای رادیاتور استفاده میشن و اصلا برای کیس و ایر فالو مناسب نیست متاسفانه ، دنبالل فن های سری af هستم ( صرفا من نه ، خیلیا هستن ) ولی متاسفانه دیگه موجود نیست 

لینک به دیدگاه

این فن ها متاسفانه فشار استاتیک هستن و برای رادیاتور استفاده میشن و اصلا برای کیس و ایر فالو مناسب نیست متاسفانه ، دنبالل فن های سری af هستم ( صرفا من نه ، خیلیا هستن ) ولی متاسفانه دیگه موجود نیست 

تفاوت حالا زمین تا آسمون نیست که...

لینک به دیدگاه

تفاوت حالا زمین تا آسمون نیست که...

هست عزیزم ، کافیه یه نگاه به گردش هوا و نویز بندازی

Sent from my HTC One M8 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

هست عزیزم ، کافیه یه نگاه به گردش هوا و نویز بندازی

اعداد و ارقامو چی کار داری من خودم استفاده کردم ....

فعلا هم اگر فن سایلنت بخواب بگیری توصه ی من cougar cfd 140 هست اگر باشه....من 120 دارم واقعا فن خوبیه کورسیر هم اگر بخاطر قیافش آدم بگیره وگرنه همچین برتری ای نسبت به این cfd ها یا vortex نداره...

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

اعداد و ارقامو چی کار داری من خودم استفاده کردم ....

فعلا هم اگر فن سایلنت بخواب بگیری توصه ی من cougar cfd 140 هست اگر باشه....من 120 دارم واقعا فن خوبیه کورسیر هم اگر بخاطر قیافش آدم بگیره وگرنه همچین برتری ای نسبت به این cfd ها یا vortex نداره...

دقیقا ورتکس ها عالین ولی متاسفانه 14 ندارن تو ایران ، من دو تا فشار استاتیک کورس ایر دارم واقعا فاجعس... صرفا دنبال یه رینگی af 14 بودم برای ظاهرش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...