رفتن به مطلب

خریدار قطعات کامل یک کیس کامل

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز

می خواهم یک سیستم کامل ببندم ولی اینقدر پول ندارم که همه قطعات را نو و آکبند ببندم. و می خواهم با اختلافی که پیدا میشه بتونم یک مانیتور هم در کنارش بگیرم

می خواهم سیستم دست دوم ببندم.

هدف فقط بازی هست که در کنارش برنامه نویسی هم انجام میدم. اهل اجرای بازی ها با آخرین تنظیمات گرافیکی هم نیستم. اهل اینم که از بازی کردن لذت ببرم و تنظیمات حداکثری برام در اولویت نیست و فقط بازی کردن بازی های روز برام اولویت داره اون هم تو تنظیمات معقول نه کمترین تنظیمات گرافیکی ممکن.

سیستم با این مشخصات می خواهم.

1. در مورد کیس نمی خواهم زیاد هزینه کنم. چون درب کیس همیشه باز می مونه. ته ته ـش 50 می تونم هزینه کنم.

2. مین بورد حتما 1151 باشه. چون واسه بازی می خواهم همچین مدل بالا هم نبود اشکال نداره. من خودم نو بخوام بخرم روی دو مدل H110M-S2PH از گیگا و H110M Pro-VH از MSI حساب کردم.

3. در مورد مموری ها چون مین 2133 بیشتر پشتیبانی نمی کنه از این بیشتر نمی خواهم ولی نظر خودم روی 2 تا 8 گیگ یا یک 8 در کنار 4 گیگ هست.

4. پردازنده قصد دارم نو بگیرم ولی اگر دست دو قیمت خوب هم پیدا شد که بهتر. نظر خودم روی 6400 اینتل هست.

5. هارد نمی خواهم چون این مورد فقط نو می گیرم و اعتقادی به دست دوم ـش اصلا ندارم.

6. پاور هم نظرم روی GP580A-ES Bronze بود که اگر در آینده بخواهم یه 1060 به سیستم اضافه کنم کشش داشته باشه.

7. می رسیم به قطعه اصلی یعنی کارت گرافیک که انویدیا یا AMD خوب مد نظر دارم. که نظر خودم روی 950و 960و 970 هست ولی غیر رفرنس باشه حتما. به RX 480 هم نظری دارم ولی اون هم غیر رفرنس. در اصل یه چیزی می خواهم که تا وقتی که 1060 به قیمت با ثباتش رسید بتونم راحت تعویضش کنم و دردسر نباشه.

8. مانیتور هم کسی داره مشخصات بده در خدمتم. واسه گیم باشه و از 21.5 کوچیک تر نباشه.

شرط اصلی اینه که گارانتی داشته باشن تمام قطعات و اون هم نه گارانتی های بی در و پیکر.

من خودم مشهد هستم. اخلاقم اینه که به طرف مقابل اطمینان می کنم و به حرفاش اعتماد می کنم (چون خودم اخلاقم اینطوریه)

تا آخر شهریور دنبال قطعات می گردم و اگر نتونستم چیزی پیدا کنم اونوقت مجبورم کالاها رو آکبند از بازار مشهد بخرم. قطعه قطعه ، دست دوم جمع می کنم ببینم می تونم سیستم کامل کنم یا نه.

هر کی موردی ، چیزی داره من در خدمتم. پ.خ کنید تا وضعیت بررسی بشه.

اگر تو تاپیک مشکلی چیزی هست مدیران تذکر دهند تا اصلاح بشه.

با تشکر از همه دوستان

ویرایش شده توسط armageddon67
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...