رفتن به مطلب

سی پی یو روش نوشته ویتمام کارتنش روش زده میدین مالزی !!!

mka19
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود من یه سی پییو 4790k خریدم چند روز پیش و الان دستم رسید .

روی سی پی یو زده vietnam که نامبرش هست x517a695

روی کارتن نوشته made in malaysia و banch: L421co45

ایا چنین چیزی امکان داره؟

میشه یه عکس از خود سی پی یو و کارتن(قسمت مال کجاست ونامبرش) اینجا بزارین

مرسی از شما دوستان

ویرایش شده توسط mka19
لینک به دیدگاه

درود من یه سی پییو 4790k خریدم چند روز پیش و الان دستم رسید .

روی سی پی یو زده vietnam که نامبرش هست x517a695

روی کارتن نوشته made in malaysia و banch: L421co45

ایا چنین چیزی امکان داره؟

میشه یه عکس از خود سی پی یو و کارتن(قسمت مال کجاست ونامبرش) اینجا بزارین

مرسی از شما دوستان

اکبند خریدین یا کارکرده ؟ ممکنه که باکس مربوط به پردازنده ی دیگه ای بوده باشه  :-?

لینک به دیدگاه

درسته بنده هم دیدم مخصوصا سری خانواده های H3 یا همون HW ساخت ویتنام هیچ مشکلی نداره با خیال راحت استفاده کنید. 

لینک به دیدگاه

اگه کارکرده خریدید دیگه نگم....... :D

دسته 2

یعنی تمام ؟:^(

لینک به دیدگاه

دسته 2

یعنی تمام ؟:^(

عزیزم سخت نگیر حالا چیزی نیست که ، وقتی پردازنده سالم هست دیگه مشکلی که نیست ، جعبشم که زیاد به کار نمیاد مثل جعبه موبایل که نیست زمان فروشش درد سر ساز بشه ، با خیال راحت استفاده کن  :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درسته بنده هم دیدم مخصوصا سری خانواده های H3 یا همون HW ساخت ویتنام هیچ مشکلی نداره با خیال راحت استفاده کنید. 

سی پی یو من ساخت ویئتانمه و شکر خدا بعد حدود 18 ماه استفاده مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

نمیشه گفت کارکردستا... شاید سی پی یو ترای بوده و اومده اینجا رفته تو جعبه یه مدل فروخته شده.

تست کنید ولتاژ و دما و ... اگر اوکی بود که مشکلی نیست استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

دوستان من این سی پی یو رو به عنوان کارتن دار و به ادعای دوستمون 20 روز کارکرد خریدم.چون یه بار رفتم ازش بگیرم رفتیم تا پای واریز ولی ناگهان دوستمون گفت که جعبه نداره.منم گفتم بدونه جعبع به کارم نمیاد .بعد از چند روز گفت جعبش پیدا شد .منم طبق توافق کارتن دار بودن و 20 روز کارکرد(فاکتور نشون دادن)پول رو واریز کردم و تاکید کردم کارتنه خودش هست یا نه.گفتن هست

لینک به دیدگاه

دوستان من این سی پی یو رو به عنوان کارتن دار و به ادعای دوستمون 20 روز کارکرد خریدم.چون یه بار رفتم ازش بگیرم رفتیم تا پای واریز ولی ناگهان دوستمون گفت که جعبه نداره.منم گفتم بدونه جعبع به کارم نمیاد .بعد از چند روز گفت جعبش پیدا شد .منم طبق توافق کارتن دار بودن و 20 روز کارکرد(فاکتور نشون دادن)پول رو واریز کردم و تاکید کردم کارتنه خودش هست یا نه.گفتن هست

قضیه مشکوکه!!! :-?  :-?

لینک به دیدگاه

ماشالله 99 درصده سی پی یو های بازار 20 روز کارکرد و در حد هستن.....

در کل زیاد حساس نشین من خودم تجربه کردم سی پی یو چند سال کارکرد با اک هیچ فرقی ندارن مگر اینکه ولتاژشو تغیر داده باشن که اونم بعیده.

