رفتن به مطلب

افزایش شدید قیمت تعرفه های نامحدود اسیاتک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود. 256 نامحدود از 24 تومن رسیده به 34 تومن.

512 از 40 رسیده به 50. رو هر کدوم 10 15 تومن افزایش دادن. این افزایش فقط واسه اسیاتکه یا بقیه هم همینحورن؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اینترنت حجمی رو هم قیمتشو تغییر ندادن ولی سرعتشو کم کردن ساعات رایگانشو هم اوردن پایین محدود کردن

لینک به دیدگاه

درود

اینترنت حجمی رو هم قیمتشو تغییر ندادن ولی سرعتشو کم کردن ساعات رایگانشو هم اوردن پایین محدود کردن

چند وقت پیش اسمس اومد که قیمت حجم 30 درصد کاهش یافت ( اره تو راس میگی ). زنگ میزنم میگم پکت لاست دارم میگه بازی انلاین به ما مربوط نمیشه. خدمات نمیدن بعد گرونم میکنن. اعتراض دسته جمعی هم که دیگه جواب نمیده تنها راه تخلیه هست.
لینک به دیدگاه

مخابرات با این همه بدهیش بالاخره قیمتاشو کم کرد. سرویس 10 مگ رو با 50 گیگ ترافیک ماهانه 50 میگیرم. سرعت دانلودم زیر یک مگ نیست.

لینک به دیدگاه

داریم کم کم به دوران دیال آپ برمیگردیم . من قبلا سرعت دانلودم 470 کیلوبایت بود الان چند شبه شده 70 تا 100 کیلوبایت .

حتی تایم رایگان 2 تا 8 صبح رو هم برداشتن . تا وقتی ما این وضع رو قبول داشته باشیم و بگیم به درک میریم سراغ یه isp دیگه و مهم نباشه برامون همیه که هست و به زودی به دوران دایناسورها برمیگردیم . اینترنت مالزی با سرعت 215 مگابایت (مگابایت ها ) رایگان در اختیار مدارس و مساجد هست و برای کاربران خانگی ماهی 2 دلار هزینه داره !!!!!!!!!

ویرایش شده توسط امیر حسین 2000
لینک به دیدگاه

داریم کم کم به دوران دیال آپ برمیگردیم . من قبلا سرعت دانلودم 470 کیلوبایت بود الان چند شبه شده 70 تا 100 کیلوبایت .

حتی تایم رایگان 2 تا 8 صبح رو هم برداشتن . تا وقتی ما این وضع رو قبول داشته باشیم و بگیم به درک میریم سراغ یه isp دیگه و مهم نباشه برامون همیه که هست و به زودی به دوران دایناسورها برمیگردیم . اینترنت مالزی با سرعت 215 مگابایت (مگابایت ها ) رایگان در اختیار مدارس و مساجد هست و برای کاربران خانگی ماهی 2 دلار هزینه داره !!!!!!!!!

عزیز من مالزی بودم. همچین چیزی نیست دیگه . اغراقه. باید باشی تا ببینی. حتی کشور های عربی هم سرعتشون چرته ! خوده فور جی ایرانسل که الان قشنگ 8 مگ توی شهرستان ها و بغل خوده برجه میلاد من 15 مگابایت دانلود داشتم از خیلی خیلی جاها بیشتره ! بیشترین سرعت نت رو من توی سوئد دیدم از لحاظ کاربر مداری به دانشجو ها رایگان میدادن سرعت دانلود 12 مگ بود و توی دانشگاه هم سرعت دانلود تا 80 مگابایت میرسید.250 مگابایت یعنی دو گیگابیت بیشتر که هنوز سرویس های ترین گوگل هم همچین چیزی نیست و به بهره برداری نرسید . ولی الان وضع نت داغونه. هر وقت مردم دست از خریدن ماشین های مزخرف برداشتن نت هم درست میشه !

لینک به دیدگاه

عزیز من مالزی بودم. همچین چیزی نیست دیگه . اغراقه. باید باشی تا ببینی. حتی کشور های عربی هم سرعتشون چرته ! خوده فور جی ایرانسل که الان قشنگ 8 مگ توی شهرستان ها و بغل خوده برجه میلاد من 15 مگابایت دانلود داشتم از خیلی خیلی جاها بیشتره ! بیشترین سرعت نت رو من توی سوئد دیدم از لحاظ کاربر مداری به دانشجو ها رایگان میدادن سرعت دانلود 12 مگ بود و توی دانشگاه هم سرعت دانلود تا 80 مگابایت میرسید.250 مگابایت یعنی دو گیگابیت بیشتر که هنوز سرویس های ترین گوگل هم همچین چیزی نیست و به بهره برداری نرسید . ولی الان وضع نت داغونه. هر وقت مردم دست از خریدن ماشین های مزخرف برداشتن نت هم درست میشه !

به صرفه ترین نت الان نت دانشگاه هست با سرعت ماکزیموم 25 مگ و نامحدود و مجانی تو دانشگاه ازاد شهرکرد ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

مخابرات با این همه بدهیش بالاخره قیمتاشو کم کرد. سرویس 10 مگ رو با 50 گیگ ترافیک ماهانه 50 میگیرم. سرعت دانلودم زیر یک مگ نیست.

کدوم طرحش رو شما میگیری من تو طرحاش ندیدم 10 مگ با 50 گیگ ترافیک 50 تومان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آره هم گرون کردن ، هم سرعتو کاهش دادن ، من 128 میگیرم ، قبلا روزی حدود 1 گیگ دانلود داشتم تو حدود 6 ساعت ، اما الان تو چهار روز به زور 1 گیگ دانلود دارم ، تایم اوت که فراون شده + قطعی

گندشو در آوردن

لینک به دیدگاه

کجای مالزی بودی ؟؟؟ اسم منطقه ای که بودی رو بگو ببینم کجاش رفتی ؟

چون من 3 ماه پیش اونجا بودم و الانم داداشم اونجاست . عزیز چرا الکی حرف میزنی شما اگه اونجا بودی و از نت کوالالامپور استفاده میکردی هیچ وقت برنمیگشتی ! :-?

ویرایش شده توسط امیر حسین 2000
لینک به دیدگاه

اینم تعرفه مخابرات ما  :|

Capture.JPG

لینک به دیدگاه

کجای مالزی بودی ؟؟؟ اسم منطقه ای که بودی رو بگو ببینم کجاش رفتی ؟

چون من 3 ماه پیش اونجا بودم و الانم داداشم اونجاست . عزیز چرا الکی حرف میزنی شما اگه اونجا بودی و از نت کوالالامپور استفاده میکردی هیچ وقت برنمیگشتی ! :-?

عزیز چیزی که شما میگی امکان نداره. میخواید ایمیل بدید عکسامو بفرستم ببینید کجاهاش نبودم. :)).پزشکیمو اونجا گرفتم من !‌

همچین چیزی توی رویاست. 2 گیگابیت کجا بود برادره من !‌ بحث رو منحرف نکنیم . 

اون دوستی هم که پرسیدن مخابرات استان خوزستان 10.232.139.186 به این ادرس پرتاک . قیمت هارو ببینید

post-25226-0-59920800-1472108032_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...