رفتن به مطلب

مسابقه لیون شناسی !!!

Recommended Posts

سلام .

اسم این تاپیک یک جوریه!!! @};-?

این فقط به این خاطر هستش که استاد من "جناب آقای خسروی" تاپیک مشابهی رو توی همین بخش تاسیس کرده بودند . البته این تاپیک کمی با تاپیک ایشون تفاوت داره .

هدف اصلی این هستش که ببینیم چه کسی به مطالب داخل فروم توجه بیشتری می کنه . ;)

روال مسابقه ای که ترتیب دادیم به این صورت هستش :

بنده یک عکس از ، عکس هایی که داخل همین فروم وجود داره رو براتون قرار میدم . شما بایستی بگید اون عکس کجا ؟ در چه تاریخی و توسط چه کسی ارسال شده ؟ (لینک هم بدید کافیه)

البته به همین راحتی هم نیست بنده این عکس رو با 4 حالت فوکس میندازم . با بالا رفتن دقت فوکس عکس شفاف تر می شه ، ولی جایزه در نظر گرفته شده کاهش پیدا می کنه :o

هر 3 روز یک بار یک عکس با فوکس بهتر میگذارم . ممکن هستش هر کدوم از مسابقات برنده ای نداشته باشه .

برای شروع بگید این عکس چیست ؟ چه کسی اون رو ارسال کرده ؟ لینک اون رو هم بدید :

90947622567475347655.jpg

جایزه یک عدد فلش 8 گیگ . تاریخ پایان 13/12/89

لینک به دیدگاه

آقا پوریا ، ایده بسیار جالبی .@};- :o

فقط یک سوال. جواب را با پیغام خصوصی بفرستیم؟

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

آقا پوریا ، ایده بسیار جالبی .:o ;)

فقط یک سوال. جواب را با پیغام خصوصی بفرستیم؟

مگه فهمیدید چیه ؟ @};-

فکر کردم خیلی سخته !!!

نه مسئله ای نیست همینجا مطرح کنید .

لینک به دیدگاه

درود

پوريا جان من هم ميتونم شركت كنم ؟؟؟؟؟؟/ @};-

لینک به دیدگاه

جناب حسینی فکر نکنم بتونید تشخیص بدید چی هستش !!! @};-

اگه بردید خودتون به خودتون یک فلش 8 گیگ بدید :o :o (شوخی)

پ.خ هایی مبنی بر سخت بودن این مسابقه دریافت کردم . دوستان شرینی این مسابقه به سخت بودنش هستش . فردا یک عکس با فوکس بهتر می گذارم . ;)

لینک به دیدگاه

هر نفر چند تا حدس میتونه بزنه؟ بدون محدودیته؟به نظر من باید محدودیت گذاشت . مثلا هر فوکس 1 بار مجاز باشیم جواب بدیم . البته این نظر منه و تصمیم با شماست .

ویرایش شده توسط hamed
لینک به دیدگاه

هر نفر چند تا حدس میتونه بزنه؟ بدون محدودیته؟به نظر من باید محدودیت گذاشت . مثلا هر فوکس 1 بار مجاز باشیم جواب بدیم . البته این نظر منه و تصمیم با شماست .

hamed جان فکر نمی کنم محدودیت گذاشتن ایده خوبی باشه @};-

چون به اندازه کافی سخت هستش ، آزادید هر چنتا حدس که می خواهید بزنید . اگه دیدیم تعدادش زیاد شد محدودیت می گذاریم . جواب مسابقه هم زیاد حدسی نیست ، یا شما لینک این عکس رو پیدا می کنید یا خیر !!!

جای آقای sepehrlp اینجا خالیه !!! به هر حال ایشون عکاس هستند و می تونند بهتر حدس بزنند .

