رفتن به مطلب

مصرف نا متعارف منابع در ویندوزه من ! خواهشا شرکت کنید

sisaco
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

شما سیستمت هیچ مشکلی نداره اینکه اینقدر از cpu داره استفاده میشه بخاطر این بازی هست برای منم بازیو که اجرا میکردم cpu usage صد درصد میشد.

این فایلو باز کن

Call of Duty Black Ops III \ Players \ config.ini

بعد مقدار WorkerThreads رو  به 2 تغییر بده.

u3gxg1w8funmmmogn18a.jpg

تشکر رفیق

لینک به دیدگاه

از تمامی دوستانی که توی این تاپیک شرکت کردن تشکر میکنم. عالی بود. جمع بندی میکنیم و به صورت یک پست اول ویرایش شده قرار میدم که بقیه احیانا مثل من گرفتاره همچین موضوعی شدن سیستمشونو به حراج نذارن و یک عده دلال نیان به عناوین اینکه سیستم خیلی ضعیفه. کارت گرافیک آشغاله بیا مفت بدش من و غیره بخوان دلالی کنند. بازم تشکر میکنم. حالا یک بازی دارم دانلود میکنم. تمام شه ببینیم چطور میشه

لینک به دیدگاه

بازی جدید نصب شد بدون کوچکترین مشکلی اجرا شد. برم سراغ جی تی آی حالا :-)

لینک به دیدگاه

سلام داداش ... حالا خوب سیستم تو بالا اومده من پریروز سیستم جمع کردم

Cpu i5 6500

Ram : Geil 3000 16

Bord : Z170 pro gaming

اومدم خونه جنع وردم روشن منیشد این ور اونور خلاصه بردو بردن کارانتی گفتن تعمیریه بردت و از گاراناتی خارج کردن منم بررم مدرن سامانه پارس ی متشی بود و گفت تعطیل شد و شنبه بیا منم ی یاداشت گذاشتم و مین رو گذاشتم میز یارو و ایشالا فردا میرم ی نوشو میخرم ...

ببین اون سیپیو میره رو 100 درصد نگران تباش ینی داره خودشو بوست میکنه رمت هم تونستی 16 کن اما بازم نگران کننده نیس

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام داداش ... حالا خوب سیستم تو بالا اومده من پریروز سیستم جمع کردم

Cpu i5 6500

Ram : Geil 3000 16

Bord : Z170 pro gaming

اومدم خونه جنع وردم روشن منیشد این ور اونور خلاصه بردو بردن کارانتی گفتن تعمیریه بردت و از گاراناتی خارج کردن منم بررم مدرن سامانه پارس ی متشی بود و گفت تعطیل شد و شنبه بیا منم ی یاداشت گذاشتم و مین رو گذاشتم میز یارو و ایشالا فردا میرم ی نوشو میخرم ...

ببین اون سیپیو میره رو 100 درصد نگران تباش ینی داره خودشو بوست میکنه رمت هم تونستی 16 کن اما بازم نگران کننده نیس

پردازنده بره روی 100 یعنی خودش رو داره بوست میکنه ؟!! :blink:  :|

لینک به دیدگاه

پردازنده بره روی 100 یعنی خودش رو داره بوست میکنه ؟!! :blink: :|

اره احتمال زیاد چون سری اسکای لیک تو حالت بوست معروفن که قدرتو زیاد میکنن

لینک به دیدگاه

با سلام

نظر همه دوستان عالی و محترم.ولی سیستم و سی پی یو های جدید سری skylake برای معماری و ساختمان ویندوز 10 طراحی شدن و سخت افزار شما و ویندوز 10 بهترین راندمان و کارایی رو باهم دارن.در ضمن اپدیت درایور ها رو روی ویندوز ده فراموش نکن

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

لینک به دیدگاه

اره احتمال زیاد چون سری اسکای لیک تو حالت بوست معروفن که قدرتو زیاد میکنن

بوست شدن رو درست میفرمایید ولی فکر کردم منظورتون اینه که 100 درصد شدن یعنی بوست شدن پردازنده ، چون به هر حال وقتی به پردازنده فشار میاد خودش بوست میشه و لزومی هم نداره حتما 100 درصد بشه ، 

مورد دیگه ای که هست اینه که این 100 درصد شدن خیلی فرق میکنه ، علت این صد درصد شدن اینه که بازی دچار اختلال در پردازش اطلاعاتش میشه و فشار ناگهانی زیادی رو روی سیستم و پردازنده میاره که حتی پردازنده های قوی تر مثل 6700 هم ممکنه نتونن این میزان فشار ناگهانی رو پردازش و رد کنن ، در کل مشکل از بازی و کرکش بود .

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...