رفتن به مطلب

انتخاب بهترين كاربر سال 1389 ليون كامپيوتر

Recommended Posts

درود دوستان گلم

به كمك مديران داريم سعي ميكنيم كه يك كاربر رو كاربر سال معرفي كنيم . تا بتونيم از زحماتش تشكر كنيم . اول از همه اينو بايد بگم كه ما كاربر بد يا خوب اينجا نداريم و همه از ديد ما از بهترينها هستن و اين مجموعه و فروم و سايت مديون زحمات تك تك شما عزيزان هستش و واقعا نميتونيم چطور از همه شما دوستان تشكر كنيم . ولي در اين اينجا فقط ما يك نفر رو ميخوايم انتخاب كنيم و ازهمه شما دوستان گلم ميخوام كه بعد از اين انتخاب از صميم قلبتون بهش تبريك بگيد @};- :o ;)

ما به كمك تمام مديران سايت افراد مختلفي رو انتخاب كرديم و اينجا اسامي منتخبين رو ميگذاريم و اگر اسم شما دوست خوبم در اين ليست نيستش دلخور نشيد اين فقط يك انتخاب هستش و ما تمام سعيمون رو ميكنيم كه واقعا بهترين رو انتخاب كنيم . هر مديري تز خودش رو داشته ولي با كمك مديران اين ليست به شرح زير تكميل شده كه يك نفر رو بين اين ليست انتخاب خواهيم كرد :

3dsat

maxcell134

rezaeipes

sepehr lp

mr mohammad

amd >intel

otello

nima 2007

ezrail2

amirsss

hamed

DOMINATOR

hd5870

Green Day

Bahman

mahdi8063

MoHaMaD

Ali.Asgari2006

Shayan08

Unforgiven

atagamer

prong

E110

salar khan

ليست فوق كاربراني هستن كه مديران بر طبق ايده و نظر خودشون اين افراد رو بر مبناي اخلاق ، علم و وفادار بودن به فروم ، تعداد امتيازات و نحوه كمك به ديگران و نوع ايجاد تاپيك و پست انتخاب كردن و قراره بين اين افراد يك نفر به عنوان بهترين انتخاب بشه و اين به اين معني نيستش كه بقيه بهترين نيستن ولي ميخوايم يه انگيزه براي رقابت براي بهتر بودن ايجاد كنيم و اميدوارم كه در سال اينده شما نفر برنده ما باشيد .

لینک به دیدگاه

• ارسال 54
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

چند روز اينده مديران بهترين كاربر سال رو معرفي ميكنن و تا اون روز موفق باشيد . @};-

لینک به دیدگاه

خدایی من اصلا فکرشو نمی کردم تو لیست باشم . همین که منو یکی از کاربرهای خوب (البته همونطور که گفتید همه خوبن ، ولی این لیست یه کوچولو خوبتره دیگه ، نه؟ @};- )معرفی کردید . کافیه . ممنونم از شما

لینک به دیدگاه

حسن توجه جناب حسینی به این فروم و تلاششون در جهت ارتقای اون جای تشکر فراوان داره. این اقدام جنابعالی خودش ارزش زیادی داره و صرفنظر از نتیجه اون مطمئنم که کاربرای سایت همه از جناب حسینی و سایت خوبشون راضی خواهند بود.

لینک به دیدگاه

حسن توجه جناب حسینی به این فروم و تلاششون در جهت ارتقای اون جای تشکر فراوان داره. این اقدام جنابعالی خودش ارزش زیادی داره و صرفنظر از نتیجه اون مطمئنم که کاربرای سایت همه از جناب حسینی و سایت خوبشون راضی خواهند بود.

درود

كمك و تلاش بي منت دوستاني مثل شما رو شايد نتونم پاسخ بدم و جبران كنم و اميدوارم كه واقعا منو ببخشيد و از همه شما دوستان خوبم ممنونم .

مديران سايت بدون چشم داشتي و بيشتر به خاطر عشق و علاقه با سايت بودن و واقع شرمندشونم .

تمام سعيمون رو ميكنيم كه بتونيم سايتي داشته باشيم كه حداقل كمكي باشه براي كاربرانش . و در اين راه بدون شما هيچ هستيم @};-

لینک به دیدگاه

بسم الله الرحمن الرحيم

راي گيري رو آغاز کردم با نامي پروردگار متعال يگانه نور عالم هستي

سلام از بندست..

با احترام به همه بزرگواران ..همه عالين..عالي..من به جناب DOMINATOR راي ميدم..

اميدوارم سروران از اين انتخاب بنده ناراحت نشن...

خشت اول پاي من..شک ندارم تا اخر صاف صاف ميره...

با ارزوي موفقيت براي تمامي عزيزياني که به نحوي براي اين سايت تلاش ميکنن...اجر همه با بالاسري

حيف که يه نفر رو بايد انتخاب کرد وگرنه اسم هر 24 نفر در ليست بالا در ليست انتخابي من هم قرار داشت.

