رفتن به مطلب

بی کاری

sinatak
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

لطفا کمکم کنین دیگه اعصابم خورد شده از بیکاری؟یه ادم بیکار و بی پول هستم و این خیلی اذیتم میکنه

خواهشن دوستان راهکار بزارن جلوم ممنون میشم ~x(  #-o

لینک به دیدگاه

تحصیلات>؟

در چه کار هایی مهارت دارید؟

دیپلم

اردیبهشت سربازی ترخیص شدم نمیدونم کار با اینترنت مهارته با نه

لینک به دیدگاه

بستن دزدگیر  و دوربین مداربسته   برای شروع کارمیتونه خوب باشه

لینک به دیدگاه

دیپلم

اردیبهشت سربازی ترخیص شدم نمیدونم کار با اینترنت مهارته با نه

پیشنهاد میشه برای دوره های مهارت به فنی و حرفه ایی شهرتون مراجعه کنید و دوره های 3 ماه یا 4 ماه که هست رو بردارید تا یک مهارت و فنی رو بلد بشید

درکنارش هم می تونید در این مدت در زمینه کامپیوتر اطلاعات جمع کنید و خودتون از نظر کامپیوتر ارتقا بدید

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

پیشنهاد میشه برای دوره های مهارت به فنی و حرفه ایی شهرتون مراجعه کنید و دوره های 3 ماه یا 4 ماه که هست رو بردارید تا یک مهارت و فنی رو بلد بشید

درکنارش هم می تونید در این مدت در زمینه کامپیوتر اطلاعات جمع کنید و خودتون از نظر کامپیوتر ارتقا بدید

برای دوره icdl رفتم

لینک به دیدگاه

برای دوره icdl رفتم

ICDL انچنان مهارت حساب نیمشه

بیشتر برای مواقع استخدام هست که این مدرک نشون میشه با کامپیوتر اشنایی دارید و با برنامه های Office هم میتونید کار کنید

بنده منظورم دوره هایی مثل جوشکاری...تراشکاری...مکانیک...تعمیرات قطعات...نجاری... و غیره که بستگی به رشته هایی هست که فنی و حرفه ایی شهرتون داره

تا جایی که بنده یادم هست و خودم دنبالش بودم گویا بعد از پایان دوره هم امکان معرفی به بانک هست برای دریافت وام و خود اشتغالی

لینک به دیدگاه

ICDL انچنان مهارت حساب نیمشه

بیشتر برای مواقع استخدام هست که این مدرک نشون میشه با کامپیوتر اشنایی دارید و با برنامه های Office هم میتونید کار کنید

بنده منظورم دوره هایی مثل جوشکاری...تراشکاری...مکانیک...تعمیرات قطعات...نجاری... و غیره که بستگی به رشته هایی هست که فنی و حرفه ایی شهرتون داره

تا جایی که بنده یادم هست و خودم دنبالش بودم گویا بعد از پایان دوره هم امکان معرفی به بانک هست برای دریافت وام و خود اشتغالی

نظرتون در رابطه با اگهی هایی که میدن درباره  کسب درآمد از طریق اینترنت میدن چیه؟

لینک به دیدگاه

نظرتون در رابطه با اگهی هایی که میدن درباره  کسب درآمد از طریق اینترنت میدن چیه؟

در نود در صد مواقع عملی نمیشه

باید خیلی پشته کامپیوتر بشینی :|

لینک به دیدگاه

در نود در صد مواقع عملی نمیشه

باید خیلی پشته کامپیوتر بشینی :|

تا حالا امتحان کردین یا کسیو میشناسین ؟

لینک به دیدگاه

سلام رفیق

میتونی روی تابلو LED روان هم در کنار کارهای دیگه حساب باز کنی.

