رفتن به مطلب

Hamed2G
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

یک هفته پیش برای انتقال دیتا  به چند عدد هارد دیسک نیاز پیدا کردم و نسبت پایین قیمت به حجم برامون مطرح بود دو عدد هارد دیسک خریداری کردیم که  امروز بعد تموم شدن کارمون قصد آگهی کردن رو داشتم  که با صحنه ی جالبی روبرو شدم :

لیبل روی هارد دیسک حاکی از ساتا 3 و 64 مگ بافرهست همچنین پارت نامبر روی لیبل دقیقا همین مورد رو نشون میده اما تست با نرم افزار HD Tune و کریستال طبق عکس های ضمیمه شده چیز دیگه ای رو نشون میده اینکه هارد ساتا2 و 32 مگ بافر هست و سرعت رید و رایت هم محدود به همین نسل 2 !!!

خوب از اونجایی که هارد پلمپ کارخونه بوده ( نه پلمپ باز شده که لیبل روش زده شده باشه ) برام جالبه چرا لیبل روی هارد  چیز دیگه ای رو نشون بده و درون هارد چیزه دیگه !!!

معمولا هارد های ریفر و غیره رو از طریق پارت نامبر ، لیبل ، نحوه بسته بندی و وزن همون لحظه میشه تشخیص داد ولی این نه .

این مصداقی از کلاه برداری و فریب نیست ؟

گارانتی کننده شرکتی و به اسم اتصال آسیا هست توی تبریز این هارد دیسک به وفور فروخته میشه امان از بی خبری مصرف کننده از باطن هارد.

پ.ن : البته میدونم مدتی هست دیگر هارد های سری گرین بصورت سابق تولید نمیشن ولی شرکت هایی هستند که بعضا توی انبارشون از قبل موجود دارن که البته هارد فوق چیزی متفاوت با این مورد هست .

post-13772-0-63908900-1472055169_thumb.png

post-13772-0-71311300-1472055181_thumb.png

post-13772-0-42728900-1472055190_thumb.jpg

post-13772-0-28940400-1472058369_thumb.jpg

post-13772-0-35010800-1472058715_thumb.png

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

Wow  :-?

با گوشی اندروید سعی کردید اون شابک روش رو اسکن کنید؟

یا با شرکت گارانتی کننده تماس داشتید؟

البته جعل برچسب پلمپ در تعداد بالا هم انچنان سخت نیست برای شخصی که بخواد بصورت تعداد بالا این موارد رو انجام بده

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

البته با گارانتی الاتصال  که معتبره اشتباه گرفته نشه 

Wow  :-?

با گوشی اندروید سعی کردید اون شابک روش رو اسکن کنید؟

یا با شرکت گارانتی کننده تماس داشتید؟

البته جعل برچسب پلمپ در تعداد بالا هم انچنان سخت نیست برای شخصی که بخواد بصورت تعداد بالا این موارد رو انجام بده

نه لازم هم نیست چون مشخصه

تماس نگرفتم .

دقیقا منظور بنده هم همینه جعل بر چسب 

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

یکی از دلایلی که هیچ وقت به هاردی جز سیگیت فکر نمیکنم همین موارد هست که تا دلتون بخاد وسترن داره

لینک به دیدگاه

خیلی وقت قبل از این هاردها دیده بودم ، همین جا هم دیدم برای فروش گذاشته بودند .

هارد فقط با ضمانت سازگار ، به باقیشون اعتمادی نیست .

( البته شما خودتون استاد هستید و با تجربه و بهتر از من میدونید )

لینک به دیدگاه

اینا هاردای 1.5 گیگ وسترن بلو هم میفروختن که اصلا تو سایت رسمی وسترن نبود

اگر یکی بخواد در ایران شکایت کنه به کجا میشه شکایت کرد

اگه با خود وسترن درمیون گذاشته بشه موضوع ممکنه بتونن کاری کنن

این الاتصال هارداش که خیلی مزخرفه هیچ گارانتیش از هارداش مزخرفتر هستش

حامد یه ایمیلی بزن یا تو سایت وسترن با عکس و توضیحات بهشون بگو داستانو

بگو اینجا یه عده هستن که دارن از اسمی که وسترن توی ایران برای خودش دستو پا کرده حسابی کسب درامد میکنن

