رفتن به مطلب

مقایسه RX 480 با GTX 1060 در No Mans Sky

Recommended Posts

:clapping: بسیار عالی

من که کلا اسلاید شو دیدم تو بازی... =))

-----------------------------

ممنون بابت تاپیک. ولی عکسها بزرگ نمیشن

تو منو راست کلیک  open image in new tab  @};-

لینک به دیدگاه

:clapping: بسیار عالی

من که کلا اسلاید شو دیدم تو بازی... rolling%20on%20the%20floor.gif

-----------------------------

تو منو راست کلیک  open image in new tab  @};-

اگه اینجوره ادم با 200 دلار بجای 480 میره 1060 3گیگ میخره. تازه کم مصرف و خنک تره. درسته 3 گیگش یکم ضعیف تره ولی باز هم فک میکنم از 480 قوی تره
لینک به دیدگاه

مشخصه استودیو که تنها 15 کارمند داره توانایی ارائه یه پورت درست و حسابی رو نداره و منابع کم رو هم صرف بهینه سازی روی کارت های شرکتی کرده که سهم بیشتری از بازار در اختیار داره

به هر حال هیچکس به خاطر NO man's sky کارت گرافیک نمیخره بنچمارک های Deus ex. Battefield 1 و Gears of War 4 همه چیز مشخص میکنه

post-22601-0-64843200-1471846010_thumb.png

بالاخره 380X به 970 رسید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشخصه استودیو که تنها 15 کارمند داره توانایی ارائه یه پورت درست و حسابی رو نداره و منابع کم رو هم صرف بهینه سازی روی کارت های شرکتی کرده که سهم بیشتری از بازار در اختیار داره

به هر حال هیچکس به خاطر NO man's sky کارت گرافیک نمیخره بنچمارک های Deus ex. Battefield 1 و Gears of War 4 همه چیز مشخص میکنه

attachicon.gifdem_1920_11_2.png

بالاخره 380X به 970 رسید

این همون کاهش کارایی انویدیا ، پارسال بحث سر این بود که 970 از 390 قویتره اما الان داره با 380x رقابت میکنه !

محبوب ترین کارت استیم ، الان شده محبوب ترین کارت آشغالدونی ، بازارچه پر شده بود از کارتهای سری 900 مخصوصا 970

اگه اینجوره ادم با 200 دلار بجای 480 میره 1060 3گیگ میخره. تازه کم مصرف و خنک تره. درسته 3 گیگش یکم ضعیف تره ولی باز هم فک میکنم از 480 قوی تره

یه بازی هم ملاک نیست ، ملاک اصلی دایرکس 12 و ولکان هستش

عکسهای بازی ، معلومه بازیه شاخیه :D

فکر نکنم کسی بازی کنه !!!

اطلاعات بیشتر : http://www.downloadha.com/game/no-mans-sky/

No-Mans-Sky-screenshots-02-small.jpgNo-Mans-Sky-screenshots-01-small.jpgNo-Mans-Sky-screenshots-06-small.jpgNo-Mans-Sky-screenshots-03-small.jpgNo-Mans-Sky-screenshots-04-small.jpg

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

بالاخره 380X به 970 رسید ߘ

نگا 970 خخخ

تازه این dx 11 هستش.....

لینک به دیدگاه

نگا 970 خخخ

تازه این dx 11 هستش.....

این چه بنچمارکیه که 290x از 980 بیشتر فریم داده؟ :laughing:

یچی درست پیدا کن نه این بازی های عتیقه

لینک به دیدگاه

این چه بنچمارکیه که 290x از 980 بیشتر فریم داده؟ :laughing:

یچی درست پیدا کن نه این بازی های عتیقه

گناهش گردن اونیه که بنج مارک گذاشته :D
لینک به دیدگاه

چيزي به اسم كاهش كارايي كارت هاي انويديا نداريم . بلكه بعد اينكه نسل كارت هاي گرافيك عوض ميشه اي ام دي تازه يادش ميوفته درايوراش رو بهينه كنه و از توان خامي كه هرز مي رفته استفاده كنه . اينكه قبلا دو كارت ٩٧٠ با٣٩٠ رقيب هم بودن الان ٣٨٠ ايكس نزديك شده به ٩٧٠ ربطي به كاهش كارايي ٩٧٠ نداره بلكه اي ام دي داره با درايوراي بهتر پرفورمنس كارتاش رو بالا مي بره . انويديا از همون اول درايوراش بهينه هستن و قرار نيست در آينده معجزه اي رخ بده جدا از اينكه اين بنچ مارك يه بازي بوده و ملاك قرار دادن بنچمارك بك بازي منصفانه نيست وگرنه هر كدوم از شركت ها تو بازي هاي خاص خودشون خوب عمل مي كنن . مهم پرفورمنس كلي كارت در مثلا ده بازي تاپ و پرطرفدار هستش .