جعبه هم عوض شده ولی اونم مهم نیست با خیال راحت استفاده کنین

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

سی پی یو برای بنده بوده

یه سیستم کامل حدود 22 روز پیش برای خودم خریدم و فاکتور قطعاتشم برای ایشون عکس گرفتم و فرستادم.ولی کارتن کیس و پاور و سی پی یو و پیش فروشنده که دوست داداشم هست مونده بود

بنده کیس رو آوردم و گفتم بعدا میرم کارتنها رو میگیرم.چند روز پیش قرار شد سی پی یو رو بدم به دوستمون که چون کارتنش پیش خودم نبود نشد و معامله بهم خورد

رفتم کارتنهارو تحویل گرفتم و دیگه به اینکه کارتن سی پی یو برای خودش باشه دقت نکردم و دوباره به ایشون پیام دادم که کارتن سی پی یو رو گرفتم.هنوز میخوای یا نه

ایشون گفتن بله و وجه رو واریز کردن

بنده هم سریع سی پی یو رو باز کردم و بسته بندی کردم و صبح زود رفتم پست و ارسال کردم

امروز که دوستمون این قضیه رو گفتن من رفتم پیش اون بنده خدا و گفتن که من چندتا سیستم دیگه هم بستم و شاید کارتنهاش جابجا شده.ولی گفتن کارتنش اصلا ارزشی نداره و اگه مشتری کارتنشو ببره که هیچ اگرم نبره میریزم دور.

بنده که دیدم کاریش نمیشه کرد به دوستمون گفتم اگه راضی نیستی سی پی یو رو با هزینه ی برگشت خودم پس بفرست

ولی ایشون میگن بنده از اینکه کارتن سی پی یو برای خودش نبوده اطلاع داشتم و از قصد فرستادم که این خودش یه تهمت هست

بنده با این سابقه که دارم هیچ وقت نمیام همچین کاری بکنم و خودمو زیر سوال ببرم

واقعا نمیدونم این دوستمون چه فکری پیش خودش میکنه

دیگه تصمیم گیری با شما دوستان

ایشون علاقه دارن که کار به شکایت و آقای حسینی و امتیاز منفی بکشه که من راضی نیستم و میخوام قضیه دوستانه حل بشه

علاوه بر این ایشون با اینکه میدونستن کارتن سی پی یو برای خودش نیست قبل از اینکه به من اطلاع بدن سی پی یو رو بستن روی سیستم خودشون و ازش تست گرفتن و توی لود 100% گذاشتن که این کار ایشون یه نوع سوءاستفاده هست و مدیونی داره!!

ایشون این کارو کردن به بهانه ی اینکه میخواستن اس اس دی خودشون رو که تازه گرفتن تست کنن.

لینک به دیدگاه

امید جون تایید میشه ایشون کار درسته

دوستانه باخودتون حل کنید بهتر عزیزان

لینک به دیدگاه

استارتر عزیز کارتون چه ارزشی داره ؟ شما سی پی یو رو میبندی روی مادربورد تموم -کارتن هیچ ارزش مالی نداره -سخت نگیر -اگه موبایل بود قضیه اش فرق میکرد ولی قطعاتی مثل سی پی یو کارتنش  مهم نیستش برای خودش باشه یا نه

لینک به دیدگاه

امید جون تایید میشه ایشون کار درسته

دوستانه باخودتون حل کنید بهتر عزیزان

آقا رضا شما عزیزی @};-

منم بهشون گفتم.واقعا اطلاع نداشتم

استارتر عزیز کارتون چه ارزشی داره ؟ شما سی پی یو رو میبندی روی مادربورد تموم -کارتن هیچ ارزش مالی نداره -سخت نگیر -اگه موبایل بود قضیه اش فرق میکرد ولی قطعاتی مثل سی پی یو کارتنش  مهم نیستش برای خودش باشه یا نه

والا منم تا الان چندتا سیستم بستم به غیر از کارتن کیس و مادربرد بقیه رو ریختم دور.ایشون اینو بهانه کردن و میگن سی پی یو رو باید به قیمت تری به من بدین

این حرفشون اصلا درست نیست.چون بنده فاکتور کلی سیستم رو بهشون نشون دادم

خودشون دیدن که 1160 تومن پولشو دادم

لینک به دیدگاه

استارتر عزیز کارتون چه ارزشی داره ؟ شما سی پی یو رو میبندی روی مادربورد تموم -کارتن هیچ ارزش مالی نداره -سخت نگیر -اگه موبایل بود قضیه اش فرق میکرد ولی قطعاتی مثل سی پی یو کارتنش مهم نیستش برای خودش باشه یا نه