ایکاش ایران اسلامی نبود همون ایران خالی بود

یکی از دلایلی که هیچ وقت به هاردی جز سیگیت فکر نمیکنم همین موارد هست که تا دلتون بخاد وسترن داره

میدانید چه اجناسی دارای فیک در بازار هستن ؟

اجناسی که فروش بالایی دارن . یکی از دلایل فروش بالا میتونه کیفیت بالا باشه

به عنوان مثال در زمینه کنسولها شما هیچ وقت نمیتونی در بازار ایران کنسول تقلبی WiiU پیدا کنی ولی تا دلت بخواد برای اون دو کنسول دیگه موجوده

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

البته با گارانتی الاتصال  که معتبره اشتباه گرفته نشه

اصلا هم معتبر نیست! [-(

بار ها و بار ها هارد فیک با این گارانتی دیدم! :mad:

لینک به دیدگاه

این رو بصورت کلی نمیشه گفت چون توی سیگیت هم ریفر و .. هست فقط فکر میکنم چون وسترن فروشش بیشتره آقایون دست به چنین کاری زدن که سودآوری خوبی براشون داشته باشه

خیلی وقت قبل از این هاردها دیده بودم ، همین جا هم دیدم برای فروش گذاشته بودند .

هارد فقط با ضمانت سازگار ، به باقیشون اعتمادی نیست .

( البته شما خودتون استاد هستید و با تجربه و بهتر از من میدونید )

بله همین طوره

بشخصه از هارد های سری بلک استفاده می کنم و موردی تا حالا تو این سری ندیدم  نمیدونستم اوضاع هارد دیسک های معمولی تا این حد افتضاحه

اینا هاردای 1.5 گیگ وسترن بلو هم میفروختن که اصلا تو سایت رسمی وسترن نبود

اگر یکی بخواد در ایران شکایت کنه به کجا میشه شکایت کرد

اگه با خود وسترن درمیون گذاشته بشه موضوع ممکنه بتونن کاری کنن

این الاتصال هارداش که خیلی مزخرفه هیچ گارانتیش از هارداش مزخرفتر هستش

حامد یه ایمیلی بزن یا تو سایت وسترن با عکس و توضیحات بهشون بگو داستانو

بگو اینجا یه عده هستن که دارن از اسمی که وسترن توی ایران برای خودش دستو پا کرده حسابی کسب درامد میکنن

ایکاش ایران اسلامی نبود همون ایران خالی بود

میدانید چه اجناسی دارای فیک در بازار هستن ؟

اجناسی که فروش بالایی دارن . یکی از دلایل فروش بالا میتونه کیفیت بالا باشه

به عنوان مثال در زمینه کنسولها شما هیچ وقت نمیتونی در بازار ایران کنسول تقلبی WiiU پیدا کنی ولی تا دلت بخواد برای اون دو کنسول دیگه موجوده

البته مصطفی جان الاتصال دو تا مورد داشتم که هارد ایراد داشت و یکبار تعمیر و یکبار تعویض کردند هارد هم HGST لپ تاپی بود و مورد خاصی ندیدم

به این فکر میکنم موقع خرید هارد ، اول هارد رو همونجا باز کنیم بعد یک تست نرم افزاری و بعد تست وزن مطابق اطلاعات سایت سازنده انجام بدیم تا سرمون کلاه نره =))

اصلا هم معتبر نیست! [-(

بار ها و بار ها هارد فیک با این گارانتی دیدم! :mad:

اون مواردی که با التصال تجربه من بوده حداقل لیبل و مشخصات هارد یکی بود یعنی پارت نامبر رو توی نت جستجو میکردم مشخص میشد ریفر هست ولی نه در این حد.

دو مورد هم هارد داشتم که بدون مشکل رفع کردن شاید شما و دیگر دوستان تجربه های متفاوتی داشتید.

