رفتن به مطلب

ترو خدا کمک قطعات رو نو اکبند خریدم کار نمیکنه

mamad pars
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ممنون از تمامی دوستان ک زحمت کشیدن .. مین رو بردم گارانتی گفتن تعمیریه منم بردم انداختم تو سر مدرن سامانه پارس ک ازشون خریدم و از مهلت تستم استفاده کردم و ایشالا شنبه نوشو میگیرم .

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

بهترین کار اینه که بدین یه فرد ماهر براتون تست کنه من احتمال میدم با پیشنهاد مختلف دوستان سردرگم بشین و خرابش کنین.

ممنون درسته حرفتون

لینک به دیدگاه

ممنون از تمامی دوستان ک زحمت کشیدن .. مین رو بردم گارانتی گفتن تعمیریه منم بردم انداختم تو سر مدرن سامانه پارس ک ازشون خریدم و از مهلت تستم استفاده کردم و ایشالا شنبه نوشو میگیرم .

ممنون درسته حرفتون

دوست من حتما شنبه یک نو تحویل میگیری.ناراحت شدم.ادم وقتی جنس نو میخره دیگه نباید اینجوری بشه.واقعا ادم به کجا میتونه اعتماد کنه...

لینک به دیدگاه

دوست من حتما شنبه یک نو تحویل میگیری.ناراحت شدم.ادم وقتی جنس نو میخره دیگه نباید اینجوری بشه.واقعا ادم به کجا میتونه اعتماد کنه...

بله درسته عزیز .. واقعا نمیشه ب کسی اعتماد کرد.. از شانس ما برد تعمیری داده بودن بهمون ..

این عکسم نیگا کن معلومه اون ی تیکه جای روغن تعمیره [emoji20] 9773364de907451a1834532dbd3ef9f5.jpg

خلاصه فردا شنبس هر اتفاقی برام افتاد خبر میرم بهتون دوستان ...

da5adfccd988813ee76c54694304b03b.jpg

تو این عکس مشخص تره

لینک به دیدگاه

الان پس گرفت؟ چی کار کردی ؟

پیگیرتم

والا الان به هیشکی نمیشه اعتماد کرد :^(

لینک به دیدگاه

سلام دوستان ممنون ک کمک و پیگیری کردید ... بله عوض شد مین برد ... الان هم داره مثل ساعت کار میونه خدارو شکر☺

الان پس گرفت؟ چی کار کردی ؟

پیگیرتم

والا الان به هیشکی نمیشه اعتماد کرد :^(

[emoji4] [emoji115] [emoji115]

لینک به دیدگاه

عجب مملکت دزد بازاریی هست  :laughing: برپدر هرچی گرون فروش و دزد لعنت مین برد تعمیریی میدن مردم حروم خوریی تو وجودشون نهادینه شده  :laughing:

لینک به دیدگاه

به به.خدا رو شکر.مبارکه.ولی عجب ادمهاین مین برد تعمیری کاملا تو عکس مشخصه لکه روغن.تجربه تلخی بود حالا بازم خدا رو شکر براتون عوض کردند.متاسفانه فقط تقلب و گرونفروشی رو بلدند.

ویرایش شده توسط ali2015
لینک به دیدگاه

به به.خدا رو شکر.مبارکه.ولی عجب ادمهاین مین برد تعمیری کاملا تو عکس مشخصه لکه روغن.تجربه تلخی بود حالا بازم خدا رو شکر براتون عوض کردند.متاسفانه فقط تقلب و گرونفروشی رو بلدند.

اره واقعا ادمای حروم خور زیاد پیدا میشن این عوض شدن مین هم ب لطف دادو بیدادای پدرم بود ک اگر شل میگرفت عوض نمیکردن ... اما جای شکر داره ک تعویض شد و الان درست داره کار میکنه [emoji4]

عجب مملکت دزد بازاریی هست :laughing: برپدر هرچی گرون فروش و دزد لعنت مین برد تعمیریی میدن مردم حروم خوریی تو وجودشون نهادینه شده :laughing:

لینک به دیدگاه

اواژنگ هم از این کارها زیاد انجام میده مخصوصا روی سری X58 مادربردها که همشون مثل نمونه ای که به شما دادن حرارت برد ابی رنگشون را قهوه ای کرده بود و جای اکبند دادن دست مردم با گارانتی

در مورد موس ها و کیبردهای گران قیمت هم این مورد مشاهده میشه....چه میشه کرد تا وقتی قانونی برای مبارزه با این مشکلات وجود نداره....شاید تنها راه نخریدن اجناس از این اشخاص یا شرکتها باشه

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

خدایا به تو پناه میبرم از شر فروشنده های دزد و دغل کار ./

خداروشکر که مشکلت حل شد . :big hug:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اواژنگ هم از این کارها زیاد انجام میده مخصوصا روی سری X58 مادربردها که همشون مثل نمونه ای که به شما دادن حرارت برد ابی رنگشون را قهوه ای کرده بود و جای اکبند دادن دست مردم با گارانتی

در مورد موس ها و کیبردهای گران قیمت هم این مورد مشاهده میشه....چه میشه کرد تا وقتی قانونی برای مبارزه با این مشکلات وجود نداره....شاید تنها راه نخریدن اجناس از این اشخاص یا شرکتها باشه

100% موافقم. چون خودم درگیر 3 تا بورد از همین سری بودم !! 2بار که برام آوردن بدون باکس بودش و تابلو بوشد تعمیری هست. بدون نصب با قانون این مملکت ( همه میدونن چیه ) پسش دادم و آخر سر بار 3 با باکس و پلمپ برام ارسال کردن کلا فرق داشت با اون 2 تا یکی . درسته 1-2 ماهی الاف شدم - ماجرا مربوط میشه به  زمانیکه  Gigabyte GA-X58A-UD7 v1 تازه اومد بود. حرفشونم این بود شکه کلا همه اینطوری هستن و ماله تست های کارخونه هست و روعن فلان میزنن روش اله کنه و بله کنه....  گزارش رو با عکس ها ارسال کردم خود گیگا و گفتن که مشکل داره و باید تعویض بشه و حتی برا خودشونم ایمیل زده بودن، خلاصه کنم اون زمان شخصی به اسم آقای محمد زندیان، ( ان شاءالله همیشه شاد و سلامت باشه ) خیلی کمک و راهنمای حال من بودن. @};- @};-

ویرایش شده توسط AtAgAmEr
لینک به دیدگاه

منم همین بلا با بورد MPower و شرکت ماتریکس سرم اومد . حدود 2 ماه دعوا و ... تا آخر عوضش کردن .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...