رفتن به مطلب

مشکل جدی کرش شدن بازی no mans sky

anderseen
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

من بازی ni mans sky رو هم نسخه gog  و هم نسخه codex هر دو رو دانلود و نصب کردم و هر دو نسخه بعد از چند ثانیه اجرا خود به خود بسته میشند ولی هیچ پیغام یا خطاییی هم نمیده

مشخصات سیستمم اینه سی پی یو i5 6500 - رم 8 گیگ ddr4 و گرافیک خود سی پی یو (البته قصد دارم یه rx 480 یا gtx 1060 بگیرم)

کسی میدونه مشکل از چیه؟؟ مشکلی که من گفتم رو با این بازی یه بازی های دیگه داشتین و مشکل از کجا بوده؟؟

لینک به دیدگاه

خب مشکل گرافیک انبورده دیگه!!!

مشکل شما رو با بازی lara craft and temple of osiris داشتم با اینکه بازی سبمی محسوب میشه، با انبورد اینتل مشکل داره و توی منوی اصلی بازی هم گرافیک بشدت به هم ریخته بود و قاطی داشت و خارج میشد.

ویرایش شده توسط ِHitman
لینک به دیدگاه

دوست عزیز این بازی یکی از شاهکارهاست. ولی خیلی زود نصب کردین. این گیم مشکل داره رو پورت PC و قراره یه آپدیت داده بشه در 3 شهریور. اونموقع مشکلاتش حل میشه.

البته دلیل بر این نیست که گرافیک شما جوابگو هست. اگه تو رزولوشنهای کم این ایرادو میده احتمال زیاد از گیمه.

لینک به دیدگاه

خب مشکل گرافیک انبورده دیگه!!!

مشکل شما رو با بازی lara craft and temple of osiris داشتم با اینکه بازی سبمی محسوب میشه، با انبورد اینتل مشکل داره و توی منوی اصلی بازی هم گرافیک بشدت به هم ریخته بود و قاطی داشت و خارج میشد.

مرسی از پاسختون

تو نظرات بازی تو سایت های مختلف دیدم که کسایی مشکل من رو داشتند اما نمیدونم اونها هم از کارت آنبرد استفاده میکردند یا نه؟!!

البته من توی یوتیوب دیدم که طرف با hd 530 داشت بازی میکرد

دوست عزیز این بازی یکی از شاهکارهاست. ولی خیلی زود نصب کردین. این گیم مشکل داره رو پورت PC و قراره یه آپدیت داده بشه در 3 شهریور. اونموقع مشکلاتش حل میشه.

البته دلیل بر این نیست که گرافیک شما جوابگو هست. اگه تو رزولوشنهای کم این ایرادو میده احتمال زیاد از گیمه.

به خاطر حجم کمش دانلود کردم!!

بازی بعد از چند ثانیه اجرا کلا بسته میشه و خطایی هم نمیده!

لینک به دیدگاه

منم همین مشکلو داشتم با این آپدیت حل شد:

دانلود اپدیت سوم بازی No Mans Sky

آموزش استفاده از آپدیت۳:

فایل های را بعد از خارج سازی از حالت فشرده در محل بازی کپی کنید و فایل ALI213.ini داخل پوشه Binaries را با نوت پد باز کرده و عبارت Language = schinese را به Language =english تغییر دهید

توجه۱:این آپدیت ،آپدیت های قبلی را در خودش دارد

توجه۲:این آپدیت برای نسخه codex می باشد

توجه۳:در صورتی که قبلا بازی کردید و سیو داشتید باید کرک codex که لینکش را پایین گذاشتم را در محل بازی کپی کنید تا از سیوهای قدیمی بشود استفاده کرد

دانلود کرک codex

ویرایش شده توسط oldwebmaster
لینک به دیدگاه

من الان دارم بازیش میکنم مشکل کرش نداره. اما مشکلات دیگه داره یکیش اینه که به قول دوستمون روی pc مشکل پورت داره.

و در نتیجه ی تسهایی که خودم انجام دادم با  cpu fx 8350 و کارت گرافیک r9 270x میزان لود cpu و gpu خیلی خنده داره.

cpu حدود 30٪ لود میشه و Gpu هم بین 50٪ تا ٪60 متغییره. و فریم بازی بین 45 تا 55 در نوسانه. جالبترش اینه که فرقی نمیکنه گرافیک و رزولوشن رو روی حداقل بزاری یا حداکثر میزان فریم دهی در همین حوالیه

نکته ی بعدی که متوجه شدم اینه که حجم کل بازی بعد از نصب 2.8GB هست اما موقع لود 5 گیگ از رم سیستم رو اشغال میکنه در صورتی که رم کارت گرافیک فقط 1GB پُر شده

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

من الان دارم بازیش میکنم مشکل کرش نداره. اما مشکلات دیگه داره یکیش اینه که به قول دوستمون روی pc مشکل پورت داره.