پ.ن : در هر حالت قصدم اطلاع رسانی بود تا دوستان متضرر نشن

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

البته مصطفی جان الاتصال دو تا مورد داشتم که هارد ایراد داشت و یکبار تعمیر و یکبار تعویض کردند هارد هم HGST لپ تاپی بوده و مورد خاصی ندیدم

به این فکر میکنم موقع خرید هارد ، اول هارد رو همونجا باز کنیم بعد یک تست نرم افزاری و بعد تست وزن مطابق اطلاعات سایت سازنده انجام بدیم تا سرمون کلاه نره =))

فرقی نمیکنن باهم . الان یه ادم خوب که منو تو قبولش داشته باشیم بیاد هارد وسترن 1.5 ترا بلو بفروشه حتی با فرض اینکه روحش خبر نداره آیا میشه گفت هارد اصل هستش

خب چه فرقی دارن با هم وقتی جفتشون این کارو انجام میدن . مشکل گارانتی نیست مشکل اینه که من از الاتصال هارد وسترن 1.5 ترا بلو گرفتم تحت عنوان هارد کمپانی وسترن ولی اصلا وسترن نیست حتی اگر هارد عالی کار کنه و گارانتی هم صد سال بهترین امکاناتو به من بده مهم اینه که اونا نباید این هاردارو با قیمت خیلی پایین از نا کجا اباد بیارن و تو پاچه ما فروکنن به اسم هارد وسترن . کاملا معلومه که هارد کمپانی وسترن از نظر کیفیت و سرعت خیلی بهتر از این هاردای اتصال و الاتصال هستش

هردوشون دارن هاردای وسترن 250 گیگ و 750 گیگ میفروشن اونم اکبند

بعید میدونم الاتصال در زمینه فرو کردن هارد تقلبی انقدر گولاخ شده باشه که یکی بیاد با اسم اتصال از برندش سواستفاده کرده باشه . شایدم شده باشه بعید نیست اینجا ایرنه یعنی بورس کلاه گذاشتن سر دیگری

البته من فکر کنم اومده اسم عوض کرده

اسمش الاتصال بوده و گفته چرا با یک اسم عربی سر مردم سرزمین پارس کلاه بزاریم . باید تا میتونیم از واژه های دیگر کشورها استفاده نکنیم . پس بیایم با اسم پارسی اتصال سر مردم بزرگ کشور عزیزمون کلاه بزاریم

واقعیتشو بخواهید یه چند سالی بود که اتصال مردم با هاردای تقلبی قطع شده بود که این بیت زیرو در همین رابطه از زبان وارد کنندگان هارد الاتصال یا همون اتصال سرودم و تقدیمش میکنم به مردم شریف ایران :

بسی رنج بزدیم در این چند سال    ******    همی زنده کردیم بدین اتصال

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

فرقی نمیکنن باهم . الان یه ادم خوب که منو تو قبولش داشته باشیم بیاد هارد وسترن 1.5 ترا بلو بفروشه حتی با فرض اینکه روحش خبر نداره آیا میشه گفت هارد اصل هستش

خب چه فرقی دارن با هم وقتی جفتشون این کارو انجام میدن . مشکل گارانتی نیست مشکل اینه که من از الاتصال هارد وسترن 1.5 ترا بلو گرفتم تحت عنوان هارد کمپانی وسترن ولی اصلا وسترن نیست حتی اگر هارد عالی کار کنه و گارانتی هم صد سال بهترین امکاناتو به من بده مهم اینه که اونا نباید این هاردارو با قیمت خیلی پایین از نا کجا اباد بیارن و تو پاچه ما فروکنن به اسم هارد وسترن . کاملا معلومه که هارد کمپانی وسترن از نظر کیفیت و سرعت خیلی بهتر از این هاردای اتصال و الاتصال هستش

هردوشون دارن هاردای وسترن 250 گیگ و 750 گیگ میفروشن اونم اکبند

بعید میدونم الاتصال در زمینه فرو کردن هارد تقلبی انقدر گولاخ شده باشه که یکی بیاد با اسم اتصال از برندش سواستفاده کرده باشه . شایدم شده باشه بعید نیست اینجا ایرنه یعنی بورس کلاه گذاشتن سر دیگری

البته من فکر کنم اومده اسم عوض کرده

اسمش الاتصال بوده و گفته چرا با یک اسم عربی سر مردم سرزمین پارس کلاه بزاریم . باید تا میتونیم از واژه های دیگر کشورها استفاده نکنیم . پس بیایم با اسم پارسی اتصال سر مردم بزرگ کشور عزیزمون کلاه بزاریم

واقعیتشو بخواهید یه چند سالی بود که اتصال مردم با هاردای تقلبی قطع شده بود که این بیت زیرو در همین رابطه از زبان وارد کنندگان هارد الاتصال یا همون اتصال سرودم و تقدیمش میکنم به مردم شریف ایران :