ویرایش شده توسط t.A.T.u
لینک به دیدگاه

با کسب اجازه از محضر اساتید من هم به جناب amd>intel رای میدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود :

از اینکه مدیریت منو جزء لیست قرار دادن کمال تشکر رو دارم و نظر لطفشون هست .

توی لیون همه ی کاربر ها خوش اخلاق و عالی هستن و واقعا انتخاب سخته .

از تمام برو بچه های تشکر میکنم که تو این مدت که من تو لیون عضو هستم منو یاری کردن و تو دانسته هاشون شریک شدم .

راستش همونطور که دوست عزیزمون t.A.T.u گفتن واقعا انتخاب بین افراد توی لیست سخته اما چون به هر حال باید یکی انتخاب بشه ...

من به آقا هومن (maxcell134 ) رای میدم .

با تشکر از تمامی افرادی که دانش و اخلاق نیکوی خود را با دیگران به اشتراک میگزارند. @};-

با ارزوی موفقیت برای کاربران لیون .

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

با سلام و احترام به تمام دوستانی که رای خودشون رو اعلام کردن ، من فکر میکنم این مورد به رای کاربران گذاشته نشده باشه . اینطور که من از صحبنهای آقای حسینی برداشت کردم مدیران سایت تصمیم میگیرن و امتیاز میدن . اگر اشتباه فهمیدم موضوع رو منو روشن کنید لطفا تا اگر رای گیریه من هم رای بدم . @};- @};-

ویرایش شده توسط hamed
لینک به دیدگاه

چند روز اينده مديران بهترين كاربر سال رو معرفي ميكنن و تا اون روز موفق باشيد . @};-

clapping.gif فکر کنم همين جور باشه....به هر حال من راي خودم رو پس نميگيرم..گفته باشم... @};-

استارتشم زده شد....

ویرایش شده توسط t.A.T.u
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام و احترام به تمام دوستانی که رای خودشون رو اعلام کردن ، من فکر میکنم این مورد به رای کاربران گذاشته نشده باشه . اینطور که من از صحبنهای آقای حسینی برداشت کردم مدیران سایت تصمیم میگیرن و امتیاز میدن . اگر اشتباه فهمیدم موضوع رو منو روشن کنید لطفا تا اگر رای گیریه من هم رای بدم . @};- @};-

من هم برداشتم همینه/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ما حق رای نداریم ؟ :p

Hee%20Hee.gif

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

مديران نفر بر گزيده رو انتخاب ميكنن ، البته به زودي .

ولي امروز تاپيكي ايجاد ميشه براي انتخاب مدير برتر سال 1389 كه شما بايد انتخابش كنيد دوستان گلم .

@};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان گلم

مديران نفر بر گزيده رو انتخاب ميكنن ، البته به زودي .

ولي امروز تاپيكي ايجاد ميشه براي انتخاب مدير برتر سال 1389 كه شما بايد انتخابش كنيد دوستان گلم .

@};-

اگه کاربرا هم حق رای داشتن بهتر بود straight%20face.gif

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

چند نفر سوال كردن كه كاربر E110 به چه دليل در اين ليست قرار گرفته ؟

بايد بگم كه به دليل شهامت در پرسيدن سوال ايشون در اين ليست قرار گرفتن .

@};-

لینک به دیدگاه

تا اخر امروز كاربر برتر معرفي ميشه !!!!!!! @};-

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

بعد از بررسي هاي مختلف توسط تيم مديريتي ليون دو كاربر ( amirsss , maxel134 ) به عنوان كاربران برتر انتخاب شدن و از اونجايي كه قرار بود يك نفر انتخاب بشن . از بين اين دو نفر بين مديران نظر سنجي گذاشتيم . البته بايد بگم كه تمام كاربران سايتمون عالي هستن و بسيار سخت بود انتخاب ولي با اين حال مديران عزيز راي نهاييشون رو به maxel134 دادن به دليل فعاليت در بخشهاي متنوع و فعاليت بيشترشون .

پس بهترين كاربر سال 1389 ليون كامپيوتر كسي نيست بجز جناب maxel134 عزيز . ;) :) =D> =D> =D>

هديه ناقابلي براي ايشون در نظر گرفته شده به رسم يادبود تقديمشون ميكنيم . ;) ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان گلم

بعد از بررسي هاي مختلف توسط تيم مديريتي ليون دو كاربر ( amirsss , maxel134 ) به عنوان كاربران برتر انتخاب شدن و از اونجايي كه قرار بود يك نفر انتخاب بشن . از بين اين دو نفر بين مديران نظر سنجي گذاشتيم . البته بايد بگم كه تمام كاربران سايتمون عالي هستن و بسيار سخت بود انتخاب ولي با اين حال مديران عزيز راي نهاييشون رو به maxel134 دادن به دليل فعاليت در بخشهاي متنوع و فعاليت بيشترشون .