و در نتیجه ی تسهایی که خودم انجام دادم با  cpu fx 8350 و کارت گرافیک r9 270x میزان لود cpu و gpu خیلی خنده داره.

cpu حدود 30٪ لود میشه و Gpu هم بین 50٪ تا ٪60 متغییره. و فریم بازی بین 45 تا 55 در نوسانه. جالبترش اینه که فرقی نمیکنه گرافیک و رزولوشن رو روی حداقل بزاری یا حداکثر میزان فریم دهی در همین حوالیه

نکته ی بعدی که متوجه شدم اینه که حجم کل بازی بعد از نصب 2.8GB هست اما موقع لود 5 گیگ از رم سیستم رو اشغال میکنه در صورتی که رم کارت گرافیک فقط 1GB پُر شآ

آفلاین هم میشه زد ؟

لینک به دیدگاه

درود

من هنوز موفق به نصب نشدم

دوستانی که اجرا کردن بازیش چطوره؟

لینک به دیدگاه

مرسی داداش

خجم آپدیت خیلی زیاده شب دانلودش میکنم و نتیجه رو اطلاع میدم

لینک به دیدگاه

آفلاین هم میشه زد ؟

اره میشه :D  

البته بشخصه تا اپدیت نیاد دانلودش نمیکنم

لینک به دیدگاه

آفلاین هم میشه زد ؟

بله

درود

من هنوز موفق به نصب نشدم

دوستانی که اجرا کردن بازیش چطوره؟

اولین بار که بازی اجرا شد به هزار دردسر سفینه رو راه انداختم (6-7 ساعت بازی) به خودم گفتم چه جالب پروازم میشه کرد تو این گیم. به سرم زد نوک سفینه رو روبه اسمون بگیرم برم بالا ببینم تا کجا به سمت بالا میره . قبلش فکر میکردم مثل بازیه gtav و just cause تا یه حدی بالا میره از اون بیشتر بر میگرده رو به پایین. با کمال تعجب دیدم اینقدر بالا رفت که از جو خارج شد و وارد فضا شد. یه خورده چرخیدم دور خودم اطرافو نگاه کردم یه چند تا کره ی کوچیک در دوردست دیدم خواستم برم سمتشون متوجه شدم تا فردا طول میکشه تا برسم بهشون. صفینه یه موتور داشت به اسم (Pulse) که باید تعمیرش میکردم و سوخت میریختم توش. باز برگشتم پایین کلی گشتم تا سوختشو که فکر کنم پلوتنیوم بود رو پیدا کردم. به محض اینکه از جو خارج شدم به سمت اون یکی کره Space رو 5 ثانیه نگه داشتم به چنان سرعت و صدایی نزدیکش میشد که جیگرم حال اومد بعد گذشت 4 -5 دقیقه رسیدم بهش دیدم بله یه دنیای دیگست به چه بزرگی...الان میفهمم چرا با texture روی high هشت گیگ رم رو پر میکنه :)

ار این کره ها توی کهکشان زیاد هست که تو هر کودومشون فرود بیای یه دنیایه واسه خودش. تنها چیزی که میتونم بگم اینه که باورم نمیشه حجم بازی 3 گیگ باشه...

لینک به دیدگاه

دوستان بازی کرک شده ؟ من یکم عقب موندم از داستان کرک شدن بازی

مگه افلاین حال هم میده اصلا ؟

لینک به دیدگاه

دوستان بازی کرک شده ؟ من یکم عقب موندم از داستان کرک شدن بازی

مگه افلاین حال هم میده اصلا ؟

بله قفل معمولی داشته 

همون آفلاینش خوبه ،آنلاینش که حرفی برای گفتن نداره

لینک به دیدگاه

دانلود اپدیت سوم بازی No Mans Sky

آموزش استفاده از آپدیت۳:

فایل های را بعد از خارج سازی از حالت فشرده در محل بازی کپی کنید و فایل ALI213.ini داخل پوشه Binaries را با نوت پد باز کرده و عبارت Language = schinese را به Language =english تغییر دهید

