رفتن به مطلب

حل شد ، لطفا تاپیک بسته شود : گوشیم انلاک نمیشه !

فرـشاد
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

عرض ادب دوستان 

من android system ui رو اشتباها اپدیت کردم ! الان پترن رو که میزنم صفحه باز میشه و برنامه ها میاد اما درجا ارور unfortunately system ui stoped working میده و صفحه همینجوری میمونه تا لاک بشه !!! توی سیف مود هم همینه ! 

از طرفی هم گوگل اکانتم به هیچ وجه روی کامپیوتر باز نمیشه !!! ارور میده که گوگل نتوانست هویت شما رو تشخیص دهد ! 

راهی / برنامه چیزی نیست که بشه گوشی کلا ریست بشه ! اطلاعتش برام مهم نیست 

اپدیت : گوشی رو خاموش کردم بعد دکمه ولوم پایین و پاور گرفتم بعد رفت توی دانلود مود بعد گرینه فکتوری ریست رو انتخاب کردم ! الان منتظر نتیجه ام ! انشالله که حل بشه  :)

نتیجه رو اعلام میکنم 

ویرایش شده توسط فرـشاد
لینک به دیدگاه

اگر فکتوری ریست انجام دادید که معمولا این مشکل برطرف میشه . فقط گوشی بزارید کنار حدود 10 دقیقه طول میکشه تا بیاد بالا.

اگر رو ارم htc گیر کرد بعد از 10 دقیقه بالا نیومد باید فلش بشه.

لینک به دیدگاه

دوستان در کمال ناباوری :-?  :-?  :-?  :-?  گوشی فکتوری ریست شد و خیلی راحت بالا اومد ! هیچ مشکلی هم نداره !!! فقط اندروید به امنیت اعتقادی هم داره ؟؟؟  :laughing:  :laughing:  :laughing:  داشتم به این فکر میکردم که اگه دزد این گوشی رو میزد با یه فکتوری ریست ازش استفاده میکرد در صورتی که گووشی های ایفون اصلا همچین کاری باهاشون امکان پذیر نیست و حتی من شنیدم گوشی های ایفون 6 و 6اس که از اخرین نسخه ios بهره مند باشند - اگر دزدیده بشن حتی قطعات  داخلشون هم بدرد ایفون های دیگه نمیخورن و فقط ممکنه باتری و قاب و صفحه نمایششون قابل اسقاط باشه  :-?  :-?  :-?  

لینک به دیدگاه

دوستان در کمال ناباوری :-?  :-?  :-?  :-?  گوشی فکتوری ریست شد و خیلی راحت بالا اومد ! هیچ مشکلی هم نداره !!! فقط اندروید به امنیت اعتقادی هم داره ؟؟؟  :laughing:  :laughing:  :laughing:  داشتم به این فکر میکردم که اگه دزد این گوشی رو میزد با یه فکتوری ریست ازش استفاده میکرد در صورتی که گووشی های ایفون اصلا همچین کاری باهاشون امکان پذیر نیست و حتی من شنیدم گوشی های ایفون 6 و 6اس که از اخرین نسخه ios بهره مند باشند - اگر دزدیده بشن حتی قطعات  داخلشون هم بدرد ایفون های دیگه نمیخورن و فقط ممکنه باتری و قاب و صفحه نمایششون قابل اسقاط باشه  :-?  :-?  :-?  

آیفون رو میشه یه هزینه بدی از 600 تا 1 تومن متغیر اپل آیدی که رو گوش ست هستو قفل icloud شو بر می دارن...

اندوری هم نسخه های جدیدش یه حرکاتی برای منوی ریکاور زده ... البته بیشتر به سازنده ی گوشی ربط داره که چه کار بکنه برای ریکاوری و این حرفا ... مثلا گوشی های سونی کلا منوی ریکاوری نداره...

+

طرف اول باید گوشی رو ریست کنه که دیگه اطلاعات شخصی چیزی روی گوشی نمیمونه که بخواد اطلاعات به خطر بیفته...

اون چیزی هم که شنید بیشتر شبیه این حرفای که فروشنده ها می زنن که یه جنسی رو بکنن تو پاچه ملت...

ویرایش شده توسط crash
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...