رفتن به مطلب

مشکل نصب درایور GTX 1080 ASUS

aghal
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

ممنون از دوستان بابت كمك
فهميدم كه مشكل از بيلد ويندوز هست ولى چون الان ويندوزم اصل هست و نميتونم فرمتش كنم از چه راهى بايد استفاده كنم كه بيلد ويندوز اپديت بشه

دوست خوب، آیا سیستم، کارت گرافیکتون رو تشخیص داده؟ میتونین ازش تصویر بگیرین؟

ممکنه لازم باشه توی تنظیمات مادربورد گزینۀ PCI-E رو فعال کنین که مربوط میشه به اسلاتی که گرافیک رو روش نصب کردین...  

بعدش باید اقدام به نصب درایور کنین..

بله سیستم تشخیص داده حتی موقع  دانلود درایور Auto Detect هم میشه 

الان من میتونم از این لینک دانلود کنم؟

فقط میشه بگید من که بیلد 10240 هستم کدوم رو باید دانلود کنم؟

با دانلود این بیلد ویندوز هم آپدیت میشه؟

ویرایش شده توسط aghal
لینک به دیدگاه

سلام ..

منم چند نکته بگم..

اول که به بیلد ویندوز و ورژن ویندوز مربوط نمیشه مهم اینه که مثل خود ویندوز درایور بگیری که حتما میدونید.

بعد اینه شما میتونی جدا اخرین ورژن ویندوز نصب کنی و با لایسنست اکتیو کنی اگه مثلا pro  همین نصب کن چیزی از بین نمیره.

و حالا هم اگه مشکلت برطرف نمیشه ویندوز جدید نصب کن.

بهترین سایت dl درایور هم از soft98.ir

لینک به دیدگاه

سلام ..

منم چند نکته بگم..

اول که به بیلد ویندوز و ورژن ویندوز مربوط نمیشه مهم اینه که مثل خود ویندوز درایور بگیری که حتما میدونید.

بعد اینه شما میتونی جدا اخرین ورژن ویندوز نصب کنی و با لایسنست اکتیو کنی اگه مثلا pro  همین نصب کن چیزی از بین نمیره.

و حالا هم اگه مشکلت برطرف نمیشه ویندوز جدید نصب کن.

بهترین سایت dl درایور هم از soft98.ir

سلام

من روی 1 PC دیگه کارت گرافیکم رو گذاشتم و 1 ویندوز کرکی ولی با بیلد جدید Enterprise نصب کردم و درایور بدون مشکل نصب شد حالا هم که چیزی نیست اگر بیلد ویندوز رو آپدیت کردم و باز هم ارور داد ویندوز رو تعویض میکنم

فقط میخوام بدونم از سایتی که دوستان لینک دادند کدومش رو باید دانلود کنم ؟

با تشکر از توجهتون

ویرایش شده توسط aghal
لینک به دیدگاه

سلام

من روی 1 PC دیگه کارت گرافیکم رو گذاشتم و 1 ویندوز کرکی ولی با بیلد جدید Enterprise نصب کردم و درایور بدون مشکل نصب شد حالا هم که چیزی نیست اگر بیلد ویندوز رو آپدیت کردم و باز هم ارور داد ویندوز رو تعویض میکنم

فقط میخوام بدونم از سایتی که دوستان لینک دادند کدومش رو باید دانلود کنم ؟

با تشکر از توجهتون

دوست عزیز نمیخواد هی درایور دانلود کنی مشکل شما رو منم داشتم فقط ویندوز باید آپدیت شه هیچ فرقی هم نمیکنه چه بیلدی فقط 1511 یا بالاتر 

http://download.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-10-%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A2%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA/#downloadlinks

این هم میتونی آخرین ورژن رو دانلود کنی enterprise هم نصب کن خلاص سایت معتبری هست با خیال راحت دانلود کن    :)  @};-

ویرایش شده توسط fiscker
لینک به دیدگاه

الان من میتونم از این لینک دانلود کنم؟

فقط میشه بگید من که بیلد 10240 هستم کدوم رو باید دانلود کنم؟

با دانلود این بیلد ویندوز هم آپدیت میشه؟

اپدیت هایی که بصورت انلاین انجام میشه بصورت پکیچ هست اما لینک اپدیت هایی که قرار داده شده بصورت ریز ریز هست

در نتیجه شما باید یک مجموعه اپدیت رو خودتون بصورت دستی دانلود و نصب کنید

مثلا تمام اپدیت هایی که 18/08/2016 ارائه شده از اپدیت هایی Dynamic که مربوط به قسمت DNS میشه تا Cumulative

البته نسخه های Release Preview رو پیشنهاد میشه دانلود نکنید و همینطور قبل دانلود به پلتفورم دانلود هم دقت کنید که برای نسخه 64 بیت x64 و برای 32 بیت x86 هست

البته نظر شخصی من با توجه به حجم و تاریخ انتشار گویا دو گزینه اول نسخه های کامل تری برای اپدیت هستند

البته همانطور که دوستان گفتند شما اگر به همون 1151 هم ارتقا بدید برای نصب درایو گرافیک کفایت میکنه

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

اپدیت هایی که بصورت انلاین انجام میشه بصورت پکیچ هست اما لینک اپدیت هایی که قرار داده شده بصورت ریز ریز هست

در نتیجه شما باید یک مجموعه اپدیت رو خودتون بصورت دستی دانلود و نصب کنید

مثلا تمام اپدیت هایی که 18/08/2016 ارائه شده از اپدیت هایی Dynamic که مربوط به قسمت DNS میشه تا Cumulative

البته نسخه های Release Preview رو پیشنهاد میشه دانلود نکنید و همینطور قبل دانلود به پلتفورم دانلود هم دقت کنید که برای نسخه 64 بیت x64 و برای 32 بیت x86 هست

البته نظر شخصی من با توجه به حجم و تاریخ انتشار گویا دو گزینه اول نسخه های کامل تری برای اپدیت هستند

البته همانطور که دوستان گفتند شما اگر به همون 1151 هم ارتقا بدید برای نصب درایو گرافیک کفایت میکنه

ویندوزی که دوستمون لینک دادند رو گذاشتم برای دانلود احتمال زیاد مشکلم حل بشه

دوست عزیز نمیخواد هی درایور دانلود کنی مشکل شما رو منم داشتم فقط ویندوز باید آپدیت شه هیچ فرقی هم نمیکنه چه بیلدی فقط 1511 یا بالاتر 

http://download.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-10-%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D8%A2%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA/#downloadlinks

این هم میتونی آخرین ورژن رو دانلود کنی enterprise هم نصب کن خلاص سایت معتبری هست با خیال راحت دانلود کن    :)  @};-

این رو دانلود کنم میتونم موقع نصب بزنم که فقط آپدیت کنه و اینکه این ویندوز اورجینالم که نمیپره؟

لینک به دیدگاه

دوستان ممنون از کمکتون ویندوز رو دانلود کردم موقع نصب هم زدم که آپدیت کنه بعد ریستارت شد و درایور نصب شد

مرسی از همه.

لینک به دیدگاه

دوستان ممنون از کمکتون ویندوز رو دانلود کردم موقع نصب هم زدم که آپدیت کنه بعد ریستارت شد و درایور نصب شد

مرسی از همه.

خب خداروشکر...

ویندوز از شرکت های متفرقه همیشه دردسر داره

ویندوز اورجینالم توی ایران کاربردی نداره

موفق باشی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...