لینک به دیدگاه

چيزي به اسم كاهش كارايي كارت هاي انويديا نداريم . بلكه بعد اينكه نسل كارت هاي گرافيك عوض ميشه اي ام دي تازه يادش ميوفته درايوراش رو بهينه كنه و از توان خامي كه هرز مي رفته استفاده كنه . اينكه قبلا دو كارت ٩٧٠ با٣٩٠ رقيب هم بودن الان ٣٨٠ ايكس نزديك شده به ٩٧٠ ربطي به كاهش كارايي ٩٧٠ نداره بلكه اي ام دي داره با درايوراي بهتر پرفورمنس كارتاش رو بالا مي بره . انويديا از همون اول درايوراش بهينه هستن و قرار نيست در آينده معجزه اي رخ بده جدا از اينكه اين بنچ مارك يه بازي بوده و ملاك قرار دادن بنچمارك بك بازي منصفانه نيست وگرنه هر كدوم از شركت ها تو بازي هاي خاص خودشون خوب عمل مي كنن . مهم پرفورمنس كلي كارت در مثلا ده بازي تاپ و پرطرفدار هستش .

یکمی مخالفم چون کارت های nvidia بین خودشون این اتفاق میوفته و ربطی به amd نداره.

مثلا تو بعضی از بازی ها 950 از 770 780ti هم جلو افتاده

لینک به دیدگاه

یکمی مخالفم چون کارت های nvidia بین خودشون این اتفاق میوفته و ربطی به amd نداره.مثلا تو بعضی از بازی ها 950 از 770 780ti هم جلو افتاده

نياز به مخالف نيست دوباره شما مقايسه كرديد كه خارج از گفته منه . مقايسه كردن تنها پيشرفت اون ها نسبت به هم رو مشخص مي كنه نه عمل كرد خود كارت . كاهش كارايي مشخصه يني ، كارت به مرور زمان نسبت به قبل خودش بدتر عمل كنه كه هيچ وقت نميشه با مقايسه دو كارت اين رو فهميد . اين يه حرف منطقي هست و صرفا به اين موضوع هم ربط نداره و يه چيز كليه . ضمنا كاملا طبيعيه . نسل جديد تر ، معماري جديدتر و خوب مشخصه معماري جديدتر بهتر عمل مي كنه و بهتر بهينه ميشه. بحث من عملكرد كلي يه كارت نسبت به خودشه در طول زمان هستش . خيلي دقيق تر بگم كاهش كارايي معنادار و سيستماتيك در يك كارت انوديا با درايورهاي مختلف وجود نداره .

تمام حرف حديثا بخاطر مقايسه هستش و مقايسه كردن عملكرد مطلق يه كارت رو نشون نميده . هركس ميگه نشون ميده حرف غير منطقي زده و منطقش با عقل جور در نمياد .

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

یکمی مخالفم چون کارت های nvidia بین خودشون این اتفاق میوفته و ربطی به amd نداره.

مثلا تو بعضی از بازی ها 950 از 770 780ti هم جلو افتاده

به نظر من اول این بنچمارکو پاک کنین این عامل همه مشکلات :D

بعد من تا الان ندیدم حتی 290 نزدیک 970 بشه چه برسه 380! ولی با بازی ها موافقم یعنی دیدم که 480 تو بازی مثل HITMAN 6 نزدیک Titan فریم داده که این برمیگرده به سازنده بازی که رو چه کارت هایی این بازی رو بهینه کرده و گرنه 970 هنوز هم از 480 قوی تره!(البته تو بنچمارک های درست!) حالا پیدا میکنم میزارم :)

لینک به دیدگاه

با این مورد موافقم چرا که قدرت 970 یا یک نوع کارت که تولید شده نه کم میشه نه زیاد و ثابت هست

بلکه درایو هست که میزان قدرتش رو بهبود می بخشه

اما متاسفانه این روند انویدیا که به خریداران کارت هاش بها نمیده جالب نیست و بعد از ورود یک سری جدید مصرف کنندگان و خریداران رو فراموش میکنه

کاملا در عجبم سایت wccftech با چه هدفی اقدام به بنچ گیری و ارائه نتایج این دو کارت کرد در این بازی -_-

بازی که تنها باید خوش شانس باشی تا اجرا بشه :clapping:

لینک به دیدگاه

بالاخره 380X به 970 رسید 

درکل ولی بهینه سازی Deus ex برای هر دو رقیب فاجعست . سازندها یکم از id software یاد بگیرن دووم تو کارت میان رده هم خوب فریم میده  حتی در رزولوشن  4k 

5pt1_untitled_thumb.png

ویرایش شده توسط flanker993
لینک به دیدگاه

با این مورد موافقم چرا که قدرت 970 یا یک نوع کارت که تولید شده نه کم میشه نه زیاد و ثابت هست

بلکه درایو هست که میزان قدرتش رو بهبود می بخشه

اما متاسفانه این روند انویدیا که به خریداران کارت هاش بها نمیده جالب نیست و بعد از ورود یک سری جدید مصرف کنندگان و خریداران رو فراموش میکنه

کاملا در عجبم سایت wccftech با چه هدفی اقدام به بنچ گیری و ارائه نتایج این دو کارت کرد در این بازی -_-

