رفتن به مطلب

سلام دوستان لطفا کمک کنید اطلاعاتم داره از دستم میره

BELOTI_69
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه عزیزان

من دوتا هارد با یه اس اس دی دارم

دوتا هارد وسترن 1 ترا یکی بلو و یکی بلک

مشکلم اینجاست که دیروز ویندوز 7 داشتم و قشنگ با دوتا هارد کار میکردم

اما الان رفتمو دستم بشکنه ویندوز 10 رو نصب کردم

خلاصه نصب کردم الان هر کاری میکنم نه رو ویندوز 10 نه رو 7 نه رو ایکس پی اون هارد بلو بالا نمیاد حالا جالب اینه ویندوز هارد رو میشناسه حتی داخب بوت هم مشکلی نداره

اما درایوا ها رو نشون نمیده

لطفا کمک کنیییییییییددددددد تورو خدا

لینک به دیدگاه

برو تو قسمت disk management  ببین هاردتو اونجا نشون میده یا نه . بعد اگه نشون داد کلیک راست کن و از گزینه     change drive letter and paths   یه  اسم اختصاص بده به درایو

ویرایش شده توسط behrooz3229
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

جای نگرانی وجودنداره،توی پنجره Disk managment قسمت پایین روی درایو مخفی شده که درقسمت اکسپلوررویندوزhidden شده رایت کلیک کرده وگزینه chang drive later and paths رو انتخاب و add رو کلیک و اوکی کنید تا به لیست درایوها اضافه بشه، بعد میتونید ازهمون قسمت برای مرتب سازی درایواتون استفاده کنید ^_^

لینک به دیدگاه

چشممم بزارید امتحان کنم

این صفحه وجود داره ولی هارد رو نیست با نرم افزار MINI TOOL درایوها و ÷وشهای هارد رو هم هست ولی درایو ها رو نشون نمیده

الان هارد بلک رو جدا کردم

اینم ببنید

ای خدا ببین چه به روزمون اومد

؟

سلام

جای نگرانی وجودنداره،توی پنجره Disk managment قسمت پایین روی درایو مخفی شده که درقسمت اکسپلوررویندوزhidden شده رایت کلیک کرده وگزینه chang drive later and paths رو انتخاب و add رو کلیک و اوکی کنید تا به لیست درایوها اضافه بشه، بعد میتونید ازهمون قسمت برای مرتب سازی درایواتون استفاده کنید ^_^

انجام دادم نشد دوست گلم

post-16375-0-06681300-1471798147_thumb.jpg

post-16375-0-27639900-1471798401_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چشممم بزارید امتحان کنم

این صفحه وجود داره ولی هارد رو نیست با نرم افزار MINI TOOL درایوها و ÷وشهای هارد رو هم هست ولی درایو ها رو نشون نمیده

اینم ببنید

؟

هردوتاهارد رو به ساتای 1 و2 اصلی متصل کنید تا توسط ویندوز شناسایی بشن بعد برای دیتکت شدن درایوی که توی اکسپلوررنشون نمیده توی دیسک منیجمنت طبق پست قبلی که گفتم عمل کنید. البته قبل اینکارا ابتدا شات دان کنید بعد....

لینک به دیدگاه

دوستان توروخدا کمکم کنید دارم دق میکنم اینو ببینید درایوها هستن با همه چیزش اما فقط نشون نمیده

هردوتاهارد رو به ساتای 1 و2 اصلی متصل کنید تا توسط ویندوز شناسایی بشن بعد برای دیتکت شدن درایوی که توی اکسپلوررنشون نمیده توی دیسک منیجمنت طبق پست قبلی که گفتم عمل کنید. البته قبل اینکارا ابتدا شات دان کنید بعد....