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

جناب حسینی فکر نکنم بتونید تشخیص بدید چی هستش !!! @};-

اگه بردید خودتون به خودتون یک فلش 8 گیگ بدید :o :o (شوخی)

پ.خ هایی مبنی بر سخت بودن این مسابقه دریافت کردم . دوستان شرینی این مسابقه به سخت بودنش هستش . فردا یک عکس با فوکس بهتر می گذارم . ;)

پوريا جان ميشناسمت !!!!!!! من انصراف ميدم :o

لینک به دیدگاه

بنده یک مطلبی رو برای آقا پوریا به صورت خصوصی فرستادم . اینجا هم بصورت عمومی ارسال میکنم (با اجازه آقا پوریا) البته پیشهناد بود و بیشتر جنبه شوخی داره . بالاخره به سال نو داریم نزدیک میشیم و بد نیست حالو هوای دوستان هم بهاری بشه

بنده عرض کردم که:

" میگم شما یک کم فوکوس کنید . بعدش 2 گیگ از حجم فلش کم کنید.

چون فلش 6 گیگ نداریم ، یک عدد 2 گیگ و 1 عدد 4 گیگ جایزه بگذارید.

اگر هم خواستید حتما 6 گیگ جایزه بدید ، یک کیت 3X2gb Corsair Xtreme 1600 در نظر بگیرین بد نیستا . دمه عید خلاصه خرج و مخارج بالاست@};- "

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

hamed جان فکر نمی کنم محدودیت گذاشتن ایده خوبی باشه :o

چون به اندازه کافی سخت هستش ، آزادید هر چنتا حدس که می خواهید بزنید . اگه دیدیم تعدادش زیاد شد محدودیت می گذاریم . جواب مسابقه هم زیاد حدسی نیست ، یا شما لینک این عکس رو پیدا می کنید یا خیر !!!

جای آقای sepehrlp اینجا خالیه !!! به هر حال ایشون عکاس هستند و می تونند بهتر حدس بزنند .

ممنون که جای من رو خالی کردید ، پوریا جان شما لطف داری ;)

شاید من عکاس باشم اما باور کنید غیب گو نیستم :o مقداری زیادی سخت هست !! شاید بشه گفت این عکس چی هست اما اینکه کی؟ چه کسی؟ کجا ارسال کرده I%20Do%20not%20Know.gif !!! خیلی به مغزم فشار میاد @};-

تبریک میگم شما سخت ترین مسابقه رو برگذاری کردین !!

سعی میکنم در مراحل بعدی بتونم شرکت کنم

فقط 1 نکته :

ارسال کننده عکس در فروم هم میتونه شرکت کنه ؟

لینک به دیدگاه

ممنون که جای من رو خالی کردید ، پوریا جان شما لطف داری :o

شاید من عکاس باشم اما باور کنید غیب گو نیستم ;) مقداری زیادی سخت هست !! شاید بشه گفت این عکس چی هست اما اینکه کی؟ چه کسی؟ کجا ارسال کرده I%20Do%20not%20Know.gif !!! خیلی به مغزم فشار میاد @};-

تبریک میگم شما سخت ترین مسابقه رو برگذاری کردین !!

سعی میکنم در مراحل بعدی بتونم شرکت کنم

فقط 1 نکته :

ارسال کننده عکس در فروم هم میتونه شرکت کنه ؟

بله sepehr جان می تونه شرکت کنه .

لینک به دیدگاه

پس اولین حدس رو من میزنم . پست آخر این لینک

http://lioncomputer....A7/page__st__50

:o @};-

حامد جان سرعت عملت خیلی خوب بود .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:o @};-

خیلی عالی بود حامد جان :o مشخصه که واقعا لیون شناس هستید ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

;) @};-

درود :

آفرین . عالی بود حامد جان بهت تبریک میگم . :o

لینک به دیدگاه

آقا پوریا مسابقه بعدی کی شروع میشه@};-

فقط خواهشن خیلی سختش نکنید . بنده کارم مثل آقا حامد درست نیست که بتونم به این سرعت جواب بدم.

Oh%20Go%20On.gif

لینک به دیدگاه

:o

از کجا پیداش کردید ؟ بابا خیلی سخت بود !!!