پس بهترين كاربر سال 1389 ليون كامپيوتر كسي نيست بجز جناب maxel134 عزيز . ;) :) =D> =D> =D>

هديه ناقابلي براي ايشون در نظر گرفته شده به رسم يادبود تقديمشون ميكنيم . ;) ;)

با درود:

به دوست عزیز Maxel134 تبریک عرض می کنم. =D> =D>

ایشون واقعا زحمت زیادی در انجمن کشیدند ، بنده چیزهای زیادی از ایشون یاد گرفتم ، در زمینۀ کامپیوتر ، ادب و اخلاق .

بار دیگر به شما تبریک عرض می کنم. =D>

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI Rev: 1.0

SSD => A-DATA S596 128GB Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

لینک به دیدگاه

من هم به ایشون تبریک میگم . جدا از داشتن معلومات بالا در زمینه کامپیوتر ,اخلاق و رفتار بسیار گرم و دوستانه و تلاش ایشون برای کمک و حل مشکلات کابران دیگر واقعا جای تقدیر دارد.

یه amirsss عیز هم تبریک میگم . ایشون هم یوسر بسیار لایقی هستند و از تمام زحماتی که کشیدند نهایت تشکر رو درام. ایشون هم هم از نظر اخلاق عالی بودند ولی خوب یک نفر باید انتخاب میشد که کفه ترازو به سمت maxel عزیز سنگینی میکرد.

لینک به دیدگاه

آقا من هم کلی تبریک میگم ;) =D> حقت بودا =D> امیدوارم تو تمام مراحل زندگی موفق باشی . هدیه رو هم که گرفتی پ.خ بده تقسیم کنیم :) ;) به کسی هم نگو که اینو گفتم ;)

لینک به دیدگاه

سلام مجدد خدمت همه دوستان;)

قبل از هر چیز باید بگم که خبر بسیار خوبی بود ، آن هم در روز های پایانی سال و در اوج ترافیک کاری ;)

به هر حال باید عرض کنم که بنده خودم رو در حدی نمی دانم که به عنوان بهترین کاربر سال انتخاب بشم. قطعا دوستان بسیار زیادی هستند که بار علمی و فنی و همچنین تجربه شان بیشتر از بنده می باشد و اگر بنده امتیازی هم کسب کردم، به لطف امتیاز های مثبتان تمامی کاربران عزیز و بذل توجه انها بوده . به هر حال در همین جا از تمامی کاربران سایت و همچنین مدیران محترم سایت ( LEE و پوریا ، سالار و MR PC و MAXIMUS و Ultra Extreme و آقای فلاح) که همیشه از راهنمایی هاشون استفاده کردم بسیار متشکرم ;) :)

اما در انتها از آقای حسینی عزیز که با پشتکار فراوان یک مجموعه خیلی خوب از دوستان حرفه ای را گرد هم آوردند ، کمال تشکر را دارم. صبر و حوصله و پیگیری آقای حسینی واقعا مثال زدنی است. =D>

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دورد :

هومن جان تبریک میگم . ;)

خوشحالم اونی که مد نظر من هم بود به عنوان کاربر سال معرفی شد :)

امیدوارم که همیشه موفق باشی big%20bug.gif

لینک به دیدگاه

با درود:

به دوست عزیز Maxel134 تبریک عرض می کنم. =D> =D>

ایشون واقعا زحمت زیادی در انجمن کشیدند ، بنده چیزهای زیادی از ایشون یاد گرفتم ، در زمینۀ کامپیوتر ، ادب و اخلاق .

بار دیگر به شما تبریک عرض می کنم. =D>

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI Rev: 1.0

SSD => A-DATA S596 128GB Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

من هم به ایشون تبریک میگم . جدا از داشتن معلومات بالا در زمینه کامپیوتر ,اخلاق و رفتار بسیار گرم و دوستانه و تلاش ایشون برای کمک و حل مشکلات کابران دیگر واقعا جای تقدیر دارد.

یه amirsss عیز هم تبریک میگم . ایشون هم یوسر بسیار لایقی هستند و از تمام زحماتی که کشیدند نهایت تشکر رو درام. ایشون هم هم از نظر اخلاق عالی بودند ولی خوب یک نفر باید انتخاب میشد که کفه ترازو به سمت maxel عزیز سنگینی میکرد.

خیلی ممنون LEE و سالار عزیز. بنده باید یک چند سالی پیش شما شاگردی کنم تا معلومات به اندازه الان شما برسه Oh%20Go%20On.gif

آقا من هم کلی تبریک میگم =D> =D> حقت بودا =D> امیدوارم تو تمام مراحل زندگی موفق باشی . هدیه رو هم که گرفتی پ.خ بده تقسیم کنیم ;) ;) به کسی هم نگو که اینو گفتم ;)

مرسی حامد جان . اوم میان رشت یک کته کتاب اساسی می خوریم باهم . البته به خرج شما Oh%20Go%20On.gif بعدش در مورد جایزه صحبت می کنیم. :) قابل شما رو نداره عزیز

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

دورد :

هومن جان تبریک میگم . ;)

خوشحالم اونی که مد نظر من هم بود به عنوان کاربر سال معرفی شد ;)

امیدوارم که همیشه موفق باشی big%20bug.gif

مرسی محمد جان . شما لطف داری ;) :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...