من الان چه کار بدی کردم .بد کردم میخواستم مطمعن شم سرم کلاه رفته یا نه

من اسمی از کسی هیچ جا به هیچ کس نگفتم که ابروی دوستم نره ولی خودش اومد دست پیشو گرفت

ارزش واقعی یه کالا رو راستی و درستی تو فروش تعیین میکنع

نه یه سری دوستای اقای امیدوار که برای تعیید ایشون تشریف میارن تو تاپیک نظر میدن

ویرایش شده توسط mka19
لینک به دیدگاه

توی تاپیک یکی از دوستان گفتن که جدیدا همه ی سی پی یو هایی که برای فروش میذارن 20 روز کارکرد دارن.

خدمت شما باید بگم که این سی پی یو واقعا 20 روز کارکرد داره و فاکتور خریدش هم موجوده و خریدار دیدن

لطفا این طرز فکرهارو عوض کنید!!

من اسمی از کسی هیچ جا به هیچ کس نگفتم که ابروی دوستم نره ولی خودش اومد دست پیشو گرفت

سابقه ی بنده نشون میده که اصلا اهل این چیزا نیستم

آقا رضا هم فقط فرمودن که دوستانه حلش کنید

بیشتر دوستان بنده رو میشناسن.این اولین باره که این اتفاق افتاده و بنده هم از قصد اومدم توی تاپیک گفتم که دوستان بدونن

موضوع نباید مبهم باشه

لینک به دیدگاه

من اصلا برام مهم نیست چند روز کارکرده .فقط من با کارتن سفادش دادم و تاکید کردم که کارتن خودش باشه که دوستمون لطف کردن یه کارتن دیگه دادن. من متحمل حتی 1000 تومن ضرر نخواهم شد چون که اشتباه رو دوستمون با وجود تاکید من مرتکب شدن.

واینکه لود 100 با برنامه wprim و کولر بسیار خنک سیلور ارو به سی پی یو اسیب میزنه این جای بحث داره :^)

تست فقط برای این بود که من ببینم متحمل چع مقدار ضرر شدم چون وقتی دیدم کارتن خودش نیست گفتم نکنه سی پی یو هم مورد داشته باشه.

بعد تست هم تو جعبش قرار دادم .من از رو صداقت این موضوع رو به دوستمون گفتم و همین خنجری شد علیه خودم.دوستان به یاد داشته باشید هیچوقت راست نگویید.

دوستان لطفا تو این تاپیک پستی نزارید چون شدیدا میگم که برخورد بشه باهاتون.ماجرا از اول با جناب حسینی پیگیری خواهد شد.با تشکر

ویرایش شده توسط mka19
لینک به دیدگاه

من اصلا برام مهم نیست چند روز کارکرده .فقط من با کارتن سفادش دادم و تاکید کردم که کارتن خودش باشه که دوستمون لطف کردن یه کارتن دیگه دادن. من متحمل حتی 1000 تومن ضرر نخواهم شد چون که اشتباه رو دوستمون با وجود تاکید من مرتکب شدن.

واینکه لود 100 با برنامه wprim و کولر بسیار خنک سیلور ارو به سی پی یو اسیب میزنه این جای بحث داره :^)

تست فقط برای این بود که من ببینم متحمل چع مقدار ضرر شدم چون وقتی دیدم کارتن خودش نیست گفتم نکنه سی پی یو هم مورد داشته باشه.

بعد تست هم تو جعبش قرار دادم .من از رو صداقت این موضوع رو به دوستمون گفتم و همین خنجری شد علیه خودم.دوستان به یاد داشته باشید هیچوقت راست نگویید.

دوستان لطفا تو این تاپیک پستی نزارید چون شدیدا میگم که برخورد بشه باهاتون.ماجرا از اول با جناب حسینی پیگیری خواهد شد.با تشکر

البته موضوع جعبه و این مسائل پیرامون مربوط به خریدار و فروشنده هست

تنها در خصوص سلامت پردازنده لازم بذکر

یکی از خوبی های پردازنده نسبت به دیگر قطعات این هست که حالت 0-1 کامپیوتر هست

یعنی یا هست یا نیست...یا سالم یا سالم نیست

حد وسطی بین این موارد نیست

در نتیجه چه پردازنده یک روز کارکرده باشه چه 1 سال تفاوتی در پرفرمنس ارائه میکنه نداره

در نتیجه نیاز نیست از حیث سلامتی پردازنده نگران باشید در صورتی که روی سیستم تست کرده باشید و تست رو به خوبی سپری کرده باشه

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

کاشکی میدونستم به این پستم کی منفی داد تا یه امتیاز مثبت بهش بدم بگم دمت گرم.