آفرین حامد جان . فکر کنم ایشون کل فروم رو زیرو رو کردند و مطلب رو پیدا کردند .

این مطلب رو جناب بازنده در تاریخ 5/2/88 ارسال کرده بودند .

43633588853964959619.jpg

12939547722259451655.jpg

76091888306759512815.jpg

15919482830495314948.jpg

به هر حال hamed جان درست فرمودند . انشاءالله مبارکشون باشه .

حامد جان محبت کن یک آدرس پستی و شماره تلفن برای من پ.خ کن تا جایزه تون رو ارسال کنم .

:o

لینک به دیدگاه

آقا پوریا مسابقه بعدی کی شروع میشه;)

فقط خواهشن خیلی سختش نکنید . بنده کارم مثل آقا حامد درست نیست که بتونم به این سرعت جواب بدم.

Oh%20Go%20On.gif

بابا مسابقه به این سختی رو 24 ساعت نشده جواب دادید !!! @};-

تازه می خوام سخت ترش کنم . :o

ویرایش شده توسط Poorya_Lion
لینک به دیدگاه

خیلی ممنون دوستان عزیز . من خودمم فکر نمی کردم به این سرعت پیداش کنم . وقتی پیدا کردم گفتم نمی تونه این باشه . دیشب پیدا کرده بودم ولی نذاشتم .شانسی بود @};- :o باز هم ممنونم . پ.خ دادم

لینک به دیدگاه

كلك نزن حامد جان وجداني بگو چطور فهميدي فكر كنم خود پوريا جان هم اگر لينك رو جايي ذخيره نميگرد نميتونست دوباره اينو پيدا كنه . واقعا عالي بود حداقل رمز موفقيتت رو بگو بعدا ما خودمون برنده شيم @};- :o ;) :o

لینک به دیدگاه

اگر رمز رو بگم که دیگه نمی تونم ببرم . رمزش سکرته . منتظرم تا مسابقه های بعدی رو بذارن تا فلشها رو درو کنم :o شاید تونستم با پولشون یه سیستم نو ببندم @};- :o :o ;)

لینک به دیدگاه

اگر رمز رو بگم که دیگه نمی تونم ببرم . رمزش سکرته . منتظرم تا مسابقه های بعدی رو بذارن تا فلشها رو درو کنم :o شاید تونستم با پولشون یه سیستم نو ببندم @};- =D> :o ;)

پوريا جان ديگه مسابقه بر گذار نميكنه ها !!!!! :o .

بگو بهم :o

لینک به دیدگاه

پوريا جان ديگه مسابقه بر گذار نميكنه ها !!!!! :o .

بگو بهم :o

آقا حسینی . سلام

خواهشا به آقا پوریا اصرار کنید دوباره یک مسابقه بگذارند. از این طرف من هم از حامد جان خواهش میکنم 2 3 تا مسابقه شرکت نکنند:o Oh%20Go%20On.gif

حقیقتش من 4 ماه می خواهم فلش بخرم ولی دست نگه داشتم. انواع و اقسام مسابقه شرکت کردم ببینم بالاخره میتونم برنده بشم یا نه @};-. اما چون اطلاعاتم خیلی کمه ، همیهشه نفر آخر میشم. ;)

خلاصه شما آقا پوریا رو برای مسابقه راضی کنید. من هم با حامد جان صحبت میکنم ببینم این رمز کارش رو به بنده میگه یا نه Oh%20Go%20On.gif

لینک به دیدگاه

آقا این فلش قابل شما رو نداره :o . اتفاقا من هم مدتیه میخواستم یک فلش بخرم . آقای حسینی هم در جریان هستن . به مسابقه عکاسی خیلی امید داشتم که نشد . ولی تو این مسابقه گرفتم :o دلیل اینکه تونستم این مسابقه رو هم ببرم دقیقا همین ماجرای خریدن فلش بود . عکس تو تاپیک اخبار فلش و هارد بود دیگه @};- :oاینم از رمز موفقیت : نیاز به خرید =D> ;)? :o

ویرایش شده توسط hamed
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...