رفتن به مطلب

سيستم I7 6700 قدرتمند زيبا

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

سیستم روز گذشته توسط بنده خریداری شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اینم یکی از شیرینترین خریدهای  سال  ;)

به واقع همه قطعات مناسب و به قیمت بود و پرت نداشت توش  :D

مبارک باشه  :)

خواستی پاورش را بفروشی یه ندا به من بده لطفا :lol:  @};-

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

درود

پس ما هم مثل بقیه سرکار بودیم دیگه :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا قبل اینکه ما پیشنهاد بدیم کسی جرات نمی کرد پیشنهاد بده، ما که ریسک کردیم همه شدن خریدار!

سه شنبه صبح ساعت 9 برای این آقا مبلغ 2 میلیون تومن بیعانه واریز شد و قرار شد بقیه مبلغ وقتی که برگشتن خونه واریز بشه،  اما یکی از "کسبه مشهد نشین فروم" وسوسه اشون کردن بیا ظرف یک هفته 6.5 برات میفروشم! (لابد در راه رضای خدا دیگه نه که فضا معنویه)

ایشون هم با گذشت 2 روز دبه کردن نه آقا نمیدم بیا پولت رو بدم! به همین سادگی. انگار پول رو نمیتونستم خودم نگه دارم دادم ایشون نگه داره یه وقتی بلایی سرش نیاد.

جالبه یهو همه بعد پیشنهاد بنده خریدار شدن! 

حالا زوایای دیگه ماجرا بماند......

خجالت هم چیز خوبیه ...

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا قبل اینکه ما پیشنهاد بدیم کسی جرات نمی کرد پیشنهاد بده، ما که ریسک کردیم همه شدن خریدار!

سه شنبه صبح ساعت 9 برای این آقا مبلغ 2 میلیون تومن بیعانه واریز شد و قرار شد بقیه مبلغ وقتی که برگشتن خونه واریز بشه،  اما یکی از "کسبه مشهد نشین فروم" وسوسه اشون کردن بیا ظرف یک هفته 6.5 برات میفروشم! (لابد در راه رضای خدا دیگه نه که فضا معنویه)

ایشون هم با گذشت 2 روز دبه کردن نه آقا نمیدم بیا پولت رو بدم! به همین سادگی. انگار پول رو نمیتونستم خودم نگه دارم دادم ایشون نگه داره یه وقتی بلایی سرش نیاد.

جالبه یهو همه بعد پیشنهاد بنده خریدار شدن! 

حالا زوایای دیگه ماجرا بماند......

خجالت هم چیز خوبیه ...

سلام 

خوب تا حدی هم خودتون مقصر هستید .

وقتی شما با این بنده خدا توافق خرید را انجام داده بودید و مبلغی واریز کرده بودید باید همان موقع تو تاپیک منعکس میکردید واز فروشنده هم میخواستید که در تاپیک اعلام کنند و قطعا با این کار شاید نتیجه این نمیشد.

وقتی تمایل به معامله در پی ام دارید بروز این داستانها طبیعی هستند مخصوصا وقتی فروشنده سابقه خرید و فروش نداشته باشه و به نوعی شناخته شده نیست.

حالا باز هم خیلی بد نشده و مورد داشتیم که یک نفر تو پی ام یه سری قطعه را به چند نفر فروخته و به دلیل اینکه در تاپیک اعلام نشده بوده همواره دوستان تو پی ام اقدام به خرید میکردندو خوشحال هم بودند =))

در کل همه اینها تجربه هست  :)

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

درود بر مهرتان

اين سيستم ٤ ماه خريدارى شده .

Cpu : i7 6700

Main : asus z170 pro gaming

Ram : avexer 4 * 4 16 g 2800 ddr4

Ssd : samsong 850 pro 256g *2 ٢عدد

Ssd : samsong 950 pro m.2 256g

Case : corsair 760 t

Monitor : mx 27 asus ips

Fan cpu : cooler master v8gts

Muse key : microsoft

٦ عدد فن corsair led red

Dvd pioner

Led case : deepcool

Vga : 970 astrix asus

Front panel : Asus

Power avga 850 madular

تعويض فقط با گوشى ايفون اكبند دارم ... با وسيله ديگه اى تعويض ندارم ....

سوالى بود در تلگرام در خدمت هستم

سپاس ...

قيمت 5500000

هراه با ميز و صندلى رايگان

09394407979

در صورت وجود جعبه ها و لوازم با واسطه لیون خریدارم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

خوب تا حدی هم خودتون مقصر هستید .

