رفتن به مطلب

مصرف نا متعارف منابع در ویندوزه من ! خواهشا شرکت کنید

sisaco
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوست عزیز این نرم افزار رو دانلود کنید تا از این طریق هم یه بررسی بکنم : http://soft98.ir/internet/177-Teamviewer.html

09022005153 .لطفا یک اس ام خالی بدید

لینک به دیدگاه

اگر فقط توی cod bo3 این مشکل رو دارن سیستمشون هیچ اشکالی نداره

سیستم شما خوبه

بازی ایراد داره

100 در100 ایراد از بازیه
لینک به دیدگاه

دوست عزیز این لینکی که دادم بهتون رو کارهایی که گفته شده رو انجام بدین احتمالا درست بشه.
لینک به دیدگاه

سلام و درود.

شما با این قطعات جدید، به ویندوز 7 روی اوردید؟

من قطعاتی به مراتب قدیمی‌تر از شما دارم، ولی در جال جاضر از ویندوز 10 استفاده می‌کنم!

از نظر من تاریخ مصرف ویندوز 7 دیگه گذشته. منم مثل شما یه همچین مشکلات عجیب رو در ویندوز 7 داشتم (هنگ مداوم یکی از این موارد بود) که با مهاجرت به ویندوز 10 رفع شد. تا الان هم با این ویندوز مشکلی نداشتم و عالی عمل کرده. پیشنهاد من برای رهایی از این مشکل و مشکلاتی که مطمئناََ در آینده برای سیستم شما رخ میده، تعویض سیستم عاملتون به ویندوز 10 هست.

آپدیت: وقتی ویندوز 7 داشتم، بازی BF4 روی سیستم خیلی هنگ میکرد! کلی هم داخل بازی لگ و افت فریم داشتم. نرم‌افزار اوریجین هم مدام هنگ میکرد. اما از وقتی ویندوز 10 نصب شده و به بازی BF4 میپردازم، یکبار هم هنگ نکرد.

این در حالیه که پردازنده من Pentium G3220 هست!!

ویرایش شده توسط مجتبی حیدرزاده
لینک به دیدگاه

وقتی تو حالت سیف مود کاملا سیستم درسته پس مطمعنا ایراد از سرویس های اضافی هستش.

دوستان درست میگن ویندوز 10 بهتره ، این لینکی که بهتون دادم رو اوکی کنین، امتحان که کردید نتیجه رو اعلام کنین بعد دیگه تصمیم با خودتونه که دوباره ویندوز نصب کنین یا نه.

ویرایش شده توسط Mohsenbike
لینک به دیدگاه

وقتی تو حالت سیف مود کاملا سیستم درسته پس مطمعنا ایراد از سرویس های اضافی هستش.

دوستان درست میگن ویندوز 10 بهتره ، این لینکی که بهتون دادم رو اوکی کنین، امتحان که کردید نتیجه رو اعلام کنین بعد دیگه تصمیم با خودتونه که دوباره ویندوز نصب کنین یا نه.

باشه

لینک به دیدگاه

درود

بازی cod bo3 به قول دوستان یکی از بدترین پورتها تو بازی های پیسی سال قبل هستش و نمیشه با اون سیستمو سنجید! در مورد svchost جزو سرویسهای ویندوزه و باید بگردی تو Resource Monitor و سرویسهای در حال اجرا رو غیرفعال کنی! در کل برادر ویندوز 10 بریز و خیال خودتو ر احت کن ...

موفق باشی

لینک به دیدگاه

دوستان مشکل لود سیستم حل شد. من یک بازی نصب کنم ببینیم توی بازی چطوره

لینک به دیدگاه

با توجه به گفته های خودتون، نظر من اینه شما یه عملیو روی دوتا سیستم انجام دادین که باعث این موضوع شده

راستی عکس هایی هم که میزارین رو لطفا توی پست اول بزارین تا دوستان همه رو براحتی بتونن ببینن

مرسی

من میخواستم مستقیم به ویندوز نصبی ایراد بگیرم و این دوست عزیز هم اشاره نزدیک داشته اند

بفرمائید

فایل svchost مشخصا داره منابع رو میمکه من قبلا ویروسش رو داشتم و بصورت کپی و چند تایی بودند !

پیشنهاد میکنم ویندوز تون رو عوض کنید و نرم افزار ها و درایور هایی که یکی یکی بعد ویندوز, نصب میکنی دقت کنی چون سخت افزارتونو عوض کردید مسلما ازون نیست و شما خیلی زود سیستم قبلیتونو رد کردید!چون مشخصا نرم افزاری بوده...

در ضمن دوستان گفتند cod bo3 بازی بهینه و استانداردی نبوده و نیست.

using tapatalk

لینک به دیدگاه

چطوری حل شد؟

لینک به دیدگاه

چطوری حل شد؟

یکی از اون سرویس ها غیر فعال شد .

لینک به دیدگاه

خب پس بالاخره باعث شادمانیمان شد.

حالا منتظرم تا تست بازی و ببینم

اگه برات مقدوره برنامه gpu-z هم بگیری نصب کنی دیگه عالی میشه

.