توجه۱:این آپدیت ،آپدیت های قبلی را در خودش دارد

توجه۲:این آپدیت برای نسخه codex می باشد

توجه۳:در صورتی که قبلا بازی کردید و سیو داشتید باید کرک codex که لینکش را پایین گذاشتم را در محل بازی کپی کنید تا از سیوهای قدیمی بشود استفاده کرد

دانلود کرک codex

آپدیت 3رو دیشب نصب کردم مشکل فریم دهی و لگ در بازی برطرف شده. الان gpu کامل میره زیر لود (99٪) با حداکثر تنظیمات 50 تا 70 فریم متغییر

لینک به دیدگاه

نسخه من gog هست اپدیت چی بگیرم ؟

using tapatalk

به نظر میاد همین آپدیت سوم بهش جواب بده فقط سیو از بین میره(لطفا آزمایش کنید بهم خبر بدید)

دوستان برای نسخه کودکس یک اپدیت اومده که چون فقط برای همین نسخه هست حجمش کمتره و کار های آپدیت سوم را نیز انجام میده

http://worldownload.xyz/2016/08/17/دانلود-آپدیت-های-بازی-no-mans-sky/

Update 1:

UPDATE: AMD Phenom Support

Thousands of lines of assembly have been rewritten to support AMD CPUs. The game code no longer relies on anything above SSE 2,

Havok Physics has also now created new libs. Game is now confirmed working on Phenom CPUs.

UPDATE: Mouse Smoothing

Smoothing on mouse movement has been improved to prevent hitching or stuttering, and is now adjustable through the Options menu in “Mouse Smoothing”.

It now defaults to off. If you feel the framerate is "slow" or "lumpy", please make sure that this is turned off (it helps players with sub-30 fps)

UPDATE: Improved Performance

On CPUs with 4 threads or fewer, performance has been improved.

On CPUs with 8 threads, performance has also been significantly improved.

UPDATE: Radeon 6xxx

Added support for this GPU, which doesn't support OpenGL 4.5 fully.

UPDATE: Player Saves

Help to recover some player saves which had been lost or corrupt.

Alt-Tab has improved

Some systems/configs were crashing or not pausing correctly on Alt Tab. This should now be resolved.

Shader Caching

Framerate was initially stuttering due to shaders not being correctly cached by the GPU on some systems. We have replaced the GPU caching system. You may notice some stutter during the Galactic Map intro to the game (the very first time you run), but it should be smoother from then on (this will be fixed in future). This is particularly true on ATI cards

Max FPS Cap

On some CPU/GPU configurations, setting Max FPS to 60 or 30 was not giving 60 or 30 FPS (causing stuttering). This has been improved.

Intel GPU Detection

We do not currently support Intel GPUS. We are working on this for a future patch, to expand our min spec.

In the meantime, the game will now let you know if you are trying to run with an unsupported GPU. This will hopefully flag for some users that their high end GPU has not been selected.

Gsync

Gsync has been disabled by default, which was causing an issue for some users

ویرایش شده توسط oldwebmaster
لینک به دیدگاه

اینو دانلود کردم و مثل خود بازی سه تا فولدر و داخل هر فولدر چند تا فایل بود که فایل های هر فولدر رو در قسمت مخصوص بازی اصلی قرار دادم مثلا فایل های داخل فولدر Binaries رو در داخل فولد اصلی بازی با نام Binaries قرار دادم

Binaries رو نمیدونم چجوری با notepad اجرا کنم

بازی رو اجرا کردم و قبل از بالا اومدن نوشت بازی از کارت intell hd پشتیبانی نمیکنه (ولی من تو یوتیوب دیدم بازی رو با intell hd 530 و 440 به راحتی اجرا کردند)

با این حال بازی اجرا شد ولی دوباره بعد از چند ثانیه بازی کرش شد!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینو دانلود کردم و مثل خود بازی سه تا فولدر و داخل هر فولدر چند تا فایل بود که فایل های هر فولدر رو در قسمت مخصوص بازی اصلی قرار دادم مثلا فایل های داخل فولدر Binaries رو در داخل فولد اصلی بازی با نام Binaries قرار دادم

بازی رو اجرا کردم و قبل از بالا اومدن نوشت بازی از کارت intell hd پشتیبانی نمیکنه (ولی من تو یوتیوب دیدم بازی رو با intell hd 530 و 440 به راحتی اجرا کردند)

من هم از انبرد استفاده میکنم و بازی رو نصب کردم و پیام بالا رو داد که از اینتل اچ دی پشتیبانی نمیکنه

باید صبر کرد

لینک به دیدگاه

باز باید منتظر آپدیت باشید

آپدیت جدید بیاد تو همین تایپک اطلاع رسانی میکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...