وقتی شما با این بنده خدا توافق خرید را انجام داده بودید و مبلغی واریز کرده بودید باید همان موقع تو تاپیک منعکس میکردید واز فروشنده هم میخواستید که در تاپیک اعلام کنند و قطعا با این کار شاید نتیجه این نمیشد.

وقتی تمایل به معامله در پی ام دارید بروز این داستانها طبیعی هستند مخصوصا وقتی فروشنده سابقه خرید و فروش نداشته باشه و به نوعی شناخته شده نیست.

حالا باز هم خیلی بد نشده و مورد داشتیم که یک نفر تو پی ام یه سری قطعه را به چند نفر فروخته و به دلیل اینکه در تاپیک اعلام نشده بوده همواره دوستان تو پی ام اقدام به خرید میکردندو خوشحال هم بودند =))

در کل همه اینها تجربه هست  :)

درود و عرض ادب

وقتی برای طرف 2 میلیون تومن بیعانه و 3 روز (هنوز پس ندادن) اهمیت نداره، اعلام تو تاپیک که دیگه بی معنیه باز همین کارو میکردن چه فرقی میکنه

کار ایشون عرفاً و اخلاقاً و حتی شرعاً ایراد داره

اما من فکر میکنم مشکل نه خود ایشون بیشتر برخی از کسبه محترم هست.

جدیداً مد شده به طرف پیشنهاد خرید به قیمت تاپیک/فوری/ بالاتر میدن بعد که ختم تاپیک برگزار شد و مشتری پرید، میگن حالا 20 30 درصد کمتر بده ببرم (دقیقاً برا خودم پیش اومده)

این ماجرا تموم شده است، پول مارو پس بدن ایشالا بیشتر بفروشن @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود و عرض ادب

وقتی برای طرف 2 میلیون تومن بیعانه و 3 روز (هنوز پس ندادن) اهمیت نداره، اعلام تو تاپیک که دیگه بی معنیه باز همین کارو میکردن چه فرقی میکنه

کار ایشون عرفاً و اخلاقاً و حتی شرعاً ایراد داره

اما من فکر میکنم مشکل نه خود ایشون بیشتر برخی از کسبه محترم هست.

جدیداً مد شده به طرف پیشنهاد خرید به قیمت تاپیک/فوری/ بالاتر میدن بعد که ختم تاپیک برگزار شد و مشتری پرید، میگن حالا 20 30 درصد کمتر بده ببرم (دقیقاً برا خودم پیش اومده)

این ماجرا تموم شده است، پول مارو پس بدن ایشالا بیشتر بفروشن @};-

در اینکه کار ایشون و اون کسبه که میگید ایراد داره شکلی نیست و همه جوره زیر سئوال هست .

و اون مواردی هم که گفتم شاید درصد اینجور مشکلات را کم میکنه و راه کار 100% نیست ولی خوب تا اونجا که میشه باید کارهائی که درصد بروز این مشکلات را کم میکنه انجام داد دیگه یعنی من خودم همیشه این کارها را میکنم و بقیشم دیگه فقط با خداست  :D

انشالله که مشکل حل بشه و .... :)

لینک به دیدگاه

فدا سرت خبات جان مردو از حرف زدنش باید شناخت یکی حرف میزنه عمل میکنه  یکی هم حرف میزنه خلافش رو میکنه شما واسه ما ثابت شده ای خبات خان اشکال از نظر تنگی بعضی از دوستانه

خاله زنک بازی وارد معامله میشه همین میشه دیگه 

باید این بند هم به قوانین اضافه بشه که وقتی دیر شد یا نتونستی یا کسی قبل از تو رزرو کرد به هر وسیله ای و هر راهی شده معامله دیگری رو بهم نزن عجب وقعا بعضی خاله زنک هستن

لینک به دیدگاه

خوشبحال خریدار. این چیزی که من دیدم خود کامپیوتر که حداقل 7 می ارزه اون صندلی که فکرر نکنم زیر یک تومن باشه من بودم زیر 8 نمیدادمش

لینک به دیدگاه

خوشبحال خریدار. این چیزی که من دیدم خود کامپیوتر که حداقل 7 می ارزه اون صندلی که فکرر نکنم زیر یک تومن باشه من بودم زیر 8 نمیدادمش

الان که شما نیستی! چرا تو فضای مجازی هر کسی احساس میکنه هر چی به ذهنش میرسه به دهن بیاره اما توی فضای واقعی کلی سبک و سنگین میکنه؟!

لینک به دیدگاه

الان که شما نیستی! چرا تو فضای مجازی هر کسی احساس میکنه هر چی به ذهنش میرسه به دهن بیاره اما توی فضای واقعی کلی سبک و سنگین میکنه؟!

مگه فروخته نشده؟ من خواستم به خریدار فقط تبریک بگم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...