کارش هم فوق العاده راحته. فقط چند تا قطعه رو اسمبل میکنی . نرم افزارش هم راحت ترین نرم افزاریه که تاحالا دیدم . نصبش هم که به عهده نصابه. کل کارتون اینه که سفارش بگیرین و شروع کنین به اسمبل کردن. تو نصف روز میشه همه کاراشو انجام داد

لینک به دیدگاه

تو کانال و کولر سازی یا مبل سازی یا درو پنجره سازی برو یه مدت مجانی هم که شده کار کن و یچیزای یاد بگیر و بعدش کم کم حقوق بگیر ازشون بعدش پولاتو جمع کن و یه جای رو خودت دستو پا کن کارت راه بیوفته کلی درامد داره. مدرک فنی حرفه ای هم بگیر

لینک به دیدگاه

اگر چیزی از برنامه نویسی بلدی یا اینکه کار با نرم افزار های گوناگون برات راحته (استفاده کننده خوبی هستی و انگلیسیت در حدی هست که راحت یاد میگیری)، بعضی از شرکت ها نیاز به 3dmax کار یا maya دارن و یه دوره 3-4 ماه میزارن بهت یاد میدن و بعد از اون هم با حقوق کم استخدام میکنن و کم کم که یاد بگیری حقوقت را زیاد میکنن.

این را گفتم چون هی میگی می خوام با کامپیوتر کار کنم

البته بگم، کاری دشوار هست ولی اگر تلاش کنی و یک کتاب هم در این ما بین بخونی 100% جواب میده.

(من در شهرستان یکی از اقوامم ، یکسری دانشجو را آورد شرکتش ، طرف موس بلد نبود دستش بگیره!!!! بهشون 3-4 ماه یاد داد و بعد از اون براش کار کردن، البته این موضوع بیشتر تو شهرستان ها دیده میشه که نیروی کافی موجود نیست و باید تربیت بشه.)

ویرایش شده توسط ahmadi3d_ali
لینک به دیدگاه

یک لیست از کار های که علاقه داری بنویس

بعد از آن های که نوشتی یکی رو انتخاب کن ، سپس با آموزش مجازی یا واقعی آن رو یاد بگیر

تمام سعی تلاش رو انجام بده تا موفق شوی ،

بعد که مهارت کسب کرد ، می تونی هرجا که می خواهی استخدام شوی (البته با پارتی)

هرچقد هم دوستان اینجا بهت کمک کنن باز هم فایده نداره تا وقتی خودت پاشی بری سراغ یک کاری .....

لینک به دیدگاه

یک لیست از کار های که علاقه داری بنویس بعد از آن های که نوشتی یکی رو انتخاب کن ، سپس با آموزش مجازی یا واقعی آن رو یاد بگیر تمام سعی تلاش رو انجام بده تا موفق شوی ، بعد که مهارت کسب کرد ، می تونی هرجا که می خواهی استخدام شوی (البته با پارتی) هرچقد هم دوستان اینجا بهت کمک کنن باز هم فایده نداره تا وقتی خودت پاشی بری سراغ یک کاری .....

کارگری زیاد کردم از کار تو باغچه گرفته تا مبل و پخش آگهی و نونوایی ولی دوس ندارم یکی بالا سرم باشه چرت و پرت بگه

البته اگهی کاری باشه که علاقه داشته باشم هر جور حرفی تحمل میکن

راستش خیلی علاقه دارم تو کار گیم و کنسول و اینا باشم ولی فک نکنم کسی که تو این کاری یه نفر کمکدست بخواد

لینک به دیدگاه

یک وام 20 میلیونی بگیر و یک مغازه بازی و محصولت فرهنگی بزن ، اولاش شاید بگی چرا هیچکی نمیاد و .... ولی بعد از 1 ماه خیلی کارت میگیره ، البته مکان هم مهمه

لینک به دیدگاه

کارگری زیاد کردم از کار تو باغچه گرفته تا مبل و پخش آگهی و نونوایی ولی دوس ندارم یکی بالا سرم باشه چرت و پرت بگه

البته اگهی کاری باشه که علاقه داشته باشم هر جور حرفی تحمل میکن

راستش خیلی علاقه دارم تو کار گیم و کنسول و اینا باشم ولی فک نکنم کسی که تو این کاری یه نفر کمکدست بخواد

