رفتن به مطلب

سوال دو مورد AMD 6950 و Nvidia 560

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

مبخواستم بدونم اين دو كارت كي وارد ايران ميشن و اگه وارد شدن قيمتشون چنده؟؟يا اگه بياد حدوداً قيمتشون چنده؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

6950 که خیلی وقته اومده حدودا 435 تومنه

560 هم تعدادمحدودی وارد شده که فکر کنم 435 تومن باشه

فکر کنم اقای حسینی هر دو رو داشته باشن

لینک به دیدگاه

درود

هر دو تا کارت جز کارتهای خوب محسوب می شن ولی چون 560 تکمیل شده کارت موفق 460 البته با دمای کمتر به نظر می رسه که موفق باشه. ضمنا اگه عجله نداری صبر کن جنسای جدید فکر کنم تا 2 هفته دیگه وارد بشن 560 زیر 400 تومان می شه ...

لینک به دیدگاه

اوه...چرا اینقدر گرون...تا بعد از عید صبر کنم فکر نمیکنید ارزون بشه....مثلاً چند میشه؟؟

اگه ارزونتر بشه میخوام یه دونه 560 بگیرم....

از این 560 های اورکلاک شده هم گیر میاد؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز با توجه به قیمت بازار خرید 6950 خیلی به صرفه تره چون نسبت به 560 قوی تره.

اگر خواستید 6950 بخرید پ.خ بدید تا قیمت فروش رو اعلام کنم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من منظورم این مدل بود: GigaByte 560Ti 1GB SOC

تو بنچمارکهایی که من دیدم خیلی خوب کار کرده و از 6950 هم بهتر بوده

---------------------

قیمت 420تومان برای 6950 خیلی زیاده............

لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز کارتهای oc و soc گاهی کار آیی خیلی بهتر نسبت به کارت مرجع دارن ولی قیمتی که شرکتهای ایرانی روی این کارتها می ذارن گاهی کمر شکن هستش در حالی که قیمت جهانی اون شاید 10 دلار بیشتر از کارت مرجع باشه دلیل اون هم شاید وارد کردن تعداد معدود و انگشت شمار کارت باشد. مثلا مدل asus 460 Ti DirectCuII که کارت فوق العاده قدرتمندی تو اور هست . البته مثل اینکه گارانتی مااتریکس تعدادی کارت MSI twin Frozr II وارد کرده ولی فعلا قیمتهاش بالا هست. من خودم هم قست خرید 560 Ti دارم ولی معقولانه این است که منتظر باشیم قیمت هاش کاهش پیدا کنه . کاهش قیمت ها هم در حدو د 50 و 60 تومان هستش فکر می کنم....8-}

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزيز

من يكي از اقواممون دبي هست...به نظرتون بهتر نيست بگم از اونجا برام بگيره؟؟

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزيز

من يكي از اقواممون دبي هست...به نظرتون بهتر نيست بگم از اونجا برام بگيره؟؟

به نظر من با توجه به هزینه ای که دارید میکنین خریدن این کارتهای گرون قیمت بدون گارانتی ریسکه . من خودمMST 8800 GT گرفته بودم . بعد از 2 ماه کارت سوخت . 300000 ت.مان پول خورده بود . چون گارانتی داشت یه دونه نو به من دادن . اگر بدونه گارانتی خریده بودم 300000 تومان پر میشد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...