بسی رنج بزدیم در این چند سال    ******    همی زنده کردیم بدین اتصال

=))

ای بابا منظورم این بود حداقل لیبل روی هارد رو چک میکردم  نشون میداد ریفر هست و خود فروشندگان  موقع فروش هم به ریفر بودن و قیمت پایین ش اشاره میکردن  ، ولی در مورد این اگر یه سر بزنی به بازار تبریز ، همه به اسم اورجینال میفروشن  :wacko:

لینک به دیدگاه

شاید تو خرید یه چیز اعتماد داشتم هارد بوود ، که اوونم هیچ اما گارانتی سازگار خدایی دمش گرم متین هم بدک نیست اما واسا تعویض20 تومن ازم گرفتن پیگیرم شدم گفتن آره! هزینه داره

اما فیک فروختن خیلی سووود داره ها

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دقیقا این مشکل برای من پیش اومد که یه فلش خریدم پاتربوت خودم چک کردم دیدم قلابی هست متاسفانه با این که از لیوون خریدم :((

واقعا فقط باید از سایتهای خارجی خرید کرد

لینک به دیدگاه

آقا شماره سریالی هم که برنامه HDtune نشون میده با اون عکس که از لیبل هارد گذاشتی فرق می کنه

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

یک نمونه دیگر از هارد دیسک های فیک بازار که با گارانتی  شرکتی پاسارگاد  به اسم نو فروخته میشه در صورتی که کارکردشون  رو نرم افزاری به صفر تغییر دادند و مشخصات لیبل با باطن هارد متفاوته :o

photo_2017-02-05_12-46-31.jpg

photo_2017-02-05_12-49-50.jpg

photo_2017-02-05_12-50-00.jpg

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Hamed2G گفته است :

یک نمونه دیگر از هارد دیسک های فیک بازار که با گارانتی  شرکتی پاسارگاد  به اسم نو فروخته میشه در صورتی که کارکردشون  رو نرم افزاری به صفر تغییر دادند و مشخصات لیبل با باطن هارد متفاوته :o

یکی از دوستانم به تازگی همین مارک همین گارانتی و همین ظرفیت گرفته بود بهش به اسم آکبند انداخته بودن چک کردم دیدم 4 سال کارکرد داره

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

یکی از دوستانم به تازگی همین مارک همین گارانتی و همین ظرفیت گرفته بود بهش به اسم آکبند انداخته بودن چک کردم دیدم 4 سال کارکرد داره

داداش چطور بفهمیم چقد کارکرد داره ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، ali.king گفته است :

داداش چطور بفهمیم چقد کارکرد داره ؟

با نرم افزار Hd tune pro (همونی استارتر عکس گذاشته)

تو این قسمت نشون میده چند ساعت و چند روز کارکرده

این واسه هارد خودمه

05-February-2017_15-01.thumb.jpg.81b69bfaf5a42858f6a5a5824081c9b3.jpg

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

با نرم افزار Hd tune pro (همونی استارتر عکس گذاشته)

تو این قسمت نشون میده چند ساعت و چند روز کارکرده

این واسه هارد خودمه

05-February-2017_15-01.thumb.jpg.81b69bfaf5a42858f6a5a5824081c9b3.jpg

ظاهرا ب منم جا ب جا کردن?

ی هارد 2ترا وسترن بلک خریدم.ب قیمت 180 تومن 3 ماه پیش.پلمپ بود

الان نگا میکنم buffer رو N.A زده

1076 روز هم کارکرده

قرار بوده 7200 باشه ک 5400 هستش

گفته بود sata 3 هستش.الان میبینم sata 2.6 هستش

مگه جنگه?بی قانونیه دیگه

ویرایش شده توسط ali.king
لینک به دیدگاه

یک نمونه دیگر از هارد دیسک های فیک بازار که با گارانتی  شرکتی پاسارگاد  به اسم نو فروخته میشه در صورتی که کارکردشون  رو نرم افزاری به صفر تغییر دادند و مشخصات لیبل با باطن هارد متفاوته ohmy.png

photo_2017-02-05_12-46-31.thumb.jpg.bd5b3026e07551bba7536e742e3c0f44.jpg
photo_2017-02-05_12-49-50.thumb.jpg.8b0080f94303cfd4a636e70808dc6a53.jpg
photo_2017-02-05_12-50-00.thumb.jpg.50ec7bc23f49549041632757e59c189f.jpg