لینک به دیدگاه

بهترین توصیه ای که می تونم به شما کنم و کار ساز خواهد بود استفاده از دیسک نجات یا Secure Disk شرکت Kaspersky هستش که در حالت Boot اقدام به بررسی هارد دیسک شما کرده و نرم افزارهای مخرب از بین می بره و که باعث می شود Process ها از منابع از سخت افزاری شما بی جهت استفاده می کنند. 

لینک به دیدگاه

خب پس بالاخره باعث شادمانیمان شد.

حالا منتظرم تا تست بازی و ببینم

اگه برات مقدوره برنامه gpu-z هم بگیری نصب کنی دیگه عالی میشه

.

شما از کجا میدونید دارم بازی نصب میکنم. نکنه با دوتا آی دی اینجایید. هاهاااااااااااا

لینک به دیدگاه

شما از کجا میدونید دارم بازی نصب میکنم. نکنه با دوتا آی دی اینجایید. هاهاااااااااااا

خخخخ
لینک به دیدگاه

خودتون تو پست قبلی گفتید دارید بازی نصب میکنید دیگه ! :D

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

من هم چند وقت پیش با سیستمم همچین مشکلی داشتم و احتمال میدم مشکل شما با این کار حل بشه.
مشکل من این بود که گاهی اوقات زمانیکه اصلا با سیستم کار سنگینی نمیکردم و فقط داشتم از نت استفاده میکردم
ناگهان صدای فن cpu زیاد میشد و وقتی به قسمت performance میرفتم هم رم سیستم و هم cpu کاملا مورد استفاده قرار میگرفت که بعدا متوجه شدم بعلت فعال شدن این سرویس هستش(wuauserv )
شما هم یکبار این سرویس رو غیرفعال کنین ببینین تاثیری داره یا نه.

post-16848-0-04744900-1471529169_thumb.png

ویرایش شده توسط 005
لینک به دیدگاه

بنده پست های قبلی رو نخوندم ولی 100 درصد مشکلات شما مربوط به ویندوز قدیمی هست

خود مایکروسافت تا 2 3 سال دیگه قراره پشتیبانی 7 و 8 رو برای پردازنده های جدید قطع کنه

نمیدونم چه اسرایه که همه برای استفاده از 7 دارن

10 نصب کنید هم استور خوبی داره هم رابط کاربریش به سادگی 7 هست اما به سبک مدرن و از لحاظ گیم هم بهتر عمل میکنه...

صرفا بیلد 10586 رو هم نصب کنید(اینی که میگن ویندوز 10 خورنده حجم اینترنت هست درسته ولی برای 10240 بود)این بیلد نهایی که الان دارم به خوبی و پایداری 8.1 هست و در صورت اومدن آپدیت حجم مصرف میکنه نه به طور همیشگی

لینک به دیدگاه

سلام. الان بازی رو اجرا میکنم. بازم گیر کرد ! مصرف پردازنده چسبید روی 100 و گیر میکنه. یه لحظه ول میکنه بر میگرده روی 20 30 درست میشه . باز میچسبه به صد و گیر میکنه

لینک به دیدگاه

سلام. الان بازی رو اجرا میکنم. بازم گیر کرد ! مصرف پردازنده چسبید روی 100 و گیر میکنه. یه لحظه ول میکنه بر میگرده روی 20 30 درست میشه . باز میچسبه به صد و گیر میکنه

درود

عزیز اگه بازم بازی cod bo3 داری تست میزنی اون بازی مشکل داره! منم با 970 همین مشکلو داشتم! یکم تنظیمات گرافیکو بیار پایین و اینکه یه بازی دیگه هم بگیر برای تست!   :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

پیشنهاد می کنم کولینگ داخلی کیس + کولر پردازنده رو تقویت کنید تا گرمای حاصل از فشاری که در موقع لود نرم افزار سنگین (مثل بازی فول اچ دی) بوجود میاد وباعث درگیرشدن CPU & Memory میشه رو دفع بکنه.

لینک به دیدگاه

درود

عزیز اگه بازم بازی cod bo3 داری تست میزنی اون بازی مشکل داره! منم با 970 همین مشکلو داشتم! یکم تنظیمات گرافیکو بیار پایین و اینکه یه بازی دیگه هم بگیر برای تست!   :)

سلام. چشم. الان میرم پس بگیرم تست کنم

درود

پیشنهاد می کنم کولینگ داخلی کیس + کولر پردازنده رو تقویت کنید تا گرمای حاصل از فشاری که در موقع لود نرم افزار سنگین (مثل بازی فول اچ دی) بوجود میاد وباعث درگیرشدن CPU & Memory میشه رو دفع بکنه.

سلام. با نرم افزار همون لحظه چک کردم. دمای گرافیک همون لحظه های که گیر میکرد روی 34 بود ! پردازنده رو هم با cpuz استرس سی پی یو دادم. روی 100 میرفت. ولی راحت کار میکردم. دمای پردازنده هم نهایتا میرفت روی 45

لینک به دیدگاه

شما سیستمت هیچ مشکلی نداره اینکه اینقدر از cpu داره استفاده میشه بخاطر این بازی هست برای منم بازیو که اجرا میکردم cpu usage صد درصد میشد.

این فایلو باز کن

Call of Duty Black Ops III \ Players \ config.ini

بعد مقدار WorkerThreads رو  به 2 تغییر بده.

u3gxg1w8funmmmogn18a.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...