رفتن به مطلب

مشاوره خرید لپ تاپ تا 3میلیون تومن

Dr.Alex
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

یه لپ تاپ میخوام برای آشنام در حد 3تومن. بیشتر نشه چون بودجه نیست

برند Asus باشه! ممکنه بازیهایی مثله Gta V و اساسین سندیکیت رو بازی کنه ولی از این بالاتر نمیره. آخرین حد بازی همین دوتاست

صفحه مات باشه عالی میشه. ممنون

لینک به دیدگاه

لپ تاپ Asus K550VX بنظرتون چطوره؟

میخوام درموردش بیشتر بدونم ولی دیجی کالا رو زیر و رو کردم فقط هرچی گفتن بود + زومیت

من سری A و B این مدل رو بررسی کردم. سری A حدود 4گیگ رم بیشتر داره + صفحه ماته (ولی پنل همون TFT هست) + عیبش اینه که دو ترا هارد داره ولی با 5400 دور

سری B هم حدود 300تومن ارزونتره به دو دلیل : رمش 4گیگ از سری A کمتره + صفحه مات نیست ولی مزیتش اینه که هاردش با اینکه 1ترا هست ولی 7200 دوره.

شما بگید کدوم بصرفه تره؟ کسیکه بیشتر لپ تاپو تو خونه استفاده میکنه مات بودن صفحه فایده ای در مقابل افزایش قیمت داره؟ این رم با اینکه قابل ارتقا هست ولی همون 8گیگ رم سری B بنظرتون برای نهایتا بازی GTA V و اساسین سیندیکت بس نیست؟

لینک به دیدگاه

لپ تاپ Asus K550VX بنظرتون چطوره؟

میخوام درموردش بیشتر بدونم ولی دیجی کالا رو زیر و رو کردم فقط هرچی گفتن بود + زومیت

من سری A و B این مدل رو بررسی کردم. سری A حدود 4گیگ رم بیشتر داره + صفحه ماته (ولی پنل همون TFT هست) + عیبش اینه که دو ترا هارد داره ولی با 5400 دور

سری B هم حدود 300تومن ارزونتره به دو دلیل : رمش 4گیگ از سری A کمتره + صفحه مات نیست ولی مزیتش اینه که هاردش با اینکه 1ترا هست ولی 7200 دوره.

شما بگید کدوم بصرفه تره؟ کسیکه بیشتر لپ تاپو تو خونه استفاده میکنه مات بودن صفحه فایده ای در مقابل افزایش قیمت داره؟ این رم با اینکه قابل ارتقا هست ولی همون 8گیگ رم سری B بنظرتون برای نهایتا بازی GTA V و اساسین سیندیکت بس نیست؟

بنظر من که مدل لپ تاپ Asus K550VX A خیلی بهتره چون هم رمش بالاتره هم صفحش مات بعلاوه شما در اینده میتونی هارد این لپ تاپ رو با SSD تعویض کنی - و اینکه تفاوت قیمت 350 هزار تومنی با بودجتون بنظر من کاملا ارزشش رو داره چرا که این لپ تاپ ها ( هر دو سری ) سی پی یو سری HQ دارند که خود گوهری هست 

لینک به دیدگاه

بنظر من که مدل لپ تاپ Asus K550VX A خیلی بهتره چون هم رمش بالاتره هم صفحش مات بعلاوه شما در اینده میتونی هارد این لپ تاپ رو با SSD تعویض کنی - و اینکه تفاوت قیمت 350 هزار تومنی با بودجتون بنظر من کاملا ارزشش رو داره چرا که این لپ تاپ ها ( هر دو سری ) سی پی یو سری HQ دارند که خود گوهری هست 

صفحه مات برای کاربر خانگی تاثیری داره؟ هردو پنلشون TFT هستشا! ips نیست که بگیم باید فرق گذاشته بشه

دور هارد سری B بیشتر از A هست 7200>5400

والا من دیدم تو همین B اومدن ویچر 3 رو اولترا بازی کردن ، ینی ارزش داره A رو با اون مشخصات و هارد سرعت پایینش بگیره؟

ویرایش شده توسط Dr.Alex
لینک به دیدگاه

صفحه مات برای کاربر خانگی تاثیری داره؟ هردو پنلشون TFT هستشا! ips نیست که بگیم باید فرق گذاشته بشه

دور هارد سری B بیشتر از A هست 7200>5400

والا من دیدم تو همین B اومدن ویچر 3 رو اولترا بازی کردن ، ینی ارزش داره A رو با اون مشخصات و هارد سرعت پایینش بگیره؟

راجع به صفحه اطلاعات دقیقی ندارم اما قطعا و حتما ارتقا هارد سری A خیلی راحت تر و در دسترس تر از ارتقا رم سری B هستش به تظر من 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...