منم ۲ سال پیش وسترن ۵۰۰ با این گارانتی برای یه دوستی گرفتم. با فرض نو بودن. یه ماه پیش دیدم میگه سیستم خیلی کنده. چک کردم دیدم هارد حدود ۵ سال کارکرد داره و پر بدسکتوره
از گارانتی پاسارگاد خرید نکنین

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

پس با این حساب گارانتی ها برای این به وجود اومدن که مردم رو گول بزنن و جنس دسته دو رو به اسم آکبند و به قیمت بالاتر از قیمت اجناس بدون گارانتی بفروشن ، یه تیر و دو نشون که میگن همینه

تشکر فراوان از ایجاد کننده تاپیک ، خیلی لطف کردی داداش ، خیلی هارو از خواب غفلت بیدار کردی ، همونطور که قبلا هم از این تاپیک ها دوستان دیگه هم زدن و دست اونا هم درد نکنه

لازمه که دوستان همت کنن و همیشه این موارد رو اطلاع رسانی کنن ، مطمئن باشن کمک میکنه به خیلی ها تا گیر کلاه بردار ها نیفتن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، ali.king گفته است :

1076 روز هم کارکرده

مگه جنگه?بی قانونیه دیگه

بافر واسه منم n.a میاره دلیلش چی میتونه باشه؟ مال من گارانتی ویستا و سازگار هستش

ولی یه هارد 500 داشتم که بافر درست میاورد ، شاید از ورژن برنامه و ویندوز باشه ؟

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

سلام،

دو هفته پیش برای خرید دیسک سخت با ظرفیت 4TB به مغازه ای مراجعه کردم که فروشنده ی آن فرد مطمئنی هستند. ایشان تعدادی از حافظه های موجود با ظرفیت 4TB و گارانتی معتبر را نشان دادند و پرسیدند که کدام یک را می خواهم. به دلیل اینکه هدفم برای پشتیبان گیری از داده ها بود و چندان از آن داده ها استفاده نمی کنم، مایل به خرید قطعه ای گران قیمت نبودم. ایشان دو قطعه با ظاهر یکسان را نشان دادند و پرسیدند کدام یک را می خواهی؟ هر دو دیسک سخت محصول شرکت وسترن دیجیتال و خانواده ی RE بودند و از لحاظ ظاهری هیچ تفاوتی نداشتند جز برچسب گارانتی. در حالی که بنابه گفته ی فروشنده یکی از آن ها تقلبی بود و آن یکی اصلی و تفاوت قیمتی حدود 600 هزار تومان داشتند!

خرید از فروشنده ی مطمئن و آگاه، بسیار مهم و حائز اهمیت است. متاسفانه تعداد فروشنده هایی که حتی از مشخصات فنی قطعه و کاربری آن درک و آشنایی درستی ندارند، رو به افزایش است.

Hard.thumb.png.6b8a4db04077b6245447e20ceca3287d.png

لینک به دیدگاه

در در 1395/11/17, 14:51:07، Piji گفته است :

اینا ریفر هستند هارد 320  تولید نمیشه دیگه تابلوه

سلام 

بله اینو میدونیم دیگه چنین هارد هایی تولید نمیشه ولی امکانش هست هنوز شرکتی توی انبارش داشته ولی مسئله اینم نیست.

هارد ریفربیشد شده یعنی هاردی که دوباره بازسازی شده  اگر پارت نامبر روی هارد رو توی نت جستجو کنید دقیقا نشون میده ریفربیشد شده هست و توی سایت های خارجی هم قیمت پایین تری براش در نظر میگیرند کاش هارد هایی که مشخصاتشون رو گذاشتم از همین نوع باشند که نیستن.