دوست من به شما گفتم تاپیک را ادامه ندهید.گزارش برای بسته شدن تاپیک ارسال شده است

با تشکر از همه دوستای گل♡

لینک به دیدگاه

البته موضوع جعبه و این مسائل پیرامون مربوط به خریدار و فروشنده هست

تنها در خصوص سلامت پردازنده لازم بذکر

یکی از خوبی های پردازنده نسبت به دیگر قطعات این هست که حالت 0-1 کامپیوتر هست

یعنی یا هست یا نیست...یا سالم یا سالم نیست

حد وسطی بین این موارد نیست

در نتیجه چه پردازنده یک روز کارکرده باشه چه 1 سال تفاوتی در پرفرمنس ارائه میکنه نداره

در نتیجه نیاز نیست از حیث سلامتی پردازنده نگران باشید در صورتی که روی سیستم تست کرده باشید و تست رو به خوبی سپری کرده باشه

داداش ایشون بعد از اینکه فهمیدن کارتن مال خود پردازنده نیست اینکار کردن

در صورتی که اصلا احتیاجی نبوده و قرار بوده مرجوع کنن

ایشون الان میگه سی پی یو رو از رو سیستم برداشتن و گذاشتن تو کارتنش در صورتی که مطمئن هستم هنوزم روی سیستمشون هست

هنوزم میگم:

مبلغ سی پی یو + هزینه ی پست مرجوعی رو پرداخت میکنم

ایشون سی پی یو رو ارسال کنن و بعد از تست براشون واریز میکنم

1 ریال هم بیشتر پرداخت نمیکنم.چون همه ی دوستان میدونن که بنده کار اشتباهی نکردم

فاکتور خرید رو هم نشونشون دادم

لینک به دیدگاه

داداش ایشون بعد از اینکه فهمیدن کارتن مال خود پردازنده نیست اینکار کردن

در صورتی که اصلا احتیاجی نبوده و قرار بوده مرجوع کنن

ایشون الان میگه سی پی یو رو از رو سیستم برداشتن و گذاشتن تو کارتنش در صورتی که مطمئن هستم هنوزم روی سیستمشون هستهنوزم میگم:

مبلغ سی پی یو + هزینه ی پست مرجوعی رو پرداخت میکنم

ایشون سی پی یو رو ارسال کنن و بعد از تست براشون واریز میکنم

1 ریال هم بیشتر پرداخت نمیکنم.چون همه ی دوستان میدونن که بنده کار اشتباهی نکردم

فاکتور خرید رو هم نشونشون دادم

فاکتور بدون شناسه و کد پردازنده بود. الان فاکتور برای من معتبر نیست

به همون قرانی که همه قبول دارن از رو صواقتم گفتم از سیستم ورداشتم و رو سیستم نیست. این تهمتت باشه جوابشو میگیری.

همه دوستان چیزی نمی دانند.!!! من پول با کارتن ریختم و متهمل ضرر شمایید که تاکید های پی در پی منو نادیده گرفتید

من به دوستمون اعتماد ندارم .پول به حساب یه شخص معتبر واریز خواهد شد ♡

ویرایش شده توسط mka19
لینک به دیدگاه

فاکتور بدون شناسه و کد پردازنده بود. الان فاکتور برای من معتبر نیست

به همون قرانی که همه قبول دارن از رو صواقتم گفتم از سیستم ورداشتم و رو سیستم نیست. این تهمتت باشه جوابشو میگیری.

همه دوستان چیزی نمی دانند.!!! من پول با کارتن ریختم و متهمل ضرر شمایید که تاکید های پی در پی منو نادیده گرفتید

من به دوستمون اعتماد ندارم .پول به حساب یه شخص معتبر واریز خواهد شد ♡

سلام محمدجان.

خب اگه ناراضی هستی سی پی یو رو برا دوستمون پس بفرست و پولت رو بگیر.

ایشون ک راضی هستن....

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...