بازی که تنها باید خوش شانس باشی تا اجرا بشه :clapping:

دوست عزيز اينكه بها ميده يا نه رو من نمي دونم و درموردش صحبت نمي كنم . انويديا معمولا از همون ابتدا كه كارت هاش رو عرضه مي كنه درايوراش بهينه هستند بخاطر همين هم هست با اينكه كارت هاي انويديا توان خام كمتري داره نسبت به كارت هاي هم رده اي ام دي اما در گيم ها در يه حد عمل مي كنن كه اين نشون دهنده بهينه بودن درايور هستش . اين احتمال هم هست كارت هاي نسل قبل انوديا بعد از يكي دو سال درايور دادن به حداكثر بهينه شدن رسيدن و قرار نيست با دادن درايورهاي جديد افزايش كارايي محسوس ديده بشه. از اون طرف اي ام دي به علت اينكه نمي خواد از انوديا عقب بيوفته كارت هاش رو زود عرضه مي كنه با توان پردازشي خام بيشتر اما با بهينه بودن كمتر درايور بعد به مرور زمان درايوراي بهتري ميده و خوب نتيجه اش افزايش پرفورمنس كلي كارتهاش هستش . شايد يه سال اي ام دي كارتهاش رو ديرتر عرضه كنه از همون اول درايوراش بهينه باشن و افزايش كارايي محسوس در طول زمان با درايوراي جديدش ديده نشه .

خلاصه حرفم اينكه كاهش كارايي معنادار و سيستماتيك كارت هاي انوديا با درايوراي جديدش شايعه هست . فقط اي ام دي تازه يادش افتاده درايوراش رو داره بهينه مي كنه كاري كه بايد از همون موقع عرضه مي كرد .

لینک به دیدگاه

قدرت کم نمیشه ولی بازی های که با nvidia قرارداد دارن جوری ساخته میشن که کارت های قدیمی رو له کنن تا کارت های جدید رو بفروشن (تا اونجای که اطلاع دارم ).

بنچمارک هم پیدا میکنم میزارم

لینک به دیدگاه

قدرت کم نمیشه ولی بازی های که با nvidia قرارداد دارن جوری ساخته میشن که کارت های قدیمی رو له کنن تا کارت های جدید رو بفروشن (تا اونجای که اطلاع دارم ).بنچمارک هم پیدا میکنم میزارم

حقيقتش من دنبال نيت خواني نيستم . اينكه از قصد اين كار رو مي كنن يا معماري جديدتر ذاتا خيلي بهتر عمل مي كنه بحث جدا هستش و حقيقتا نميشه اثبات كرد كدومش درسته . مگر مثلا پليس اف بي آي بره و مكاتبات سري انيوديا با شركاش رو چك كنه بگذريم .

همون طور كه شما هم گفتيد قدرتش كم نميشه و صحبت من هم همينه . كاهش كارايي صرفا يه شايعه بودش همين . مسئله رو پيچيده ترش نكنيم .

خير پيش

لینک به دیدگاه

اینم چند تا بازی شاخ که تو همشون 970 عملکرد بهتری داشته!

qcis_acsyndicate_1920_1080.pnge2a0_gtav_1920_1080.pngap2u_fallout4_1600_900.png

بنچ QHD هم بزار

لینک به دیدگاه

دوست عزیز همین gtav رو روی 980 و 390x با درایورهای دوماه اخیر نگاه کنید تو یوتوب خیلی جاها 390xاز 980 بهتره اگه تو رزولویشن2kهم نگاه کنید شوکه میشید 380از 970 بهتر بوده تازه gtav بهینه شده برای nvidia بازیه فارکرایی هم همینطور

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنجمارک ها از سایت معروف انویدیا پاور آپ :)

بازیهای الان مشخص میکنه و سال بعد ، نه بازیهای پارسال

داشتم داشتم حساب نیست ، دارم دارم حساب است

لینک به دیدگاه

بنجمارک ها از سایت معروف انویدیا پاور آپ :)

بازیهای الان مشخص میکنه و سال بعد ، نه بازیهای پارسال

داشتم داشتم حساب نیست ، دارم دارم حساب است

یه بازی جدید بگو بنچ بگیرم که دارم دارم بشه :D

بیا این هم یه بازی جدید. تازه اینم از Vulkan که 3 تا فریم از 970 بالاتره که واسه AMD بهینس :laughing: حالا بدون Vulkan رو نگاه کن

!ah2_vulkan-doom-1080p.png

ویرایش شده توسط Ramin79
لینک به دیدگاه

یه بازی جدید بگو بنچ بگیرم که دارم دارم بشه :D

بیا این هم یه بازی جدید. تازه اینم از Vulkan که 3 تا فریم از 970 بالاتره که واسه AMD بهینس :laughing: حالا بدون Vulkan رو نگاه کن

!ah2_vulkan-doom-1080p.png

اما اینجا یه چیز دیگه میگه ؟؟؟؟ تازه در openGL و نه در vulkan 

8gfocyax092it5l9fgou.png

nigohg5xxnt7uuko855u.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...