رفتن به مطلب

راهنمايي در مورد خريد اسپيكر ...

lvl573
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان

لطفا من را راهنمايي كنيد....

من براي تلويزيون ال سي دي يك سيستم صوتي مي خوام هم براي موزيك ( با رسيور) هم براي فيلم هم براي گيم ( با ايكس باكس) ....

در كل اسپيكر رو به تلويزيون وصل مي كنم ... صدا از رسيور و ايكس باكس مياد به تلويزيون بعد به اسپيكر منقل ميشه...

حالا بودجم تا 250 تومن هست....بودجم به سينما خانگي نميرسه.. روي كيفيت صدا خيلي حساسم

من هم تفكيك خوب مي خوام براي فيلم و بازي ...هم باس عميق و نرم و صداي شفاف براي موزيك...درضمن ريموت كنترل هم مسئله است..

البته بيشتر موزيك گوش ميدم...فضاي اتاق هم 24 متره...

چي بگيرم... 2.1 بگيرم ؟؟ 5.1 بگيرم ؟؟ چه برندي ؟؟ چه مدلي ؟؟؟

لینک به دیدگاه

ول ببین خروجی صوتی تلویزیونت چطوره . 2.1 کاناله هست یا 5.1 داره . احتمال اینکه 5.1 داشته باشه کمه . خروجی دیجیتال صوتی(SPDIF) داره یا نه . اگر این خروجی رو داشته باشه با خرید یک اسپیکر که ورودی دیجیتال داشته باشه میتونی صدا 5.1 رو شبیه سازی کنی . در حالت عادی صدای تلویزیون 2 کانال استریو هست . برند هم کریتیو معمولا اسپیکرهای خوبی داره . فیلیپس هم هست ولی گرونه . سونی رو نمیدونم اسپیکر جدا داره یا نه . اگر باشه من سونی رو انتخاب میکنم . ولی فکر نکنم داشته باشه . مدلش هم سلیقه خودت رو ببین چطوره . البته سینمای خانگی سونی هست 390 تومان که اگر بتونی بگیری خیلی عالیه . ولی سامسونگ یا ال جی تا 300 فکر کنم پیدا بشه.

لینک به دیدگاه

ول ببین خروجی صوتی تلویزیونت چطوره . 2.1 کاناله هست یا 5.1 داره . احتمال اینکه 5.1 داشته باشه کمه . خروجی دیجیتال صوتی(SPDIF) داره یا نه . اگر این خروجی رو داشته باشه با خرید یک اسپیکر که ورودی دیجیتال داشته باشه میتونی صدا 5.1 رو شبیه سازی کنی . در حالت عادی صدای تلویزیون 2 کانال استریو هست . برند هم کریتیو معمولا اسپیکرهای خوبی داره . فیلیپس هم هست ولی گرونه . سونی رو نمیدونم اسپیکر جدا داره یا نه . اگر باشه من سونی رو انتخاب میکنم . ولی فکر نکنم داشته باشه . مدلش هم سلیقه خودت رو ببین چطوره . البته سینمای خانگی سونی هست 390 تومان که اگر بتونی بگیری خیلی عالیه . ولی سامسونگ یا ال جی تا 300 فکر کنم پیدا بشه.

لطفا مدل سينما خانگي رو ميگيد...مرسي

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...