مسئله اینجاست  لیبل روی هارد با باطن هارد کاملا متفاوت ، فروشنده به اسم نو و اکبند میفروشه در صورتی که کارکرده و یا کارکردشون رو نرم افزاری صفر کردند ولی مشخصات لیبل روی هارد ریفربیشد با باطنش یکیه

در در 1395/11/17, 14:58:44، Hassan.SK گفته است :

سلام

دیگه خودتون توی تبریز هستید میدونید چی به چیه:/

در در 1395/11/17, 15:07:14، ali.king گفته است :

1076 روز هم کارکرده

مگه جنگه?بی قانونیه دیگه

سلام

اون 2 تراهایی که مدتیه به اسم وسترن بلک میفروشند اصلا جز خانواده وسترن بلک نیست صرفا هر رنگ سیاه دلیل بر وسترن بلک نیست  و به احتمال زیاد شما این مدل و یا یک نسخه قدیمی همین مدل رو خریداری کردید که از سری اینترپرایز هست و کارکرده که به اسم اکبند با گارانتی میفروشند ولی به یک سوم قیمت.

https://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16822236410

در در 1395/11/17, 16:11:12، Hassan.SK گفته است :

بافر واسه منم n.a میاره دلیلش چی میتونه باشه؟ مال من گارانتی ویستا و سازگار هستش

ولی یه هارد 500 داشتم که بافر درست میاورد ، شاید از ورژن برنامه و ویندوز باشه ؟

HD Tune گاهی اوقات بافر 64 رو نشون نمیده و مشکلی نیست و از همین سری داشتم و همین طور بوده 

در در 1395/11/17, 16:35:09، +Wise+ گفته است :

سلام،

دو هفته پیش برای خرید دیسک سخت با ظرفیت 4TB به مغازه ای مراجعه کردم که فروشنده ی آن فرد مطمئنی هستند. ایشان تعدادی از حافظه های موجود با ظرفیت 4TB و گارانتی معتبر را نشان دادند و پرسیدند که کدام یک را می خواهم. به دلیل اینکه هدفم برای پشتیبان گیری از داده ها بود و چندان از آن داده ها استفاده نمی کنم، مایل به خرید قطعه ای گران قیمت نبودم. ایشان دو قطعه با ظاهر یکسان را نشان دادند و پرسیدند کدام یک را می خواهی؟ هر دو دیسک سخت محصول شرکت وسترن دیجیتال و خانواده ی RE بودند و از لحاظ ظاهری هیچ تفاوتی نداشتند جز برچسب گارانتی. در حالی که بنابه گفته ی فروشنده یکی از آن ها تقلبی بود و آن یکی اصلی و تفاوت قیمتی حدود 600 هزار تومان داشتند!

خرید از فروشنده ی مطمئن و آگاه، بسیار مهم و حائز اهمیت است. متاسفانه تعداد فروشنده هایی که حتی از مشخصات فنی قطعه و کاربری آن درک و آشنایی درستی ندارند، رو به افزایش است.

:)

در در 1395/11/17, 15:48:16، bighero7 گفته است :

پس با این حساب گارانتی ها برای این به وجود اومدن که مردم رو گول بزنن و جنس دسته دو رو به اسم آکبند و به قیمت بالاتر از قیمت اجناس بدون گارانتی بفروشن ، یه تیر و دو نشون که میگن همینه

تشکر فراوان از ایجاد کننده تاپیک ، خیلی لطف کردی داداش ، خیلی هارو از خواب غفلت بیدار کردی ، همونطور که قبلا هم از این تاپیک ها دوستان دیگه هم زدن و دست اونا هم درد نکنه

لازمه که دوستان همت کنن و همیشه این موارد رو اطلاع رسانی کنن ، مطمئن باشن کمک میکنه به خیلی ها تا گیر کلاه بردار ها نیفتن

متاسفانه به دلیل قیمت های کمتری که دارن  و از همه مهمتر عدم آگاهی مردم تقریبا 99 درصد مردم اینارو میخرند !

فقط نمیدونم  انسانیت فروشندگان کجا رفته که همه روزه دست به کلاه برداری میزنند.

پ.ن : چیزی که هست با حجم این هارد هایی که توی بازار هست کاری کاملا سازمان یافته هست ;)

ویرایش شده توسط Hamed2G
لینک به دیدگاه

در 33 دقیقه قبل، +Wise+ گفته است :

سلام،

سلام دوست عزیز این هاردی که عکسش رو گذاشتید میتونید لینکی از قیمت بروزش بدید... و  لینکی از خود سازنده؟

البته خودم پیدا کردم ولی اطلاعات دریافتی ضد و نقیض بودن و چیزی که میخواستم نبودند؟!!

با تشکر.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...