الان امتحان میکنم

post-16375-0-05341900-1471798851_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

چشممم بزارید امتحان کنم

اینم ببنید

؟

انجام دادم نشد دوست گلم

هارد بلوی شما در ویندوز قبلی تبدیل به Dynamic شده، و در ویندوز جدید قابل دسترس نیست، از Disk Managmant روی هارد که اینجا Disk0 هست، کلیک راست، بعد Import Foreign Disks " و تمام.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برنامه Media recovery رو چرانصب کردین مگه حذف شدن که میخایین ریکاوری کنین!! :D

2 بار طی دوروز گذشته ویندوز 10 تعویض کردم درهردو حالت یکی از درایوهای ویندوز بصورت hidden درمی اومد که با دستور فوق(اشاره به پست قبل) همه چیز اوکی شد.بهتره همین کارو انجام بدید. :)

لینک به دیدگاه

هارد بلوی شما در ویندوز قبلی تبدیل به Dynamic شده، و در ویندوز جدید قابل دسترس نیست، از Disk Managmant روی هارد که اینجا Disk0 هست، کلیک راست، بعد Import Foreign Disks " و تمام.

یااااااااااااااااااااااااا امام حسیننننننننننننننننننننننننن اومددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددددد بالا درایوا وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای ممنونم دوست عزیزززززززززززززززززززززززززززززززززز از همتون ممنونم  خیلییییییییییییییییی آقایییییییدددددددددد

خدا از بزرگی کمتون نکنهههههههههه مرسیننننننننننننننننن بچه ها

دم همتون گرم خدا خیرتون بده خیلی خوشحالم کردین  اینشالا خدا همیشه دلتون رو شاد نگه داره از همه عزیزان ممنونم درست شد

برنامه Media recovery رو چرانصب کردین مگه حذف شدن که میخایین ریکاوری کنین!! :D

2 بار طی دوروز گذشته ویندوز 10 تعویض کردم درهردو حالت یکی از درایوهای ویندوز بصورت hidden درمی اومد که با دستور فوق(اشاره به پست قبل) همه چیز اوکی شد.بهتره همین کارو انجام بدید. :)

چییییییییی بگم والا دوست گل بدجور رفتم تو فکر آخه خیلی اطلاعات دارم

post-16375-0-76581900-1471799645_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

خدارو شکر. درایوه XXX تو حلقم . 

ویرایش شده توسط sisaco
لینک به دیدگاه

برو تو قسمت disk management  ببین هاردتو اونجا نشون میده یا نه . بعد اگه نشون داد کلیک راست کن و از گزینه     change drive letter and paths   یه  اسم اختصاص بده به درایو

خیلیم عالی

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
در در 1395/05/31, 20:38:41، BELOTI_69 گفته است :

سلام به همه عزیزان

من دوتا هارد با یه اس اس دی دارم

دوتا هارد وسترن 1 ترا یکی بلو و یکی بلک

مشکلم اینجاست که دیروز ویندوز 7 داشتم و قشنگ با دوتا هارد کار میکردم

اما الان رفتمو دستم بشکنه ویندوز 10 رو نصب کردم

خلاصه نصب کردم الان هر کاری میکنم نه رو ویندوز 10 نه رو 7 نه رو ایکس پی اون هارد بلو بالا نمیاد حالا جالب اینه ویندوز هارد رو میشناسه حتی داخب بوت هم مشکلی نداره

اما درایوا ها رو نشون نمیده

لطفا کمک کنیییییییییددددددد تورو خدا

سلام اگر اطلاعات هارد مهمه خودت روی هارد کار نکنید ببرید مراکز تخصصی هارد تا اطلاعات رو ریکاوری کنند اکثرآدمهایی که ویندوز نصب میکنند این مشکل براشون پیش میاید پس خودتون نمیتوانیید اطلاعات هارد را برگردانید آنهایی که میخواهند کمکتون کنند سر رشته ای از هارد ندارند چون هارد متخصص خودشو دارد توجه کنید که با کارهای شما ممکنه برای همیشه اطلاعات خودتونو از دست بدهید مثل کانون بازیابی اطلاعات 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...