رفتن به مطلب

معرفی بهترین شبیه سازهای اندروید بر رو کامپیوتر

naderblue
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان من همه شبیه ساز ها چک کردم از نظر من 

طبقه تست های من پر سرعترین شبیه ساز 

http://www.leapdroid.com/

زمان اجرا برنامه زیر 5 ثانیه می باشد و لودینگ گویا نداره !!!

محیط برنامه اندروید بسیار سریع بدون حتی یک باگ هست 

بهترین برنامه برای بازی های اندروید

LeapDroid

games-in-LeapDroid.png

دومین برنامه 

http://www.droid4x.com/

خیلی سریع و بدون باگ اما کمی در اجرا کند تر از LeapDroid

droid4x

Droid4X_10.jpg

2016_08_19_04h05_22.png

موفق باشید  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

ممنون بابت معرفی. @};-

اینا رو تا حالا ندیده بودم.

من Bluestacks, MEmu , Andy, رو تست کردم و کلا Andy بین اینا بهتر بود و فول UI اندروید هست. با توجه به رایگان بودنش عالی هست. ولی من به سرعت لود و اجرای برنامه توجه نکردم.

لینک به دیدگاه

ممنون بابت معرفی. @};-

اینا رو تا حالا ندیده بودم.

من Bluestacks, MEmu , Andy, رو تست کردم و کلا Andy بین اینا بهتر بود و فول UI اندروید هست. با توجه به رایگان بودنش عالی هست. ولی من به سرعت لود و اجرای برنامه توجه نکردم.

سلام دوست عزیز

بله andy هم چک کردم برنامه خوبی هست من سریع ترین انتخاب کردم شاید andy امکاناتش کامل تر باشه البته در کل

نداشتن باگ در اجرا برنامه ها خیلی مهم هست تست هایی که روی leapdroid  داشتم نظرمو جلب کرد در مورد bluestacks 

به نظرم بدترین برنامه هست هروقت نصبش کردم با مشکل روبرو شدم بعد از bluestacks   من به سراغ nox  رفتم خوب کار میکنه

ولی یکم سنگین و گاهی با گوگل پلی مشکل داشت اما برنامه خوبی بود 

1 هفته ایی هست leapdroid  و droid4x  نصب کردم این دو خیلی خوب هستن از همه لحاظ 

موفق باشی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

بله andy هم چک کردم برنامه خوبی هست من سریع ترین انتخاب کردم شاید andy امکاناتش کامل تر باشه البته در کل

نداشتن باگ در اجرا برنامه ها خیلی مهم هست تست هایی که روی leapdroid  داشتم نظرمو جلب کرد در مورد bluestacks 

به نظرم بدترین برنامه هست هروقت نصبش کردم با مشکل روبرو شدم بعد از bluestacks   من به سراغ nox  رفتم خوب کار میکنه

ولی یکم سنگین و گاهی با گوگل پلی مشکل داشت اما برنامه خوبی بود 

1 هفته ایی هست leapdroid  و droid4x  نصب کردم این دو خیلی خوب هستن از همه لحاظ 

موفق باشی.

و البته فکر می کنم bluestacks  اولین برنامه در این زمینه هست ولی خب واقعا برنامه خوبی نبود اون زمان که من روی PC استفاده می کردم.

لینک به دیدگاه

سپاس

آیا این دو برنامه همه ی امکانات آندروید رو عرضه می کنند؟

لینک به دیدگاه

و البته فکر می کنم bluestacks  اولین برنامه در این زمینه هست ولی خب واقعا برنامه خوبی نبود اون زمان که من روی PC استفاده می کردم.

درود

درسته فکر میکنم بلو استکس اولین برنامه

اون زمان خیلی کند بود الان نسخه های روت شدش به مراتب بهتر شدن

لینک به دیدگاه

سلام ودرود 

برنامه کمی سنگینی هست با وجود برنامه ها جدید حرفی برای گفتن نداره اما بازم خوب هستی بین چند تا اوله 

سپاس

آیا این دو برنامه همه ی امکانات آندروید رو عرضه می کنند؟

سلام سعید جان

همه امکانات اندروید در این برنامه ها دیدم هست امکان خاصی مد نظرت هست؟ تست کنم اگه موردیی هست

درود

درسته فکر میکنم بلو استکس اولین برنامه

اون زمان خیلی کند بود الان نسخه های روت شدش به مراتب بهتر شدن

سلام ارمین جان

بله با اپدیت جدید خیلی بهتر شده اما اینقدر این برنامه ها زیاد هستن که میشه همه رو چک کرد و بهترین انتخاب کرد پیشنهاد میکنم شبیه ساز LeapDroid تست کنید برنامه متفاوتی هست و سبک  هست خیلی

لینک به دیدگاه

درود نادر جان

دسترسی داشتن به محتوای اندروید برای من مهمه. می شه اندروید مجازی رو با pc شبکه کرد؟ همچنین راهی هست که بشه به اعلانهای پیامکها دسترسی داشت؟ و نیز راهی هست که بشه به محتوای گوشی مثل فایلهایی که از طریق واتس آپ و دیگر برنامه ها ارسال می شه دسترسی داشت؟

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

با تشکر از نادر عزیز بخاطر شروع این تاپیک.

آیا امکان نصب و استفاده از اپ ایرانسل روی این شبیه سازها برای استفاده از بسته های ساعتی هست؟

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان عزیز

من هم مثه استارتر عزیزمون اکثر این برنامه هارو تست کردم

اکثرا سنگین هستن و حداقل 4 گیگ رم و یه پردازنده ی 3 هسته ای نیاز دارن تا راحت باشین توی اجرای بقیه برنامه هاتون

برنامه ای هم که دوستمون اشاره کردن و گفتن خیلی سبکه انصافا عالیه اما خب از نظر تایپ کردن اذیت میکنه و یکم باگ داره هنوز نمیشه هر برنامه ای رو روش نصب کرد

الان بهترین شبیه سازی که تا حالا تست کردم این برنامه ست : nox app player

سنگینه اما واقعا سازگاری کامل داره

برنامه هایی مثه Andy و بلو استیک به نظر من اصلا خوب نیستن

چرا خوب نیستن چون واسه سیستم هایی که پردازنده ی قوی ندارن اصلا خوب نیستن و خیلی خیلی سنگینن بخصوص نرم افزار اندی که واقعا نابود میکنه cpu رو

بهترین برنامه ی شبیه ساز به نظر من nox هستش

و هرچیزی رو که فکر کنین میشه روش نصب کرد

درود نادر جان
دسترسی داشتن به محتوای اندروید برای من مهمه. می شه اندروید مجازی رو با pc شبکه کرد؟ همچنین راهی هست که بشه به اعلانهای پیامکها دسترسی داشت؟ و نیز راهی هست که بشه به محتوای گوشی مثل فایلهایی که از طریق واتس آپ و دیگر برنامه ها ارسال می شه دسترسی داشت؟

در مورد شبکه کردن و اعلان پیامکها تست نکردم تا حالا اما در مورد مورده سوم بله دسترسی کامل دارین چون یه پوشه ساخته میشه توی رایانه و هرچی که دانلود کنین یا بخوایین سیو کنین میره توی اون پوشه

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

درود 

من leapdroid رو نصبیده‌ام. با شناسه‌ی گوگل همگام‌سازی کرده‌ام، ولی فهرست اشخاص خالی‌ه. به علاوه نمی‌دونم حافظه‌ی اندروید مجازی کجاست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...