پسر خوب اگه اینجوری باشی رو راست بهت بگم هیچی نمیشی

اگه علاقه داشته باشی میتونی بری تابلو فرش یاد بگیری , من دارم تابلو میبافم اگه پشتکار داشته باشی میتونی یه تابلو که ارزش فروشش 8-10 میلیون باشه 5 تا 6 ماهه ببافی (بستگی داره چقدر وقت بذاری و دستت راه بیفته تند ببافی) تابلوهای گرون قیمت از اول کار شروع نکن , فقط یه جوری باشه  خونه نشین نشی و حتما یه کار دیگه هم بیرون از خونه انجام بدی

انشاالله موفق باشی

لینک به دیدگاه

چبزی که الان نیاز خیلیاست یکی مبایله یکی کامپیوتر.

نظر من اینه که یه دوره تعمیرات قطعات برو و بعدس یه وام بگیر مغازه کوچک بزن قطعات هم بفروش ( نیاز نیست قطعات لوکس هم بیاری از کابل و موس و کیبورد و هدست شروع کن.)

یه چیز بهترم هست. ارایش گری. پسر خاله من تا دیپلم خوند بعد تا رفت خدمت چند ماه فرصت داشت رفت پیش دایم که دایی خودشم هست و مغازه داره یکم یه چیزای یاد گرفت ( حتی پولم میداد تا یادش بده ) بعد مدرک رو گرفتو رفت خدمت. اومد با یه سرمایه کم یه مغازه زد. اولاش کم میان ولی جا که بیوفتی بفهمن اونجای میان. البته خیلی به جا بستگی داره که ارایش گری پیشت نباشه. ماهی 200 کرایه مغازه میده 200 بیمه و 300 کرایه خونه. زنم گرفت ولی خوب زیاد واسش نمیمونه ولی اگه فعلا به فکر زن گرفتن نباشی خوبه. یه سر که کوتاه کنی 10 تومن میشه تا شب ده تا که بیان 100 تومن میشه.

لینک به دیدگاه

پسر خوب اگه اینجوری باشی رو راست بهت بگم هیچی نمیشی

اگه علاقه داشته باشی میتونی بری تابلو فرش یاد بگیری , من دارم تابلو میبافم اگه پشتکار داشته باشی میتونی یه تابلو که ارزش فروشش 8-10 میلیون باشه 5 تا 6 ماهه ببافی (بستگی داره چقدر وقت بذاری و دستت راه بیفته تند ببافی) تابلوهای گرون قیمت از اول کار شروع نکن , فقط یه جوری باشه  خونه نشین نشی و حتما یه کار دیگه هم بیرون از خونه انجام بدی

انشاالله موفق باشی

چبزی که الان نیاز خیلیاست یکی مبایله یکی کامپیوتر.

نظر من اینه که یه دوره تعمیرات قطعات برو و بعدس یه وام بگیر مغازه کوچک بزن قطعات هم بفروش ( نیاز نیست قطعات لوکس هم بیاری از کابل و موس و کیبورد و هدست شروع کن.)

یه چیز بهترم هست. ارایش گری. پسر خاله من تا دیپلم خوند بعد تا رفت خدمت چند ماه فرصت داشت رفت پیش دایم که دایی خودشم هست و مغازه داره یکم یه چیزای یاد گرفت ( حتی پولم میداد تا یادش بده ) بعد مدرک رو گرفتو رفت خدمت. اومد با یه سرمایه کم یه مغازه زد. اولاش کم میان ولی جا که بیوفتی بفهمن اونجای میان. البته خیلی به جا بستگی داره که ارایش گری پیشت نباشه. ماهی 200 کرایه مغازه میده 200 بیمه و 300 کرایه خونه. زنم گرفت ولی خوب زیاد واسش نمیمونه ولی اگه فعلا به فکر زن گرفتن نباشی خوبه. یه سر که کوتاه کنی 10 تومن میشه تا شب ده تا که بیان 100 تومن میشه.

حتما رو پیشنهاداتتون 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...